Opinie o DECERTO Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy DECERTO Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w DECERTO Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DECERTO Sp. z o.o. w Warszawa

Może ktoś wie czy firma ma jakieś nowe oferty pracy?

Klaudia
@Marek

Dzień dobry Marku, Aktualne oferty pracy w Decerto możesz znaleźć na naszej stronie internetowej: (www.decerto.pl), oraz na pracuj.pl. Linki do ogłoszeń: https://www.pracuj.pl/praca/programista-java-warszawa,oferta,6140856 http://www.decerto.pl/kariera.html Jeżeli chodzi o oferty dla programistów - w tym momencie szukamy Java Developerów na poziomie Mid i Senior. Jednym z projektów, który intensywnie rozwijamy, jest nasz wewnętrzny projekt - system Hyperon (www.hyperon.io). Krótkie informacje o projekcie można znaleźć na naszym facebooku: https://www.facebook.com/notes/decerto-sp-z-oo/java-developer-do-rozwijania-naszego-autorskiego-narzędzia-hyperon/1970641246287896/ Oprócz Hyperona, realizujemy projekty budowy systemów dla naszych Klientów z branży ubezpieczeniowej, a także zajmujemy się outsourcingiem pracowników (głównie dla Klientów z tej samej branży). Jeśli jesteś zainteresowany pracą w Decerto - zapraszam do podesłania CV na adres praca @ decerto. pl Jeśli masz więcej pytań, proszę o kontakt brezpośrednio ze mną pod adresem klaudia.gumieniczuk @ decerto. pl Pozdrawiam, Klaudia Gumieniczuk

Pozostało Tobie 4718 znaków.

Byłem kiedyś na rekrutacji . Nie zostałem przyjęty ale sam proces podobał mi się . Jedna rozmowa z szefem technicznym , brak hr-głuptaków . Pytania konkretne , techniczne . Pan spokojny , uprzejmy . Jedna firma w czasie rekrutacji na serio podniosła mi ciśnienie (vide Bravura) dlatego doceniam proces w Decerto .

Maja

Zachęcam osoby związane z firmą DECERTO w Warszawie do odświeżenia tego wątku nowymi opiniami! Z wielką ochotą dowiemy się najnowszych wiadomości dotyczących obecnego rozwoju tej firmy na rynku, kwestii nowych zatrudnień i benefitów. Zapraszam was do nowych wpisów w tym temacie, nowe komentarze będą tu bardzo istotne dla osób interesujących się pracą w tej firmie. @Kasia, jeśli posiadasz najnowsze informacje dotyczące atmosfery czy warunków pracy w firmie DECERTO, to namawiam Cię do podzielenia się tym na forum!

pozdro

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie DECERTO Sp. z o.o. kandydat na stanowisko Analityk Systemowo-Biznesowy ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Daniel

Taka cisza od dość dawna, czym jest spowodowana?

@Daniel

Może dlatego, że w firmie pracuje się po prostu OK? A go-workowe trole żerują akurat na innej firmie.

