Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.

Opinie o Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.

567nobel

No i fakt sam temat zacząłem ale nie dodaje dziewczynie partnera z którym nigdy nic wspólnego nie miala

XXX
@567nobel

i po temacie.... kazdy wie swoje klocic sie nie bede o bzdury...ty wiesz swoje ,ja wiem swoje

Ssss
@XXX

Dzis gabrys ale dal popis na hali

Asia
@Ssss

Prosze ukraina spi na stole.tel sie bawi nikt z tym nic nie robi

@Asia

Na pakowni ubojowej sami ludzie. Co jeden drugiego kapuje same kapusie na tym zakladzie za kapowanie im chyba placa

Slawek
@Karolina

Z konfekcji ludzie odesli znowu

Ciekawy
@Slawek

Kto tym razem odszedł z Konfekcji ?

Kaska
@567nobel

Jak to nie miala cala trojka sie bardzo dobrze znaaaaaa

Kkk
@Ssss

Co zrobił???

Sabina
@Kkk

Myjkowi robia co chca nikt ich nie pilnoje a zwłaszcza. Ukraincow. Jeden ukrainiec w czoraj mówił. Ze wogole Ewy P nie widac w pracy na nowym roz.

567nobel

Ludzie czy wy wiecie o kim mowa w ogóle ?? Zona Pana S. nigdy nie była z Panem Tomkiem F.

XXXX
@567nobel

Tej pierdusie a moze o tobie mowa co?wez sie za robote bo sam ten temat zaczales

567nobel

Co Ty gościu za głupoty piszesz ona z żadnym gościem prędzej z uboju nie była. Ona ma córkę ale z jakimś facetem z poza Jarocina pamiętam jak z nimi kiedyś gadałem tamten facet ja katował czy cos a ze Pan S pojawił sie na horyzoncie to założyli rodzinę a laska znowu sama z problemami zostala. Także to chyba Ty nie znasz sytuacji

witek
@567nobel

No z poza jarocina to prawda a corke ma z tomkiem F z waszego zakladu a Tomek kiedys nie pracowal u was w zakladzie .A katowal to cheba ciebie ktos .

567nobel

Dokładnie współczucia rodzinie,miejmy nadzieje ze dziewczyna sobie szybko wszystko pouklada a jemu w piety pojdzie a nie będzie patrzeć żeby dać mu szanse. I to jemu w koncu żeby bylo ciężko i poczuł to co ona czuła ciekawe ile ja oszukiwal

Renio

Mowa o staszku i Monice?

@Renio

No chyba innej pary S i M na uboju nie mieliśmy.

@Renio

Bingo !

Edi
@Starywyjadacz

no koles pojechal po bandzie.

Starywyjadacz

Co Ty za głupoty piszesz? Chyba nie bardzo wiesz o kogo chodzi skoro dziewczynie jakiegoś Tomusia przypisujesz.

Jolka
@567nobel

Wspolczuc to mozesz na pogrzebie a ze sie rozstali tak bywa nie oni jedni ludzie sie rozchodza ,schodza ita niech se zyja swoim zyciem.dajcie im spokoj zajrzyjcie w swoje rodziny co tam u was sie dzieje a zaraz robicie sensacje ze ten taki czy owaki . srac na to. rozeszli sie to sie rozeszli a wam gowno do tego moze jeszcze napiszecie kiedy sraja pierdza czy sie bzykaja

567nobel

Zabawa zabawa tylko ciekawe co go tak ukierunkowalo

567nobel

Oooo tak tak o nich chodzi brawo starywyjadaczu

567nobel

Oby dwoje na jednej zmianie...on miał żonę i dzieci chyba 2 maja. W każdym bądź razie długo trwało żeby wszystko na jaw,ale nie zapomnę tej atmosfery u nas na zmianie jak sie połapaliśmy ze są razem.

567nobel

No jak o kim mowa przeciez głośno bylo o nich...każde brudy wyciągane a para roku nobla nie dostala

Byly

Tzn par bylo duzo ???

@Byly

Para Pan S i Pani M.... p.S niedawno pracę zmienił(zakładowe flaki mu się znudziły) teraz busikiem jeździ. Szkoda tylko że zanim wdał się w romamsik z koleżanką z pracy nie pomyślał o żonie i dzieciach (2 lub 3). W tym zakładzie to się dzieje.

2xxx
@Starywyjadacz

A jednak cos ktoś wie, zmienił prace? Zakład mu sie znudził? A partnerkę zostawił na pożarcie?

