Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.

Opinie o Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.

MW

Współpraca bez zarzutu, konkretnie, bez mydlenia oczu!

Jan
@MW

Potwierdzam, ja też na współpracę nie narzekam, kilka razy zdarzyły się małe poślizgi rozliczeniowe, ale finalnie wszystko rozliczane i poogarniane.

M

Dobra współpraca

Bartek94

Racja, jedzenie na stołówce bardzo smaczne. Pozdrawiam!

Zainteresowana

Witam, trafiłam na ogłoszenie o pracę na stanowisko referenta administracyjno biurowego. Rozważam aplikację. Jak wygląda praca? Proszę o opinię. Czy wymagane jest doświadczenie?

@Zainteresowana

Witaj, poprzez jaki portal / miejsce trafiłaś na nasze ogłoszenie? - Praca na stanowisku "Referent administracyjno - biurowy" w firmie Zakład Przemysłu Mięsnego BIERNACKI Sp. z o. o. (Golina, k. Jarocina) nie wymaga wcześniejszego doświadczenia. Cały proces przebiegu pracy w naszej firmie zostanie przedstawiony Ci od podstaw. Możesz liczyć na wsparcie doświadczonego personelu. Zachęcamy Cię do aplikowania na ww. stanowisko poprzez portal olx (https://www.olx.pl/d/oferty/uzytkownik/KSbmx/) lub poprzez przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres e-mail praca@zmb.pl.

Z.
@Zainteresowana

Praca ok, ludzie bardzo fajni i pomocni :)

Zainteresowana
@Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.

Przez olx właśnie ???? Dziękuję za odpowiedź.

@Z.

Ok. Dziękuję ????

Anielka

Witam. Czy pracuje ktoś jako zootechnik terenowy? Proszę o opinie☺️

kaczorek
@Anielka

Jeździsz po gospodarzach sprawdzasz (usunięte przez administratora) pod kątem ich dobrostanu ,żywienia , ilości pasz , Kilka zdjęć z wizyty krótki opis rozmowa z gospodarzem . I następny punkt

Weronika
@kaczorek

Czy firma daje samochód służbowy? Czy trzeba jeździć swoim?

@Weronika

Witaj, udostępniamy samochód służbowy pracownikowi. Jeśli masz więcej pytań odnośnie pracy skontaktuj się naszym Działem HR za pomocą adresu e-mail praca@zmb.pl lub poprzez numer komórkowy 885 580 449. Zachęcamy Cię również do zadawania pytań poprzez platformę GoWork.

Witam, praca na stanowisku elektryka z olx aktualna ? Jakieś opinie ?

@Gość

Witaj, wszystkie ogłoszenia, które znajdziesz na naszym oficjalnym profilu OLX są dodawane i modyfikowane na bieżąco. Nadal poszukujemy pracownika na stanowisko elektryka. Zapoznaj się uważnie z naszą ofertą. Jeśli masz pytanie odnośnie pracy skontaktuj się naszym Działem HR za pomocą adresu e-mail praca@zmb.pl lub poprzez numer komórkowy 885 580 449. Zachęcamy Cię również do zadawania pytań poprzez platformę GoWork.

Fjzx

Prawda jest taka, że jak chcesz pracować i robisz to co do ciebie należy to masz bardzo dobrze w tej firmie.

Pablo

Na początku miałem spiny z brygadzistą no finalnie się dogadaliśmy, roboty dużo i lekka nie jest ale ogólnie nie ma co narzekać.

Sam

Ja tam na tą firmę nie narzekam, bez porównania lepsze warunki niż w poprzedniej. Kasa nie najgorsza zawsze na czas i fajna ekipa ludzi z którymi pracuje.

Klient

Tu nawet toalety dla kierowców. A załadunki po 20 godzin

@Klient

Witaj, dziękujemy za Twoją opinię. W związku z licznymi zgłoszeniami firma ZPM BIERNACKI postanowiła podjąć działania mające na celu poprawę warunków i komfortu pracy kierowców. Przepraszamy za zaistniałą sytuację. Zachęcamy również do informowania nas o wszelkich nieprawidłowościach poprzez wiadomość na adres e-mail: praca@zmb.pl.

Kier123
@Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.

będą toalety dla kierowców???

nick

Co Wy chcecie ludzie od tego pracodawcy? Ja tu pracuję już ponad 5 lat i jestem zadowolony!

O.O
@nick

Zwykle nie udzielam się na forach, ale też pracuje w firmie kilka lat i uważam, że jest ok :-) Zdecydowanie lepiej niż w moich poprzednich miejscach pracy.

Ubój

Dlaczego kierownictwo nie zwróci uwagi Annie K.,że starej kuchni, że ona przychodzi do pracy pracować, a nie przegladać telefon. Na dodatek jest opryskliwa i niemiła.