Anastazja

Dzień dobry Piotrze, Rozumiemy, że sytuacja wypowiedzenia umowy nie jest komfortowa i może wywoływać negatywne emocje. Rozstanie jest trudnym etapem dla obu stron mimo to, również w takich okolicznościach staramy się zachować uczciwie wobec osób, które z nami współpracowały. Jesteśmy elastyczni wobec potrzeb współpracowników, często wychodząc na przeciw ich oczekiwaniom np. co do okresu wypowiedzenia, tak jak to miało miejsce w Twoim przypadku (mimo zmiany imienia oczywiście wiemy o jaką sytuację chodzi). Zdajemy sobie sprawę z tego, że nie jesteśmy doskonali i czasami trudno jest przekazać negatywny feedback mimo to, w przypadku decyzji o rozstaniu staramy się szczegółowo informować pracowników o jego powodach. Jeżeli czujesz, że w Twoim przypadku zabrakło takiej informacji, chciałbyś uzyskać bardziej szczegółowy feedback lub to co zostało Tobie przekazane nie jest jasne, zapraszam Cię serdecznie do kontaktu, postaram się pomóc. Chciałabym się również odnieść do pozostałych uwag,. 1. Zespoły w Decerto. Kształt zespołów w Decerto jest nieco szerszy niż przedstawiony przez Ciebie i zależy od projektu oraz wyzwania, przed którym stoimy. Jesteśmy dumni z tego, że dajemy szansę osobom bez doświadczenia, które zdobywają je w naszych projektach. W Decerto wychowało się już niejedno pokolenie programistów. Zespoły staramy się budować w taki sposób, aby osoby młode pracowały ze starszymi. W naszej firmie pracują osoby o stażu od 1 miesiąca do 11 lat. Z czego ponad 30% programistów ze stażem, ponad 5 lat pracy w naszej firmie. Każdy zespół staramy się dobierać optymalnie do potrzeb. 2. Metodyka Projektowa. W każdym z kilkudziesięciu projektów stosujemy inną metodykę projektową, a żadna z nich nie jest czysto książkowa. Przyjęta metodyka jest zawsze wynikiem warunków, jakie stawia nam Klient, wielkości projektu, istnienia projektów zależnych oraz oczywiście od naszego komfortu. Prawdopodobnie nie miałeś okazji, by wziąć udział we wszystkich projektach, jakie realizujemy. W zależności od projektu jest to czysty SCRUM, najczęściej stosowany SCRUM modyfikowany lub waterfall. Wierzymy, że wartością dla naszych pracowników jest poznanie nie tylko teorii, ale praktyki organizacji projektów. 3. Technologie Podobnie sprawa ma się z technologiami wykorzystywanymi w naszych projektach. W każdym nowym projekcie stosujemy najnowsze dostępne frameworki. Mamy w swoim dorobku również kilka systemów, które zostały przez nas wdrożone i wymagają utrzymania. Dbamy jednak o wewnętrzną rotację, aby pozwolić każdemu rozwijać się w kierunku nowych trendów. 4. Argument o braku podwyżek jest tak bardzo absurdalny, że nie zamierzam z nim polemizować. Bardzo Cię proszę o wypowiadanie się wyłącznie w swoim imieniu. Prawdą jest natomiast, że podwyżek w Decerto nie dostaje się za "staż pracy". Stawiamy na rozwój, zaangażowanie oraz chęć zwiększania swoich kompetencji. Każdy z pracowników zawsze ma możliwość przeprowadzenia rozmowy rozwojowej, zgłoszenia chęci lub potrzeby zmian, ustalenia celów zawodowych i planów działań. Wpieramy rozwój naszych pracowników i dajemy szanse na awans - wystarczy chcieć. Potwierdzeniem na to może być fakt, że w porównaniu z rynkiem, rotacja w naszej firmie jest stosunkowo niewielka. 5. Zarząd firmy stara się być jeszcze bliżej pracowników i rozumieć ich potrzeby. Wszelkie zgłaszane uwagi są brane pod uwagę i są niezwykle cenne. Czasami też wystarczy odrobinę odwagi, by przyjść i porozmawiać :) Piotr, dziękuję za Twoją opinię. Przyjmujemy każdą, szczególnie negatywną informację zwrotną, która pozwala nam naprawiać wszystkie błędy i stawać się jeszcze lepszym pracodawcą. Jeżeli chciałbyś porozmawiać zapraszam Cię do biura na kawę lub do kontaktu mailowego / telefonicznego. Życzymy Ci powodzenia w dalszej karierze zawodowej i najlepszych możliwych warunków pracy. Pozdrawiam, Anastazja

