Ćwiertnia Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Inżynierskie

Opinie o Ćwiertnia Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Inżynierskie

John TA

kociamber
@John TA 14.11.2015 09:22
Wsþółpracowałem z nimi jestem kilka tysiaków do tyłu ,nie radze wchodzić z nimi w układy i pracować dla nich .Pozdrawiam John...

Zgadza się i na dodatek nie płacą dostawcom złodzieje, czekamy już na pieniądze dwa miesiące i nie ma osoby kompetentnej która udzieli informacji o spłacie zadłużenia.

Znasz pracowników firmy Ćwiertnia Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Inżynierskie i wiesz co się w niej dzieje? Daj nam znać i zostaw opinię na naszym forum.

Zostaw opinię o Ćwiertnia Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Inżynierskie - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ćwiertnia Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Inżynierskie