Termoprojekt Sp. z o.o.

Poznań

Opinie o Termoprojekt Sp. z o.o.

Młot

Wiecie co, to fakt, że dopiero się rozkręcają, mam nadzieję, że jest to naprawdę warte tego wszystkiego o czym słyszę, jeśli chodzi o oszczędzanie energii jest naprawdę spoko, wartościowa firma pod tym względem, ale jak jest tak w całości to nei wiadomo

mam na imie ..dam, wy... Was i spadam:)

Ta firma to jedna z wiekszych porazek, ktore nigdy nie powinny miec miejsca. Brak ludzkiego podejscia do pracownikow, zero wyrozumialosci (a oczekiwanie jej w druga stone), permanenty brak wyplat na czas (nawet z 2miesiecznym opoznieniem), ciagle cisnienie i stres zwiazany z obarczaniem pracownikow konsekwencjami wlasnej nieodpowiedzialnosci i brakiem profesjonalizmu oraz wiedzy w kierowaniu firmy jak i podejmowaniu decyzji. Nacisk na przerob projektow na zasadzie "bylejakosci", byleby szybko byly pieniazki, ktore i tak od razu nie trafiaja na konta ciezko na nie pracujacych pracownikow. Dodatkowo stosowane przez szefostwo techniki "podjazdowe", by sklocic wspolpracownikow i sklonic do donosicielstwa. Jezeli jestescie w stanie wyobrazic sobie niewyobrazalne... to wlasnie nazywa sie TERMOPROJEKT. A to wszystko ubrane w pseudo dobre garnitury i formy(oraz wiesniackie krawaty), z nieszczerym usmiechem na ustach oraz sloma z papci wychodzaca. Nie liczcie na to by szef wychodzac z pracy o 18 w piatek,gdy ty jeszcze pracujesz, wychodzac powie Tobie "czesc! udanego weekendu"... bo on ci go nie zyczy- zyczy Tobie zebys za darmo pracowal dla niego caly weekend. Za niewyplacone pieniadze nie przeprosi, a jedynie zrzuci wine grupowo na wszystkich pracownikow. Jesli jestes zdesperowany i jednak podejmiesz tam prace lepiej zebys nie mial rodziny ani kredytow do placenia.

hmm

Każdy ma prawo założyć własną firmę, ale nie każdy powinien.

anonimm

hahaa, napisał - a jakże - "anonim"

1. kazdy ma prawo zalozyc wlasna firme 2. anonimowa krytyka tchorza to najcenniejszy komplement

Prawie jak firma

Biuro polecam osobom lubiącym czyny społeczne, pracę charytatywną, osoby nie mające co robić ze swoim wolnym czasem odnajdą spełnienie w Termoprojekcie. Oczywiście na godziwe wynagrodzenie nie ma co liczyć, pracownik idealny powinien nawet dokładać z własnej kieszeni (wiadomo, kryzys, poza tym każda jednostka jest odpowiedzialna za dobro ogółu, co bardzo często jest podkreślane w rozmowach indywidualnych z pracownikami). Zdecydowanie odradzam, szefostwo wykazuje kompletny brak doświadczenia i rozeznania w branży budowlanej.

kolejny głos przeciw

Potwierdzam opinie moich przedmówców. Jedno z gorszych biur projektowych do jakich można trafić. Nic w tej firmie nie jest na dobrym poziomie - zaczynając od wysokości płac, terminowości wypłat po przestrzeganie zasad bhp i jakość sprzętu na jakim trzeba pracować. Do osób chcących podjąć pracę w tej firmie: jak masz inną opcję, to możesz spokojnie na nią postawić, jak nie: lepszy rydz jak nic.

nadzieja-matka głupich

generalnie potwierdzam - ogolnoswiatowy kryzys jest w tej firmie chyba najbardziej widoczny a do tego dochodzi kryzys w "strefach rzadzacych" - brak porozumienia pomiedzy dwoma prezesami przeklada sie na atmosfere.ale pozostaje nadzieja,ze czegos sie w ten sposob naucza...

-emzet

nie polecam! firma nic nie daje od siebie, niskie płace, wymagania duże. kładą nacisk na wyrabianie nadgodzin - i masz się cieszyć że dorobisz parę złotych. często stawiają pracowników pod ścianą - potrafią nawet wymagać przyjścia w niedzielę lub zostania na nockę ( tak, tak 24h - są tam tacy zawodnicy). Brak jakiegokolwiek "socjalu". Jeszcze raz - nie polecam! Plus - mieli współpracownicy.

Zostaw opinię o Termoprojekt Sp. z o.o. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Termoprojekt Sp. z o.o.