Piotrek

wywalają bez słowa Przepracowałem dużo dłużej niż średnia w firmie. Opinia moja jest prawdziwa. Możecie zapytać o cokolwiek. Czarek jak i Anastazja a obecnie Angelika odwalają kawał dobrej roboty bo zarząd jest szalenie dziwny. Wszystkie wcześniejsze opinie pracowników są prawdziwe. Nie będę się powtarzał. Jak zrobić model firmy Decerto? Pozostaw złe cechy małej firmy i dodaj złe korporacji. Model zespołów dla Decerto: team leader + grupa studentów. Pozostali ze stażem na sprzedaż - pozostawieni na widzimisia obcych korporacji. Nowe technologie ;) Staroć że hej. Java z genericami to szczyt możliwosci + stare frameworki Decerto z których musi sie korzystać a nie wolno ich poprawiać. Scrum to kolejna ściema. Decerto jest wyznawcą wodospadu. Są tam bardzo starzy stażem - święte krowy co tego pilnują. Kolejne - testy? Dla mięczaków i ogólnie strata czasu. Szacunek? Lepiej nie miej kontaktu z zarządem. Idziesz po podwyżkę/rozmowę okresową - wylatujesz przy najbliższej okazji. Zespół współkompanów? Bardzo rozrywkowy ale musisz koniecznie uważać co i do kogo mówisz. Tech Flaszki - warto na nich być jak i po ;) Najlepiej rozmawiać tylko o .upach. Odpowiedź do prężnego działu HR. Tak - są wyjątki.

klejo

Czy orientuje się ktoś jak wygląda u nich rekrutacja na javowca? Poza tym czy wiecie co w przypadku gdy komuś nie powiedzie się na rozmowie i nie zostanie przyjęty. Czy można do nich aplikować ponownie po jakimś czasie? Jeśli tak to po jakim czasie? Pytam bo bardzo interesuje mnie ta firma ze względu na technologie z jakimi pracują a boję się, że spalę rozmowę.

@klejo

Cześć :) Rekrutacja u nas jest jednoetapowa. Po przesłaniu CV otrzymasz od nas wiadomość o otrzymaniu aplikacji oraz informację kiedy możesz spodziewać się feedbacku - zaproszenie na rozmowę lub informacja o tym dlaczego kandydatura została odrzucona (zazwyczaj są to 2 dni robocze). Rozmowa rekrutacyjna jest natomiast jedna, z osobą techniczną. Trwa około 1 godziny. Informację po rozmowie otrzymasz maksymalnie do tygodnia czasu (zazwyczaj jednak szybciej). Jeżeli rozmowa się nie powiedzie, otrzymasz od nas informację co należy poprawić, czego się douczyć - po nadrobieniu tego oczywiście można aplikować ponownie :) Tutaj nie ma określonych "ram czasowych" jest to kwestia bardzo indywidualna. Aplikować warto zawsze więc zachęcam serdecznie :) praca@decerto.pl Pozdrawiam serdecznie, Anastazja Samarets

