Opinie o POLSOJA Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy POLSOJA Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie POLSOJA Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o POLSOJA Sp. z o.o. w Warszawa

Przemek

Szanowni Państwo byłem pracownikiem tej firmy ,praca jak praca czasami lepiej czasami gorzej ale podejście kierownika magazynu to tragedia....jak każdy z nas ma jakieś nieprzewidziane sytuacje,byłem pracownikiem sumiennym rzetelnym ,fakt jest taki że w ciągu 2 miesięcy potrzebowałem 3 dni wolnych 1 dzień to choroba a 2 śmierć w rodzinie i co....kierownik magazynu powiedział mi że mam przyjść w piątek na rozmowę z szefostwem o godzinie 9 rano. byłem o 8 rano bo nie lubię się spóźniać po wejściu otrzymałem informację że Pani Katarzyna nie przyjedzie i że jestem zwolniony w trybie natychmiastowym.Kierownik oiecywał góry ,ja jako że doświadczenie kierownicze to z szarakami nie będę się zadawał że zrobi ze mnie osobę wyższej hierarchi ,a tak naprawdę to żadnych szaraków tam nie ma są ludzie naprawdę wyrozumiali pomocni i uczciwi .Kierownik bał się o swoje miejsce dlatego też podpytywał czy nie mogę znaleźć pracy w biurze gdzieś w okolicy .Panie Maćku dla mnie Pan nie jest kierownikiem a fałszywą osobą .Pozdrawiam

Zuza

Czy jest tak dobrze, że ostatnio przestaliście pisać?

Może ktoś podpowiedzieć jak się pracuje? Czy są w firmie jakieś benefity?

Bdg
@Zainteresowany

Podstawowy medicover, i multisport. Pracowałem tam jakiś czas temu, zainteresowanie towarem jest ale na sklepach idzie dość opornie

Alicja

@Seba to nie miejsce, by kogoś obrażać. Pamiętaj, że na forum obowiązuje regulamin i każdy jest zobowiązany do jego przestrzegania. @TomTom nie odpowiem Ci na Twoje pytania, ale poproszę o relację z rekrutacji w firmie POLSOJA Sp. J. jak już zdecydujesz się aplikować.

Jak to jest?
@Alicja

Dlaczego został usuniety wpis Seby? Czyżby interweniowała caryca Katarzyna? Była tam sama prawda. Czy tu tez jest cenzura czy Polsoja zapłaciła za to jakies pieniądze?

Przedstawiciel Handlowy

Rozmowa z trzema osobami. Pan Kierownik nie raczy nawet spojrzeć na osobę, która ubiega się o pracę. Potem sprzedajesz mu fasolkę,której On oczywiście nie chce kupić. Na koniec test matematyczny.

Pytania z zakresu ...czemu Pani tą fasolkę sprzedaje skoro ten Pan nie chce jej kupić...hahaha. Lub zauważyłam w Pani Świadectwie pracy l4 ,z jakiego powodu Pani była chora...świadectwo sprzed 10 lat wstecz, gdzie pracowałam przez 6 lat- nie pamiętam...:)) potem mi się przypomniało,że ugryzł mnie pies. Miałam nogę szytą.

TomTom

Chce aplikować na pH, jakie warunki, samochód, atmosfera? Jak z produktami jest popyt?

Sd

Proszę o informację na temat pracy ph jakie warunki oferują jakie auto itp

Alicja

@Kolega Messiego zgadłeś połowicznie, bo jestem moderatorem forum gowork.pl i w wątkach zadaje pytania, by zdobyć jak najwięcej przydatnych informacji dla użytkowników, którzy wchodzą tutaj przed podjęciem pracy. Zatem teraz możesz odpowiedzieć?

Kolega Messiego

A kto tu jest taki ciekawy czy pracuje? Moderator z Polsoja czy HR z Ekologis?

