Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.

Opinie o Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.

Gienia

Bryll mysli ze jest tam wazny, mowi ze pracownicy robia co im kaze, a jest na odwrot. Jest ciota i robi nawet co zwykle pracownice mu kaza. A wszyscy z niego maja beke ze lata jest na kiwniecie palcem.

heniu

Ściślak co on tam jeszcze szuka? Bo raczej nie pracuje.

Luka

Same wiesniaki i wiesniary tam pracuja. Ludzie z ambicjami nie poszliby tam do pracy.

fox
@Luka

Racja Ściślak do łopaty

goryl

Ten zakład to tylko pośmiewisko, można niezłą polewkę sobie robić. Jak tam Ścislak nadal rządzi nie w tą stronę

jack

A to co sie dzieje na myjce to zal. Ta Ewa z tym Tomkiem robia tam co chca po katach myslac ze nikt nic nie widzi i nie wie. Ja powinni wyrzucic za to jak okreca sobie go wokol palca do wszystkiego jak i do roboty tak i do swoich potrzeb se...lnych. zalosne a on glupi naprawde ze tak pozwala soba rzadzic.

haha

No dokladnie. Brak slow na to co sie dzieje na tym zakladzie.

facet

Oj Tomcio Tomcio ogarnij sie i przestan wkoncu te flirty i romanse na myjce z Ewa gdzie ty masz chlopie oczy. Masz wspaniala rodzine a ty z nia zalosne. I to jeszcze na zakladzie albo pod zakladem. Od tak dawna. Ja na miejscu twojej zony dawno bym cie rzucil. Pozdrawiam dobrych pracownikow .

hugo
@facet

Dobrych pracowników już w tym syfie nie ma.Dawno odeszli zostali sami idioci.

wiki

Dlaczego szukają ludzi z pośredniaka przy takim bezrobociu?

fab

Idioci po zetach bezmózgowce itp gdzie są ludzie co umieli coś tam dawno z tego bagna odeszli

monia

Ścislak handluje tym świństwem

hugo

Dziadostwo i przekręty były od zawsze w tym syfie normalka.Jak tam Ściślak nadal mordę wydziera.

Może mi ktoś napisać jak jest na konfekcji mrozonej? Jak się zyje brygadzistami I kierownictwem? Jak atmosfera I ogólnie jak się pracuje?

kudłaty
@Zainteresowany

Ludzi zwalniają a w PUP wystawiają oferty .Szukają magazynierów i ludzi na konfekcję . Śmiech w biały dzień .Śmieszny zakład !!! Z góry wiadomo o co im chodzi !!!!

kacha
@kudłaty

Przecież Ukraińców zatrudnili, to po co oferty w PUP chodzi o wyciągniecie kasy? Żenada.Nic się nie zmieniło chyba tylko na gorsze.

abcd

Totalny syf na pakowniach przy rozbiorach nikt nigdy nie wie do której pracuje i za ile dziadostwo

w

Banda nieudaczników i kapusiów,nie polecam

fab
@w

jeszcze nie dodałeś oszustów

zaq

chciał bym się dowiedzieć jeśli rolnik sprzedaje przewoźnikowi byki na wbc to za przywieziony towar ubojnia mu płaci czy przewoźnik odlicza rolnikowi swój zarobek od tego co sie wybiły? Proszę o pomoc

Reto

Jakie zarobki na konfekcji świeżej i pakowni?

Niech głupszych od siebie szukają,a nie z PUP chcą kasę od państwa.Tak nisko upadli? Co Wojtuś dobrze było kiedyś nie?

kacha

Ściślak myślał, że jest Bogiem, jednak karta się odwróciła.Trzeba być człowiekiem Panie dyrektorze.

mała

Ściślak póki co to na razie błyszczy na Facebooku hehehehhehehehe

?

a co ze Ścislakiem?

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o. - Golina

• Jak się pracuje w Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 99.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 64, z czego 43 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.