Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.

Golina

Opinie o Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.

Bartek

Witam jak jest na pakowni bo ja mam zamiar przyjsc jacy kierownicy

@Teo 29.07.2017 20:06
Polecam iść i się przekonać samemu. Tu na forum rzetelnej odpowiedzi nie dostaniesz bo wszyscy wilkiem na wszystkich a jak wida...

Sami ni nie robia aby łaza i patrza a od nas by chcieli zebysmy jak roboty pracowali tylko ryje dra ten zaklad jest chory roboty w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a ludzi nie ma

@Teo 29.07.2017 20:06

Rafcio

Dawno gendka nie widzialem robi on jeszcze ?

Ania

Pozdro dla Tych co pracjaca w tym syfie

była
@Ania 25.07.2017 22:31
Pozdro dla Tych co pracjaca w tym syfie

Też pozdrawiam-życze zdrowia fizycznego i psychicznego.

David

Dzis akcja za akcja na zakładzie ogolnie mozna serial narkrecic hahahahbahahaha

Tągi

Może ktoś napisze coś o zarobkach tej miłej pracy chodzi mi o rozbiór ostatecznie ubuj a nie jakieś bzdety

Aga

Wkoncu urlop

Pola

Po ile na godz zarania sie na pokowni

Karola

Ciekawe po ile bedziemy robic:[[[[[[[

Ciekawe po ile godz bedziemy siedziec ;[[[[[

Ciekawe po ile godz bedziemy siedziec ;[[[[[

Nieznajomy

A o jakiego dude wam chodzi jak on ma na imię.

Slawek

Coraz wiecej ukrainy a zeby to chcieli robic to bylo by dobrze

Monia
@Szczepan 23.07.2017 13:20
Ty ta marta to porazka sama pisala do mnie olalem ja....ciekawe czy to jej meza dzieciak ...bo ona lubi te sport.zawlaszcza na...

No Szczepan ale teraz żeś sobie wymyślił nonono... brawo dla tak domyślnego bajko pisarza hehe.... żeby nie było że ty po kątach się bzykarz to zaraz na inne laski pamiętaj się bo jakby ta twoja wiedziała co robisz to nie wiem czy takiego bohatera byś zgrywał jak na forum...

SupriseSuprise
@Ewelina 20.07.2017 18:24
Dzis darie znowu widziano z duda w lesie prosze to co nie oni

Na jakim dziale oni pracują ? Bo dużo osób robi na zakładzie

Julita

@Mariolajeśli jakieś komentarze zostały usunięte, oznacza to, że zostały one zarchiwizowane przez administratora za naruszenie zasad regulaminu. Dlatego też przed zamieszczeniem opinii należy zapoznać się z jego treścią.

Amant
@Julita 20.07.2017 09:30

Pani Ewa Polrolniczak usuwa o sobie wpisy ma wtyki bo daje komu popadnie a Tomasz pierwszy leci. Ale jest takie przysłowie su .... nie da pies nie weźmie. Chlopie ogarnij się . A jej maz wierzy jej a ona ma z tego radość .

tągi

mam pytanko mam zamiar przyjść na rozbiór nie interesują mnie plotki tylko atmosfera a najważniejsze to jaka kasa wchodzi w grę i czy jest wypłacalny

vb

armagedon
@vb 18.07.2017 22:06
Ci nowi brygadzisci na starej pakowni totalna porażka zwłaszcza ten były wagowy a Ukrainiec szkoda slow...

Co ty chcesz od brygadzistow spójrz lepiej na kierownika ten to jest dopiero tylko nerwowa atmosferę wprowadza na hale

Mariola

No proszę proszę jak o innych to zaraz wielce opinie usuwają żeby nikt nie wiedział jaki on jest... ale wypowiadać się to wielce potrafi... następny raz zastanów się jak coś napiszesz bo przykrości mogą cie dopaść ....

s-ów t-ów

ile u was zarobi wykrawacz? załóżmy z 5-letnim stażem? a ile zwykły pracownik np. na pakowni. ?! tak z ciekawości pytam, chciałem się dowiedzieć jak bardzo jesteśmy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] przez waszego byłego dyrektorka . . .