Anastazja

Szanowna Pani @Maja, cenimy sobie opinie osób pracujących w firmie oraz osób, które z firmą współpracowały. Jednak przykładamy dużą wagę do wiarygodności tych opinii. W internecie (zwłaszcza na portalach, które zapewniają użytkownikom anonimowość) można napisać wszystko, z czym zapewne się Pani zgodzi. Jako, że opinia wystawiona przez @Paweł, jest dla firmy krzywdząca i niezgodna z obecnym stanem, pragnę się do niej odnieść. 1. „brak jakiejkolwiek pomocy/wsparcia przy wdrożeniach w projekty, pozostali pracownicy nie pomogą” – w Decerto stawiamy na wzajemne wsparcie i pomoc. Tworzymy zgrany zespół, który chętnie ze sobą współpracuje. Prowadzimy kilka projektów, jednak w żadnym z nich nie ma odstępstw od tej „reguły”. Osoby, które nie mają doświadczenia a Decerto jest ich pierwszą pracą zawsze trafiają do zespołów, w których znajdują się osoby z dużym doświadczeniem i wiedzą. Niezależnie od doświadczenia, każdej nowej osobie w zespole wyznaczany jest nasz współpracownik, który dba o wdrożenie jej w projekt i pomaga w zapoznaniu się ze specyfiką pracy oraz projektem a także zapewnia wsparcie. Decerto daje możliwości rozwoju dla osób z doświadczeniem ale również dajemy możliwość startu dla osób rozpoczynających karierę. 2. „brak informacji o celach, terminach” – dbamy o dobry przepływ informacji w firmie. Zarówno jeżeli chodzi o stan projektu, jego cele i terminy (zespołowo), jak również każdy współpracownik ma wyznaczone cykliczne rozmowy rozwojowe (na których może porozmawiać o swoim rozwoju i swojej karierze, oczekiwaniach i potrzebach), jest również możliwość rozmowy z kierownictwem na bieżąco, jeżeli tylko dana osoba ma taką potrzebę. Należy również pamiętać, że współpraca z naszymi Klientami jest długoterminowa i w trakcie jej trwania pierwotne założenia projektu mogą ulec zmianie, jesteśmy świadomi możliwości zmian, jednak w takim przypadku staramy się możliwie szybko informować osoby bezpośrednio w dany projekt zaangażowane. 3. „brak szacunku do pracowników” – trudno jest mi odnieść się do tej opinii, gdyż nie wiem czego dokładnie dotyczy. W firmie mamy bardzo przyjacielską atmosferę oraz tzw. „niski poziom władzy” – płaską strukturę, co cenią sobie zarówno współpracownicy jak również kierownictwo firmy. Każdy może porozmawiać bezpośrednio z Zarządem, zarówno o problemach jak i ścieżkach rozwoju. Istnieje także możliwość zmiany projektu, jeżeli obecny z jakiegokolwiek powodu nie odpowiada bądź ustalenie indywidualnych godzin pracy (niektórzy rozpoczynają pracę o godzinie 6:00 inni o 10:00). 4. „duża rotacja pracowników to nie przypadek” – aby taka opinia mogła być wiarygodna, należałoby poprzeć ją jakimikolwiek danymi i śmiem twierdzić, że osoba snująca takie przypuszczenia bazuje na domysłach i nie jest w posiadaniu takich informacji, co zaś z góry wskazuję na nieprawdziwość opinii i podważa wiarygodność osoby, która ją wypowiada. Cieszymy się i jesteśmy dumni z tego, że opinia ta nie ma poparcia w rzeczywistości a rotacja w firmie jest mała. 5. „dziwni ludzie w kierownictwie, może z jeden wyjątek był” – „dziwny człowiek” to oczywiście bardzo subiektywna opinia i powstrzymam się od komentowania tego typu określeń. Myślę jednak, że każdy człowiek jest inny i nie należy używać takich słów, chyba że celowo chcemy kogoś urazić. W firmie doceniamy indywidualizm i szanujemy inny punkt widzenia. Obecnie nasz zespół liczy nieco ponad 100 osób, jesteśmy grupą profesjonalnych inżynierów a praca to znacząca część naszego życia, dlatego dbamy o to, by w firmie wszyscy czuli się komfortowo. Jesteśmy elastyczni wobec potrzeb naszych współpracowników i otwarci na wszelkie uwagi w celu ulepszenia współpracy. W celu zapoznania się z profilem firmy, warunkami pracy oraz opiniami o niej, zachęcamy do kontaktu z osobami, z którymi współpracujemy i które nie boją się nie być anonimowe  Zachęcam również do bezpośredniego kontaktu. Chętnie odpowiem na wszelkie nurtujące pytania. Z wyrazami szacunku, Anastasiya Samarets

Maja

@Decerto jak według Ciebie wygląda praca w DECERTO? Rozumiem, że nie zgadzasz się z @Paweł. Chętnie poznamy również Twoją opinię.

Black Sadlak

Pracowałem z ludźmi z Decerto, to prawdziwi wymiatacze.

Pracowałem tam i potwierdzam negatywne opinie: - brak jakiejkolwiek pomocy/wsparcia przy wdrożeniach w projekty, pozostali pracownicy nie pomogą - brak informacji o celach, terminach - brak szacunku do pracowników (usunięte przez administratora) - duża rotacja pracowników to nie przypadek - dziwni ludzie w kierownictwie, może z jeden wyjątek był

Decerto
@Paweł

Opinia fake.

srt

Pewnie, że zawsze warto śledzić forum @3e44, bo przecież zawsze jest szansa na to, że ktoś się wypowie nie tylko o samych zarobkach, ale i o nowych ofertach pracy. W końcu dbałość o szczegóły sprawia, że zatrudnienie umilone jest przez odpowiednie socjale.

czareko

Po długiej przerwie znów uruchomiliśmy rekrutację. Teraz poszukujemy starszych programistów java i team leaderów.

