Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.

Opinie o Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.

paczka

Pani M.ze starej pakowni fajne ma teksty na Facebooku akurat takie co do niej pasują no jak ulał opisują jaka fałszywa jest w stosunku do ludzi

Xxx

To ona byla chyba tez niezle napita jesli mu pozwolila. To wiesniak i burak.

Biernolka

Slyszalam ze bral sie ostro za laske becelki, ale to tez

Biernolka

Slyszal ktos co odjebal bryl w delegacji u patrycji? Jaki wsiur.

w
@Biernolka

Nachlał się?

xxxx

Zakład (usunięte przez administratora) zeby uboj szedl w poniedzalek i utylizacja jak zawsze w swieta do pracy

hugo
@xxxx

Normalka,takie rzeczy tylko u Biernackiego i Ścislaka

hugo

i oszołomy

xxxx

Jak zawsze macie problem wszyscy pracuja a znajdza sie takie buraki ze non stop cos im nie pasuje

xxxx

Najwidoczniej umie wiecej jak wy tepaki skoro ja wybrali

qwe

Jankes przejrzyj na oczy kogo Ty robisz brygadzistami ta Pani M na starej pakowni ona nic nie umie i dobrze gra chłopie przejrzyj na oczy

fab

Co za słownictwo?

kmklkmk

prawde mowiac mam dosyc, czepiaja sie byle czego, normalni ludzie tacy jak kierownik dz. technicznego zwolniony bo rzaczynaja rzadzic nowi Uzdrowicile, jeden glupszy od drugiego. Nie wiem co oni wogole umieja i skad sie tu wzieli? i czy Wojtek zgodza sie na kolejnych darmozjadow....

mała
@kmklkmk

Dokładnie jest tak jak piszesz.Popieram

gugu
@mała

Można używać takich słów?

dyrektor

Opinie o zakładzie może każdy swoją wypowiedzieć i nie jest to żadna kara.Zakładu natomiast nie polecam zawsze słynął z nieuczciwości i źle rządzących(zwłaszcza w ostatnim czasie) i proszę nikogo tu nie zastraszać.Nie powinno się tu tylko wypisywać o jakiejś Ewie i Tomku bo to nikogo nie obchodzi.Dajcie ludziom żyć bo to jest naprawdę śmieszne.Jest przecież ochrona danych osobowych.Zakład ten niszczy ludzi i ma zły wpływ na ludzką psychikę zwłaszcza ludzi mądrych i wykształconych.

jack

wezcie sie wkoncu za robote a nie aby narzekacie... ludzie tam pracuja i zarabiaja na chleb wyplata zawsze na czas.. a skoro Was zwolnili to widac ze sie nawet tam nie nadajecie.. jestescie banda debili zal poprostu tego czytac bo Wy wiesniaki nie nadajecie sie do niczego tylko do pisania i plotkowania jak takie stare babcie, takich jak Wy to trzeba zwalniac bo aby psujecie atmosfere.. do pracy sie chodzi zarabiac a nie patrzec kto z kim, gdyby nie Biernacki polowa byla by bez pracy... jestescie popierdoleni...

Hanua

Skarzyc sie w sadzie chca pewnie ci ktorzy najwiecej maja do ukrycia.

jack

Tu o wszystkich wszystko pisza. Widocznie prawda kogos boli. Po to jest ta strona zeby bylo wiadomo co sie na tym zakladzie dzieje przeciez.

administrator

Zanim cokolwiek chcesz napisać zastanów sie dwa razy, ponieważ nie jesteś do końca anonimowy. Na drodze sądowej można dowiedzieć się kto pisze te komentarze. W kilku przypadkach wpłynęła skarga. Jak wiadomo zniesławienie jest karalne art. 212 KK. Warto przeczytać

hania

To co Tomek na myjce robi juz od paru miesiecy z ta Ewa to jest jedno wielkie ku.....wo. Ile mozna to ogladac. Ona miesza tylko ludzia w glowach nie jedno malzenstwo przez nia sie juz rozpadlo. Tomka predzej czy pozniej tez sie rozpadnie jak jego zona sie dowie. A moze juz wie. Ja bym juz dawno odeszla od niego. Bo dal sie tej Ewie jak dziecko a ona sie cieszy ze ma jej kto dogadzac. Na tym zakladzie nigdy nie bedzie normalnie....

Flinston

Wiedzieliscie ze zmyslona za kilka dni bierze slub? A ile razy zdazyla zrobic swojego faceta w ch**ja na zakladzie... przykre to.

?

Natomiast Ściślak boi się zagrożenia od mądrzejszych, dlatego głupoli zostawia. Cały ten zakład ogólnie dno. Nie polecam.

Hanka

Szanowny pan brygadzista nie nadaje sie do pracy tylko do roznoszenia pierdol na zakladzie i wprowadzania zamieszania miedzy pracownikami.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o. - Golina

• Jak się pracuje w Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 99.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 64, z czego 43 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.