Zraz

Michal byl tylko przygrywka zeby pani kase miala sam w weekendy robil auta zeby pani miala na zakupy znam go dobrze dobry mechanik moje autko smiga ze hej

Maciej
@Zraz 13.07.2017 22:46

No marta aby kase telefon i faceci i umawanie sie a teraz jaka kochajaca zona michal to jest maszynka do pieniedzy mnie tez auto robil .pozatym jak zona [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] meza z łozka na materac moja dziewczyna robila z marta non stop zaciesz do telefonu.i spotykano po pracy.jak cisła na michala jaka zona mowi o swoich ptoblemach w pracy i wysmiewa meza... Nie raz mowilem michalowi odejdz raz chcial zrobic .moze wkoncu doceni chlopA.

Zalamana

Juz tu kiedys pisalam na temat pracy ale czytam czesto komentarze i dochodze do jednego wniosku wszyscy narzekamy ale nadal pracujemy bo nikt niejest w zakladzie dla przyjemnosci tylko dla kasy Kolejny wątek ktory tu sie czesto pojawia to temat Marty ludzie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] co wy chcecie od tej dziewczyny ma romans czy niema niewasza sprawa po co to komentowac kazdy ma swoje zycie nawet jesli jest tak jak mowicie to jej sprawa a jesli tylko wam sie tak wydaje to niszczycie zycie dziewczynie wszyscy mamy jakas historie niektóre sa prawdziwe a inne zmyslane przez ludzi rzadnych sensacji wiec patrzmy wszyscy w swoje zycie

Moni

Powiem tylko jedno wszyscy jesteście w tym zakładzie siebie warci..... i to ma być forum tylko sami kretyni który nie wyszło w życiu i piętnować innych się wypowiadaja... hehe... żal mi was ludzie...

Dawid

Ludzie wyplaty byly mam od wczoraj popodnia na koncie a propo naszej bylej brygasitki zal patrzyla aby swoich przydupasów.wkoncu jankes przejżal na oczy a ona wkoncu poswieci ssie mezowi i rodzinie bo jakosc kilka miesiecy temu przy stołach twierdzila ze sie rozwodzi taka kochajaca zona z niej smieja sie cala pakownia.

Izka@@@@@

Na h.....szczekała ze bierze rozwod wstyd jechala po michale jak po swinie i co teraz kochajaca zona u boku maz na zdjeciach takze ona sobie sama opinie wyrobiła a tak wogole kazdy z nas pracuje takze nie wiem po co narzekacie jak co do czego to odejsc nie potraficie i tylko 10 czy jest wypłata.

Izka@@@@@

Niby ma w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wszystko a wypisuje na forum .sama sobie oponie wyrobiła .kazdy z nas pracuje na swoja opinie .takze wszystko w temacie.jak sie nie podoba pracy jest duzo wystarczy szukac .

xxxx

ja miałem wczoraj wypłatę na koncie, ale moja dziewczyna nie, więc zadzwoniłem do biura i powiedzieli, że wszystkie przelewy były puszczane o 13 godzinie , więc to zależy od banku kiedy zaksięgują i w jakim banku jest konto

Nadal konta puste?

Pracownica

Wyplaty nie ma w tym tygodniu

Nokita
@Rogo 10.07.2017 21:14
Zwykły pracownik nie dostał dzisiaj wypłaty ale te nieroby w czerwonych kominach miały człowiek robi po tyle godzin i w dniu w...

Ludzie, traktują Was jak bydło. Trzeba sie zebrać, zablokować bramy, nie wpuszczać samochodów z bydłem, wszyscy pracownicy, ale solidarnie wstrzymac pracę, nie ważne, czy to rzeźnik czy pracownik produkcji, czy obsługi. Wtedy może sie wojtkowi i jego przydupasowi oczy otworzą, zaczną Was szanować. Trzymam za Was kciuki.

Igła

Brat wojtka na liscie najbogatszych w Polsce a wojtek na liscie w Krajowym Rejestrze długów. Nie bójcie się, wypłaty nie dostaniecie, ale wojtekvi to biedne, ubogie w rozum kierownictwo swoje dostanie. Jankes i strzykalski kiedys w pracy sie zaćpają, ale wojtek takich idiotów potrzebuje.

dyrekcja
@Igła 10.07.2017 17:57

Dobrze trafione w samo sedno.Pozdro nieudacznicy i niewolnicy

Aaass

Nie ma kasy!!

