POLSOJA Sp. J.

Opinie o POLSOJA Sp. J.

Alicja

@Kolega Messiego zgadłeś połowicznie, bo jestem moderatorem forum gowork.pl i w wątkach zadaje pytania, by zdobyć jak najwięcej przydatnych informacji dla użytkowników, którzy wchodzą tutaj przed podjęciem pracy. Zatem teraz możesz odpowiedzieć?

Kolega Messiego

A kto tu jest taki ciekawy czy pracuje? Moderator z Polsoja czy HR z Ekologis?

Alicja

@Messi czyli jeszcze nie pracujesz i wywnioskowałeś to z rozmowy o pracę? A może już zacząłeś pracę w POLSOJA i powiesz jak to wygląda po kilku tygodniach pracy? Czy nadal podtrzymujesz tę opinię? To będzie przydatna informacja dla osób, które myślą nad pracą w POLSOJA.

Messi

( usunięte przez administratora ). Praca jak to pH , jeździsz, sprzedajesz , pozyskujesz nowych klientów, raportujesz Rozmowa przyjemna , bez bajerów, kompetentna , bez zbędnego nadąsania typu poziom prezesa , czy dyrektora. Bardzo sympatyczni ludzie , na dziś dzień wydaje się , że zależy im na ludziach i rozwoju firmy. Branża bardzo perspektywiczna, rozwojowa , trend rosnący , produkt bardzo dobry , solidny i ciekawy. To z rozmowy mogę się podzielić. Pozdrawiam

rocco

Witam serdecznie...jutro idę na rekrutacje do podanej firmy jako ph -przedtawiciel handlowy(kanał tradycyjny) Bardzo prosiłbym o rzeczową informację na temat tej Firmy-choć raz prosiłbym o konkretny prawdziwy opis... jak wygląda umowa o pracę-ile wizyt,jaki samochod-czy jest możliwość uzytkowania w celach prywatnych,jaka pensja-podstawa.Bardzo proszę o konkretną odpowiedz

help
@rocco 20.06.2017 16:58

podziel się proszę wrażeniami ze spotkania

help

Kochani w poniedzialek mam rozmowe w polsoja stefanowo na stanowisko PH. Prosze o szczera opinie czy warto. Czy rozmowa kwalifikacyjna nadal wyglada tak jak opisujecie - glupie scenki czy jakies zadania. Na jakie warunki finansowe mozna liczy, jakie sa narzedzia pracy, atmosfera chodzi o woj. mazowieckie. warto sobie zawracac glowe? pomozcie

Maaxxx

Szukają Przedstawicieli Handlowych Ktoś powie: na jakie warunki można liczyć jaka podstawa netto i premia jakie auto ile wizyt dziennie towar rotuje?

Alicja

@Zbycho, jesteś pracownikiem w POLSOJA Sp. J.? Powiesz więcej o swoich doświadczeniach?

JJm

Wiesz co, ja tam uważam, że rekrutacja nie zawsze tak wygląda i że ma też dobre i przyjemne strony, chyba nikogo to nie powinno dziwić i nie dziwi z tego co wiem, nie róbmy jakiejś wielkiej afery co?

cygan

nie narzekajcie, tak naprawdę jak ktoś chce i pokaże co potrafi to go tu docenią sam pracowałem w tej firmie i było ok. a co do zapotrzebowania na soje jak to nazywacie to jest duże tylko trzeba dotrzeć do odpowiednich klientów

Nick

Nie jest aż tak źle. Jest tak sobie. PH mają po 2 województwa, ( usunięte przez administratora ) Średnia firma, średnia płaca, średnia presja.

gdynia

Czy tam jest az tak zle? powiedzcie czy jezdza przedstawiciele handlowi?

bolinóz

Jeżeli jest sporo osób niezadowolonych z firmy i chcących zmienić pracę to rekrutacje będą się na okrągło powtarzały. Zastanawiam się tylko czy nie lepiej zainwestować w pracowników, którzy będą chcieli dłużej pozostać w firmie niż w takich chwilowych za mniejsze pieniądze. To w ogóle nieracjonalne podejście.

