Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.

Opinie o Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.

Kamera

Firma powinna wprowadzic okresowe badanie narkotestem bo kilka osob wyglada na haju lub zadzwonic na policje i niech zbadaja narkomanow

d
@Kamera

na pierwszym miejscu to niech zjadają Pana tom.j i raf.s

,./,./

co sie dzieje na tej świeżej????????? rafał z dorianem szaleja maja sie za niewiadomo kogo traktuja ludzi jak śmieci ale zapomnieli chyba ze na takie zachowanie jak ich sa odpowiednie paragrafy

nikt
@,./,./

No nie wiem czy są .Masakra na konfekcji świeżej sami Ukraińcy będą pracować.Kierownik Rafał porażka traktuje ludzi i to starszych ludzi jak bydło . Brak słów :(

;';';';'
@nikt

jeszcze troche i będą sami ukraincy bo polaków albo pozwalniają albo sami odejda tak jak już kilku zrobiło

!!::--''--;;;
@;';';';'

Ewka i Tomus z myjki nadal nie potrafią bez siebie żyć !!!! Zalosni !!!! Cwaniara !!! Myjka ?? Dobre miejsce na kures ..... Tylko ze ci co myślą ze w nocy nikt się nie dowie i nikt nic nie widzi to sie myla Tomek nic nie zrozumie tak jest Ewka zaślepiony a ona ma dobrego do sek ... su ....!!!!

Bartek
@!!::--''--;;;

Ukraina na pszerwie moga miec tel my nie jako polacy

@Bartek

Same fajki na nowej wc gdzue straz aby sie wejdzie to same fajki

@Asia

Straz sobie siedzi na nowym. I kawka tak jak ukraina siedzi

wp

to sa jakies kpiny ja nie moge wejsc z telefonem na zaklad bo zaraz kara kur... a ukraincy wchodza i jeszcze na przrwach siedz z tel na przerwie... o co kaman ???

Xxx
@wp

Oni to chyba sa nie tykalni ukraina

MARIO

NAJLEPIEJ SAM JA SPYTAJ CZY WOLNA CZY MEZA MA ALE CHYBA JEST ZAJENTA TA Z NOWEJ MYJKI TA NOWA ZGADZAM SIE ZE BARDZO MIŁA I ŁADNA.......

ADAMUD

POZDRAWIAM TA PRZESYMPATYCZNA BLONDYNKEZ NOWEJ MYJKI MA KTOS MOZE NAMIAR NA NIA

c

to jest o...B...Ó....z pracy wszystkim stanowczo odradzam

Łysy

Słodki ty pajacu trzymasz palec w dupie kierownikowi wydzwaniasz po nocce kto co robi A sam nie jesteś lepszy wielki kierowca kat c sam nic nie robisz śpisz na skrzynkach albo po lasach

XXXXX
@Łysy

Slodki wkoncu sie doigra. wszystko w swoim czasie jak komus naprawde zajdzie za skore. Slodki przestan podjebywac i tak gowno z tego masz.

kkk
@Łysy

wiem kim jestes sam jestes nygus i smier... tylko potrafisz pisac na forum a sie tego słodkiego czrpiasz on jest jeden z najlepszych pracowników

Łuk...
@kkk

Haha a słodki najlepszy pracownik chyba podpierdalania

Khnbg
@Łysy

Ale mam beke ,albo śpi po lasach,to żona jeszcze go nie pokochała.Żal słodki ,czy ty się kiedyś zmienisz !!!

xxx
@Khnbg

taki podjebywacz jak slodki nigdy sie nie zmieni. Lubi to robic bo mysli ze awansuje na kierownika he he

yyyy
@kkk

Slodki sam o sobie piszesz ze jestes pracowity haha cheba jak spisz w lesie

Ber

Śmierdziele kapusie pracują w tym zakladzie,dobrze wam

Asia

Jarek weź się nie ośmiesza tymi wpisami !! Już nie masz co pisać . I głupoty wypisujesz

Ale jaja

Matuszewska jak jeździ tym autem?

