Opinie o DECERTO Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy DECERTO Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w DECERTO Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DECERTO Sp. z o.o. w Warszawa

Nie polecam

Toksyczne, stresujące środowisko pracy i bardzo przecietne wynagrodzenia

Jak taki pracownik odchodzi i ma takie uwagi o firmie, to jest jakaś ankieta? Jakiś wywiad z osobą odchodząca, aby dowiedzieć się, co było ok a co nie? Firma interesują takie spostrzeżenia, aby właśnie poprawiać to co nie gra? Hr się tym zjamuje?

Dev

Nie polecam! Brak pomysłu na rozwój firmy. Brak benefitów dla B2B (nie dofinansowują karty medycznej, multisportu, ubezpieczenia). Nie płatne urlopy. Mało ciekawe projekty. Nie rynkowe stawki.

@Dev

Dziwne info, kilka dni temu dostalem inne + w ogłoszeniach o pracę również te benefity są podane.

PotencjalnyPracownik Nowy wpis

Składałem tam kiedyś CV, rozwiązałem zadanie i zaprosili mnie na rozmowę. Rozmowa kilka pytań technicznych, gość kazał mi przedstawić kilka wzorców projektowych które nie są popularne w springu, a potem w feedbacku dostałem odpowiedź że nie znam wzorca MVC, którego zasugerował nie tłumaczyć xD po jakimś miesiącu znalazłem miejsce w innej firmie

HR Decerto Nowy wpis
@PotencjalnyPracownik

Cześć! Chcielibyśmy serdecznie podziękować za udział w procesie rekrutacyjnym oraz za poświęcony czas na podjęcie dialogu w tej sprawie. Jesteśmy zawsze otwarci na wszelkie opinie i chętnie angażujemy się w dyskusję mającą na celu doskonalenie naszych procesów. Rozumiemy, że nieporozumienia mogą się zdarzyć, zwłaszcza w trakcie rozmów rekrutacyjnych, gdzie wymiana informacji jest kluczowa dla obu stron. Chcielibyśmy jednak podkreślić, że nasze decyzje rekrutacyjne opierają się na kompleksowej analizie wszystkich aspektów a nie jednego wybranego wątku, włączając w to raporty i notatki po spotkaniach technicznych. Jesteśmy przekonani, że każdy etap procesu rekrutacyjnego jest równie ważny i dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić uczciwe i obiektywne traktowanie wszystkich kandydatów. Jednakże, jak w każdym procesie, zdarzają się sytuacje, w których pewne elementy mogą zostać źle zinterpretowane. Wierzymy, że nasz rekruter podjął decyzję w dobrej wierze, opierając się na dostępnej rekomendacji od rekrutera technicznego oraz szczegółowej notatce z tego spotkania a także na prezentowanym doświadczeniu zawodowym kandydata w CV. Niemniej jednak, cieszymy się z możliwości dyskusji na temat Twojego doświadczenia w procesie rekrutacyjnym i jesteśmy otwarci na dalszą rozmowę w celu wyjaśnienia wszelkich wątpliwości. Zapraszamy do kontaktu pod adresem: klaudia.przybysz@decerto.com - przyjrzymy się tej sytuacji.

Kolejny raz widzę, że ponowiona jest oferta dla Analityka IT Biznesowo-Systemowego. Czy wiecie co jest powodem? Zastanawiam się czy to nabory na to samo stanowisko czy po prostu dział się rozrasta. Analityk z czym może spotkać się już w części technicznej?

Witam, natknęłam się na ofertę dla rekrutera IT, jest jeszcze dostępna. Proszę o opis warunków zatrudnienia. czy brak wskazanych widełek placowych ma oznaczać, że zarobki są po prostu rynkowe? Możecie też opisać atmosferę na dziale? również jest dla mnie istotna

Martysia

O zarobki analityka systemowego już ktoś pytał, widzę ze nawet zarobki w ofercie ze stawek godzinowych przedstawione zostały w formie całej kwoty netto za miesiąc pracy. teraz pokazuje ze można zarobić od 18,5 tys do prawie 22 tys, wymagane jest przy tym minimum 3 lata doświadczenia z pracy na tym stanowisku. czy przy tym pracodawca prowadzi może staże?

