Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.

Opinie o Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.

a

w Golinie? moze ale nie na rynku jakie masz zakłady w tej Golinie?

goryl

nie wciskaj tu głupot Biernacki na pewno ci da zenada

nikos

Zarobek 2 tys. ale za 300 godzin miesiecznie.

xxx

Weź się odjeb od Dudy i Eweliny myślisz że ludzie nie wiedzon że to ty to piszesz co zazdrościsz im bo tobom Duda się tobom pobawil i zostawił jak wywloke ciekawe czy twój chłopak o tym wie więc się odjeb od nich i patrz jak ty wyglądasz jak (usunięte przez administratora) i nie pisz takich głupot chyba ty wyglądasz jak taka świnia i sama zadbaj o siebie może szukasz sponsora

dyrektor

Biernacki ci da? predzej da sie obskubac ludzie jacy wy jestescie zascinkowi co ten zaklad z was zrobil Wojtek ma was gleboko gdzies Pozdro dla was

?
@dyrektor

Wpisy pozytywne to pisza te przydupasy, smieszne dyrektorki - kombinatorki bez wyksztalcenia

xxx

(usunięte przez administratora) cię powinno interesować ich życie patrz na swoje i patrz na swój wygląd bo na pewno lepiej wygląda od ciebie

tomo
@xxx

Przecież Ewelina wygląda jak by kogoś zjadła na tym chorobowym co już tyle siedzi zrobiła się dwa razy większa i byglada paskudnie wgl kobieta nie dba o siebie i swój wyglad

buraki

A co tam u dudy i świnki ewelinki ?

Rafał

Biernacki ogłosi upadłość do końca miesiaca, w końcu ten będę zamkną!

?

u Biernackiego? nie badz smieszny

mas

bo znam ten zakład od podszewki. Jako konserwator będziesz (usunięte przez administratora) wiątek, piątek i niedziele, będziesz miał dyżury, za które nikt Ci nie zapłaci. Będziesz musiał zapomnieć o życiu prywatnym, o rodzinie, Twoim guru zostanie biernacki i jego zbankrutowana firma.

gocha
@mas

Dokładnie jest tak jak piszesz tez znam to bagno od poczatku i zmienia sie na gorsze z dnia na dzien a wszyscy wojtka w ch...ja robią

mas

trzeba być idiotą i to wystarczy

x

Ten oszolom scislak jeszcze sciemnia Wojtka?

Gosc

@Przemo napisz coś więcej o tych burakach? O kim dokładnie mówisz ? I co robią źle ?

.........!!!!!!!

Głupie pytanie zadajesz,na zakładzie jest coraz mniej ludzi na pakowniach kobiety zasuwają po 12godz bo jest ich garstka reszta na l4 .Do domu to tylko jedziesz spać bo na nic innego nie starcza czasu A na konfekcji podobno 6 osób jest tylko a towaru do ogarniecia od zaje....Ludzie nie wytrzymują i sie zwalniają albo idą na l4..Tak sie nie da pracowac po 12godz a reszta naszego życia to co ma iśc w odstawke bo Biernacki ma nie małe braki kadrowe.Ciekawe kiedy ci 100 ukraińców przyjmie-jesli to jest prawda.

byly
@.........!!!!!!!

biernacki zawsze był dziadem wobec ludzi moze x lat temu bylo ok

Robin

Konfekcja świeża niedługo upadnie .... albo sami Ukraińcy będą tam robić

Mam weekend

Mam nadzieje ze nastana takie czasy ze biernacki bedzie prosil ludzi na kolanach by uniego pracowali ,a kapusie beda dostawali wpierdol ,a kumple beda nam za to wode lali .

xxx

O jakim dudzie ty piszesz gdzie on pracuje bo piszesz jakieś głupoty jak on wczoraj był w domu nie wiem po co takie głupoty piszesz na jego temat

nieznajomy

Duda już wcześnie rano wstał i gdzieś pojechał chyba sobie poruchac bo tak Bardzo mu się spieszyło może pojechał do tego hotelu co zawsze jeździł spulczuje tej jej żonie trzymać takiego w domu co się kurwi na prawo i lewo

Wojacz

A propo na utylizacji sa kamerki?

bogucha
@Wojacz

nie ma.

xxx

Po co piszecie takie bzdury na tego dude chłopak siedzi cały czas na hotelu a tu jakiśg głupek pisze takie bzdury czemu tak ludzi trak kłamiesz jak masz dowody że takie coś robi to zrób mu zdjęcia

zpm

ypo, jesteś żałosny, aż na wymioty się zbiera.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o. - Golina

• Jak się pracuje w Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 99.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 64, z czego 43 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.