Termoprojekt Sp. z o.o.

Bytom

Opinie o Termoprojekt Sp. z o.o.

byly pracownik

socialu brak, niewolnicza praca, szef ma jakieś zaburzenia dowiesz się kim jesteś i co on o tobie myśli ( ty ch... , ty taki i owaki) bluźnierca, jego ulubiony tekst idź zrobić proboszczowi ustami dobrze, człowiek bardzo toksyczny, na urlop pujdziesz wtedy kiedy mu będzie pasowało, nic nie zaplanujesz musisz byc na każde jego zawołanie

b

jesli firma jest tania, to i klientów mają @edek :)

eeeeeeeee

niestety... kapusta.. marny...pracowników ma za nic...i gdyby polska była NORMALNA.. ta firma nie miała by prawa bytu.....w bytomiu , polsce, swiecie... niewolnictwo... białych...

elewacje

niestety tak to wygląda, socjalu brak, praca w sezonie (kwiecień-listopad) po 12h i więcej. Gdyby wspomniany p. [usunięte przez moderatora] miał inne nastawienie do pracowników, a tak praca dość nieciekawa, ale są osoby którym to odpowiada - neutralnie

the frog

Szczególnie dobrze i bezstresowo pracuje się z psychopatą i cholerykiem [usunięte przez moderatora]. Ludzi zatrudnia się na minimalnych stawkach by w razie wypadku lub dożycia do emerytury zdychali z głodu. Kodeksem pracy wszyscy w firmie wycierają sobie tyłki... Jak najdalej...

Zostaw opinię o Termoprojekt Sp. z o.o. - Bytom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Termoprojekt Sp. z o.o.