@Martysia

Cześć, dziękujemy za pytanie. Gdy mamy taką możliwość, osoby na początku drogi zawodowej zapraszamy do pracy na stanowiska juniorskie. Nie prowadzimy staży. Zachęcamy Cię do śledzenia naszej strony Kariera, gdzie z pewnością opublikujemy ogłoszenia gdy pojawią się u nas oferty dla juniorów. https://www.decerto.com/career

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie DECERTO Sp. z o.o. kandydat na stanowisko Analityk Systemowo-Biznesowy ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Administrator Systemów Linux
PN standard Sp. z o.o.

Czy podpisywane są może umowy lojalnościowe? Widząc oferowane stawki na które stanowiska zaczęło mnie zastanawiać to w przypadku juniorów? Czy dawane są szanse absolwentom po 26stym roku życia na świeży start w karierze? Ciekawi mnie jakie są maksymalne kwoty w których junior mógłby się obracać

HR Decerto

Cześć! Dziękujemy za zainteresowanie naszymi ofertami i wszystkie pytania. :) Nie stosujemy umów lojalnościowych, nasza współpraca opiera się na wzajemnym zaufaniu i świetnie się to u nas sprawdza. Co do szans dla absolwentów i osób po 26. roku życia, nasza firma zawsze otwarta jest na różnorodność, umiejętności oraz potencjał każdego kandydata. Nie stosujemy ograniczeń wiekowych, a nasze decyzje rekrutacyjne opierają się na kompetencjach i zgodności z wymaganiami danej roli. Obecnie nie mamy wakatu dla osoby startującej dopiero ale zapraszamy do śledzenia naszej strony - zakładka kariera (https://www.decerto.com/career). W kwestii wynagrodzenia dla juniorów, staramy się dostosować ofertę do rynkowych standardów, jednocześnie oferując atrakcyjny pakiet benefitów oraz możliwości rozwoju pod okiem seniorów zarówno w codziennej pracy projektowej oraz podczas TechFlashy. Jeśli masz konkretne pytania dotyczące naszej oferty pracy, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszym działem HR, który z przyjemnością udzieli wszelkich dodatkowych informacji.

Możecie napisać wprost od czego będzie zależna stawka analityka systemowo-biznesowego? Ze dwa dni temu została dodana oferta w której widełki placowe wynoszą od 110 do 130 zł od godziny. Te 20 zł różnicy z czego wynika? to zmienna stawka w trakcie pracy czy raczej jest ona ustalona od samego początku na umowie? co jaki okres czasu można przy tym ubiegać się o podwyżkę?

HR Decerto

Cześć, już wyjaśniamy: wskazane stawki stanowią przedział w jakim możemy się poruszać na początku współpracy. Ostateczna wysokość proponowanego wynagrodzenia dla kandydata jest uzależniona od szeregu kryteriów, takich jak rozległość doświadczenia analitycznego oraz doświadczenie w projektach z obszaru ubezpieczeń, które stanowią istotny element naszych rozwiązań, a także znajomości stosowanych narzędzi czy biegłości w posługiwaniu się językiem angielskim. Szczegółowe kryteria znajdziecie w treści ogłoszenia na naszej stronie w zakładce kariera oraz na justjoin.it W odpowiedzi na drugie pytanie proces wygląda tak, że co około pół roku, przeprowadzane są tzw. rozmowy okresowe. Są to dedykowane momenty na dokonanie oceny dotychczasowego postępu w pracy, planowanie przyszłych działań rozwojowych, wyrażenie uznania za osiągnięcia w tym również doskonała okazja do rozmów o zmianie poziomu wynagrodzenia czy awansie. Z pozdrowieniami, Zespół HR

Lola

Ktoś wspominał o jakichś problemach w rozszyfrowaniu czegoś, a czy jest tu ktoś kto rozszyfruje już warunki pracy dla młodszego specjalisty ds. wparcia rozliczeń? Od jakiegoś czasu już spoglądam na te ofertę z takiego portalu, nie widzę by ktoś tu o niej teraz pisał, zastanawia mnie ten brak zainteresowania. Piszą o pracy od zaraz, a po przejrzeniu wymogów widzę ze je spełniam. Aplikować? polecacie?