Kasia
@Aaass 10.07.2017 17:42
Nie ma kasy!!

Niema kasy tylko wipy maja

Idioci

Jasiu
@Idioci 10.07.2017 15:51
Wy ludzie serio nie macie co robić tylko piszecie o pierdołach które nikogo nie interesują :D Żal mi się was robi...

Jak ci zal to czytac topo co czytasz i wchodzisz na forum ?z ciekawosci ?

aaaa

Są już. Ja mam na koncie

A może nie być dzisiaj.

Dawna

Nie ma jeszcze

Jakskfsj

Są wypłaty

Zalamana

Ten zaklad juz schodzi na psy zygac sie chce jak sie idzie rano bo niewiadomo o ktorej wyjdziesz tony wymyslaja a z gory wiadomo ze towar juz jest tak wyliczony co trzeba zrobic kurwoca bierze syf w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] sieka taka idzie ze koniec wiadomo ze tempo zabija jakosc moze ci co wymyslli te tony wkoncu zobacza ze to wcale niejest dobre a jak już maja byc jakies normy to niech beda do zrobienia realne i dopasowane do asortymentu mysle ze cel do osiagniecia motywuje do pracy bo taka gonitfa nikomu dobrze nierobi nikt niechce lezec i brac wyplaty ale gdyby niebylo takich norm niedozrobienia robilo by sie spokojniej i przedewszystkim dokladniej a nie tylko zlapac i na [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zrobic i wypiepszyc zeby bylo z glowy i zeby ubywalo

Moni

Jak już komuś ktoś etykietę przyczepić to zaraz od razu wszyscy mają wszystko do powiedzenia ciekawe czemu jeden z drugim nie jest taki mądry żeby się postawić jak po tyle harujecie.. cwaniak jedne..

B
@Moni 08.07.2017 08:42

O wyplate sieludzie boją

Konik

Ludzie ten koles opowiadl jak to podwoziła chetnie do domu.pozatym michal tez mowil ze na kamerach ja widzieli nie moja sprawa ale jak dla mnie ona lubi to.ale nie sie kochaja

Wera
@Konik 08.07.2017 07:10

Wiesz co ona z tego co mi wiadomo to nikogo nie podwozila a gdyby męża nie kochała to by z nim nie była... weźcie się ludzie za robotę a nie opisywać kogoś Kto tam nie pracuje... najlepiej opisywać niż komuś to wprost powiedziec

olx
@Konik 08.07.2017 07:10

Czlowieku ta kobieta juz nie pracujea ty nadal piszesz te brednie .Poprosty masakra jakas tak ci zaszla ta laska za skore ze nadal drazysz ten temat.Nie zyj przeszloscia i nie badz juz zazdrosna juz ci nie zagraza moszesz latac z [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] dalej tylko jeden problem spojrz w lustro ona prawde ci powie hahaha

Weronika

Nie

Fddg

A kiedy maja byc

piotr

ciekawe jakie będę wpłaty i czy beda

anka

Owszem wszędzie trzeba pracować ale lepiej traktowani są ci co trzymają z kierownikami prywatnie jeżdżą do domów i proszą o wolne raz byłam świadkiem jak kierownik z wydawki sprzedaje kiełbasę pracownikom jeżdżą do domów i ci maja najlepiej ja nigdy nietrzymalam nikomu palec ale cieszę się ze juz tam nie pracuje inni haruja inni maja długie wolne

Marta

Pracowałam i nie nazekam wszedzie trzeba pracowac i robic swoje praca ok wszedzie trzeba robic nikt nikogo nie poasadzi a jak ci zle kazdy ma prawo sie wykazac i swoje kwalifikacje podnies.pozdrawiam nie robów bo aby narzekacie wezcie sie za robote!

Marta

Jak ci tak zle to trzymaj tez palec w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] bedziesz miał lepiej

xxxx

co wy wymyślacie jak jest tak źle to poszukajcie sobie lepszej pracy, a nie wiecznie narzekacie

piotrus
@xxxx 04.07.2017 08:23

widać jak się trzyma paluszek głęboko w du....to się nienarzeka jak się kapuje kierownikowi

Sylwester

Dokladnie widzi kazdy nie odezwie nikt bo kazdy boi sie o robote dam bylem swiadkiem co wyprawia sie glowa mala kazdy kryje kazfego a nazwiska boi sie podac robia ci co nie trzymaja palca w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] kierownikowi albo nie bzykaja sie z nim wiadomo.narod taki jest .

