Opinie o Grupa Eurocash S.A. w Błonie

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Grupa Eurocash S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Grupa Eurocash S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Eurocash S.A. w Błonie

kokos

cześć, czy możecie się wypowiedzieć na temat pracy w magazynie w Piorunowie ?

100^%
@kokos

Jeśli jesteś z z UK to ok a jak z RP to odpuść sobie.

Pit

Wiemy kto wywiesil ta kartke na ktorej byla informacja o zabraniu 50 procent premii za urlop na zadanie, czekamy do wyplaty aby otrzymac paski, jezeli za taki urlop zabrane bedzie 50 procent zglaszamy to do zwiazkow zawodowych i robimy wieksza afere.

Shrek

Dlaczego nikt z kierownictwa magazynu nie zainteresuje się co robią niektórzy pracownicy przebywający non-stop na pierwszej zmianie. Ta zmiana im została przypisana . Przez kogo . Podczas gdy inni zasuwają w pocie czoła na dwóch zmianach te pasożyty nie robią praktycznie nic i biorą takie same wypłaty jak inni i dostają takie same premie. I to pod okiem kierownika magazynu który taki stan rzeczy toleruje. Dlaczego my, pracujący uczciwie na dwie zmiany mamy patrzeć jak ktoś się o………la do południa i bierze taką samą wypłatę. I dlaczego kierownictwo magazynu to toleruje

...

dokładnie.. jak Ci nie pasuje to idź na 1 zmianę i po problemie. Jakoś ja pracuje na z 2 zmiany i żal mi (usunięte przez administratora) nie ściska co mają ludzie na 1 zmianie.. ogarnijcie się.. zamiast jedni na drugich nagadywac. .. chore...jakby nie było innych problemów w firmie..

Nie mają prawa . Zgłaszajcie to do związków zawodowych. W Eurocash działają dwa. Solidarność w Gdańsku i OPZZ „Konfederacja Pracy" w Piorunowie. Zgłoszenie z dokładnymi danymi – data, nazwisko komu zabrano i kto zabrał.

Nie mają prawa. Zgłaszajcie to do związków zawodowych. W Eurocash są dwa. W Gdańsku Solidarność a w Piorunowie OPZZ Konfederacja Pracy.Zgłoszenie dokładne z datą, nazwisko komu zabrano i kto zabrał.

logo firmy Specjalista ds. rozwoju opakowań
Błonie
Dawtona Frozen Sp. z o.o.
logo firmy Sprzątanie- Błonie
Błonie
Seris Konsalnet Holding S.A.
logo firmy Specjalista ds. Marketingu
DTH Selection
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
iglesias

Jeje 17.05.2018 11:35 Halo CD Płońsk. Podobno polowa ekipy na l4? Brawo chlopaki tak trzymac. Z norma tez sie nie wyglupiajcie bo pamietajcie ze to wy ustalacie warunki. Jak sobie sami wyscielicie tak sie wyspicie. Tepic glupkow ktorzy robia ponad norme, ustalcie sobie gorna granice I jej nie przekraczac inaczej bedziecie nie doceniani, wyzyskiwani jak w pinczowie. 200 zl podwyzki to nic. Jestesmy w stanie wyciagnac duzo wieksze podwyzki ale to zalezy juz tylko od was. Nie wyglupiac sie szanowac robote, nie zgadzac sie na nadgodziny a podwyka to bedzie tylko kwestia czasu. Jak ich nauczycie ndgodzin to bedziecie pracowac po 10-12 godzin codziennie. Hurtownie od was wracaja do pinczowa a u nas zaczyna sie robic straszny kociol. Ludzi u nas malo. Wszystko pewnie bylo planowane z podwyzkami bo wiedzieli ze zrobi sie duzo roboty I chca zmotywowac ludzi. Ale te 200 brutto to nic za taka robote. W pinczowie jezeli te nadgodziny beda jeszcze sie tak ciagnac znowu zaczna sie l4 I nowe przyjecia a nie tak dawno byly zwolnienia grupowe. Plonsk teraz sila w was bo w pinczowie nie ma. kim sie postawic a wy pokazujecie jak powinno sie pracowac. Pokazecie ze potraficie zrobic norme to pozniej wam podniosa poprzeczke! Zapraszamy Plonsk na forum! Wuj Truj 07.07.2018 01:09 @Jeje 17.05.2018 11:35 Zaprawdę powiadam Wam - obojętnie czy to Pinczów, Płońsk, Piorunów czy inne miejsce - EłroSresz to gówno.Luis drze z was łacha, bo mu zapieprzacie na paliwo do learjeta,hahahaha.Gówno wam da.Portugalia straciła kolonie w Afryce (Angola) a więc oraja polaczków.ChuwDu frajerom mlody 16.06.2018 06:54 Firma dba o pracownika ale nie najmniejszych szczeblem,w tamtym roku przed sezonem w eurocash alkohole mowiono ze beda podwyzki ale zapomniala dodac ze najnizszej krajowej.Podstawa KM i ZKM od 3-4 lat stoi w miejscu i nie sa to jakies duze pieniadze a co dopiero mowic o magazynierach.Zeby wywalczyc jakas poprawe tych warunkow powinny wszystkie oddzialy ze soba wspolpracowac i sie postawic tak robia np.nauczyciele,pielegniarki i sa tego efekty my tez ciezko pracujemy a za co mamy zyc,lepiej obcokrajowcow zatrudniac ktory jest zielony niz o swojego dbac. accord 31.05.2018 12:34 Super podwyżki. Damy ci jedno, zabierzemy ci drugie. idol 16.05.2018 10:01 W magazynie tym sytuacja jest nie tylko tragiczna, ale zatrważająca. Obecny giermek pana Łukasza R.Biela pełniący obowiązki kierownika magazynu nie nadaje się na to stanowisko.Nie radzi sobie z żadnymi tematami związanymi z magazynem,wszystko mu nie odpowiada. Dlaczego poprzedni kierownik magazynu nigdy nie miał problemu z ludzmi,z kadrą kierowniczą,z przygotowaniem magazynu pod audyty,osiągał zamierzone cele,w przeciwieństwie do obecnego kierownika. Dlaczego tylu pracowitych pracowników własnych opuszcza ten magazyn,my wiemy powodem jest płaca i poszanowanie za ciężką pracę,gdzie w tym magazynie od momentu objęcia stanowiska kierownika magazynu przez R.Bielę tego nie ma.Dla obecnego kierownika magazynu liczą się tylko pracownicy z "Ukrainy",czekamy momentu jak długo taka sytuacja będzie miała miejsce. igla 13.05.2018 12:07 W magazynie sytuacja tragiczna . Obecny kierownik bez jaj.Typowy czopek. Nadaje sie do prowadzenia przedszkola. Ale hrabia Zych nie po to przyjal murgrabiego Biele by ten mu przeszkadzal w rzadzeniu . On ma juz doswiadczenie z Pawlem i ten ktory jest teraz ma byc mierny ale wierny . Polityka tej dwojki jasna jak slonce - tak obrzydzic prace Polakom by ci odeszli sami , przeciez na ich miejsce juz czekaja roboty z Ukrainy pracujace 14 godzin na dobe. Firma obracajaca miliardami a na cztery kible dwa nieczynne juz pol roku, pourywane klamki,rozwalone drzwi , w kabinach napisy ukrainskie obrazajace Polakow. Na stolowce (usunięte przez administratora) i smrod. W szafkach na jedzenie smierdzace potem ciuchy Ukraincow,kaski,buty.....brak tylko karaluchow. Jak kontrola to pakuja to wszystko do worow i na magazyn. Kontrola wyjdzie przynosza ten (usunięte przez administratora) z powrotem. Niedzialajace rampy, folia do d..y, na zwrotach dziesiatki palet a u gory za elektronicznymi drzwiami hrabia Zych zadowolony ze dostal znow premie za oszczednosc . Nie zejdzie na dol, nie zlozy zyczen swiatecznych, nie bedzie rozmawial z motlochem, a co...arystokrata pelna geba . Doskonale wie ze to Ci na dole pracuja na jego utrzymanie ale ma to gdzies. A kierownicy zmian , macie do nich zale, moze nieslusznie bo kazdy dba o swoj tylek....tylko o wasze nie ma kto zadbac. Ostatnio przeginaja z tajemnica danych osobowych. Nie wydrukuja grafika calej zmiany tylko pojedynczy pasek z jednym nazwiskiem.....to dlaczego do cholery paski wyplat nie sa pakowane w koperty i zaklejane. Tam jest dopiero mnostwo danych osobowych ,nie tylko samo nazwisko. Nie stac firme na koperty to ludzie na pewno sie zgodza zeby odbijac im po 5 groszy od wyplaty. Bo dochodzi do tego ze cala ta ferajna w biurze kierownika zmiany oglada i komentuje wszystkie paski . Pokaż starsze odpowiedzi (1) anonymous 16.05.2018

Arto
@iglesias

Halo CD Płońsk czy słyszeliście coś o podwyżkach od nowego roku ????