@Lola

Hej, ten proces rekrutacji właśnie się zakończył. Otrzymaliśmy ponad 200 zgłoszeń. Nie było łatwo z wyborem ale udało się. :) Teraz trzymamy kciuki za naszą koleżankę, która właśnie dołączyła do DecertoTeam!

@HR Decerto

200 zgłoszeń? To ciekawi mnie ile osób je musiało obsługiwać tak już w praktyce. A jak teraz wygląda sytuacja feedbacku? Wcześniej jakoś pisano o tym, że proces ten stale jest doskonalony, jaki może być tego efekt? Czy każdy będzie mógł poznać szczegółową przyczynę odnośnie tego czemu mu się nie udało?

HR Decerto

Hej, doceniamy Twoją ciekawość i chcemy dostarczyć Ci jak najwięcej informacji. Faktycznie, otrzymaliśmy ponad 200 zgłoszeń, co dla nas było niezwykle budujące, ale również wymagające podjęcia trudnych decyzji. Po szczegółowej analizie nadesłanych CV wybraliśmy kilkunastu kandydatów, którzy najlepiej spełniali oczekiwania profilowe. Zapewniamy Cię, że każdy uczestnik procesu rekrutacji otrzymał feedback dostosowany do etapu, na którym się znajdował. Jesteśmy jednak otwarci na rozmowę. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat Twojej aplikacji i feedbacku, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu monika.kordecka.slomczynska@decerto.com Dziękujemy za zrozumienie i życzymy Ci powodzenia w dalszych poszukiwaniach zawodowych. Zespół HR Decerto

Czy w firmie DECERTO Sp. z o.o. występuje system zmianowy? Jak to wygląda na stanowisku Analityk?

gliv-ovr

Pracowałem w firmie kilka lat na B2B, nie mogę powiedzieć złego słowa. Kompetentni ludzie, dobrze prowadzony projekt, świetny kontakt z HR. Zdecydowanie polecam pracodawcę.

Dusia
@gliv-ovr

Hej, a czy jak pracuje się tu na b2b, to firma ma do takiej osoby jak ci z UoP?? Czy inne? Chodzi mi np. czy ma tyle samo dni urlopu płatnego? Czy musi pracować stacjonarnie? Czy ma wyznaczone stałe godziny pracy? Czy na b2b jest tu jakaś dowolność?

kontraktor
@Dusia

Trudno rozszyfrować o co dokładnie pytasz, ale firma ma taki sam stosunek do pracowników jak i do kontraktorów. Na B2B nie ma urlopów, miejsce wykonywania prac jest dowolne, można u klienta, można w siedzibie, można zdalnie - jak chcesz. Pracować możesz w zasadzie dowolnie, bylebyś nie zawalała ustalonych spotkań i wywiązywała się z zleconych prac.

Jestem zainteresowana firma i stanowiskiem Analityk Systemowo-Biznesowy. O co chodzi z ta specjalizacją? Napisali, ze ona być Business analytics, System analytics. Ale to chodzi o specjalizację ze studiów? Jakiś specjalistyczny kurs z analityki? Znacie detale?