PORZECZKOWY OWOC

WEDŁUG MNIE TO NAJGORSZY ZAKŁAD W JAROCINIE ŁACZNIE Z YBHANDEM NA CZELE. MAŁO PŁACA LUDZIE HUJOWII ATMOSFERA DO DUPY. KIEROWNICTWO PO PODSTAWOWCE ŁACZNIE Z TA CAŁA KIEROWNICZKA TA CIPA EWA OD MYJKPWYCH TA SUKA. A MIŁOSZ TO JEST GŁAB KAPUSCIANY KMIOT. WIELKIE BAKTERYJKI USRANE CO SZKOŁ NIE MAJA SA TAK JEBNIETE ZE SZOK.NIE POLECAM NIKOMU WRECZ ODRADZAM .............. WOLE CHLEB Z SOLA JSC NIZ TAM PRACOWAC.

masa

prawda że Sławek ze starej pakowni się zwolnił?

vip
@masa

tak zwolnił się.Nie lubie go osobiście ale dobrze zrobił.

gbbbbnj
@vip

dodrze jednego d...E...B.....Ila mniej

r
@vip

a zacznijmy od tego kto lubił tego kapusia

Boski

Firma ok

@Boski

Ladna para nam sie buduje na pakowni nowej

Slawek
@Asia

Niech ktos cos zrobi z tym bo same fajki na ubojowej. Myjce skrzynek sam dym fajek. Gdzie strasz lub. Milosz od tego

Ssss
@Slawek

Gabrys znowu dal szkole na hali

binek
@Slawek

straż nic nie robi, jeszcze trochę i ich na śpiocha wyniosą z tej ich kanciapy. Dlaczego ten stary łysy wuefista pali przed portiernią, a nas za to gonią. Ale tak jest, bo kaj zatrudnił samych starców, głupie brzydkie blondynki. Jest tam też taka, co siada na dwóch fotelach.

Kat
@Slawek

Straż ma na wszystko wyj....bane, bo to kapusie kaja, same nieroby, niedojdy, ćpuny, prostaki i cha.........my ze wsi, którym słoma z butów wystaje. Niektórzy z nich mają problem z higieną osobistą, czuć przy samym wejściu na portiernie.

Czysciciel
@Kat

Najlepsze sa te paniusie z portierni chlodnia jedna glupsza od drugiej. Maja za sciana kierownictwo i trzymaja im palec w (usunięte przez administratora) ie wiec wszystko moga spia na zmiane w nocy a jak ktos przychodzi po wyplate to nadstawiaja uszu i podsluchuja jak tylko moga

nick
@Czysciciel

jakie kierownictwo, nieuki, pedały, nie mają o niczym pojęcia, za to wybieranie pieniędzy z kopert najlepiej im wychodzi. Najlepszy w tym jest ten pseudo karateka z KROTOSZYNA, co to na chleb nawet nie ma.

xxx
@Czysciciel

twoja inteligencja nie jest nawet w połowie taka jak tych paniusi jak o nich piszesz. A palec w d... sam trzymasz nie wiadomo komu . Miłego dnia życzę pajacu.

Biurowa
@nick

Paniusie z Portietnii chlodnia przynajmniej coś robią. Nie wiesz, nie wypowiadaj się. Ten co pisze te durnowate komentarze na temat Straży zakładowej to byly ich pracownik, który w taki chociaż sposób może się zemścić za to że go wyjeb.... Jarosławie Weź daj już są spokój. Weź wypij se kawkę z Wojtkiem bo tylko to od Ciebie słychać.

