Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.

Opinie o Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.

NOBODY

@Julita Nie polecamy pracy w tym ZMB BIERNACKI ponieważ nikt tam się z ludźmi nie liczy. Tzn. kierownictwo chciało by się liczyć, ale mają takie cele do osiągnięcia, że o przerwach niekiedy można zapomnieć. Atmosfera mocno "podkładająca kłody pod nogi". Są osoby, które w tym momencie rozmawiają z Tobą normalnie i na luzie, by za 5 min za Twoimi plecami "nagadać" na Ciebie do Kierownika/Dyrektora. Kilku kierowników regularnie korzysta z pomocy psychologa (mam pewność co do 3 osób). To najlepiej świadczy o poziomie zwariowania w tym zakładzie. Wynagrodzenie jest nieadekwatne do wykonywanej pracy.

Kobi
@NOBODY

A kogo masz na myśli i skąd takie informacje Masz? Bo też już to słyszałem tylko nie wiem którzy mają psychiczne problemy. Wolę unikać takich ludzi bo mam traumę z doświadczeń z takimi.

Kokos
@NOBODY

No właśnie nie chciałbym też trafić jak się tam zatrudnię to chociaż daj znać na jakich działach pracuje tych trzech żebym wybrał inny dzial

Julita

@NOBODY Nie, korzystanie z pomocy psychologa akurat w tym wypadku nie świadczy o niczym. Nie rozumiem, co fakt, że ktoś z tych usług korzysta ma wspólnego z tym, jak faktycznie pracuje się w Zakładzie Przemysłu Mięsnego Biernacki. Możesz proszę, wyjaśnić?

Julita

@bezka Dlaczego tak właściwie twierdzisz o tej firmie? Niestety, ale nie napisałeś nawet żadnych konkretów, szczegółów, które by za Twoim zdaniem przemawiały. Dlatego chciałabym, abyś napisał, dlaczego właśnie masz takie zdanie o firmie Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki.

bezka

Nie polecam tam pracy to oboz nie warto

bezka

Nie ciekaey zaklad pracy kierownok w Buszewie ma zly charaker na terenie przykry zapach zla atmosfera nie polecam tam pracy

Julita

Od jakiegoś już czasu nie wypowiadacie się na temat pracy w Zakładzie Przemysłu Mięsnego Biernacki. Na stronie firmy jest zakładka "Praca", jednak ogłoszenia są sprzed dwóch lat. W związku z tym, chciałabym spytać, czy firma prowadzi aktualnie jakąś rekrutację? Informacje te na pewno pomogą innym użytkownikom znaleźć pracę, więc chciałabym Was prosić o odpowiedź.

Ktoś wie jak wygląda praca na uboju przy oszałamianiu? Chce wiedzieć jak to wygląda w tej firmie i czym strzelacie (młotem czy radicalem)? i bym zapomniał, jak z kasą?

Julita

@anonymous Zachęcam Cię do kontaktu bezpośredniego z Zakładem Przemysłu Mięsnego Biernacki w tej sprawie. Na stronie internetowej firmy jest zakładka "Kontakt". Tutaj podaję Ci link - http://zmb.pl/pl/kontakt/ Do reszty osób komentujących. Chciałabym Was prosić o kulturę wypowiedzi i nie obrażanie innych osób, które biorą udział w dyskusji na temat firmy. Dziękuję.

Witam Państwa , od bardzo długiego czasu kupuję wyrób z Państwa zakładu ,,Carpaccio wołowe- porcja dla dwojga ". Z dwa miesiące temu kupiłam 2 sztuki , w jednej nie było dodatlów ; ser , zalewa cytrynowa , olej / . Z dwa dni temu kupiłam znowu 2 sztuki Carpaccio . W jednej paczce była tylko jedna porcja . Numer partii produkcyjnej 02009618 . Szkoda , że pracownicy robią złą opinię Zakładowi . Proszę o odpowiedz Z poważaniem Jolanta Wodecka

obserwatorka
@anonymous

to sa tylko ludzie. nie myli sie ten kto nic nie robi pozdrawiam

dobra duszyczka

nazwiska osób które wypisuja takie rzeczy sa już znane... a takie zachowanie podpada pod paragraf takze... pozdrawiam

Obserwator

Gdyby te kobiety co mają mężów lub ich nie miały nie uprawiały seksu i jeszcze w pracy nie miały by takiej opinii i nikt by się ich nie czepiał same się o to prosiły

Król Albani

Generalnie to nie opinie o firmie tylko ludzie piszą jakieś głupoty że taka i taka się puszcza,ta dobrze to robi normalnie jak w jakimś pgr.Wy tam pracujecie nie obrażając pracowników czy poniosła wyobraźnia oponentów niczym ze starego niemieckiego filmu porno.Nie wierzę w to aby tak się tam działo za mało konkretów wyssanych z palca.Tylko pomówienia które są i będą bo to mentalność adekwatną to sposobu myślenia.

guliwer

Witam , chciałem zapytać o zarobki na trybowanie w zm. Biernacki łopatka , zady .

Ulubieniec

To że usunięto opinie o Pani (I) i tak wszyscy znają prawdę. Szkoda że matka trójki dzieci tak się zachowuje. No cóż są mamy i inne takie.

