Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.

Golina

Opinie o Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.

A

U Mazura najlepiej. Konkretny gościu. Jest trochę wyszczekany ale dba o swoje. Jeśli trzeba to pomoże i wszystko można z nim załatwić. Ale jeśli ktoś mu zajdzie za skórę to już nie jest tak fajnie. Szacun dla niego że ogarnia ten cały syf!!!

Marcin
@A 12.12.2017 21:14

Przecież to totalny wieśniak i nierób aby łazi z telefonem i nigdy nic nie wie

.........
@Marcin 14.12.2017 05:36
Przecież to totalny wieśniak i nierób aby łazi z telefonem i nigdy nic nie wie

Wieśniak to jest z ciebie. Żal ci (usunięte przez administratora) ściska że zaszedł tak daleko? Widocznie taki nierób jak ty nigdy nie będzie na takim stanowisku jak on bo się nie nadajesz. Te hejty zachowaj dla siebie

Zainteresowany

A może dla odmiany inne pytanie a nie tylko plotki o finansach. który kierownik lub dyrektor dobrze wypelnia swoje obowiazki i jaki jest dla ludzi? Na ktorych dzialach Wam się najlepiej pracuje?

Twardy

Kasa na koncie jest?

Grzes

Też dostaliście takie wypłaty okrojone na konto ????

Julita

Czy jutro bsda wyplaty 10 wypada w niedziele i wypłata by musiala byc.

Marta Grobelna!!!

Nie życzę sobie podszywania się pod moje imię i nazwisk.. A jak już ktoś ma coś DO MNIE I DO MOJEJ RODZINY NIECH MI TO POWIE OSOBIŚCIE W TWARZ A nie wypisuję na jakimś zjebanym forum... Widać jacy odważni jesteście... sami tchórze tu piszą...

Rafał
@Przemo 03.12.2017 04:15
Odkad niema na firmie jej porzaďek.

Dokładnie odkad nie ma jej jest porzadek wkoncu panowie zajmuja sie praca a nie jak ona zaintresowana kim lub czyms innym .a teraz kochajaca zona z brzuchem jak patrze na zdjecia sobie mysle ze ladnie wkreciła w to meza.

Ewelinka:)
@Rafał 04.12.2017 07:12

Nie ma to jak kogoś oceniać... najpierw zacznijcie od siebie bo nikt idealny nie jest ... A po drugie waszych zdjęć nikt nie komentuje na jakimś forum widać że własnego życia nie posiadacie tylko czyimś się interesujecie... chyba będzie trzeba porozmawiać z przełożonym żeby wam pracę dołożył...

Marysia

Banita
@Marysia 02.11.2017 07:39
Przecież szczykalski jest kierownikiem !

Nie znam żadnego SZCZykalskiego :D Boże co za poziom.

Black
@Marysia 02.11.2017 07:39
Przecież szczykalski jest kierownikiem !

Jak już to strzykalski hahahahw

Radek

Jaki to trzeba mieć tupet żeby piasac na swój temat takie głupoty i ludziom robić nie przyjemności

Pawlo

Ja osobiście jestem zadowolony z współpracy z panem Biernackim, bardzo konkretny człowiek, sympatyczny i zna się na rzeczy. Bardzo solidna firma

Karol
@Pawlo 10.11.2017 15:39

No tompowiedz gdzie robisz i na jakim dziale pewnie jego kuzyn albo bratanek jak reszta firmy.

Ann
@Karol 10.11.2017 20:56

Albo sąsiad :-)

Karina

Bo temat tabu to zdrady,puszczanie sie,zazdrosc itd nic dodac nic ując.

Darek

Syf tyle w temacie nie polecam

Ewa

Dokladnie non stopa aby zdjecia pizgaja i pozniej keden z drugim na portale eh szkoda gadac

Karolina

Ten zaklad to porazka kazdy z kazdym tylko im jedno w glowie jak patrze na to zygac sie chve ale jeszcze troche i juz nowe miejsce pracy.Kazdy by z kazdym sie sypał wstydu co niektorzy nie maja jak sie patrzy.eh szkoda słow.

abc

Naprawde jak sie pracuje w normalnym zakładzie,gdzie zarządzają-niekoniecznie ludzie po studiach ale z ludzkim podejsciem do pracy i obąwiązków to jest innne życie.

ww

morze tobie do (usunięte przez administratora) ale ludziom kturzy muszą zasuwać i to bardzo ciężko na ich wypłaty to już nie jest do (usunięte przez administratora).Nowy zakład uboju drobiu w golinie ma powstać-bedzie konkurencja o pracownika.

Julita

Przypominam, że na portalu niedopuszczalne są wpisy zawierające treści wulgarne, ordynarne, czy też naruszające dobra osobiste lub propagujące przemoc. Każdy ma prawo do opisania swoich doświadczeń, jednak wpis nie może naruszać zasad regulaminu. Zachęcam do zapoznania się z jego treścią: www.gowork.pl/regulamin Dzięki Waszym opiniom osoby szukające opinii o tym pracodawcy mogą poznać bliżej swoje potencjalne miejsce pracy. Dlatego też ważne jest zachowanie dyskusji do kwestii dotyczących pracy. Nie jest to miejsce na obmawianie swoich kolegów i dyskutowanie na temat życia prywatnego pracowników firmy.

Norbi

Co niektorzy skoncza na firmie jak ścisak

Iza

Hej kiedy wyplaty w piątek.

Marek

Co ci straż ogarnije

Patryk
@Marek 02.11.2017 07:47
Co ci straż ogarnije

Ta straż to aby chodzi i nic nie robi chyba że gruby to obiad jeden za drugim i połowy zębów nie ma

@Patryk 02.11.2017 10:45

Kazdy ma prawo domprzerwy !!!!

