Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.

Golina

Opinie o Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.

Skaranie

Ciekawe co teraz prezydent Duda powie swojej żonie albo dziecią - ze wkrótce będą mieć braciszka albo siostrzyczke . Ta malolata sierdziala ostatnio na portierni u i ryczała , że ją zostawił i jest w ciąży

Karol

Bronicie tego duże jak by byl niewiem kim a wy lepsi nie jesteście każdy wie że Duda to babiaz i rucha wszystko co się rusza

Kolega

Po co piszesz głupoty na temat dudy jeśli go widziałeś to mogłeś do niego podejść a skoro jesteś taki mądry to o tej godzinie był w domu z dzieckiem a później jechał do szpitala do dziecka wiem bo u niego byłem i przestań kłamać na jego temat i wymyślać takie bzdury przez takich jak ty ludzie mają tylko nie przyjemności

Rozbior

Kierownicy czy brygadzisci co wy robicie ludziom dajecie wolne tak jak dudzie jego żona siedzi z dziećmi a on się wozi autem z tom małolatom po lasach widziałem go dzisiaj zero wstydu on ma jeszcze trochę go z pracy wyzucom

Marta
@Rozbior 21.11.2017 13:36

W którym lesie ich dokładnie widziałeś ? O której to było ?

Julia

No w tej firmie to sie sypie jeden z drugim zwlaszcza na halach nie maja wstydu niektorzy .Wxiaz tylko o jednym sie tu mowi az wstyd ze takie rzeczy na forum .Najlepsze ze jak ktos o kims napisze to zaraz leca do kadr usuwaja .Ludzie ogarnijcie sie !!!bo sami sobie pronlemy stwarzacie

Pawlo

Ja osobiście jestem zadowolony z współpracy z panem Biernackim, bardzo konkretny człowiek, sympatyczny i zna się na rzeczy. Bardzo solidna firma

Karol
@Pawlo 10.11.2017 15:39

No tompowiedz gdzie robisz i na jakim dziale pewnie jego kuzyn albo bratanek jak reszta firmy.

Ann
@Karol 10.11.2017 20:56

Albo sąsiad :-)

Jolka

Osoba która to pisze to by chciała zeby ten Marcin zwrócil na nia uwage ale cheba jest strasznie brzydka haha i temu sie msci i pisze takie pierdoły

Piotr

Boze połowa osób która pisze te komentarze to same osły,błędy za błędami.Ortografia sie kłania. Nie wstyd wam.Osły oczerniajacy ludzi i Zaklad.masakra

Jan
@Piotr 17.11.2017 20:19

Dokładnie Piotrze.Szkoła podstawowa sie kłania

Karina

Bo temat tabu to zdrady,puszczanie sie,zazdrosc itd nic dodac nic ując.

Trafione w samo sedno.

Lodo

Widac ze miałes szostke z polskiego.

Iiii

A których?

Darek

Syf tyle w temacie nie polecam

Ewa

Dokladnie non stopa aby zdjecia pizgaja i pozniej keden z drugim na portale eh szkoda gadac

Karolina

Ten zaklad to porazka kazdy z kazdym tylko im jedno w glowie jak patrze na to zygac sie chve ale jeszcze troche i juz nowe miejsce pracy.Kazdy by z kazdym sie sypał wstydu co niektorzy nie maja jak sie patrzy.eh szkoda słow.

Julita

Przypominam, że na portalu niedopuszczalne są wpisy zawierające treści wulgarne, ordynarne, czy też naruszające dobra osobiste lub propagujące przemoc. Każdy ma prawo do opisania swoich doświadczeń, jednak wpis nie może naruszać zasad regulaminu. Zachęcam do zapoznania się z jego treścią: www.gowork.pl/regulamin Dzięki Waszym opiniom osoby szukające opinii o tym pracodawcy mogą poznać bliżej swoje potencjalne miejsce pracy. Dlatego też ważne jest zachowanie dyskusji do kwestii dotyczących pracy. Nie jest to miejsce na obmawianie swoich kolegów i dyskutowanie na temat życia prywatnego pracowników firmy.

Norbi

Co niektorzy skoncza na firmie jak ścisak

Iza

Hej kiedy wyplaty w piątek.

Marysia

Natalie
@Marysia 02.11.2017 07:39

Mój facet

Banita
@Marysia 02.11.2017 07:39
Przecież szczykalski jest kierownikiem !

Nie znam żadnego SZCZykalskiego :D Boże co za poziom.

Marek

Co ci straż ogarnije

Patryk
@Marek 02.11.2017 07:47
Co ci straż ogarnije

Ta straż to aby chodzi i nic nie robi chyba że gruby to obiad jeden za drugim i połowy zębów nie ma

@Patryk 02.11.2017 10:45

Kazdy ma prawo domprzerwy !!!!

Darek

Czy ubój przyjmuję jaka stawka

Roger
@Darek 02.11.2017 07:45
Czy ubój przyjmuję jaka stawka

Najlepiej sie dogadac nie masz co pisac na forum bo kazdy inaczej gada.

Dorota

Dawid Dz jak już ... na ukraine nie po co jak tam nie ma bieranacki udziałów jest i będzie tu ogarnia pomału temat.