Młody

Za ile i na ile po 12 godzin każda sobota zapomnij o urlopie co jakiś głupek podpisał umowę z Turcja niech pracują ci co podpisali ja jest wypadek w pracy karetki niewzywaja sami zawoza tak jest na wydawce byłem świadkiem jak brygadzista pchnął wózki i facet o mało nie umarł ale szybko umyl ręce ze to nie on dobrze ze odeszlem

Julita

No na kazdym dziale tak jest najlepsze sceny na pakowni sa romansy a pozniej szukej ojca. Kazdy w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] kierownikowi wlazi zeby mial plecy!!!! Smiechy na hali załosne!!!@

Iza@
@Tttttt 07.07.2017 20:27
A kto taki zdzisiek

Tak dokladnie on sam sie chwalił a pytanie kogo ten dzieciak

Wera
@Iza@ 07.07.2017 22:38
Tak dokladnie on sam sie chwalił a pytanie kogo ten dzieciak

Niby się chwali a czy taki wogole tam pracuje... pierdoly opowiadasz dziewuszko sama się wkopałaś hehe... widać że pierdoly to chleb powszedni...

Olga

Nikt jej nielubi każdy robi dobra minę mnie prywatnie sprawy nieobchodza ale do pracy to ma dwie lewe telefonu mieć niewolno ale ona może wszystko telefon i ma wolne a my harujemy trzeba robić dobra minę do głupiej gry

zouza

A k A monia z socjalu zadzi wpadowe zaliczyła z fagasem z uboju oboje siebie warci tak długo leciała na wacka aż wpadła do roboty łaza jak im się podoba

Kondziio

No trzeba swoje robic a nie pierdoly i bzykanie sie po kątach ....poprzednik moj wie o kim mowa!

OLA

a Rafał nadal jest z Amandą ?

Ona
@Piotruś 28.06.2017 19:56
Niewygladali jak para raczej to ona za nim latała on ją miał jako taksówką ha ha dziś tez jej niebylo ludzi ogarnijcie się jak...

Tak szarym scenikiem

masa
@Ania 22.06.2017 17:03
Tak sa razem

najlepszym brygadzista na starej pakowni był Sławek k.reszta to jelopy

XXXX

A ja się zwolniłem bo myślałem, że gdzie indziej jest lepiej i się rozczarowałem i doceniłem to co miałem dlatego wróciłem z powrotem, więc nie narzekajcie ponieważ nie wiecie jak jest gdzie indziej!

xxxxx
@XXXX 20.06.2017 08:36

Jak poszedłeś do norek to się nie dziwię. Ja też się zwolniłem i poszedłem gdzieś indziej i wiesz co? Trafiłem do normalnej firmy, pracuję jak człowiek, nikt na nikogo nie donosi, nikt na nikogo nie krzyczy. Codziennie wiem, o której wychodzę do domu. Kierownik nie traktuje mnie jak złodzieja i nie ucieka przede mną, gdy mam sprawę. Tak było u Wojtka. Codziennie ktoś na kogoś doniósł, ktoś komuś podłożył kłodę. Jedna strona myśli, że druga nic nie robi i na odwrót, działy zamiast współpracować to jeden na drugiego.... patologia, brak szacunku dla pracownika/ kolegi/koleżanki z pracy. Nie wiadomo z kim porozmawiać, bo zaraz wszyscy wiedzą, co i jak. Bardzo się ciesze, że odszedłem. To jak się pracuje, zależy na jakim dziale się znajdujesz, ale wszędzie, wszędzie jest tak samo.

masa

kto jest teraz brygadzista na starej pakowni

krolowa zycia

pozsrawiam ta debilna straniczke ele joskowiak pamietasz zmierzgla babo jak mnie chcialas spisac nierob smierdzacy

Nieznajomy

Ta cała jej rodzina jest przychiczna a Daria w szczególności pusta lata za tym dudom jak głupia cały zakład się z niej śmiejei jak widzom jak łazi po halach i po kiblach i po szatniach rano i po pracy widać za mało ma roboty i tylko pierdolami się interesuje jak braciszek jej takich ludzi to tylko zwolnić

Zostaw opinię o Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o. - Golina

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.