2 Dodaj opinię
2 2851 3942 5 1

Opinie o Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Aktualność
SZUKASZ PRACY?
Zakład Przemysłu Mięsnego BIERNACKI Sp. z o.o. z siedzibą w Golina ul. Dworcowa 47d, 63-200 Jarocin, to nowoczesna firma i solidny partner handlowy. Działalność nasza dotyczy głównie mięsa czerwonego. Nowoczesna technologia uboju i rozbioru gwarantuje możliwość zaoferowania doskonałej jakości produktów dzięki czemu staliśmy się stabilną firmą o ugruntowanej pozycji rynkowej, mającej już swoje miejsce zarówno na rynku krajowym jak i zagranicznym.
Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy, które znajdują się na naszej stronie pod adresem:
Miejsce pracy: Golina/k Jarocina

G

Super paczki świąteczne brawo

Tak26Nie
Jacek

Polecam pracę na rozbiorze dobre wynagrodzenie

Tak6Nie8
Greg1974
@Xxx

Witajcie.ja pracuje od stycznia jako mechanik w ZPM Biernacki.Moim przełożonym jest Łukasz Witkowski porządny facet.Chwalę go.Wszytko można załatwić.

Tak2Nie1

Aktualność
SZUKASZ PRACY?
Miejsce pracy: Golina/k Jarocina
Tak8Nie1
Edwin

Czy oferta dla sprzedawcy jest aktualna?

Nieznajoma

Czy na stanowisku brygadzisty pracują osoby z wykształceniem podstawowym?

Gosia

Chciałam bym opisać sytuację jaka słyszałam na hali otóż Żaneta myśląc ze jest z szalem to jej wszystko można głupie uwagi niech zostawi dla siebie.bo ja ci sie nie podoba (usunięte przez administratora) na wagę ! W pracy sie nie powinlo poruszać tematow rodzinnych bo to nie miejsce jeszcze raz ide z tym do kierownika

Tak4Nie
Znajoma
@Gosia

Bo w tym zakładzie to tak jest .Jak jrst to prawda to niech mówi głośno .Niech pracownicy wiedzą z kim pracują (usunięte przez administratora)

Longina

Ona nie potrafi nic tylko szal l,jej (usunięte przez administratora) wybronił szal pisze do bylej takie wiadomości widzialam z reszta po Zanecie tak jechał w wiadomościach .Ale ona nie ma gdzie mieszkać wiec siedzi u niego.jak dla mnie to wstydu jej robi pisząc tak O niej

C

Sprzedałem byki 21 czerwca i w pirwszych dniach lipca do dzisiaj brak kasy jak i za jeden rzut jak i za drugi. Co to ma znaczyć?

@C

hodowca
Nazwa działu: Finanse

Już piąty tydzień leci od czasu, jak sprzedałem byki i kasy nie widać. Dzwoniłem i pytałem co się stało i kiedy mi zapłacą, lecz pracownicy twierdzili, że pieniądze już wypłacili i jutro będą na kącie. Trwało to dwa tygodnie, teraz jak dzwonię to traktują mnie jak intruza, a kasy nie ma ...

@hodowca

Pewnie zaszła jakaś pomyłka lub kontaktował się Pan z nieodpowiednią osobą. Proszę w tej sprawie kontaktować się z Panią Justyną pod numerem 627 470 942 lub pod adresem e-mail: justyna.gorzejewska@zmb.pl.

Była pracownica

Witam. Nie polecam pracy w ZPM Biernacki na żadnym dziale!!! Pracowałam tam kiedyś i dziękuję Bogu że odeszłam. Nie liczą się wogole z zdaniem pracownika. Ukraina może wszystko chodzą sobie do pracy jak chcą robią co chcą naciągają godziny a Polaków traktuje się jak ludzi drugiego sortu. Tylko sa dobrzy dla Polaków jak coś potrzebują i trzeba odwalić najgorsza robotę a tam gdzie ja pracowałam brygadzisci wogole nie umieją sie zachować siedzą na telefon cały czas rozmawiają stoją oparci o ścianę i się śmieją opowiadają sobie kawały do tego wydzierają się na Polaków obrażają a potem zachowują się tak jakby nic się nie stało przylaza podlizują się włażą w (usunięte przez administratora) Każdy mówi o zmianach że będzie w tym zakładzie lepiej przy tym składzie który rządzi na każdym dziale to jest nierealne gdyz pracują sami koledzy którzy się znają i trzymają głęboko palec w (usunięte przez administratora) Przytakują na każdym kroku robią to co kierownicy chcą latają jak pieski na każde zawolanie ale jak człowiek wypowie swoje zdanie i się sprzeciwi to już jest zjechany od najgorszych i jeszcze debila z niego zrobią. Tutaj żeby coś się polepszyło to najpierw trzeba zmienić rządzących którzy wogole nie znają ludzi uczą się ich początku poznają a nie sami koledzy znajomi przyjaciele rodzina. Jeszcze takiej parodii to ja nie wiedziałam a jak słyszę jak ludzie chwala ta pracę to aż mi się nie dobrze robi. Gadają na Polaków że nic robią że ciągle narzekają ale jak jest okazja żeby coś nadrobić wcześniej to ukraina specjalnie (usunięte przez administratora) godziny i siedzi dłużej bo mają mało kasy. Pozdrawiam.

matka
Nazwa działu: Produkcja
@Była pracownica

Ja skomentuje to krótko-jak na firme która ma mocną pozycje na rynku i zagranicą to zarządzaniem np. pakownią rzydowską (dzięki której zakład istnieje)jest poniżej godności tam pracujących ludzi.Dlaczego.................Ja juz tez tam nie pracuje,znalazłam lekka prace za te same pieniądze i normowane godz. pracy.Mam czas dla dzieci,męza jednym słowem dla rodziny która dla mnie liczy sie najbardziej.

pewna n

Nie wiem jak na innych działach ale to co jest na myjce pojemników na nowym do graniczy czasami ze szczytem . Zeby kierownik wiedział ze ktos ma zwolnienie lekarskie i nie potrafił przez 4 i1/2 godziny człowieka w zastepstwo to czyni z cudem albo na ranszej zmianie są trzy osoby gdzie moim zdaniem powinny byc 4 a to z tego wzgledu ze górna tasma podająca pojemniki sie blokuje czesto.

