Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.

Opinie o Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.

pakownia

Dokładnie aby sie wysluguja brygadzistami zwlaszcza Marta G. Ktora musi wszystko ogarniac teraz zachorowala powaznie bo jej organizm nie dal rady wspoczuje jej bardzo wracaj do nas

abc
@pakownia

a co niby ona ogarnia oboje z czarnym się nadają a chorobę udaje

pakownia
@abc

Chorobe to ty udajesz chyba a czarny się boi wszystkiego nawet mazura aby tapnie noga czarny bierze wszystko a nowa pakownia ma wyjebane

@pakownia

Nowa pakownia pracuje na łazików ze starej a mazur ten nierob tylko telefon bo bez niego jest zerem,zginie bo on nic nie wie,nic nie potrafi wyzelowany pedancik

zrdw

Stara pakownia zapieprza na nową przyszli na Stara i nie mogą się ogarnąć wiecznie zajebani i rozpizdziaj robią

zrdw

eggvbu
@pakownia

czarny nic nigdy nie wie a ona bez planu tez

oge

biernacki zawsze miał problemy finansowe, zawsze miał tyły w płaceniu rolnikom za żywiec, okoliczne firmy już nie dają jemu towarów na "krechę". W tej kwestii nic się nie unormowało, jest jeszcze gorzej niż było. Nie ma ofert pracy, bo każdy zna tę manufakturę i już jest problem z pracownikami, tj. brakiem ludzi do pracy. W tej chwili ludzie pracują po 12 godzin, idą do dom u spać i na nowo do obozu biernackiego. Zdziwienie jest przy wypłacie, bo nigdy się nie doliczysz ile zarobiłeś, coś na konto, coś w kopertę. Jak byś nie liczył, zawsze jesteś do tyłu z kasą, no bo nowe kierownictwo musi się utrzymać. Niech szlag ich trafi.

@oge

O widze ze znasz temat z nowej i starej pakowni bo na tych działach jest dokładnie tak jak napisales.Temat tabu Jankes i Rafał

oge

Jeszcze niedawno tam pracowałem. Teraz mam inną pracę. Pracuję w Holandii w podobnym zakładzie. Zarabiam dużo, dużo więcej. Warunki pracy, no w tej kwestii biernacki jest poniżej krytyki. Kierownictwo z doświadczeniem i nikt na pracownika nie drze ryja. Zakładem rządzą osoby kompetentne, nikt nie wspomaga się ćpaniem jak tych dwóch pseudouczonych na pakowni, co wojtkowi wchodzą w (usunięte przez administratora) bez mydła.

Frug

Dzis duda kończy wcześniej niż inni pracownicy ciekawe czemu ...

maja

Rotacji nie ma? Rozwaliles mnie na maksa to gdzie sa ci ludzie co kiedys pracowali i dobrze pracowali?????????????????????????????

ssssss

Jak myślicie dadza koperty

jcb
@ssssss

No właśnie wciąż ta niewiadoma. Ale z tego co słychać to raczej dzisiaj nie będzie kopert.

jank

zakład syf -kila- mogila nie polecam

Karol

Nie ma to jak sie przychodzi rano do pracy a ewa spi na stolowce zamiast pracownikow pilnowac to ona spi .. Ladnie pilnowanie pracownikow

xxx

To ty podaj swój nr tel albo emelie a ona się z tobom skontaktuje bo nikt ci nie poda a co ma się dzisiaj takiego stać że to takie ważne

Hans
@xxx

To jest numer kupiony przed chwilą napisz do mnie . Wszystko Ci opowiem(usunięte przez administratora)

Zły numer
@xxx

Niestety z tego numeru nie mogę napisać bo nie ma rejestracji . Napisz do mnie e-maila ban.sok@wp.pl

xxx

O jakim w dudzie mówicie i kim jesteś podaj swoje namiary to ona się z tobom skontaktuje bo nikt nie poda jej namiarów zawsze rano jom widać na mieście

pro
@xxx

Potrzebny mi kontak z nią to pilne . (usunięte przez administratora) robi w kole . Jakiegoś e-maila chociaż do niej potrzebuje . Niestety za daleko mam do miasta w którym ona mieszka żeby sie z nią . Ona musi sie dowiedzieć a dziś będzie do tego okazja

Ela

Potrzebny pilny kontakt z żoną dudy . Mam jej coś ciekawego do pokazania i powiedzenia. Pomoże ktoś??

