Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.

Opinie o Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.

kolles

kto ma bys za scislaka?? bo podobno do konca kwietnia jest??

?
@kolles

Nareszcie Wojtek się pozbędzie tego popaprańca

w

Zakład popaprańców ze Ściślakiem na czele, a pracownikokm się jeszcze oczy otworzą

gość

Śmieszne jest to że ludzie w takie rzeczy wierzą i dalej wypisują takie rzeczy. Po pierwsze nie pracuje u Biernackiego i moge napisać dokładnie wszystko nie znając tej osoby. I co bedziecie w to wierzyć ? Taka strona powinna mieć rejestracje, a nie anonimowy nick " xxx" "mala mi " "szpieg" .

szpieg

Co tak bronicie tej Pani M ze starej pakowni przeciesz powszechnie wiadomo że on wszystkim w tyłek wchodzi

smiech

jeszcze sie dziwie ze ludzie tu opisani nie zgłosili tego na policje. to nie strona do pisania co o kim sądzicie i co kto robi.

blondynka

Totalne wariantów zdanie pracownika wogole się nie liczy jak na przykład trzeba zostać dłużej to nikt Ci się nie spyta tylko masz zostać a twoje zdanie się nie liczy Tak jest na pakowniach przy rozbiorach

xxx
@blondynka

Marta jest ok.Człowiek sie cieszył że żydzi wyjadą to godz. w pracy sie ustabilizują a tu lipa.Jeszcze gorzej jest.Jak bedą tak dalej robić to znowu kilka ludzi sie zwolni a nowi nie chcą przyjśc.NA pakowni nigdy nie wiesz o kturej skończysz prace.Żydzi wyjechali i ciekawe kiedy jankes rozda urlopy a nie ludzie sie po pakowni szwędają jak bezrobotni.

Ciekawy

Z tego co wiem to żaden kierownik na nią nie poleciał.

blondynka

Co sadzicie o tej Marcie ze starej pakowni po kolejni zalicza każdego kierownika du....pa do celu

blondi

Rozmawialam pare razy z michalem i bylam zdziwiona w jaki sposob mowi przy mnie o osobach z ktorymi pracuje. Nie zna mnie dobrze przeciez. Pomyslalam ze tak samo zle moze mowic o mnie innym. Mysle ze jest falszywym czlowiekiem i to co o nim tu pisza to prawda

a

Ścislak do domu !!!!!!!!!!!!!!!!

zginieszmarnie

Zabawne? Pozalowac tylko tego czlowieka. Zaden z niego brygadzista. Pajac zapatrzony w siebie i swoj telefon. Osoby z ktorymi mogloby sie wydawac ze z nimi trzyma, sa najczesciej obgadywane przez niego. Ma was za nic, za popychadla dzieki ktorym zarabia dwa razy wiecej niz wy. A gdy on czegos nie dopilnuje, nie jemu odciagna z wyplaty.

dora

Jaki dzisiaj byl pocisk ma zmyslona. To nawet zabawne bryllek

gość

Co który był mądrzejszy to Ściślak pozwalniał, a głupców sobie zostawił

mała
@gość

Ściągnął za sobą podobnych do siebie nie kumatych i dobrze tak Wojtkowi skoro tego nie widzi. Nie żałuje tego zakładu, zakładu przekrętów i ogólnego bajzlu

a

Nie przypuszczałam że po zecie można zostać dyrektorem chłodni żenada,co trzeba zrobić, żeby łyknąć taki awans.(usunięte przez administratora)Firma poniżej zera.

Jestem byłym pracownikiem tego zakładu i drugi raz odwiedzam tą stronę. Z uśmiechem na twarzy czyta się wasze komentarze które są pełne krytyki dla tego zakładu. Jeżeli praca wam nie odpowiada to dlaczego dalej w niej tkwicie ? Obgadywanie za plecami szarych pracowników przez innych się nie zmieni. Także to, że brygadziści wszystko wysłuchują udając że Cię rozumieją po czym idą Stopień wyżej i donoszą. Jedyna opcja, jest taka by grzecznie chodzić do pracy, pokornie wysłuchiwać obelg czy uszczypliwych komentarzy, dać się obgadywać a gdy przyjdzie miesiąc że zakład utnie wypłatę... spuścić głowę przyjmując ten policzek mówiąc sobie ,,za miesiąc pewnie będzie lepiej''. Moja ocena dla tej firmy to ,,Dostateczny''. Nie jest tak źle, jeżeli chodzi o zarobki. I firma jest idealna dla osób, które lubią być traktowane jak stado Owiec. Cóż takie czasy, że trzeba zadowalać się pracą w której nie czujemy się spełnieni bo przecież zawsze ona jest.. a odchodząc nie ma się pewności że znajdzie się coś lepszego. P.S. Co do wyrażania opinii na temat Kobiet, które dają dla awansu. To jest ich sprawa. Jeżeli akceptują rolę ,,Kurtyzany'' to wyłącznie ich sprawa.

adieu Ściślak twój czas minął

hola

Żałosne co ta Ewa wyprawia z tym Tomkiem na zakładzie . ile można ich oglądać jak sobie liżą tylko a z ludzi ona robi (usunięte przez administratora) a wszyscy dobrze wiedzą do czego ona dąży. Zakochana w tomusiu mając rodzinę i męża. A ten Tomek nic nie lepszy też ma rodzinę a wdaje się w romans z nią niech otworzy oczy. Zresztą on taki dobry jak i ona aby mu panienki na zakładzie w głowie .

h
@hola

Co to kogo obchodzi. Zajmijcie się dyrektorkiem bo już może niedługo nowy nadciągnie. Kogo ten Wojtek zatrudnia.Żałosne

@h

Dyrektor może jeszcze nie ,ale kierownicy już są nowi .Jeden specjalista od samochodów a drugi od cegieł. Zawiązali już klikę przyjmując swoich ludzi a starzy pracownicy na bruk . To są tzw . uzdrowiciele !!!!!

Ściślak uzdrowiciel z plejadą gwiazdorów bez wiedzy

Ściślak uzdrowiciel z plejadą gwiazdorów bez wiedzy

mmmm

Cisniecie tutaj na michala, a on cisnie na was innym w pracy. Pati ma nic twoje starania wchodzenia mu w tylek

kacha

Wszystko się zmieni jak Ściślakowi powiedzą żegnaj pseudo dyrektorku

xxx

Zal tego chlopaka. Mysli ze jest kims a jest nikim.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o. - Golina

• Jak się pracuje w Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 99.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 64, z czego 43 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.