Grzesiek

Pani dzwoni do mnie szczegółowo wypytuje mnie o moje doświadczenie i o elemeny związane z aplikowanym stanowiskiem. A na koniec mówi ze niestety rektrutacja na aplikowane stanowisko zostało zamknięte. Wredna HR zagrywka. I potwierdza mi się twierdzenie że jak HR odpowiada tu na goworku na zastrzeżenia ludzi to jest red flag. Pozdrawiam

@Grzesiek

Grzegorzu, decyzja o zamknięciu rekrutacji była nieco niespodziewana, ponieważ czasem zdarza się, że klient przekazuje nam taką wiadomość w trakcie rozmów rekrutacyjnych. Stawiamy na uczciwość i transparentność, dlatego chcemy informować kandydatów tak szybko, jak to możliwe. Czemu nie ucinamy rozmów w takiej sytuacji? Bo w naszej firmie prowadzimy wiele projektów dla różnych klientów, a każdy projekt może stworzyć nową okazję dla współpracy. Staramy się zachować kontakt do kandydatów i zaprosić do rozmów na temat innych projektów, które mogą wydać się interesujące. Dziękujemy Ci jeszcze raz za Twoje zaangażowanie i zrozumienie. Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub potrzebujesz dodatkowych informacji, prosimy o kontakt. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół HR w Decerto

Nie polecam

Toksyczne, stresujące środowisko pracy i bardzo przecietne wynagrodzenia

@Nie polecam

Cześć, Dziękujemy za Twoją opinię. Atmosfera w pracy jest jednym z najlepiej ocenianych elementów w naszej firmie. Nawet jeśli jedna osoba poczuła się inaczej, rozszerzanie tej oceny na całą organizację i wypowiadanie jej w imieniu całej firmy jest niewłaściwe i krzywdzące. Staramy się, by w Decerto każdy czuł się dobrze. Niestety w tej sytuacji zabrakło chęci rozmowy i poszukania rozwiązania problemu, ponieważ gdy o Twoich doświadczeniach dowiadujemy się z komentarza na portalu, nie jesteśmy w stanie zareagować odpowiednio by naprawić sytuację. Chętnie dowiemy się więcej temat Twoich doświadczeń, dlatego bardzo prosimy Cię o kontakt: klaudia.przybysz@decerto.com

@Nie polecam

Potwierdzam! Również tam pracowałem. Każdy sobie- stara ekipa trzyma się razem a nowi pracownicy- pozostawieni sami sobie. Wynagrodzenia poniżej rynku.

Jadźka

Generalnie piszesz to z perspektywy byłego pracownika? Z jakiego mniej więcej okresy jeśli można spytać? Ciekawi mnie aktualny standard oraz podejście do tego tematu ze strony HRowów. Jak teraz przyjmowane są osoby nowe? Dołączył ktoś teraz niedawno i by opisał wdrożenie?

Natalia
@Dev

A napiszesz więcej o tych nierynkowych stawkach? Jakie widełki proponują? To ze nie na żadnych benefitów to faktycznie niezbyt fajne. Nawet na premie np. inflacyjna nie ma co liczyć?

@Natalia

widełki widać na stronie z ogłoszeniami. nie ma procesu podwyżek. więcej kasy dostaniesz jak sam pójdziesz rozmawiać o podwyżce albo jak rzucisz papierami.

Zuzanna
@Dev

tak z ciekawości to jaki jest współczynnik skuteczności odnośnie tego rzucania? Często to robią i działa czy ktoś się przejechał na tym? A co do benefitów, o których pisałeś możliwe, że kiedyś to wprowadzą dla b2b? Co im szkodzi?