Teresa

a co stanowiska gł. księgowego -bardzo o opinię czy warto składać papiery?

Gyrecky
@Teresa 24.09.2014 21:31
a co stanowiska gł. księgowego -bardzo o opinię czy warto składać papiery?

Assessment center trwa.

pipen

witam serdecznie wszystkich zgromadzonych, czy już ta firma jest wielką organizacją trzydziestoosobową? czy coś się pozmieniało, doceniają dobrego-pracowitego człowieka?

Praktyk

Żałosne jest w tym co powyżej przeczytałem to, że kto sobie chce, wypisuje, co sobie chce. Ot mamy tzw. wolność słowa. Bardzo mądry CZŁOWIEK powiedział: z wolności musimy umieć korzystać. Korzystajcie z kulturą.

Babajaga
@Praktyk 01.04.2014 08:57

Prawda w oczy kole? Właśnie korzystamy z tej słowa wolności

mały
@Praktyk 01.04.2014 08:57

masz rację. łatwo krytykować incognito.

Józef

Adolf, to jak wiesz, to może napisz, ja tam jestem tylko konsumentem, ale szukam tez pracy, to i przeglądam firmy, nawet te, które mam w lodówce jak polsoja.

Józef

Ja przepadam za parówkami oraz pasztetami firmy polsoja, maja dobą cenę i mi osobiście bardzo smakują.

dudi

Juz tak nie przesadzajcie, polsoja to firma, jak firma, jeśli ktos potrzebuje pracy to niech aplikuje, nie taki diabeł straszny... Ja polecam aplikować.

michał

Teraz chyba polsoja nie ma własnych sklepów, nie? Z tego co widze mozna ich produkty kupić w marketach. Może ktoś pracuje przy produkcji, nie wiecie, czy szukają osób?

Miklaś

cygan
@Miklaś 11.12.2013 18:50
Trzeba się spotkać w starym gronie pogadać i się pośmiać bo wspominać nie ma co. Może w drugiej połowie stycznia?...

Spotkanie może być

Horeca

Hej, co z tym spotkaniem byłych i obecnych pracowników. Może ktoś ma ochotę zorganizować takie spotkanie.

Były PH

Witam , muszę sie zgodzić z tą wypowiedzią, półki wyglądają słabo i ciągle pytają mnie , gdzie logika tego wszystkiego skoro miało być tak dobrze to dlaczego jest tak źle ? Pozdrawiam

PH

jestem pewien,że jeszcze w tym roku

PH

Ciekawy pomysł ,pozdraiwam starych PH

aaaaaaaaaa

Co się dzieje z tą firmą kiedyś był super klimat imprezy,dyskoteki itp. to były czasy. Nie powiem ale szefostwo było wtedy w porządku co się stało że się tak zmieniło ?

CIEKAWY

Witam wszystkich obecnych ( tych już mało)i byłych pracowników , jak tam sytuacja w firmie( usunięte przez administratora )? Warszawa i Kraków jeszcze się trzyma czy też już jest pożegnana. Dajcie znać.

ciekawski

no i co tym kerownikiem logistyki jest już czy nie?

prepaid

jak tam wygląda teraz sytuacja?

dla Ciebie

.. jest 5 stron wypowiedzi , a Ty masz jeszcze pytania ?

Kandydatka

Witam, napiszcię proszę jak obecnie wygląda praca ph w Polsoi, czytałam komentarze, ale może się coś zmieniło. Jakie są zarobki, ew. premie, atmosfera, wymagania, kontrole. Zastanawiam się czy nie starać się na ph w tej firmie. Z góry dziękuję.

były pracownik

No ładnie widzę że firma prosperuję w zatrudnieniach i zwalnianiach ludzi !!!! Kiedyś było tam fajnie miła atmosfera fajni ludzie szefostwo było na luzie było ok. Tylko jedno mnie zastanawia dlaczego szefostwo ma bez uzasadnione podejrzenia o wszelkiego rodzaju rzeczy . Nie potrafią powiedzieć wprost w oczy o co chodzi .