Qwerty

Nie wiecie czy Decerto nadal poszukuje programistów java? Odkąd pamiętam wisiały ich ogłoszenia na pracuj i były one odświeżane prawie codziennie. Od jakiegoś miesiąca ogłoszenia w ogóle zniknęły. Nie mają już wolnych miejsc czy może po prostu przestali publikować ogłoszenia na tym portalu bo było to nieopłacalne? Pytam bo myślałem, nad złożeniem CV do nich, ale skoro już się nie ogłaszają to nie wiem czy jest sens.

czareko

Mamy wszystkie formy współpracy. Realnie przy rekrutacji nie kładziemy nacisku na jakąś konkretną. Bez względu na wybraną formę, proponujemy okres próbny 3 miesiące, a po nim umowę na czas nieokreślony, oczywiście z wyłączeniem umów o dzieło, których na czas nieokreślonych nie można w naszym kraju podpisywać. Nie rekrutujemy ludzi do pracy zdalnej. Mamy kilku pracowników którzy pracują zdalnie, ale to raczej wyjątkowe przypadki niż standard. Rozwijamy się bardzo szybko, głównie tworzymy oprogramowanie na zamówienie, wyciągamy wnioski z projektów które już zrealizowaliśmy, mamy naprawdę świeże i trzeźwe podejście do tworzenia oprogramowania. Mamy praktyki i zasady których przestrzegamy, mamy nowe technologie i działające CI, nie malujemy trawy na zielono. Mimo że firma zatrudnia około 100 osób, to struktura jest taka że nie ma tutaj przed kim malować. Nikogo też nie wyzyskujemy, mamy jasne zasady i staramy się wspierać rozwój ludzi którzy dla nas pracują. Kluczowe jest dla nas żeby pracownicy chcieli się rozwijać i takich ludzi poszukujemy. Dlaczego mamy cały czas otwartą rekrutację na stanowisko Programista Java ? Realnie mamy zlecenia które moglibyśmy realizować, ale potrzebujemy więcej osób niż aktualnie zatrudniamy. Nie oszukujmy się też, że wszyscy do nas pasują. Po rekrutacji proponujemy pracę około 20% osób.

tuvok

Ciekaw jestem, ile z tych opinii jest wiarygodna. "Dowolny model współpracy"? Przecież to standard obecnie. @koralgol Zrobiłeś firmie chyba możliwie najgorszą reklamę. Jeżeli ktoś zatem nie należy do czołówki, to ma zostawać po godzinach? Czy może raczej firma powinna mu pomóc w staniu się lepszym? Poza tym, obiektywnie mówiąc, zarobki są przeciętne (czyt. przyzwoite). Praca zdalna nie jest jakimś standardem, trzeba się o nią trochę postarać.

Arwena

Firma nastawiona na wyzysk młodych, oferuje kiepskie pieniądze ale za to gwarantuje pracę w ciągłym stresie. Praca tylko dla desperatów.

jurgen

Witam. Dziwią mnie te negatywne opinie. Decerto wydaje się być profesjonalną firmą. Czy orientuje się ktoś jak wygląda u nich rekrutacja na javowca? Jeśli ktoś uczestniczył w procesie rekrutacji u nich prosiłbym o opis jak to mniej więcej wygląda i czego się można spodziewać.

kziel1

Zdecydowanie polecam pracę w Decerto. Przyjazna, profesjonalna atmosfera pracy. Możliwość elastycznego dobory czasu pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o DECERTO Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w DECERTO Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DECERTO Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DECERTO Sp. z o.o.?

DECERTO Sp. z o.o.
4.2/5 Na podstawie 50 ocen.
  • Wołoska 5
    02-675 Warszawa