Reksio
@Starywyjadacz

Oskarzacie ze wdal sie w romansik a kochanka dobrze wiedziala ze ma zone i dzieci to mogla to zakonczyc jest takie powiedzenie suka nie da pies nie wezmie

Tyt

Rozbior ciśnie godzin dużo, więc i pakownia dużo, ale co chwile jakieś taśmy robią dla ułatwienia pracy więc może będzie lepiej... Dobrze ze jeszcze kasa dobra Ciężko jest ale pamiętam czasy że było znacznie gorzej

2xxx

Siema siema co ten zakład z Wami ludzie robi??? Jedni odchodzą drudzy przychodzą same romanse zwiazki sie rozpadają to obozowisko czy zakladowy serial pt. Moda na sukces??? Na tej stronie powinny byc informacje o stronie a nie o ludziach, którzy sie zdradzają i innym zwiazki nawet małżeńskie roz.... Skoro takie historie tu istnieją to aż dziwne ze jeszcze nikt nie poruszyl najważniejszej pary z UBOJU ☺

Xxx

To wiezienie, ludzie pracuja jak murzyni. Mamy XXI wiek. Coraz czesciej mysle by zadzwonic do Inspekcji pracy, lub nawet telewizji. Telefonu nie mozna, urlopu tez bo zaraz z wyplaty zabieraja. Gdzie tak jest?????Niech hotel wybuduja bo od 5 do nawet 19 w pracy....Trzeba to naglosnic i to zaraz!!!!!!!!!

buuuu
@Xxx

hmmm tyle godz. to tylko na pakowni.Zróbcie tak jak rozbiór na nowym-wybiła godz. 17.00 i poszli do domu-jednak są jeszcze ludzie w tej firmie co mają wiecej rozumu niż oleju w głowie. Ale swoją drogą faktycznie teraz to nas traktują jak murzynów i nie tylko ty myślisz o inspekcji......

Elka
@Xxx

Idz przenies sie do adrosu do Dobrzycy to slepia ci sie dopiero otworza

Kamera

Jaka rotacja w tym zakladzie jednych zwalniaja w ich miejsce niema chetnych ukraincy wiekszosc dwie lewe rece do pracy zadbac o pracownika to pracownik zadba o prace i przyciagnie innych pozwalniac podlych i mobbingowcow i bedzie dobrze zaklad prosperowal

Kacza

No u biernackiego duzo cponow robi co wala fete ,oby szybko swoj zywot skonczyli ,bo nie trawie tego 'scierwa ludzkiego

Typowy czarny mulat

Typowy cpun, aby na tyle cie stac , norma feta powodoje utrate komorek w mozgu lecz wy scierwa ludzkie tak go nie posiadacie .

Robert
@Typowy czarny mulat

To cheba ciebie na tylestac alkoholitu ze piszesz pod pseudonimem zajechaliby cie wiesniaku

@Robert

Wal sie koles , na bank teraz jebiesz , a ja popijam piwo i godnie żyje.

Robert

Ruda. Zwolnili a nie ze ona sie zwolnila

HH

Ja pracuję w tej firmie,mam też rozeznanie rynku pracy i proszę mi uwierzyć tam jest dobrze ,gdzie nas nie ma. Dużo zależy od ludzi najbardziej narzekają Ci,którym nic się nie opłaca . Moja opinia na temat pracy w tej firmie jest bardzo pozytywna i proszę się nie obawiać ponieważ pracować trzeba wszędzie.

xxxx

czytając wasze opinie bałem się starać w tej firmie o pracę ale, że sytuacja mnie zmusiła to zaryzykowałem i wiecie co nie żałuję, wcale nie jest tak jak opisujecie . Te bzdury piszą chyba osoby które nie pracowały w innych firmach i nie wiedzą co dzieje się na rynku. Więc naprawdę polecam tę pracę .

hugo
@xxxx

nie badz smieszny Biernacki i pozytywna opinia smiac mi sie chce przeciaz tam zostali sami ukraincy

zaneta

Każdy o tym wie że chodzi o tom paniusie Darie z portierni chłodni

dyrekcja

Ludzie jestescie zalosni Wojtek juz wam calkiem psyche (usunięte przez administratora) cie dale jw tym syfie.

Arek
@dyrekcja

Idz robic do Adrosu to szybko zwiniesz sie spowrotem do Biernackiego bo w Adrosie bys dwa dni nie wytrzymal

xxx

Dajcie babie spokój i tak wytrzyma ja daje 3 tyg.max. i pujdzie sobie spowrotem na konfekcje. nie garnie sie do roboty fizycznej.

????
@xxx

No jak to Amanda Wspolczuje obecnym Brygadzista ona do niczego się nie nadaje

????

Czy na pakowni robi jakiś zdzisiek

?
@????

No robi a czemu pytasz?

Na pakowni. Ubojowej ladnie sie dzieje aby marcin wyjechal

Sylwek
@Karolina

Czy poczebuja jeszcze kierowców. Zpm

Krzyś
@Sylwek

Tak caly cas potrzeba

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o. - Golina

• Jak się pracuje w Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 99.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 64, z czego 43 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.