@Dev

Stawki oferowane są jawne - widoczne na stronie Kariera i na job boardach, finalnie podczas rekrutacji dopasowywane rynkowo oraz do kompetencji i posiadanych umiejętności technicznych kandydata. Obecnie działamy aktywnie na ponad 20 różnych projektach i mamy przekonanie, że osoby na nich pracujące są zaangażowane i odnoszą sukcesy, a w wewnętrznych badaniach satysfakcji otrzymujemy bardzo pozytywne oceny i komentarze. Co do benefitów - nie możemy zgodzić się z tym, że ich nie mamy. Wspieramy inicjatywy integracyjne i rozwojowe naszych współpracowników. Nasz #DecertoTeam może korzystać z indywidualnego budżetu integracyjnego "Wakacje Decerto", budżetu rozwojowego, oraz dodatkowo finansujemy podejście do egazaminów certyfikacyjnych. Aktualnie pracujemy także nad wprowadzeniem kolejnych benefitów.

strata czasu

Strata czasu. Deklaracje bez pokrycia w rzeczywistości. HR żyje w swoim świecie. Fajne integracje i to wszystko. To co dzieje sie w projektach to już inny temat. Nie polecam

@strata czasu

Cześć! Dziękujemy za Twoją opinię. Każda, nawet trudna, jest dla nas bardzo cenna, bo daje nam sygnał, który obszar wymaga zaopiekowania i wdrożenia zmian. Prowadzimy aktualnie kilkanaście projektów, każdy jest nieco inny, inaczej też może być odbierany i oceniany. Zgadzamy się, że integracje to nie wszystko. Chcielibyśmy, żeby każdy w Decerto czuł się dobrze każdego dnia, lecz bez informacji od Was nie jesteśmy w stanie zareagować na problemy pojawiające się w projekcie. Przykro nam, że nie dałeś/dałaś nam szansy na reakcję wcześniej, natomiast chętnie dowiemy się więcej na temat Twoich doświadczeń, dlatego zapraszam Cię do kontaktu: klaudia.przybysz@decerto.com

Monia
@strata czasu

Cześć, chcę aplikować do firmy, zaciekawiło mnie to co tu napisałeś. O jakich deklaracjach mówisz? I co dokładnie dzieje się w projektach? Powinnam coś wziąć pod uwagę przed zatrudnieniem? Proszę o więcej informacji.

Kandydat niezadowolony

Feedback po każdej aplikacji? Zupełny żart… po co składać takie obietnice jeśli się ich nie dotrzymuje

@Kandydat niezadowolony

Cześć, dziękuję za Twoją opinię. Stale się rozwijamy, pracujemy nad poprawą naszych procesów i każdy feedback jest dla nas bardzo istotny. Bardzo mi przykro, że nie otrzymałeś od nas odpowiedzi je Twoją aplikację. Zasada "zawsze dajemy feedback" jest dla nas bardzo ważna, dlatego chciałabym móc sprawdzić co się wydarzyło, że odpowiedź od nas do Ciebie nie dotarła. Proszę, skontaktuj się ze mną mailowo - klaudia.przybysz@decerto.com Sprawdzę co się wydarzyło i dopilnuję, by takie sytuacje się nie powtórzyły.

@Pracodawca podkreśla, że odpowie na każde zgłoszenie i udzieli feedbacku. Niestety kłamią, trzy miesiące temu wysłałem CV i jedyne co dostalem to maila automatycznego, że na pewno odpowiedzą... Także radzę omijać bo nie spełniają nawet obietnic które sami, nieproszeni składają. Lekka żenada

@Kandydat

Cześć, dziękuję za Twoją opinię, bardzo mi przykro, że nie otrzymałeś od nas odpowiedzi. Jedna z naszych najważniejszych zasad, to "zawsze dajemy feedback" - stale się tego trzymamy i to się nie zmieni. Jeśli w Twoim przypadku tak się nie wydarzyło, proszę napisz do mnie: klaudia.przybysz@decerto.com Sprawdzę co się stało i dlaczego odpowiedź do Ciebie nie dotarła. Chciałabym to wyjaśnić, abyśmy w przyszłości uniknęli podobnych sytuacji.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie DECERTO Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Niepolecam

Typowy (usunięte przez administratora) Programisci to to zera jesli chodzi o skille socjalne przez to praca z nimi jest tragiczna. Osoby prowadzace projekty maja totalnie wypierdolone na wszystko byle zrobic to co musza. Jesli chcesz sie poczuc w pracy sam to skladaj tam podanie

