Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.

Opinie o Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.

xxxxxxxx

Sami niech się wezmą do roboty.

xxxxxxxxxx

Zakład matactwa i przekrętów

s

Odpowiedź do osoby co się podpisała ktos 10 maja jezeli masz coś do mnie te czekam więźniami jutro o 18 pod zakładem zobaczymy czy będziesz taki mądry po drugie brygadzista nie jestem pan A ze starej pakowni

oj

dajcie spokój z tymi inwektywami

Joaaan

Uczepili sie brylla bo mu smierdzi z geby du*py i (usunięte przez administratora) ja. A wogule to kazdy w golinie wie ze to snob i nikogo nie traktuje na rowni z soba. W czyjejs obecnosci udaje milego a potem mu du*pe rznie.

KKK

Dlaczego nie ma wypłaty wie ktoś ?

xxx

Nie ma wypłaty co oni sobie myśl (usunięte przez administratora) dziady (usunięte przez administratora)

hej
@xxx

Pakownie dostały.Pozdrawiam wydawke,duży szacunek dla was że tak dzielnie znosicie tyle godz..Pamiętajcie praca to nie wszystko a zdrowie macie tylko jedno i jedno życie.

Hhp

Macie już kasę ma kontach? Były koperty?

heniu

Mam pytanko widział ktoś Ściślaka?

Co wy się tego brylla uczepiliscie? Pogadajcie o kierownikach chłodni, którzy resztę traktują jak smieci;) nawet podstawić dobrego auta nie potrafią a biorą się za zarzadzanie;)

goryl

Przecież to całe kierownictwo, nie ważne czy chłodnia,czy pakownia to same ułomy.

dyrektor

Niech zatrudnią z biura pracy mechaników i murarzy.Przecież fachowców to już od dawna nie ma w tym zakładzie.

ktos...

masakra co sie tu slyszy, brygadzisci wysnuci z palca na tej starej pakowni, dwoch dobrych stracili co jakos ta pakownia funkcjonowala a teraz pani m albo pan s co nie maja zielonego pojecia o pracy beda nad nami "panami", nie wiedza nic o tej pracy ale grunt to palec gleboko trzymany w d... Panie kierowniku J nie ma juz kogo wybierac na naszych przelozonych tylko osoby co sie zgrywaja? lepiej zatrudnic kogos obcego...

x

Co racj, to racja firma nie jest godna polecenia.

h

Dawno powinien się ktoś zabrać za ten dziadowski zakład.

monster

Sluchaj bryll zbliz sie jeszcze raz do mojej kobiety to obije ci ryj bejsbolem albo jesli chcesz wpadne na tysiaclecia zobaczyc twojego punciaka.

haha

Dzisiaj kasa dzien przed nie wierze ze bedzie.

?

Jest kasa na kontach?

?

(usunięte przez administratora) odchodzi,już się dorobił?

zibi

Ja tez wspolczuje zonie tego tomka ze go jeszcze trzyma a mezowi Ewy wspolczuje takiej zony ktorej maz nie starcza i bierze sie za mlodszysz i na dodatek zonatych i rozwala im zycie. Wykorzystuje ona tego tomka do wszystkiego a do roboty i swoich prywatnych potrzeb szczegolnie. To.nie zaklad do robienia takich rzeczy...

Xxxx22

Tak samo Marta że starej pakowni niby taka święta wspoczuje mężowi

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o. - Golina

• Jak się pracuje w Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 99.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 64, z czego 43 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.