Alicja

@Messi czyli jeszcze nie pracujesz i wywnioskowałeś to z rozmowy o pracę? A może już zacząłeś pracę w POLSOJA i powiesz jak to wygląda po kilku tygodniach pracy? Czy nadal podtrzymujesz tę opinię? To będzie przydatna informacja dla osób, które myślą nad pracą w POLSOJA.

Messi

(usunięte przez administratora). Praca jak to pH , jeździsz, sprzedajesz , pozyskujesz nowych klientów, raportujesz Rozmowa przyjemna , bez bajerów, kompetentna , bez zbędnego nadąsania typu poziom prezesa , czy dyrektora. Bardzo sympatyczni ludzie , na dziś dzień wydaje się , że zależy im na ludziach i rozwoju firmy. Branża bardzo perspektywiczna, rozwojowa , trend rosnący , produkt bardzo dobry , solidny i ciekawy. To z rozmowy mogę się podzielić. Pozdrawiam

rocco

Witam serdecznie...jutro idę na rekrutacje do podanej firmy jako ph -przedtawiciel handlowy(kanał tradycyjny) Bardzo prosiłbym o rzeczową informację na temat tej Firmy-choć raz prosiłbym o konkretny prawdziwy opis... jak wygląda umowa o pracę-ile wizyt,jaki samochod-czy jest możliwość uzytkowania w celach prywatnych,jaka pensja-podstawa.Bardzo proszę o konkretną odpowiedz

help
@rocco

podziel się proszę wrażeniami ze spotkania

help

Kochani w poniedzialek mam rozmowe w polsoja stefanowo na stanowisko PH. Prosze o szczera opinie czy warto. Czy rozmowa kwalifikacyjna nadal wyglada tak jak opisujecie - glupie scenki czy jakies zadania. Na jakie warunki finansowe mozna liczy, jakie sa narzedzia pracy, atmosfera chodzi o woj. mazowieckie. warto sobie zawracac glowe? pomozcie

Maaxxx

Szukają Przedstawicieli Handlowych Ktoś powie: na jakie warunki można liczyć jaka podstawa netto i premia jakie auto ile wizyt dziennie towar rotuje?

Alicja

@Zbycho, jesteś pracownikiem w POLSOJA Sp. J.? Powiesz więcej o swoich doświadczeniach?

JJm

Wiesz co, ja tam uważam, że rekrutacja nie zawsze tak wygląda i że ma też dobre i przyjemne strony, chyba nikogo to nie powinno dziwić i nie dziwi z tego co wiem, nie róbmy jakiejś wielkiej afery co?

cygan

nie narzekajcie, tak naprawdę jak ktoś chce i pokaże co potrafi to go tu docenią sam pracowałem w tej firmie i było ok. a co do zapotrzebowania na soje jak to nazywacie to jest duże tylko trzeba dotrzeć do odpowiednich klientów

Nie jest aż tak źle. Jest tak sobie. PH mają po 2 województwa, (usunięte przez administratora) Średnia firma, średnia płaca, średnia presja.

gdynia

Czy tam jest az tak zle? powiedzcie czy jezdza przedstawiciele handlowi?

bolinóz

Jeżeli jest sporo osób niezadowolonych z firmy i chcących zmienić pracę to rekrutacje będą się na okrągło powtarzały. Zastanawiam się tylko czy nie lepiej zainwestować w pracowników, którzy będą chcieli dłużej pozostać w firmie niż w takich chwilowych za mniejsze pieniądze. To w ogóle nieracjonalne podejście.

Teresa

a co stanowiska gł. księgowego -bardzo o opinię czy warto składać papiery?

Gyrecky
@Teresa

Assessment center trwa.

Zostaw merytoryczną opinię o POLSOJA Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w POLSOJA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy POLSOJA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w POLSOJA Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy POLSOJA Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w POLSOJA Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

POLSOJA Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 135 ocen.
  • POSAG 7 PANIEN 1A
    00-495 Warszawa