Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.

Opinie o Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.

obserwator

Moje sugestie dla Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.: Bardziej pilnujcie pracowników co robią W pracy Bo z tego co się czyta Wynika że ten zakład Nie robi mięsa tylko prowadzi ?????wiecie co Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zwolnić Panie co się źle prowadzą W tym zakładzie

Julita

@An Skoro już postanowiłaś wypowiedzieć się na forum publicznym, to musisz mieć świadomość tego, iż nie wolno tu używać wulgarnego słownictwa - mówi o tym regulamin Gowork: https://www.gowork.pl/regulamin Jeśli posiadasz jakieś aktualne i sprawdzone wiadomości, które dotyczą ściśle warunków pracy w Zakładzie Przemysłu Mięsnego Biernacki, to przekaż je nam. Jednocześnie wszystkim przypominam, że powinniście się trzymać głównego tematu tego wątku, Wasze wpisy odbiegają od niego znacząco. Zapraszam zatem do wyrażania swojego zdania o tym pracodawcy.

Julita

@Oliwka A byłabyś zainteresowana podjęciem pracy w firmie Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki, że zadajesz tego typu pytania użytkownikowi @An.? Jeszcze raz muszę Wam przypomnieć, że nie powinniście tu prowadzić dyskusji w taki charakterze. Skupcie całą swoją uwagę na opiniowaniu warunków zatrudnienia w tym przedsiębiorstwie. Mogę Was o to prosić?

Angelika

A jak jest na dziale weterynaryjnym, tam też lekarze takie kochasie czy da się normalnie pracować? Co trzeba robić, jakie pensje i gdzie można składać papiery?

Angi
@Angelika

Haalo ktoś coś ?

Julita

@Mika A chciałabyś rozpocząć pracę w tym dziale? Już postanowiłeś uczynić ku temu kroki i aplikować? Proszę, żebyś informowała nas na bieżąco o podjętych przez siebie decyzjach. Jednocześnie chciałabym zauważyć, że nieco odbiegacie swoimi wpisami od głównego tematu tego wątku. Proszę Was zatem, żebyście się jednak skupili na opisywaniu warunków, jakie oferuje swoimi pracownikom firma Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki. Możecie to zrobić?

Mika

Prawda ze na pralnie potrzebują kto tam rzadzi

dnamer
@Mika

mirka

Dnamer

A jak na pakowni jest?

Julita

@Adelajda Jednak opinie te powinny raczej skupiać się ściśle na szeroko rozumianych warunkach pracy. W dalszym ciągu nie odpowiedziałaś na moje poprzednie pytanie - zrobisz to zatem teraz? Bardzo Was proszę, żebyście opisywali specyfikę pracy w firmie Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki, a nie skupiali się jedynie na rozmaitych koneksjach w firmie.

Angelika

A weterynarze sa spoko?

Julita

@Adelajda Przykro mi, że musiałaś być świadkiem takich scen. To dosyć nieprofesjonalne ze strony firmy Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki. Ale pozostawiając już powyższe kwestie - mogłabyś dodać coś odnoście samych warunków zatrudnienia? Wiemy już, że atmosfera nie należy do najlepszych, a jak przedstawia się kwestia umów - można liczyć na umowę o pracę?

Julita

@poi Do czego odnosi się Twój komentarz? Jeśli posiadasz jakieś aktualne informacje, które dotyczyłby pracodawcy, jakim jest firma Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki, to oczywiście zachęcam Cię do podzielenia się nimi z użytkownikami forum. @NowyGość Widzę, że jesteś zainteresowany pracą w tej firmie. Złożyłeś już zatem dokumenty? @gan Na czym konkretnie polega ten wyzysk? Opiszesz nam konkretne sytuacje?

poi

Czy mały elektryczek jeszcze pracuje?

Ona

A jak jest na tej pakowni

Tomaszek
@Ona

(usunięte przez administratora) ja polecam

NowyGość

Witam może ktoś powiedzieć o pracy jako kierowca na międzynarodówce? Warto przychodzić?

Jakie warunki pracy, benefity, socjal ?

Julita

@Rudy Mniemam, iż musisz być pracownikiem w firmie Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki. Jak długo jesteś tam zatrudniony? Zachęcam Cię do tego, żebyś opisał nam warunki pracy tam panujące. @kkk Zupełnie nie wiem, do czego mógłby się odnosić Twój wpis. Jeśli chciałbyś napisać nam coś merytorycznego o tym pracodawcy, to zapraszam.

Julita

@Igor Widzę, że jesteś zainteresowany pracą w firmie Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki - to dobrze. Zdecydowałeś się już zatem aplikować, a może nadal pozostaje to w Twoich planach? Informuj nas na bieżąco. @Marek Twoja wypowiedź zdaje się mieć niewiele wspólnego z głównym tematem tego wątku. Co chciałeś nam przez nią przekazać? @Xxx Rozumiem, że masz złe doświadczenia związane z pracą w tej firmie, ale musisz wiedzieć, iż nie wolno używać tutaj danych personalnych konkretnych osób ani ich obrażać.

kkk
@Julita

Julita spojrz w lustro

Igor

Jak się pracuje? Warto starać się?

Julita

@Marek Na forum rasistowskie wypowiedzi są absolutnie niedopuszczalne. Jeżeli chcesz podzielić się z nami swoją opinią o firmie Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki, zrób to w sposób kulturalny. @gry z moj jajamjy Tobie również przypominam o zapoznaniu się z regulaminem forum GoWork, ponieważ Twoja wypowiedź niestety go łamie.

Ja!!

Żarty sie skonczyly!!! Ja ci podla rurko dam wysiadywanie z arabami w pokoiku!!! Wszystko wiem,wiem kim jestes,dzwonie do Francji i oni koncza kariere w Polsce a ty lecisz z dyscyplinarnym!! Dosc!!! S Z M A T O!!!!

Masakra człowieku naucz się pisać po polsku , zresztą co z ciebie za mąż tak się odzywać do żony a podobno araby dbają o swoje żony

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o. - Golina

• Jak się pracuje w Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 99.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 64, z czego 43 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.