Darek

Czy ubój przyjmuję jaka stawka

Roger
@Darek 02.11.2017 07:45
Czy ubój przyjmuję jaka stawka

Najlepiej sie dogadac nie masz co pisac na forum bo kazdy inaczej gada.

Dorota

Dawid Dz jak już ... na ukraine nie po co jak tam nie ma bieranacki udziałów jest i będzie tu ogarnia pomału temat.

Weronika

A ktoś wie czy Dawid Dz. zostaje czy dochodzi na Ukrainę

Karola
@Weronika 02.11.2017 07:34
A ktoś wie czy Dawid Dz. zostaje czy dochodzi na Ukrainę

Jak już to pewnie Dawida sz

Eryk

Każdy musi robić nikt nikogo nie posadzi

Trump

Ta straż zakładowa jest tak potrzebna na zakładzie ... szczególnie ci na hali

Tomek

No nikt na poczatek nie da kokosow!

Julia

Ile zarabia na konfekcji

@Julia 28.10.2017 20:49
Ile zarabia na konfekcji

Zwalniaja

Adam

Od poniedzialku wolne

adrian

Pracowalem tam jakis czas ,szalu z wyplat nie bylo jedyny plus to kilka lasek sie zaliczylo

Ewelina

@Ewelina 19.10.2017 13:06
Nie rozumiem. Tak wielce chory co tydzień daje zwolnienie a po mieście chodzi

Brył wraca do pracy

ja

jak wygląda praca na wydawce i jakie sa zarobki,bo chciałbym sie zatrudnic.

Zibi
@Pracownica 19.10.2017 12:41
Ukraińców coraz więcej jest a żeby to robili to aby chodzą i pala

Czy potrzebują kierowcę zpm ktoś coś wie

Xxxxx

Gdzie jest straż WC na nowym to same fajki jak mają być to ich nie widać

Uboj

Slawkow jest duzo ale coz wezcie sie za robote a nie jeden na drugiego a sami lepsi nie jestescie

Justyna
@Sławek 09.10.2017 21:50
Teraz syf a wczesniej nie potrafila sie odezwac .to jest własnie to co piszesz dwulicowsc taka bylas w pracy zawsze ok nie ma...

Jak byl sławek bylo ok on bynajmmiej robi a ty tylko swoich przydupasow mialas i tyle co robisz

Sławek kostka

w tym momencie jak to czytam zgłaszam ten post na policję bo ja [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nic nie wypisuje a nie pozwolę oczerniac siebie a tym bardziej mojej żony zobaczymy się w sądzie

asia

Ile średnio macie w kopertach

aaaa

Tak

Nie chcesz wiedzieć...

Wypłaty są na koncie???

Julita

Chętnie dowiemy się więcej o Waszych doświadczeniach z pracy w firmie, jednak bardzo proszę o zachowanie kultury wypowiedzi. Przypominam o obowiązującym wszystkich użytkowników regulaminie portalu. Niedopuszczalne są m.in. wpisy zawierające treści wulgarne, czy też ordynarne. Zachęcam do zapoznania się z treścią zamieszoną pod linkiem: www.gowork.pl/regulamin

Jacek

Potrzebuja magazynierów

Jacek

Potrzebuja magazynierow

Danka

A co na nowym nie jest zle

Życzliwi

Opamiętania się z oczernianiem ludzi to jest karalne... całe szczęście że ja już tam nie pracuje.... haha zasuwajcie robiła jedne... A kto nic nie umiał to nie umiał... niech każdy zacznie od siebie...

Stoły

No pod tym wpisem mofa by sie podpisac pracowalam z nia troche dwulicowa byla a tym bardziej jak cos potrzebowala albo nie potrafiła czegosc załatwic no ale z tego co mowia nie wroci.

Julita

Nie ma to jak kierownik zapom9ni o pracowniku na ktorą...brak czasem nerwów na nich aby łaza po hali

Wagowa

Nie polecam pravy w ZMB pracuja tyllo nie ktorzy wiekszosc aby sie mizi po kątach a jak juz jest nocna zmiana to wohole nawet brygadzisty nie widac tylko ze swoja kochanka sie chowaja a my musimy robic jak roboty w poniedzialek mam rozmowe w innej pracy mam nadzieje ze sie uda .kierwonictwo ma swoich pupili i tylko oni sa wazni .nie trzymasz z nimi to masz przesrane.

Aldona
@Wagowa 07.10.2017 08:19

Zawsze cos sie dzieje na kazdym dziale

Aldona
@Wagowa 07.10.2017 08:19

Zawsze cos sie dzieje na kazdym dziale ale zawsze ktos pomoze

Wagowa

@Grzesiu 26.09.2017 08:08

Jaka kontrola

Grzesiu

Julita

Przypominam, że forum służy do zostawiania swojej opinii na temat pracodawcy, nie jest to miejsce do dyskusji na temat pracowników firmy i ich życia prywatnego. Zachęcam do zapoznania się z treścią regulaminu: http://www.gowork.pl/regulamin

Jarek

Hej pytanie z innej beczki na jakim dziale pracuje jankes? Czy biernacki tylko przykmuje ukraincow?

Zakochany

Na konfekcji ..no proszę , jak pewien pan lata za pewna panią , miłość do bolu . Hahah

Marta

Nic sie nie zmienilo nie pracuje tu kilka miesiecy a kazdy O kazdym pisze no jak zawsze ten zaklad jest tak [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jak ludzie co w nim pracuja

Zostaw opinię o Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o. - Golina

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.