Opinie o Bartimex Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowlano-Handlowe w Poznań

counter
1 83 37 5 1
tomek Nowy wpis

ale dlaczego masz o nich takie zdanie konkretnie @naiwny?

anonim Nowy wpis

naiwny Nowy wpis

przeczytaj to wszystko ze zrozumieniem to odpowiesz sobie tak na marginesie nie łudź się

wolny od wszystkiego Nowy wpis

Napiszę tak... Firma ta ogłosiła upadłość. Posiada długi wobec swych podwykonawców , jak i w hurtowniach. Zamykają się i tworzą coś nowego. Jak zawsze chodzi o kasę. A że były , może i są oferty pracy to należy brać miarę. Co proponują , co powiedzą podczas rozmowy to należy patrzeć z przymrużeniem oka. Było dobrze w tej firmie...." jak jest dobrze to jest dobrze , ale jak już jest bardzo dobrze to już dobrze nie jest" . Wszelkie pytanie które pojawią się poniżej to już wybryk pracowników w/w firmy. Pozdrawiam p. Prezesa i p. Dyrektora.

asdasd

firma już nie istnieje:)

Ciekawski
@asdasd

Skąd wiesz ze nie istnieje?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Top-Wykładziny

Firma bardzo nie uczciwa. Przestrzegam podwykonawców przed praktykami tej firmy. W moim przypadku chodzi o kaucję gwarancyjną o której mowa w umowie. Firma bartimex nie zgłosiła żadnych reklamacji a po mimo to zatrzymała należną mi kaucję zabezpieczając się wystawieniem faktury. Proszę bardzo rozważnie przemyśleć współpracę z tą pseudo firmą. Jeżeli chodzi o kontakt telefoniczny z biurem firmy, to jest bardzo ograniczony, a tym bardziej z kimś kompetentnym. Pracownikom zależy tylko przy zawieraniu umów a już mniej na jej respektowaniu. W moim przypadku chodzi o 500 zł i nie bardzo opłaca mi się korzystać z usług prawniczych, na czym ta pseudo firma prawdopodobnie bazuje. Gdyby ktoś miał podobne problemy to może złożymy pozew zbiorowy. W razie pytań jestem do dyspozycji www.top-wykladziny.pl

ali
@Top-Wykładziny

Ale o jakich pracownikach mówisz? Firma nie ma pracowników przecież. A jak chcesz się dowiedzieć czegoś na ich temat to zapraszam, możemy pogadać. Lista takich jak Ty jest dłuuuga.

hary

Bo do tego zmierza, proponuję więcej takich mądrych dyrektorów chwalących się co to nie oni ale tylko tyle niestety. Są tylko ludzie do gadania co by trzeba, co należy i inne mądrości, ale najlepiej wszystko jednym lu dwoma ludkami bo resztę zwolnili. Nikt tam już nie chce pracować zwłaszcza na umowie zlecenie bo umów o pracę nie ma i nie będzie! Proponuję by p dyrektor zszedł na ziemię w końcu i wziął się za robotę albo nie będzie co ratować.

wolny

Ciekawym jest ile jeszcze firma pociągnie... Ptaszki ćwierkają że lada moment będzie ogłoszenie upadłości...

były pracownik

Jeśli chodzi o firmę to ją odradzam .... nie jest to firma w żaden sposób godna zaufania. Zatrudniają na umowy zlecenie a później każą przejść na własną, gdzie nie znasz dnia ani godziny kiedy Cię zwolnią, a pracownicy robią zawody kto dłużej popracuje...:)) jedynym plusem są zarobki bo nie są złe jak na Poznań ... Natomiast jeśli ktoś szuka stałej pracy to nie jest to odpowiednia firma.

prd

A mnie się ogólnie dobrze pracowało i nie spotkałem się jakoś z tym co ludzie piszą o braku szacunku, jeśli ktoś coś potrafi i sprawdza się w tym co robi to robotę ma raczej pewną, zwłaszcza że jakieś plany w firmie są. a wpis powyżej - cóż mam nadzieję że to nikt nikomu na złość nie robi tylko "zwykły zbieg okoliczności...15.54"

ble

firma nie szanuje pracownika. nieuczciwa. absolutnie nie polecam i odradzam. z kilkoma pracownikami jest w sądzie. kilku straszyła sądami i zwolnieniami dyscyplinarnymi.

