Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.

Opinie o Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.

geronimo

odpowiedz na nikt wazny chyba w tym zaklazie jest balagan jakis rafalek lub ktos inny dopisuje dniowki i godziny jak sie nie pracuje to jakies placenie za niemoralnosc ale to wasza sprawa uwazam was wszystkich za dobrych a ci co sobie gruchaja to ich sprawa ale za to kiedys przyjdzie zaplacic kwestia czasu nigdy niemorale dlugo nie przetrwaja zycze dobrej pracy

?

Dziady!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

jack

A ten maz Ewci taki dobry jak i ona slepy nie widzi ze jego zona tylko rozwala malzenstwa bo jej tylko se...s w glowie a ten Tomus dal sie jej jak dziecko i robi to z nia wstydzil by sie.

wojtek
@jack

jak dobrze ciagnie to nie ma oczym gadac ..

jaga

Na zdrowie to mu moze byc z jego zona a nie z kochanka i to jeszcze na zakladzie. Wstydzili by sie tylko reputacje psuja. A jego zona niech sie dowie wkoncu jakiego gagadka trzyma w domu. Jak jej rogi przyprawia z ewcia. Pozdrawiam. Koncze pisanie to wszystko co mialam do powiedzenia w tej sprawie.

fab

Chyba robi w gacie hehehehhehehe

w

Jak tam Czerwony Książe nadal ściemnia i mydli Wojtkowi oczy?

jaga

A na myjce Tomus nadal z ta Ewcia swoja rzadzi. Dzis po weekendzie beda za soba stesknieni juz czekamy co teraz wymysla zeby razem zniknac na szybki numerek do kantorka. Zreszta jak zawsze razem znikaja i nie raz nie ma ich bog wie ile. Ile mozna ogladac takie zachowanie na zakladzie.

nikt wazny

a co to na konfekcji swierzej czy kierownik rafal flirtuje nadal z amanda a inni do niego sie nie licza niech wezmie sie za sprawowanie kierownictwa na dziale a nie zwiazanyna rozmowa z podstawowa pracownica jest nastepne romansowanie lub ignorowanie innych pracownikow chore i bez znaczenia

haba
@nikt wazny

Wiesz nawet czasami jeżdżą razem do pracy. Nie ważne ile godzin przerobisz, ona i tak będzie miała więcej kasy niż Ty

robi

Stefan to pała a ona leci na kase o ciągnie mu ta starą pyte . Gdzieś przydało by się zgłosić jego wyczyny i znęcanie się nad ludzmi za ta jego obciągaree, najbardziej szantażuje ukrainców , na starym rozbiorze zwalniał ludzi przez ta dziwkęę i to samo juz tu się zaczyna . Śmiech po prostu śmiech ,,, czy dyrekcja o tym wie ????

-NR2-

Za Stefana z nowego też powinni się zabrać i to konkretnie...ta jego..." księżniczka" rzadzi na rozbiorze i pomiata ludzmi jak chce a jak coś jej sie nie podoba to leci do stefana a później ludzie mają problemy... czy to całe kierownictwo tego nie widzi, czy może nie chce widzieć?

-NR2-

Lola

Do pracownika produkcji. Uważam, że źle podchodzisz do sprawy. Jesteśmy w UE już tak długo, że mamy prawo domagać się godnej pensji za uczciwą pracę, a nie cieszyć się z najniższej krajowej i świadczeń, które się należą. Polska to nie Bangladesz, ale skoro są tacy ludzie, którzy się na to godzą- to zawsze będzie tak jak jest.

Lola

Całkowicie się z Tobą zgadzam Monia, też zostałam potraktowana po chamsku, bo nie miałam pleców, a sama uczciwa praca w tym zakładzie nie wystarczy.

Pracownik Produkcji

Prawda jest taka , że ludzie tworzą zakład , jacy ludzie taki zakład . Możemy wiele narzekać ale sami powinniśmy wiedzieć , że wszędzie dobrze gdzie nas nie ma . Jedno jest pewne każdy z nas ma swoje rodziny i musimy je wyżywić , a zrobimy to poprzez zarabianie pieniędzy i wkład swojej pracy . Jakby na to nie patrzeć Biernacki daje największe zatrudnienie w okolicy , a wypłaty są na czas i pełne świadczenia a to też jest ważne . Wiem , że ten post znajdzie wiele krytyki ...... ale czasmi warto się zastanowić co byśmy robili jakby tego zakładu nie było .... czy czasem byśmy gorzej nie narzekali ??

Monia
@Pracownik Produkcji

Powiem krótko, mnie ten zakład potraktował jak śmiecia i nie wyrażę nigdy żadnej pozytywnej opinii o BIERNACKIM.

Wieśniak
@Pracownik Produkcji

Więcej krów by żyło,hehe

?

przecież tu są sami głupole

luck

na pogrzebie swojego brata tez tak bawilbys sie? zalosny jestes bryl

w

Żałosny zakład

.... a kto nie pajacuje,ten nie "pracuje"przykład dał szanowny Ściślak żałosne to wszystko.

bogwszystkowidzi

Bryll troszke pokory człowieku. Brat w szpitalu ale ty chyba nigdy pajacowac nie przestaniesz. totalny brak mozgu

jaga

Oj Tomek ogarnij sie i opamietaj docen to co masz swoja rodzine bo ta Ewa to cie niszczy tylko, wykorzystuje i pusci cie z torbami. Po co masz przez nia stracic rodzine i prace ona nie jest tego warta a pracownikiem jestes swietnym i bylo by szkoda gdybys odszedl. Wiec opamietaj sie bo i tak wiemy o waszym romansie i o tym co robicie na zakladzie w wolnym czasie....

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o. - Golina

• Jak się pracuje w Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 99.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 64, z czego 43 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.