Opinie o POLSOJA Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy POLSOJA Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie POLSOJA Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o POLSOJA Sp. z o.o. w Warszawa

waldemar 1960 Nowy wpis

Ta firma to ściema! Zajmuje się m.in. handlem towarami z Chin. Zamówiłem przez FB ORYGINALNE, ze skóry buty "Puma" za 200 zł., otrzymałem(usunięte przez administratora) z ceraty zamszo-podobnej. Telefon podany (22 736 14 30) nie odpowiada, po prostu "Nie ma takiego numeru"!!!

Ile jest zmian w POLSOJA Sp. z o.o.?

and. Nowy wpis

pracuje na serwisie. jestem zadowolony. praca lekka,wyplaty na czas,kierownik jest ok.

Czy firma POLSOJA Sp. z o.o. oddzwania po zakończonej rekrutacji nawet w razie negatywnej odpowiedzi?

Pracownik Nowy wpis

tak, Kandydatom zostaje przekazana informacja zwrotna: telefonicznie, mailowo lub bezpośrednio podczas wywiadu telefonicznego.

Przedstawiciel Handlowy

Rozmowa z trzema osobami. Pan Kierownik nie raczy nawet spojrzeć na osobę, która ubiega się o pracę. Potem sprzedajesz mu fasolkę,której On oczywiście nie chce kupić. Na koniec test matematyczny.

Pytania z zakresu ...czemu Pani tą fasolkę sprzedaje skoro ten Pan nie chce jej kupić...hahaha. Lub zauważyłam w Pani Świadectwie pracy l4 ,z jakiego powodu Pani była chora...świadectwo sprzed 10 lat wstecz, gdzie pracowałam przez 6 lat- nie pamiętam...:)) potem mi się przypomniało,że ugryzł mnie pies. Miałam nogę szytą.

Siema,może ktoś napisać jak wyglada praca PH na Wielkopolsce ?? Dzięki

Jakich pytań można się spodziewać podczas procesu rekrutacyjnego w POLSOJA Sp. z o.o. na stanowisko Kierowca?

Proces rekrutacji przebiega sprawnie - bez wielu spotkań i rozmów i w przyjemnej atmosferze. Istotne są: doświadczenie w pracy jako Kierowca, biegłość i bezkolizyjność w prowadzeniu, parkowaniu samochodów 3,5 t, elastyczność oraz dobry kontakt z Klientami firmy, umiejętność radzenia sobie w nieprzewidzianych sytuacjach na trasie, operatywność - tego dotyczą pytania. Zapraszamy.

Gringo

Dzień dobry, czy mógłby ktoś kto pracuje teraz w firmie Polsoja bądź nie dawno pracował, o tym jak się pracuje w tej firmie o warunkach, przełożonych, finansach . Pozdrawiam

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z POLSOJA Sp. J.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Ja zostałam zwolniona,bo nie chciałam towarzyszyć "kierownikowi" w jego prywatnym wyjeździe. Byl super zadowolony z mojej pracy,a po mojej odmowie nagle okazało się, że nie robię wyników... wiec albo się podkładasz,albo nie pracujesz...chyba,ze zarząd przejrzał na oczy i zwolnił tego typa.

Tracisz pracę,bo nie masz ochoty na romans z kierownikiem....ot,cała wizytówka... nie wiem "kierowniku" czy tam jeszcze pracujesz czy nie,ale powiem ci panie C.R. jedno....jak myślisz,że jesteś uroczy i czarujący,to się bardzo mylisz.

Czy w POLSOJA Sp. J. występują paczki/bony świąteczne?

tak są

Tomasz

Na co uważać w firmie ?

Wiki
@Tomasz

żeby baboli nie narobić :)

Czy wypłacają dodatkowe nagrody w POLSOJA Sp. J.?

Zaciekawiony

No właśnie, jak w ogóle teraz. w dobie przeszłego kryzysu i nadchodzącego - tak właśnie, dopiero nadejdzie to najgorsze pokłosie - jak teraz jest w tej tu firemce, bo oferują pracę, ale jak w rzeczywistości, bez słodzenia ani upiększania jest?? Czy ktoś ma odwagę opowiedzieć i powiedzieć prawdę - ciekaw jestem no bo ...właśnie oferty są ale ???

hmm

@Kalafior a to co w takim razie jest takiego wyróżniającego dla pracowników ?

Czy pracodawca POLSOJA Sp. J. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Kalafior

tak, jest niepowtarzalne, indywidualne podejście do pracowników :)

Przemysław
@Kalafior

Pisząc o indywidualnym podejściu masz na myśli premie uznaniowe, które są formą gratyfikacji za wydajną pracę? Mam nadzieje, że dodasz informacje także o dodatkowych bonusach, które przysługują pracownikom.

@Przemysław

z tego co wiem od znajomych, którzy tam pracują i za moich czasów były to: karta sportowa, ubezpieczenie prywatne, chyba pakiet medyczny i udział w różnych organizowanych wydarzeniach

Bloomies

Pakietu medycznego już nie ma.Do tego zmiana warunków pracy bez uprzedniego poinformowania o tym pracowników. Ludzie dowiedzieli się o zmianie jak zobaczyli wielkość pensji na koncie.. oczywiście zmiana na minus.