JB
@Biurowa

Dlaczego nie napiszesz kim jesteś, za to moje imię napisałaś. Nie ja jestem autorem tych wypocin i nie życzę sobie używania mojego imienia w komentarzach na tym portalu. Właśnie zastanawiam się nad złożeniem pozwu sądowego o pomówienie, gdyż z twojego komentarza jasno wynika o kogo chodzi. Zanim coś napiszesz, to sprawdź, co piszesz. Ubliżanie komuś anonimowo, to nie mój styl. To, że ktoś nie lubi straży zakładowej czy kierownictwa i daje temu upust w komentarzach, to już nie moja wina. A jeżeli chodzi o Wojtka, to dla ciebie "Biurowa" to Pan Wojtek. Już w styczniu pisałem: "Słuszna uwaga. Ludzie piszą bzdury, interesują się życiem prywatnym innych osób, jakby nie mieli innych zainteresowań. Szkoda czasu na pisanie bzdur. Najgorsze w tym jest to, że potem osoby, których dany wpis dotyczy, próbują domyślać się, kto jest autorem wpisu, np. dot. Magdy R, Mileny Pietrzak, Kaja, Gniazdowskiego, Wasielewskiego i innych, i podejrzewają kogoś, kto z tym nie ma nic wspólnego. Jednak o swoich domysłach opowiadają na zakładzie i są przekonani, że maja rację. Nawet jeżeli jedna z pracownic, która otrzymuje telefony z ofertami z ubezpieczalni, ofertami kredytów, pożyczek i diabli wiedzą jeszcze czego, co dzisiaj jest normalne, poskarżyła się Kajowi i już mieli sprawcę, nie mając na to żadnych dowodów. Nikt ze mną na ten temat nie rozmawiał, ale już osądził. Mnie jednak nie interesują problemy Kaja, Gniazdowskiego, Wasielewskiego i innych. To są ich problemy, nawet to, że ktoś bawi się ich kosztem. Ode mnie jednak wara". Tak więc "Biurowa" spotkamy się prawdopodobnie przed temidą i ciekawe jaką będziesz wtedy miała minę. Mnie nie interesuje już ten zakład, ani pracownicy. Daję Ci jednak szansę. Ten głupi komentarz ma zniknąć z portalu.

JB
@Biurowa

" Kaj M 2016-12-22 20:46 W dn. 22.12.2016r. kiedy piszę ten komentarz, Kaj, Wasielewski i kierownik Mirek są w pracy nachlani, impreza na całego. To jest ta dobra zmiana Wojtka" Nie chce mi się czytać wszystkich tych wypocin, ale znalazłem akurat ten jeden, który świadczy o tym, że to wszystko pisze pracownica z portierni na chodniach.

Żenada
@JB

Trochę to chore chcesz kogos pozwać do sądu że wypisuje imie i już wszyscy niby wiedza o kogo chodzi co jeden burek nie jest na imię a sam piszesz nazwiska w swoich komentarzach???? Gratulacje

Slyszalem ze hak na nią wjechał ale może (usunięte przez administratora)

Sylwek
@pracownik

Jakie sa zarobki na wydawce bo bym chcial sie za trudnic i jak sa u mowy

Super
@Sylwek

Zarobki są za małe w stosunku do wykonanej pracy. Ponadto musisz liczyc sie z tym, że kierownictwo kradnie kasę z kopert. Musisz byc odporny na chamstwo i brak lpmpetencji brygadzistow i kierowników. Brak wiedzy i inteligencji rekompensuja sobie darciem ryja.

Jestem
@Sylwek

Beznadzieja.

Kontrola była przecież w pracy. Chyba mylisz osoby.

Ewelina

Jaki wypadek

Jaki wypadek miała kierowniczka z kontroli podobno omaly wlos a trup by byl

wolny

A ktos wie czy ta kierowniczka z kontroli jest wolna bo obrączki nie widzialem

Hubert

A ten Dorian po co przyszedł na konfekcje ? Przecież on nic nie wie o nic nie umie ....

Rysik
@Hubert

Prawda ,ze Zenek wrocil na konfekcje ?

Rafał
@Rysik

Dlaczego dobrzy pracownicy odchodzą ze świeżej ? Bo wiedzą ,ze konfekcja świeża niedługo upadnie ...

Asia

A Ponton wrócił na świeżą już nie robi w tym BBB w Ostrowie ?

Łukasz
@Asia

Tak wrócił tam go wyrzucili .

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o. - Golina

• Jak się pracuje w Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 99.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 64, z czego 43 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.