Boruc

( usunięte przez administratora ). co w tej firmie się dzieje, ponad mc tu pracuję i aż się boje co bedzie jutro.... Nie wiem kto się wypowiada ale możecie napisać coś więcej co aktualnie dzieje się w firmie?

Wiesław

Witam, czy może mi ktoś powiedzieć jak wygląda tu praca kierownika regionalnego? Jakie ma zarobki, ilu PH pod sobą, ilu dystrybutorów, czy bardziej siedzi w biurze czy jeździ po terenie. Jak poczytałem o warunkach PH to się zastanawiam czy iść na rozmowę. Z góry dziękuję.

anonim II

To chyba standard w tej firmie zatrudniają a potem za porozumieniem stron dziękują . Nic dziwnego że tylu się zmieniło PH.

Milutka

A ja pozdrawiam chłopaków z tej firmy :)

TOFU BOY

Dosc dawno temu ewakuowałem się z tej firmy z podobnych powodow jak inni na tym forum i przyznam, iz mialem szczescie zalapac sie na fajna i zgrana ekipe, ktorą jednoczyła niechec do szefostwa:-( Mimo wszystko milo wspominam czas pracy( usunięte przez administratora ) Chcialbym tu nadmienic, iz podobno dawno temu byli to spoko ludzie, dbajacy o swoich pracownikow w sposob w Polsce niespotykany. ( usunięte przez administratora )

ciekawe kto tak broni firmy ?? kto jest rzecznikiem prasowym zarządu Polsoja?? jak myślicie ?

odp. do moonlight

Prawda w oczy kole? Brak premi, żadnych pakietów socjalnych, spotkań integracyjnych i wielu innych spraw na jakie mogą liczyć pracownicy w dużo biedniejszych firmach niz ta. Nikt tu się człowieku nie użala . zazdrościsz bo inni potrfią znależć pracę od ręki? Tacy też są na tym świecie.

do zdesperowanego

koleżanko/kolego, w tej firmie nie ma nawet bonów za 50 zł na święta, a Ty się pytasz o pakiety medyczne? :).

zdesperowany

może ktoś napisać jakie zarobki tam są, chodzi o stanowisko przedstawiciela, czy są jakieś pakiety socjalne, medyczne itd.

moonlight

Myślę,że mało kto z nas pokusi się o obiektywną opinię o byłym pracodawcy. Każdy z nas może i powinnien sam się przekonać i nie sugierować się opiniami, nikt na siłe nikogo w danej firmie trzymać nie będzie, natomiast zadajmy sobie pytanie czy chcemy i potrafimy trzymać się reguł i wywiązywania się z obowiązków powierzonych przez pracodawcę, jeśli nie to proponuje własny biznes lub prościej kariera w Polityce, pozdrawiam serdecznie.

Wielkopolanka

No to kolego dobrze, że się nie dostałeś. Nie masz czego żałować - wręcz przeciwnie. A dał tobie ten ktoś wizytówkę? Bo z tego co widzę i słyszę już prawie wszyscy w Polsce ją mają.

Co macie do mojego szefa ? w sumie spoko jest ...

Pan Pytalski

Witam, czy w tej firmie wszystko jest takie złe? A może wystarczy tylko coś zmienić żeby poprawić atmosferę? Może to nie tylko szefostwo jest wszystkiemu winne? Macie jakieś pomysły na zmianę?

Cygan

Pięknie to ująłeś i trafnie zarazem

jack sparrow

dokładnie, też się zastanawiam czy aplikować,niezły kipisz się tam chyba dzieje, co jakiś czas nowe ogłoszenia pracy, po wpisach widać ( usunięte przez administratora )

Cygan

Tak właśnie dla nich wszystkich to dedykuję :))

To dla tych którzy tak bardzo użalają się nad swoim losem w tej firmie

Cygan

" TRZEBA WIEDZIEĆ KIEDY ZE SCENY ZEJŚĆ NIEPOKONANYM "

Zostaw opinię o POLSOJA Sp. J. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie POLSOJA Sp. J.