Interested
@Kalafior

A jak teraz w dobie obecnej sytuacji gospodarczej wygląda sytuacja w tej firmie Polsoja ?? Jakie warunki zatrudnienia i pracy na jakich stanowiskach, czy poszukują do pracy / jakie są aktualne zapotrzebowania do pracy ???? Jakie wynagrodzenie i motywatory zby do nich dołączyć ?? Karta multidport to już coś co nie działa skutecznie :):):)

nowy

Jest teraz oferta na kierowce kat B,C czy warto startować ?

Honorata
@nowy

Witam, z tego co widziałam szukają do POLSOJA również księgowej. Mam wobec tego pytanie, na które być może ktoś będzie znał odpowiedź. Czy jest tam dużo pracy? Często są nadgodziny?

@nowy

a dlaczego nie? :)

@Honorata

hej, to księgowość wewnętrzna, nie biuro rachunkowe, praca w przyzwoitych warunkach

Znawca
@Gość

Może obecna pani już nie wytrzymała telefonów typu "kiedy będzie płatność?" Odradzam tą firmę; Nie płacą swoim kontrahentom !!

Bezglutenowy

Jak czytam to co tu piszą to okazuje się że ta firemka jest taka jak za czasów mojej pracy czyli beznadzieja totalna

@Bezglutenowy

ale jednak "firemka" funkcjonuje od prawie ćwierć wieku więc nie jest tak źle jak piszecie :)

Bloomies
@Gość

Znam firmę w której zadłużenie wynosi około 1 mln. a firma ciągnie tak od kilkunastu lat bo mąż właścicielki jest majętny i ciągle kase dokłada. Więc to że nadal istnieje nic nie znaczy. Do tego zamiast włożyć trochę pracy w marketing to wycofywane są najfajniejsze produkty. Smaki past czy inne produkty zmieniane na podstawie głosu jednej osoby mimo że wszyscy inni czy większość ma inne zdanie. Przykłady można mnożyć.

Katarzyna

Dzień dobry, jak przebiega proces rekrutacji prowadzony przez firmę POLSOJA? Jakie zadają pytania? Byłabym wdzięczna gdybyście w swoich wypowiedziach wspomnieli również o warunkach, jakie oferują.

@Katarzyna

miła, profesjonalna atmosfera rozmowy, bezstresowa. Konkretne informacje. Warunki atrakcyjne, chociaż nie odbiegają od rynkowych.

Katarzyna
@Gość

Dzięki wielkie za odpowiedź! Teraz to już przydałoby mi się nieco więcej informacji. Wspomniałeś, że warunki w POLSOJA są atrakcyjne, chociaż nie odbiegają od rynkowych. Możesz to uściślić? Jakie konkretnie warunki tam oferują?

Bloom
@Katarzyna

Przecież to zależy od stanowiska. A nie podałaś na jakie aplikujesz.

znający realia
@Katarzyna

coś mi się wydaje, że to sama Pani Caryca Katarzyna zapytuję się co inni myślą o jej firmie:) tylko ona tak może zrobić, hahaha.

Przemysław
@znający realia

Każdy ma prawo zostawić tu swoją opinię i zapytać o warunki zatrudnienia. Mnie interesuje, czy można zatrudnić się na część etatu, a grafik jest na tyle elastyczny, że można połączyć pracę z nauką? Mógłbyś mi odpowiedzieć?

@Przemysław

zależy od stanowiska, działu, czy praca zmianowa. W biurze to raczej na jedną zmianę, ale w magazynie to zmianowo więc można zaplanować czas.

Na jakie benefity można liczyć w POLSOJA Sp. J.?

Kalafior

kiedy pracowałem były benefity standardowe: opieka medyczna w prywatnej przychodni, ubezpieczenia grupowe, karta fitness oraz zniżki na produkty. Była drużyna firmowa biegaczy i piłkarzy :)

PRACOWNIK BYLY

Pracowałem tam krótko i chciałbym pozdrowić Regionalnego opiekuna Beatę :) bardzo fajna i rzetelna osoba na odpowiednim stanowisku. Życzę Ci samych sukcesów. PH z Poznania A.

Alicja
@PRACOWNIK BYLY

Może zechciałbyś jednak ocenić pracę w POLSOJA? Merytoryczne wypowiedzi dotyczące stawianych warunków zatrudnienia przez tego pracodawcę czy atmosfery panującej w firmie są bardziej przydatne dla użytkowników tego forum. Dlatego zachęcam Ciebie do rozwinięcia wpisu.

Były ph
@PRACOWNIK BYLY

Śmiech na sali, kolego czy Ty kiedykolwiek miałeś do czynienia z "rzetelnymi osobami, na odpowiednim stanowisku"??? Z Twojej wypowiedzi wnioskuje, że absolutnie nie.

Były ph

Tragedia, dramat, to są delikatne stwierdzenia. Ludzie na kierowniczych stanowiskach, chyba z przypadku, z pewnością bez odpowiednich kompetencji. Brak odpowiedniego wsparcia dla ph. Wręcz przeciwnie, kłody rzucane pod nogi- codzienny standard. Brak spójności w działaniu. Ogólnie bardzo duża obłuda panująca w firmie. Nie polecam, szkoda czasu, a przede wszystkim nerwów i zdrowia.

Zostaw merytoryczną opinię o POLSOJA Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w POLSOJA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy POLSOJA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w POLSOJA Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy POLSOJA Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w POLSOJA Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

POLSOJA Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 135 ocen.
  • POSAG 7 PANIEN 1A
    00-495 Warszawa