Stefan

Jak myślicie dadzą jutro koperty

michał

powiem tylko tyle ze negatyne wpisy sa usuwane tak jak inne rzeczy nie polecam zaklad jeden z najgorszych w rankingu i wogole totalny syf

lkjhgffddstyu

Nie polecam. Dzialy sa swoimi wrogami, jeden przed drugim, gumowe ucho na kazdym kroku. Kazdy na kazdego, potkniecia, bledy wytykane, przekazane dalej. Dokola ukraincy, jeden pracuje dobrze, drugi czeka na fajrant. Atmosfera do(usunięte przez administratora)

Kaka

Panowie i Panie powiecie coś o transporcie bydła ja nie długo się przyjmuję na żywiec jako kierowca na podwójną obsadę może na zakładzie jest tak jak jest ale może z transportem jest lepiej nikt nie opierdala z szefostwa robi się swoje i tyle no na początek dostane 10 zł na godzinę i czy jezdze czy stoję to i tak się należy umowa na 3 miechy weekendy wolne 4.500 tyś na miesiąc względem godzin co o tym myślicie ??????? po 3 miechach mogę się starać o podwyżkę proszę o pomoc i jak to wygląda czy kierowców też opierdalają i wg?????? ale nie powiem zakład duży dwa razy się gubiłem nie wiedziałem gdzie dział kadr od strony mnie wpuścili jak wjeżdza żywiec i koło ubojni szedłem potem przez myjke i koło przyczep co stoją przyczepy i za nimi pod tunelem haha tam co chłodnie stoją nie powiem idzie się jak na pierwszy raz pogubić :D

uuuu123

Oj Ewka Ewka usuwanie wpisów i o tobie i Tomku nic nie da. Kazdy wie o waszym romansie. Prawda boli trudno . Tomek był głupi że wogole się tobą zainteresował . Ale widocznie on takie lubi jak ty. Puste bez sumienia .

Jaka kara grozi za znieważenie na forum publicznym lub w internecie Kto znieważa inną osobę w jej obecności albo choćby pod jej nieobecność, lecz publicznie lub w zamiarze, aby zniewaga do osoby tej dotarła, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności. Natomiast znieważenie za pomocą środków masowego komunikowania podlega grzywnie, karze ograniczenia albo pozbawienia wolności do roku. Coś jeszcze dodać? Pracownicy, szczególnie utylizacji. Rąbiecie wszystkich po imionach i nazwiskach.

Sniper elite 3

Tu i tak,jaki ,dziial ,kazdy na kazdego ma wyjeb._._,Nie przejmuj sie kolego ,bo nie warto ,i to na pewno w tym zakladzie karrnym.

repins
@Sniper elite 3

W tym zakładzie nie ma szacunku dla pracownika. Pracownik ma jedno (usunięte przez administratora) i by (usunięte przez administratora) przez pseudo kierownictwo, które na niczym się nie zna, za to potrafi drzeć ryja na każdego. Za to jak pracownik odpyskuje, to zaraz zabierają jemu kasę z koperty. Pytam, czy kierownictwo też ma zabieraną kasę z koperty? Wątpię, bo w tym bagnie jak coś nie wyjdzie, coś się zepsuje, zawsze jest winien pracownik, kierownictwo zaś nigdy nie ponosi żadnej odpowiedzialności, oni mają jedną receptę - zwolnienie. Jak można tolerować sytuację, że młody brygadzisty odzywa się do kobiety słowami: "ku-wo". W tym syfie to norma. Kierownictwo nie ma za grosz kultury, chociaż co niektórzy mają ponoć wyższe wykształcenie, byli nauczycielami, wychowywali młodzież. Teraz wiemy dlaczego mamy młodzież taką jaką mamy. Wojtek to toleruje, bo sam nic nie lepszy.

fre

Ta praca polega na myciu hali, pojemników na mięso, itp. Jest to praca ciężka, ale mało płatna, nie ma chętnych do tej roboty, tym bardziej że kierownictwo oszukuje na nadgodzinach. Normą jest praca przez 12 godzin, brygadzistą jest taki młody szczyl bez szkoły, który sam musi (usunięte przez administratora) jak nie ma ludzi do roboty. Kiedyś nawet pseudokierownik Wasielewski Janusz spędził na myjkę pijaków spod sklepu, ale oni wytrzymali 2 - 3 godziny. Zatrudnili Ukraińców, obiecali im wynagrodzenie 2500zł, a okazało się, że dostali za 300 godzin harówki 1500zł wypłaty. Poszli w diabły, nie miał kto myć hali, był problem z odbiorem sanitarnym przez weterynarzy. Ogólnie syf, kiła i mogiła.

pracowałem tu

Uważam,że lepiej wyjechać za granicę niż tutaj pracować,bo i tak w domu nie istniejesz tylko wracasz spać :) Pozdrawiam wytrwałych

gosia

wiec idz i sprawdz proste moze nie bedziesz tu glupot pisal

Obserwator

A Amandzia widzę nadal prrzesiaduje u Rafała w biurku... Buhaha

5r4d

Już ktoś kiedyś napisał, że aby pracować u biernackiego, wystarczy być idiotą.

s

ty nie musisz miec wyksztalcenia ale tez niczego sie nie nauczysz madrych tam nie potrzeba

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o. - Golina

• Jak się pracuje w Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 99.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 64, z czego 43 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.