@Niepolecam

Cześć! Dzięki za feedback, choć nieco przykro nam go czytać. Mamy świadomość, że pracując w projektach pracuje się z bardzo wieloma osobami, których skile jak to nazywasz "socjalne" mogą być różne. Niektórzy są świetnymi teamplayerami, inni lubią dzielić się wiedzą, a jeszcze inni są introwertykami, dla których relacje z innymi potrafią stanowić wyzwanie. Szanujemy wszystkich. Każdy z nas jest inny i w tej różnorodności widzimy siłę zespołu. Trudno nam z Twojej wypowiedzi wywnioskować czego Tobie konkretnie zabrakło. Nie chcemy by ktokolwiek czuł się sam – podejmujemy wiele inicjatyw zespołowych, integracyjnych, które mają za zadanie spajać naszych ludzi. Co do prowadzących projekty, to trudno winić tych ludzi o to, że chcą dowozić projekty, prawda?

Natalia
@HR Team

A co do tej siły zespołu w takim razie, w firmie organizowane sa jakieś integracje?

@Natalia

Cześć! Dzięki za pytanie. :) Lubimy się integrować i robimy to na różne sposoby. :) Kilka razy w roku mamy ogólnofirmowe spotkania. Poza corocznym firmowym śledzikiem, spotykamy się na wakacyjne rozgrywki w siatkówkę, wyjścia na premiery kinowe, czy firmowego grilla. Lubimy spędzać czas aktywnie, dlatego poza wspomnianą siatkówką bierzemy udział także w biegach (np. ekiden czy Runmageddon). W weekend nasza drużyna zajęła 6 miejsce na Runmageddonie! Jednym z naszych benefitów pracowniczych jest indywidualny budżet integracyjny ("Wakacje Decerto"). Każdy z nas ma do dyspozycji 2 000 PLN netto do wykorzystania, i może sam zorganizować wyjazd integracyjny, lub przyłączyć się do wyjazdu organizowanego przez kogoś innego. Im ciekawsze kierunki tym lepiej! Odwiedziliśmy już między innymi: Etnę, norweskie fiordy, nieistniejące państwo - Naddniestrze. Eksplorowaliśmy dno morza Czerwonego w Egipcie, Majorkę, Cypr, Chopok, Fuertę, ale także polskie kierunki, jak np. stare dobre Mielno. Za 2 dni wyjeżdżamy na kolejną edycję firmowych żagli! :) W październiku czekają nas kolejne dwa wyjazdy - nad. jez. Garda oraz na Majorkę. A nie mogę nie wspomnieć też o tym, że każdy z zespołów ma także swój budżet integracyjny - do wykorzystania na co tylko mamy ochotę! :) Nasze biuro jest otwarte dla wszystkich pracowników - czeka tu na nas biblioteczka z planszówkami oraz rzutki - kiedy tylko chcemy możemy z nich korzystać - i korzystamy! :)

Jaka jest stawka początkowa w DECERTO Sp. z o.o.? 7 lutego na Pracuj.pl dodali ogłoszenie na stanowisko Account Manager.

HR Team

Cześć, w przypadku roli Account Managera wynagrodzenie będzie składało się z podstawy i premii. Jak to będzie zorganizowane i jakie to będą kwoty, ustalać będziemy wspólnie z wybranym kandydatem, biorąc pod uwagę jego posiadane doświadczenie, wiedzę, umiejętności oraz oczekiwane wynagrodzenie. Wierzymy, że w ten sposób znajdziemy rozwiązanie satysfakcjonujące obie strony.

...

Nie polecam. Cały czas te same nudne projekty.

Zostaw merytoryczną opinię o DECERTO Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w DECERTO Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DECERTO Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DECERTO Sp. z o.o.?

DECERTO Sp. z o.o.
4.2/5 Na podstawie 50 ocen.
  • Wołoska 5
    02-675 Warszawa