Polak

Nie polecam tej firmy pueniadze za sprzedane byki nie wyplacaja w terminie 14 dni tylko po ponad miesiacu od dnia sprzedania

@Polak

W celu wyjaśnienia tej sprawy, bardzo proszę o kontakt pod numerem 62 747 09 42. Jesteśmy rzetelną firmą i zawsze dbamy o to aby sprzedawcy, z którymi współpracujemy, byli zadowoleni. Musiało tutaj zajść jakieś nieporozumienie. Osoba odpowiedzialna za rozliczenia na pewno odpowie na wszystkie Pana pytania.

Smażonko

Już dawno nie miałem tak udanego mięsa na grillu! Szacun. Polecam

Juliusz

Janusz

Praca spoko i zarobki

TakNie1
Jacuś

Dobre burgery :) Super grill.

Misha

Хороша робота

Амир
@Misha

Ты кидала, вот и все...не попадайся мне в кп)

Gal anonim

Od kiedy to po 12 godzinach pracy, następnego dnia kierownik, ale jeszcze nie danego działu przychodzi i mówi słyszałem, że nie miałaś co robić. A była godzina 17:40. Inni to maja dom, a nie pracować po 12 godzin cały rok na okrągło. A z tego co się orientuję to w Polsce obowiązuje 8 godzinny dzień pracy a nie 11,5 czy 12 i pretensje, że poszłaś do domu. Zresztą za (usunięte przez administratora)zł na godzinę, to nie warto pracować i jeszcze źle godziny policzone. Być może w zakładzie jest problem z matematyką, jak tak to może trzeba zakupić kalkulatory tym co liczą godziny. Nie rozumiem dlaczego, każdego miesiąca są inne stawki godzinowe. Wynika z tego, że czym więcej godzin tym mniejsza pensja.(usunięte przez administratora)Ja nie jestem od oceniania ale moim zdaniem to na stanowiskach obecnych są nieodpowiedni ludzie. Praca źle zorganizowana. Człowiek potrafi swoją prace ogarnąć w 12 godzin siedząc z własnej nieprzymuszonej woli, a zagraniczni potrzebują 15 godzin żeby ogarnąć to samo to o czym to świadczy? Nabijają godziny. Dużo do pisania jeszcze, ale szkoda moich nerwów. Dziękuje za uwagę ☺️

Tak8Nie
Gall

Ile godzin się pracuje dziennie?

bbbbrajan

poziom traktowania ludzi w tej "firmie" przechodzi najśmielsze oczekiwania nie polecam nikomu ogrom rozczarowan wzgledem pracodawców

Tak3Nie3

@bbbbrajan

"BBBBRAJAN", tutaj tak jak wszędzie pracują ludzie. Z ludźmi różnie bywa. Ludzie mają różne temperamenty i charaktery. My staramy się aby odpowiednie osoby zajmowały odpowiednie stanowiska. Proszę skonkretyzować tę opinię. Co takiego się wydarzyło, że postawił nas Pan w złym świetle? Jeśli coś przykrego się Pau przytrafiło to proszę podpowiedzieć co i na jakim dziale tak Pana potraktowali. Postaramy się wyciągnąć z tego lekcję. Bo ufam, że opinia nie jest bezpodstawna.

TakNie3
Gazela

Dzięki temu zakładowi się rozwijam. Dziękuję!

Tak1Nie3
nick
@Gazela

w takim razie współczuję z calego serca....

GAZELA
@nick

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Tak samo jak lepiej postrzegamy rzeczywistość przez pryzmat pozytywnych wrażeń i pozytywnego nastawienia, a nie siania pesymizmu i pretensji do świata za niesprawiedliwy los. To czy się rozwijasz dzięki doświadczeniu zależy tylko od Ciebie. W takim razie ja współczuję, takiego podejścia.

Tak1Nie2
Prawda

Smakosz, masz rację. Wołowina od Biernackiego smakuje najlepiej.

smakosz

Lubię wołowinę 100%.

ubojowiec

ile mozna zarobic na uboju wołowym ?? ile sztuk na godzine ?? ile sztuk na zmiane ?? i płacone jest za godzine czy sztuke czy jak ?? z gory dzieki za odp

Marian

Godziwe wynagrodzenie

Julcia

Mam pytanie czy macie sklep firmowy ?

Najarany

Jem stejki i idzie pompa

Smakosz

Smaczne hamburgery :)

Tak2Nie
ktoś

Ostatnio dobrze się dzieje w firmie.

TakNie4
gwiazda

Docent? Łysy? On w ogóle ma jakąś szkołę? Chyba budowlankę w Jastrzębiu.

@gwiazda

zawsze cos

tito

Ludzie tu narzekaja a przychodza tylko na sex w pracy i Po pracy r

Tak4Nie1
sada
@tito

to chyba dobrze

wojak

Zero wykształceni, zero wiedzy,zero kompetencji.Ogólnie wszystko wielkie zero!!!!!!!!!!!!!!!!!

konon
@wojak

i nie bedzie niczego

Zostaw opinię o Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o. - Golina

Chcę opublikować:

• Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.
  • Dworcowa 47D
    63-200 Golina
×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie