Opinie o Apollo Electronics w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Apollo Electronics. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Apollo Electronics o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Apollo Electronics w Warszawa

roem Nowy wpis

jak to nie mają wolnych miejsc? a mi się wydaje, ze nie mają ofert w ogóle.

waldemar r Nowy wpis

co do kontaktów z przełożonym o które pytał(a) bubi, to wcale mnie one nie obchodza, jeśli pójdę do firmy Apollo Electronics to do pracy a nie na pogaduchy na imprezkę. i dla pieniędzy dlatego tez przy okazji chcę zapytać na ile pieniążków netto mogę liczyć na początku mojej drogi w tej firmie i o ile moze to wzrosnąć?

bubi Nowy wpis

Hej, szukam pracy, czy istnieje szansa, że znajdę ją w tej firmie ...Interesuje mnie, ile mógłbym zarobić, odpowie ktoś.. Mam też pytanie, co do sposobu rekrutacji, w jaki sposób wysyłaliście CV. Na maila, czy może osobiście... Jak wygląda atmosfera w pracy i kontakty z przełozonym? dziekuje bardzo za odpowiedz

anon

Witam Czy ktoś posiada może aktualne informacje o ww firmie ?

Brałeś udział w rekrutacji do Apollo Electronics. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
HR Navigator
logo firmy Performance Marketing Manager
Polenergia Fotowoltaika S.A.
Oszukany

W moim przekonaniu, rozmowa rekrutacyjna miała polegać na błyskotliwym zachwyceniu człowieczka, który rekrutował. Mówiąc krótko, tak niskiego poziomu i niekompetencji człowieczka z Apollo to jeszcze nie widziałem na żadnej rozmowie. Na kilka moich pytań ws. działalności firmy i planu rozwoju na kolejne lata, nie otrzymałem żadnej odpowiedzi - dlatego odpowiadając na Twoje pytanie, o co pytali, myślę, że odpowiedzią będzie moje pierwsze zdanie, tylko, że "zachwycenie" proszę odczytać jako bojkot rozmowy i nie przyjście na nią... nic nie stracicie, a zaoszczędzicie nieposzanowania własnej osoby.

piko Nowy wpis

Ciesz się. A jakbyś, nie daj Boże, dostał tam pracę?

Oszukany

Na początku lipca 2013 r. wysłałem dokumenty rekrutacyjne w odpowiedzi na umieszczone przez Apollo Electronics ogłoszenie ws. rekrutacji na stanowisko Reprezentant Handlowy (podkarpackie) - w miesiącu sierpniu 2013 r. zostałem zaproszony na rozmowy do Rzeszowa i nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że osoba rekrutująca, która miała ze mną rozmowę w dniu 09 sierpnia 2013 r., obiecała, że o wynikach czy to na "tak", czy na "nie" poinformuje na pewno telefonicznie do dnia 14 sierpnia 2013 r. Do dnia dzisiejszego (19 sierpnia 2013 r.) od tej osoby nie było telefonu i nie dotrzymał złożonej obietnicy oddzwonienia. Na rozmowę dojeżdżałem kilkadziesiąt kilometrów, ustawiłem kalendarz dnia "pod rozmowę", a nie otrzymałem zwykłej odpowiedzi. Nikomu nie życzę poszukiwania pracy i bycia w moim przekonaniu oszukanym - dzisiaj rekruter Apollo Electronics pracuje i nie odczuwa sytuacji bycia bezrobotnym, oszukanym bezrobotnym. Sam proces rekrutacji Apollo Electronics daje do myślenia (ponad 1,5 miesiąca), w sytuacji potrzeby szybkiego kontaktu handlowego z klientem, a dodatkowo brak informacji ze strony Apollo Electronics (obiecane), to zjawisko nie do zaakceptowania (tym samym Apollo Electronics nie szanuje potencjalnego klienta).

Księgowa, delikatnie mówiąc, nie bardzo jest księgową, bardziej księgowo ze młyna

pracowałam tam na umowę zlecenie. Tragedia 6zł h... dojazd fatalny, złe traktowanie pracowika. ale po godzinach nie zostawalam, nikt mnie by do tego nie zmusil. ogolnie nie polecam! na dodatek księgowa [usunięte przez admina] to baba porażka. Ma sie za nie wiadomo kogo a tak naprawde to[usunięte przez admina] !!

lipa lipa lipa nie polecam wręcz odradzam

Witam, czy ktoś może coś napisać na temat pracy w centrali firmy Apollo Electronics w Warszawie??? z gory dzieki.

Zostaw merytoryczną opinię o Apollo Electronics - Warszawa

Apollo Electronics
1.8/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Gajdy 15
    02-878 Warszawa