były
@ble

W tej firmie generalnie nie funkcjonuje pojęcie 'wypowiedzenia' - jest od razu zwolnienie dyscyplinarne. Nawet, jeśli pracownik niczym nie zawinił - doklejają mu cokolwiek. Dostaje się papier i informację 'tu proszę podpisać, że wszystko twoja wina', a wtedy może wypłacimy należną pensję. W okresie, kiedy pracowałem w tej firmie - żadna nie odeszła z własnej woli (wszystkie zwolniono w trybie natychmiastowym). Po pierwszym moim błędzie na okresie próbnym (błąd nie pociągał żadnych konsekwencji) usłyszałem - 'jeszcze raz i będziemy musieli inaczej to rozwiązać'.

yoda
@były

przy mojej wspolpracy z firma w przeciagu 6tygodni zrezygnowalo 9 osob -ciekawe dla czego

yuko

A mnie się wydaje że jeśli ktoś się nadaje to w każdej firmie sobie poradzi, a jeśli nie to firma z niego rezygnuje. Jak ktoś jest dobry to i uznanie Prezesa zdobędzie, więc dziwię się trochę że ludzi szokuje rotacja.....

Czarodziej
@yuko

Uznanie?? tzn że rękę poda na przywitanie?

Firma sprawia dobre wrażenie, ale rotacja pracowników jest tam szokująca. Jak ktoś to wyżej trafnie ujął: "jednego dnia jesteś, następnego już cię nie ma", często z zaskoczenia i nieważne czy pracujesz miesiąc czy pół roku, czy jesteś stary czy młody...

loki

Jakoś płacą więcej niż gdzie indziej, jeśli ktoś jest rozgarnięty. A dyrektora można oswoić, wtedy jest niegroźny. Wystarczy robić swoje i tyle. Jak ktoś się godzi na wszystko to będą go czołgać, co w tym dziwnego?

x
@loki

Wytresować to można małpę w cyrku ale nie tę bryłę BETONU

okej

Jakoś chyba nie najgorsza firma skoro nadal działa. A to że dziś ludzie młodzi przychodzą i odchodzą bo im się coś wydaje to cóż, jest to brak porównania z innymi firmami i brak obycia z dzisiejszą budowlanką! 1/10 się nadaje z młodych ludzi, a doświadczeni chcieliby żeby inni za nich robili i tak w kółko.

edc
@okej

Auto bez kół też działa, tylko nigdzie nie pojedzie :) I co młodemu po tym, że "płacą lepiej", skoro za 5 miesięcy będzie szukać czegokolwiek, za cokolwiek...

asdf

To niestety nie ma wyjaśnienia. Przestajesz się podobać, jesteś za drogi, robisz coś wg własnego planu (w końcu jesteś kierownikiem i odpowiadasz za to, więc chyba ci wolno) lub po prostu brak powodu... tak wygląda rotacja. Jednego dnia jesteś, następnego już cię nie ma

yoda
@asdf

Dla czego nie ma wniosków firma ma pana i władce który decyduje o wszystkim a jak ktoś się sprzeciwi wylatuje ,rotacja jak na dobrej karuzeli jak się nie przypniesz to wylatujesz

informator

Apropos wpisu powyzej. (usunięte przez administratora) Faktycznie na budowie jest tylko jedna osoba , ktora jest odpowiedzialna za wszystko. I nie ma czegos takiego jak ścieżka kariery w tej firmie. Samo slowo kariera do tej firmy nie pasuje.(usunięte przez administratora)

haha

Pomyłka w nicku - powinno być chyba (usunięte przez administratora) Cała prawda o firmie to średnia ocen, której nie można tak szybko skasować jak prawdziwe opinie.

kieras

Firma jak każda inna z tej branży, więc nie ma lekko ale za to pieniądze troche lepsze niz u konkurencji

szemek

Czytając tą złotą myśli trudno także czegoś nie zacytować, np. Williama Blake'a: "Atrakcyjne myśli należą do oszustów". Swoją drogą ciekawe gdzie podziały się pozostałe opinie... Dobrze, że przynajmniej średnia ocen się zachowała. Pozdrowienia dla wszystkich byłych pracowników!!!

kier

Chyba nie chodzi o przetrwanie 8 godzin. Można pracować nawet po 10,12,16 lub jak trzeba to sobotę, niedzielę albo w nocy, chodzi tylko żeby za poświęconym czasem szło wynagrodzenie, a jeśli za 16 dostaniesz tyle co za 8 to co będzie miło?

Zostaw merytoryczną opinię o Bartimex Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowlano-Handlowe - Poznań

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Bartimex Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowlano-Handlowe
1/5 Na podstawie 83 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Firlika 26