Weronika

A ktoś wie czy Dawid Dz. zostaje czy dochodzi na Ukrainę

Karola
@Weronika 02.11.2017 07:34
A ktoś wie czy Dawid Dz. zostaje czy dochodzi na Ukrainę

Jak już to pewnie Dawida sz

Eryk

Każdy musi robić nikt nikogo nie posadzi

Trump

Ta straż zakładowa jest tak potrzebna na zakładzie ... szczególnie ci na hali

Tomek

No nikt na poczatek nie da kokosow!

Julia

Ile zarabia na konfekcji

@Julia 28.10.2017 20:49
Ile zarabia na konfekcji

Zwalniaja

Adam

Od poniedzialku wolne

adrian

Pracowalem tam jakis czas ,szalu z wyplat nie bylo jedyny plus to kilka lasek sie zaliczylo

Ewelina

@Ewelina 19.10.2017 13:06
Nie rozumiem. Tak wielce chory co tydzień daje zwolnienie a po mieście chodzi

Brył wraca do pracy

ja

jak wygląda praca na wydawce i jakie sa zarobki,bo chciałbym sie zatrudnic.

Zibi
@Pracownica 19.10.2017 12:41
Ukraińców coraz więcej jest a żeby to robili to aby chodzą i pala

Czy potrzebują kierowcę zpm ktoś coś wie

Xxxxx

Gdzie jest straż WC na nowym to same fajki jak mają być to ich nie widać

Uboj

Slawkow jest duzo ale coz wezcie sie za robote a nie jeden na drugiego a sami lepsi nie jestescie

Justyna
@Sławek 09.10.2017 21:50
Teraz syf a wczesniej nie potrafila sie odezwac .to jest własnie to co piszesz dwulicowsc taka bylas w pracy zawsze ok nie ma...

Jak byl sławek bylo ok on bynajmmiej robi a ty tylko swoich przydupasow mialas i tyle co robisz

Sławek kostka

w tym momencie jak to czytam zgłaszam ten post na policję bo ja [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nic nie wypisuje a nie pozwolę oczerniac siebie a tym bardziej mojej żony zobaczymy się w sądzie

Marta Grobelna!!!

Nie życzę sobie podszywania się pod moje imię i nazwisk.. A jak już ktoś ma coś DO MNIE I DO MOJEJ RODZINY NIECH MI TO POWIE OSOBIŚCIE W TWARZ A nie wypisuję na jakimś zjebanym forum... Widać jacy odważni jesteście... sami tchórze tu piszą...

asia

Ile średnio macie w kopertach

aaaa

Tak

Nie chcesz wiedzieć...

Wypłaty są na koncie???

Julita

Chętnie dowiemy się więcej o Waszych doświadczeniach z pracy w firmie, jednak bardzo proszę o zachowanie kultury wypowiedzi. Przypominam o obowiązującym wszystkich użytkowników regulaminie portalu. Niedopuszczalne są m.in. wpisy zawierające treści wulgarne, czy też ordynarne. Zachęcam do zapoznania się z treścią zamieszoną pod linkiem: www.gowork.pl/regulamin

Jacek

Potrzebuja magazynierów

Jacek

Potrzebuja magazynierow

Danka

A co na nowym nie jest zle

Życzliwi

Opamiętania się z oczernianiem ludzi to jest karalne... całe szczęście że ja już tam nie pracuje.... haha zasuwajcie robiła jedne... A kto nic nie umiał to nie umiał... niech każdy zacznie od siebie...

Stoły

No pod tym wpisem mofa by sie podpisac pracowalam z nia troche dwulicowa byla a tym bardziej jak cos potrzebowala albo nie potrafiła czegosc załatwic no ale z tego co mowia nie wroci.

Julita

Nie ma to jak kierownik zapom9ni o pracowniku na ktorą...brak czasem nerwów na nich aby łaza po hali

Wagowa

Nie polecam pravy w ZMB pracuja tyllo nie ktorzy wiekszosc aby sie mizi po kątach a jak juz jest nocna zmiana to wohole nawet brygadzisty nie widac tylko ze swoja kochanka sie chowaja a my musimy robic jak roboty w poniedzialek mam rozmowe w innej pracy mam nadzieje ze sie uda .kierwonictwo ma swoich pupili i tylko oni sa wazni .nie trzymasz z nimi to masz przesrane.

Aldona
@Wagowa 07.10.2017 08:19

Zawsze cos sie dzieje na kazdym dziale

Aldona
@Wagowa 07.10.2017 08:19

Zawsze cos sie dzieje na kazdym dziale ale zawsze ktos pomoze

Wagowa

@Grzesiu 26.09.2017 08:08

Jaka kontrola

Grzesiu

Julita

Przypominam, że forum służy do zostawiania swojej opinii na temat pracodawcy, nie jest to miejsce do dyskusji na temat pracowników firmy i ich życia prywatnego. Zachęcam do zapoznania się z treścią regulaminu: http://www.gowork.pl/regulamin

Jarek

Hej pytanie z innej beczki na jakim dziale pracuje jankes? Czy biernacki tylko przykmuje ukraincow?

Zostaw opinię o Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o. - Golina

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.