Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.

Opinie o Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.

Lola

A czy Ściślak kiedyś pracował?

heniu
@Lola

Źle się wyraziłem,racja nie pracuje, tylko czy nadal Scislak ściemnia?

heniu

Ścislak jeszcze pracuje?

odp do prezesa

jak niewiesz co to karma to sie doksztalc kazdy po gimnazjum to wie ale najlepiej spytaj sie hindusow lub chinczykow albo miej troche obycia w normalnym swiecie

prezes

jaka karma

Ilcia

Bryllek bryllek to karma. Nie zal mi cie

jolcia

Scislak i cala ta plejada gwiazd to dziady

dyrektor

Śmieszą mnie te wasze wpisy,tego nikt nie czyta. Natomiast o zakładzie są zaraz usuwane zwłaszcza dotyczące Scislaka.Panie dyrektorzyno czego się Pan obawia?

ulala

Tak to jest jak Ewa sobie na wszystko pozwala to pozniej o niej gadaja. A ten Tomek nic nie lepszy dal sie jej jak dziecko. Zal mi jego i jego rodziny bo Ewa sie cieszy niszczac mu zycie. Ile mozna wykorzystywac czlowieka do roboty i swoich potrzeb se...lnych. naprawde i to jeszcze na takim zakladzie. Oj Tomek ogarnij sie i nie daj sie zniszczyc. Pozdrawiam

jaga

Ewie nie ma czego zazdroscic zal tylko tego Tomka bo on ma chyba klapki na oczach bo jej to by tu nie jeden nawet nie dotknal a ona jemu chyba obiecuje bog wie co ze on ja puka. A ona niszczy mu tylko zycie. Niech sie facet zastanowi bo przez nia pojdzie boso z tego zakladu albo go wywioza bo ona go tylko wykorzystuje. Slepota ludzka nie zna granic Tomku. Zebys nie zalowal.

samaprawda

Bryllek zdenerwował się

jaga

Witam ile mozna patrzec jak myjka sie rozpada tylko i wylacznie przez zachowanie i stosunki w pracy pani Ewy a ten Tomek taki dobry jak i ona i pojdzie na dno razem z nia. Zreszta kochankowie trzymaja sie razem a on glupi ze jej sie dal omamic ona niszczy tylko ludzia zycia ... mysleli ze ludzie nie wiedza co oni kombinuja po kryjomu jeden drugiego kryje a tak naprawde to ciagle sa wszedzie razem . Za robote by sie wzieli a nie se.....s na zakladzie. Pozdrawiam

UUU
@jaga

LEPIEJ NAPISZ ŻE ZAZDROSCISZ TEJ CAŁEJ EWIE BO TY JESTEŚ BRZYDKA I NIKT CIĘ NIE CHCE PUKAĆ , NA OKRĄGŁO EWA I EWA - GŁUPIA BABO

X

Goliniaku jeśli masz jakiś problem do Michała to mu to powiedz osobiście - w tym momencie Twoje oszczerstwa i pomówienia przekroczyły granice i wiedz o tym że w sieci nie jesteś anonimowy, a jeśli tak myślisz to Twoje złudne nadzieję zostaną wkrótce rozwiane

Goliniak

Brylle M. i Sz. to jest patola. Brat w szpitalu umiera a oni po miescie rozbijaja sie i alkoholuja. Impreza na calego.

nowy rozbiór

Przyjdzie czas na Miłoszka, zapomniał chyba jak pajac (usunięte przez administratora) i płakał a popyline walił ze hej , nie dawno ukraińca jeebał bo karki zacina a następnego dnia sam złapał za nuż i trochę karków ścinał i jeszcze większą sieke robił niż ukrainiec ,,, no ale panu wolno prawda . Donos do inspektoratu pracy będzie wysłany a i może jakiś filmik się znajdzie , sa instytucje które zajmują się nawet sytuacjami wywołującymi stres w pracy a juz nie mówię jak przełożony gnoi pracownika co jest kategorycznie zabronione i karalne. !!!

@nowy rozbiór

Już wkrótce ktoś się im d(usunięte przez administratora)dobierze i skończy się panoszenie szarych gęsi.Spokojnie.

volt

Ściślak ogarnij się twoje zdjęcia na fejsie to żenada.Wstaw jak zapierdzielasz u Biernackiego.

rzezxxx

Szkoda ze Emil się zwolnił jeden z najbardziej porządnych ludzi,który potrafił szanować pracownika ale z takimi przełożonymi jakich miał to się nie dziwie kazdy by dostał na łeb

?
@rzezxxx

Dokładnie mądrym ludziom mówią do widzenia.Żałosne. Głupole zostają

xxx

Co tam u Ściślaka? Nadal pysk wydziera?

hugolina

Przecież tu zostali sami pajace jak Lisiecki, a Miłosz po co wrócił następny pajac.Przecież oni się nadają do zbierania kamieni w pole palanty.

noNAME

Etam Miłosz...a Heniu?

nowy rozbiór

I było tak spokojnie , aż tu wrócił burak Miłosz i już jedzie po ludziach i rzuca wiązankami z języka łacińskiego - trzeba tego pajaca utemperować i podać informacje do inspekcji pracy i nie tylko jak on traktuje i odnosi się do pracowników . Nie ma prawa podnieść głosu na pracownika a o krzyku jak to czasami robi nie ma mowy .

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o. - Golina

• Jak się pracuje w Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 99.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 64, z czego 43 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.