Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.

Opinie o Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.

Simba

Mam parę pytań w spr działu konfekcji świeżej. ..jaka jest tam praca? Jak z godzinami pracy? Jak soboty są płatne oraz jak się wychodzi na wypłacie ? Jakie zarobki ?

goryl
@Simba

Zarejestruj się w PUP to Cię wezmą

@Simba

50 zł na godzinę

@pracownik

Śmiech na sali

Oprs

Bryl to sie uwaza nawet za lepszego od kierownika. Jest wogule taka osoba ktorej nie obgadal?

Workwork

Co jest nieprawda? Ze bryl jest (usunięte przez administratora) jem, ze dziewczyny (usunięte przez administratora) by mu daly dla awansu? Wszystko sie zgadza.

Supergosc

W kazdej plotce jest "ziarenko" prawdy. Dziewczyny nie latalyby tak gdyby to byla nieprawda co pisza na ich temat.

lala

Ta konfekcja to tylko plotki i obrażanie innych a zaś nerwy siadaja

@lala

Zakładem rządzą bezmózgowce

lala

Nabawilam się nerwicy mam problemy z sercem a oni zarzucają mi symulację podobno za l4 odbierają koperty moze ktos coś wie na ten temat

x

Ściślak na Śląsk

monika

Zakład idiotów

Kolezanka

Brygadzista michal to prostak. Ma sie za lepszego od pracownikow, a nic mu nie mu dobrze nie wychodzi tylko klepanie ryjem co popadnie.

gała
@Kolezanka

Przecież ta cała dyrekcja kierownictwo i brygadziści to wielka ściema i same zera

lala

Ta M ze starej pakowni jest dwulicowa i pusta aby obiecywać potrafi a sama jest niczym

czechu

To kiedy wielki dyrektor odpływa?

jam

Na pakowniach wciąż żyd zwłaszcza na starej ta pani w czerwonym wydaje się jej że jest kimś a wogule rządzić nie umie

Pracowniczka

Michal ze swiezej celowo wprowadza zamieszanie miedzy pracownikami, a sam chce wyjsc na najlepszego i mu to wychodzi. Naiwni wierzycie mu

kat

Ściślak się szarogęsił i ma za swoje

s

Jankes jest następny

wwec

Może jankes albo jamal

lampa
@wwec

Teraz wpadli na genialny pomysł ,zwalniają ludzi normalnie przyjętych a przyjmują z Urzędu Pracy . Urząd płaci zakładowi co miesiąc kase ,za miejsce pracy .Każdy grosz się liczy tylko nie człowiek !!!!Panowie KIEROWNICY z higieny przejmują zakład i to oni teraz będą tymi uzdrowicielami . Oni decydują kogo zwolnić a kogo z Urzędu P. przyjąć . Nie będę wymieniał nazwisk bo każdy pewnie wie o kogo chodzi !!!!

max
@lampa

A właśnie nie każdy wie o jakich uzdrowicielach mowa.Muwisz że każdy grosz sie liczy,jak bedą dalej tak wrednie podchodzić do pracowników to bedą sami robić w tym zakładzie i tak bedą mieli najoszczędniej he he he.

Przecież to było wiadome od samego początku

?

Co myślał, że jest nie zastąpiony? Miał uzdrowić zakład, a co zrobił?

Gocha

Pan Dyrektor wielki i jego stare maszyny hehehhehehehee

a

Dokładnie wreszcie, wiedziałam,że skończy z ręka w nocniku.Pan Dyrektor

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o. - Golina

• Jak się pracuje w Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 99.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 64, z czego 43 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.