Konrad Nowajczyk Energis

Poznań

Konrad Nowajczyk Energis

Opinie o Konrad Nowajczyk Energis

Zweryfikowany użytkownik

Też się chętnie dołączę do pozwu. Wziął zaliczkę i przestał się odzywać.

empol

opinie usuwane . Uwaga kontakt z panem Nowajczykiem to kłopoty i straty finansowe.

war
@empol 14.08.2018 16:14

zgadzam sie, zostałam tez oszukana w związku z inna firma tego pana..brak odzewu po wpłatach..strata czasu i pieniedzy, sprawa trafila na policję

war
@empol 14.08.2018 16:14

empol jesli jestes tutaj odezwij sie, tez zostalam oszukana przez tego pana

Oszukana
@war 22.08.2018 18:48

My również zostaliśmy przez tego Pana oszukani. Uważa się za fachowca od wszystkiego a tak naprawdę na niczym się nie zna. @empol i war odezwijcie się proszę

@war 22.08.2018 18:23

Pierwsza rozprawa przeciw Panu Konradowi w Poznaniu 21 listopada 2018r, można dołączyć będzie nas więcej...i więcej dowodów na celowe oszukiwanie,bo póki co jesteśmy jedyni i konsekwentnie chcemy działać.

@anonymous 23.09.2018 23:20

Proszę o kontakt na priv figo36@op.pl

Figo
@anonymous 23.09.2018 23:20

Witam Proszę o info na priv figo36@op.pl

Twoja opinia na temat firmy Konrad Nowajczyk Energis w miejscowości Poznań może pomóc jej się rozwinąć i dążyć do perfekcji jako pracodawca. Dodaj wpis i buduj wizerunek firmy.

Zostaw opinię o Konrad Nowajczyk Energis - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Konrad Nowajczyk Energis