Romek

A jak się zachowuje?

Dobry znajomy
@Ulubieniec

Powiedz mężowi jak było przyjemnie między kartonami ,przy wrzeniu .lekka nie jesteś ????

@Ulubieniec

Mężowi to okulary trzeba kupić , chłopaki kto to miał to w piątek zrzutka .

Miałem 2razy.
@Miałem

Tatuaż niech sobie zrobi gwiazdka zakładu ale na czole.

Franio
@Miałem 2razy.

Mowicie o tej ze Stefanowa? Dobra jest w te klocki

@Franio

Dziwne wszyscy wiedzą o kogo chodzi ciekawe czy jutro wstyd pozwoli jej przyjść do pracy

Też ją dobrze znam

Ona wstydu nie ma pod okiem męża potrafi się klepać ????jemu to kask trzeba kupić a nie okulary żeby sobie rogów nie uczasł jak będzie w chodził na zakład !

Zawiedziony
@Też ją dobrze znam

Rodzina niech się przebada !!!mnie po ostatnim razie z nią coś jajka swędzą. Boję się że to jakaś choroba ?

Patryk
@Dobry znajomy

A z kim się pieprzyla przy warzeniu ?

Patryk

No właśnie niewiem a ciekawi mnie to ☺☺☺ podaj z kim

@Patryk

Dam. , chyba się załapał pod ziemię że do pracy nie poszedł ????

Lans

Z tych mądrych co tam kiedyś pracowali juz nikogo nie ma zostali tylko tacy co nic nie umieją i nie odnajdą się w innym zakładzie

@Lans

Albo odnajdują się w innej profesji jak ciągnięcie loda jak i

Ulubieniec

Wstyd do całego zakładu aby inni pracownicy cierpią przez taką jedną ilon . . i oczywiście reputacja zakładu jak by się nie puszczała nikt by tego z palca nie wziął. Szkoda słów na nią. Niech lepiej idzie zrobić kolejne dziecko i zostawi kolejnego męża to umie najlepiej.

@Ulubieniec

Ty chyba masz jakieś kompleksy skoro tak bardzo się nią interesujesz. Zał ci d..e ściska ze nie masz powodzenia? Jedziesz na nią ładnie. Co ci takiego zrobiła? A może po prostu pisze to osoba która nawet jednego dnia nie przepracowała w golinie i nie zna ludzi?

Rambo

Ty baranie zajmij się swoją osobą w pracy tracisz czas i samego siebie bo widocznie jesteś słaby zadaj sobie jedno pytanie dlaczego interesujesz się innymi ludźmi........? Odpowiedź jest bardzo prosta bo nie masz nic do powiedzenia w swoim świecie jesteś sflustrowanym holerykiem który uważa za każdemu można ublizać wstydź się baranie ktoś Cię kiedyś znajdzie

Znajomy

Ludzie puknijcie się w te puste głowy. Ciekawe ilu jest tu prawdziwych pracowników a ilu się podszywa byle by tylko uprzykszyc życie dziewczynie. Ciekawe kto? Były mezus? Zawistna siostra? Czy reszta chorej rodzinki? Ułożyła sobie życie to trzeba ja zdeptac. Zal mi was

Znajomy

Tobie chyba nie dala skoro tak wypisujesz. Niech każdy spojrzy na siebie i powie sobie czy taki święty jest. Masz dowody na to ze taka z niej ......? Pewnie nie no ale brak zajęcia i zwykłą zazdrość mówi sama za siebie

Darek
@Znajomy

Jakie dowody człowieku przecież wszyscy w zakładzie wiedzą gdzie kiedy i zkim się P .. najlepsze to jest to że każdy patrzy w jej twarz a myśli gdzie był parę przerw prędzej trochę niżej. A nie powiem co robiła jak mówiła że jest w pracy a Las taki gęsty to były czasy tylko ona taka słaba

@Znajomy

Właśnie dała , zapłaciłem za sex a nie za studnię bałem się że nerki wypadną jej ????

@Darek

Chyba myślimy o dwóch różnych laskach. ?

@Znajomy

Taka ta i była napisana z imienia i nazwiska każdy wie aby nie pan d

Dobry znajomy
@Znajomy

To Ty się pukni z nią , wstyd dla całej rodziny i tych dzieci żal już nie są małe co mogą za taką matkę s . . .

Kabum

Witam. Jak tam Oksana i Inna? Nadal takie jak kiedys? Cos sie pozmienialo?

Admin blokuje!!

W imieniu kolezanki,ktora admin chyba zablokowal. "Gratuluję kobieta które latają za Arabami którzy mają rodziny udało wam się znów roz pi ep szyc dwa małżeństwa zadowolone jesteście Z siebie mam nadzieję zet wreszcie Pan dyrektor zmadzeje i wyrzuci was z pracy bo psujecie opinie zakładowi".

nikus

Tobiasz się zwolnił to za Matuszewska nie ma kto latać już

Leon
@nikus

Za którą (usunięte przez administratora)? ?

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o. - Golina

• Jak się pracuje w Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 99.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 64, z czego 43 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.