Antek
@Ubój

Anna K to ta stara, wysoka?

Artur

Nawet nie wiem jak skomentować twój wpis. Może lepiej zajmij się swoimi obowiązkami zamiast interesować się życiem innych i ich oceniać. Chyba nie chciałbyś żeby ciebie tak komentowano?

Paco
@Artur

Artur, sama Anna k daje powody do tego, aby tak o niej pisać. Gdyby pracowała, bo za to jej płacą a nie przeglądała telefon, nikt by do niej pretensji nie miał. Jej zachowanie, brak kultury osobistej, wulgaryzm, powodują, że zraża do siebie pracowników.

@Paco

czy jako pracownicy nic z tym nie możecie zrobić ? w końcu każdy z was ma kogoś nad sobą i takie zachowania po prostu można zgłosić, no chyba że nikomu na tym nie zależy, co ?

Mirek
@Ubój

Do dzisiaj nic w zachowaniu Anny k się nie zmieniło. Jest nawet gorzej, ale tak to jest jak kierownictwo nie reaguje. Ostatnio czuć było od niej alkohol.

Małgorzata

a to nie ma ludzi wyżej postawionych od brygadzistki i kierowniczki ? komuś komu można zwróci uwagę na złe zachowanie pracownika, skoro tak wielu osobom to przeszkadza to chyba to spory problem w firmie?

Boba
@Ubój

Ta kobieta ma uraz do Ukraińców i źle się do nich odnosi, jest wulgarna. Kierownictwo tego nie zauważa jednak.

Jarosław

Gigantyczny? To po ile godzin na miesiąc wyrabiacie?

Jakie są warunki zatrudnienia w Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.?

Sasza

Oto warunki: masz (usunięte przez administratora) w robocie, wykonywać polecenia niedouczonych brygadzistów i kierowników. Musisz mieć naprawdę nerwy ze stali, aby to wytrzymać. Liczą się tylko układy.

Ciekawy

Kim był u was M. Ś

lesio
@Ciekawy

w porządku był. mareczek.

Małgorzata

po waszych postach mozna stwierdzic ze chyba atmosfera w wiekszosci firmy jest kiepska skoro obgadujecie pracownikow na forum pracowniczym, nie mozna nic z tym zrobic wg Was by bylo lepiej i do takich zachowan nie dochodzilo ?

Pracownik pakowania

Co sądzicie na temat brygadzistów pakowni 1. ? Jest prawdą co o nich mówią?

Magdalena
@Pracownik pakowania

A co mówią? Chodzi o takie ploty, jak we wątku o kuchni? troszkę powiem Ci słabo wywlekać sprawy wyglądu i wieku kobietom na forum publicznym. Chyba, że o brygadzistach coś innego wiesz, nie prywatne sprawy...

Xyz

Czekajcie mówimy o K.W.?

Pracownik2022
@Pracownik pakowania

Prawdą jest to że robią uprzykrzają pracę na pakowni. Są aroganccy i obgadują każdego. Falszywosc mają wypisane na twarzy. Przez nich ludzie sie zwalniają Troche pojęcia o pracy mają ale zespolem nie umieją kierować. Najlepsi brygadzisci sa na pakowni nr3 przynajmniej znają się na pracy. Konkretni ludzie a nie z odzysku.

Plota
@Xyz

A co macie do K.W

6195m

Czy pracowal ktos na mszczyczynie czy dabrowce na traktorze i jak tam wyglada praca

Dog
@6195m

Gospodarstwa nie daleko mnie oni tam chyba śpią w tej pracy na okrągło tam jeżdżą nie pomijając sobót i niedzieli podjedź i popytaj ci pracownicy powiedzą że godzin można tam zaliczyć wiele pytałem to wiem tragedia, tysiąc mniej ale wiem że jestem w domu a oni kiedy w nich są nie wiem

Bolek
@6195m

Masę godzin. Nie polecam

Ubój

Chodzi o kierowniczkę Sławkę.

No to można przecież kulturalnie zwrócić uwagę, a nie od razu wyrzucać z pracy, prawda?

@Anna

Musiałaby pani jeszcze rozumieć, co się do pani mówi.

Xxxx

Osobiście nie polecam. Atmosfera nie należy do najlepszych, nikt nie wytłumaczy co należy do twoich obowiązków ale każdy oczekuje od ciebie wszystkiego. Pracy dużo, trzeba zostawać nadgodziny które oczywiście nie są płacone. A jak się nie zostaje to koleżanki mają fochy. Nie każdy żyje życiem zpm

Zuzanna
@Xxxx

Jak to, pracowałeś/aś bez takiej wiedzy co należy do Twoich obowiązków? :D Może warto było o to zapytać?

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o. - Golina

• Jak się pracuje w Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 99.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 64, z czego 43 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.