Jan Boyan
@iglesias

A superNieścior to jeszcze szefuje tym srolidnym cieciom?

karate KID
@Jan Boyan

tak nadal dowodzi Panie Mechaniku od siedmiu boleści tak samo jak dowodził Twojej matce która(usunięte przez administratora) się od wody z kranu :)

igła

No i stało się. Ogłoszono decyzję, klakier przyklasnął i od tej pory moje życie zmieniło się diametralnie. Nie wiem skąd dowiedziała się o tym cała wieś ale jak wróciłem do domu to przywitali mnie wszyscy mieszkańcy. Uściskom i gratulacjom nie było końca. Popłynęły łzy. Od razu zabiliśmy trzy świniaki i na rożen. A co , teraz mnie stać. Zabawa trwała do białego rana. Pamiętam że obiecywałem ludziom że wykupię cały pegieer i zbuduję gorzelnię. I dotrzymam słowa. Rano obudziła mnie ekipa RMF FM z zapytaniem jak się czuje człowiek z pierwszej dziesiątki najbogatszych Polaków. Powiedziałem że mam cholernego kaca i dali mi spokój. Potem pojechałem do Castoramy po pancerny sejf na gotówkę. Jakoś nie mam zaufania do banków. Po drodze kupiłem kije do golfa . Facet od helikopterów który przyjechał obejrzeć łąkę stwierdził że nadaje się na lądowisko więc zamówiłem od razu dwa. Przed domem ustawiły się kolejki firm motoryzacyjnych. Nawet nie wiedziałem że takie marki są na świecie. Zamówiłem jeden na jarmark, jeden do kościoła i jeden do jazdy po polu. Od starego Franka Prześloka kupiłem karabin i dwa granaty co to je trzymał od wojny. Niby firma ochroniarska mnie chroni ale zawsze pod ręką trzeba też coś mieć. Latem jadę na Karaiby a zimą na Hawaje . Ludzie !!! Tak moje życie , jak za dotknięciem różki czarodziejskiej zmieniła ta ostatnia podwyżka…

@igła

Ja zapisałem wszystko dla swojego psa. Teraz ma zamek , kamerdynera i cały harem suk. Jest szczęśliwy. Kazałem mu tylko odszczekać że zarabiam marnie. Nie odszczekał. Cóż , zrobiło się psisko-panisko.

LORD VADER

Panie Z nieładnie się Pan zachowujesz dzieląc pracowników na lepszych i z drugiego sortu. Wigilę powinno się robić dla wszystkich a nie tylko tych ( lepszych) z biura,każdy inny pracownik jest taki sam! To dzięki tym pracownikom drugiego sortu otrzymujecie wypłaty. Rada: Szanuj pracownika swego bo będziesz miał wschodniego albo żadnego.

igła

Kończy się rok. Przyniósł wiele zmian na tym magazynie. Nowy kierownik magazynu, nowy kierownik zmiany. Nastroje jak na morzu w maleńkiej łódce. Raz w górę , raz w dół. Widać że nowy kierownik magazynu ma silne poparcie w centrali firmy. Przyszedł tu z określonym zadaniem. Doprowadzić magazyn do stanu „użyteczności „ po swoim poprzedniku. Co prawda dobór ludzi do tego zadania już był mniej trafny. Pisałem kiedyś o „ odpadach „ z Tesco że się nie sprawdzają u nas. Jak sobie poradzi z tym wszystkim to się okaże. Menadżer C.D trochę jak by w cieniu kierownika magazynu. Występuje w roli nie kreatora a raczej obserwatora wydarzeń. Nareszcie jest związek na magazynie. Ludzie zrozumieli że pojedynczo nic nie znaczą. Są już pierwsze efekty : umowy ze stawką na inwentaryzację, szef ochrony wypytujący ludzi co można zmienić. To na razie drobne sprawy ale od czegoś trzeba zacząć . Przyglądam się z sympatią z boku i kibicuję im gorąco. I jak zwykle apel do Was wszystkich , pracujących ciężko na magazynie : Bądźcie życzliwi na co dzień, mniej nerwów a więcej uśmiechu. I nie dajcie się zwariować korporacjom i sieciom handlowym. Pamiętajcie o tradycji. Połamcie się opłatkiem, śpiewajcie piękne polskie kolędy i spędzajcie te święta w gronie rodziny. Czego swoim sympatykom jak i wrogom życzę… WESOŁYCH ŚWIĄT I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU !

Xxxx
@igła

Miejmy nadzieję że i czas naszego kierownika się też skończy

mixx

Pracował ktoś na magazynie Modlniczka i może się podzielić opinią na temat zarobków i atmosfery.

popo

Polecam pracę w Płońsku . Ja pracuję od roku i jest ok. Atmosfera dobra . Pieniądze takie jak obiecali na rozmowie

igła

Znacie to powiedzenie " włożyć kij w mrowisko " ? Nie znam pracodawcy który zamiast uspokoić nastroje panujące na zmianie wkłada ten przysłowiowy kij by jeszcze zaognić sytuację. Jednym z głównych powodów, z tego co wiem, powstania organizacji związkowej jest ukrainizacja magazynu. Założycielem tej organizacji jest grupa załadunkowych. I właśnie tej grupie został przydzielony nowy szef, " lubiany " przez wszystkich Ukrainiec Viktor. Zemsta małych dzieci z piaskownicy ? Policzek dla tych ludzi ? O repal się nie martwię. Przeżyli niejednego kierownika, przeżyli szefa po gimnazjum, przeżyli dziwne awanse, przeżyli zastraszania i zabierania premii. Uodpornili się na takie sytuacje. I co najważniejsze - mają związek zawodowy. Martwię się raczej o decydentów. Przykro było by stracić lukratywną posadkę przez głupie i nieprzemyślane decyzje...

Marian Nieścior

Pozdrawiam serdecznie kierownika ochrony CD Poczernin, starszego aspiranta Ryszarda Gryciuka, byłego kierownika rewiru w Gołyminie, który zanim został kierownikiem ochrony poznał pracę od podstaw jako pracownik ochrony na tym Centrum. Manager Centrum, pani M.Karbownik, gratuluję zatrudnienia tak profesjonalnej osoby.Życzę sukcesów w dalszej pracy.

igła

Cały sztab ludzi w rządzie premiera Morawieckiego głowi się nad tym problemem od miesięcy. Profesorowie ekonomiki nie śpią po nocach i dostają szału jak o tym słyszą. Wywiad gospodarczy na kierunkach Chiny, Rosja i Stany Zjednoczone ciśnie swoich agentów domagając się informacji. Satelitarne anteny ustawione w opuszczonym ośrodku szkolenia agentów na Mazurach wyłapują i filtrują wszystkie szumy z kosmosu. O co chodzi ? Chodzi o to jak zrobić podwyżkę czegoś żeby z tego wyszła realna obniżka. Przykład - rząd ogłasza podwyżkę paliwa na 10 zł za litr a na stacjach paliwo po 3,50. Takie cuda to tylko u nas. Dwa lata temu podwyżka o 250 zł. i jednoczesne zabranie 300 zł. premii absencyjnej. Wynik 50 zł. obniżki . Rok temu podwyżka o 300 zł. i jednoczesne podniesienie norm. Wynik łatwy do przewidzenia. Ze strachem w oczach, obgryzając nerwowo paznokcie czekam na styczniową podwyżkę i aż się boję zapytać - ILE NA NIEJ STRACIMY ?

igła

Ukrainiec Viktor .Kto to jest ? Co za funkcję pełni na tym magazynie ? I dlaczego całe kierownictwo na dole się go panicznie boi ? Przyjęty 2 lata temu przepracował miesiąc jako załadunkowy, potem sprzątał przed ubikacjami resztki po zniszczonym towarze i nagle niespodziewanie awansował na stanowisko szefa. Był to niezły policzek wymierzony tym którzy całe lata tu pracują , posiadają kwalifikacje i o takim stanowisku mogą tylko pomarzyć. Od samego początku arogancki w stosunku do Polaków , nieżyczliwy i mściwy. Wychowany i ukształtowany przez Paducha przyswoił wszystkie najgorsze cechy swojego wychowawcy. Podnoszono sprawę jego zachowania nawet na forum pracowniczym, bez skutku .Miesiąc temu lubianą przez wszystkich(usunięte przez administratora) wygonił z biura ze słowami „ co ty tu robisz , twoje miejsce jest tam na magazynie „ . Sytuacja dosłownie sprzed kilkunastu godzin. Nie będzie odbierał połączeń od Kontroli bo ma za drogi telefon !!! Ten "oligarcha" powiedział to w obecności kier. magazynu i kier. zmiany. I co ? I nic ? Żadnej reakcji tych osób na takie zachowanie. Kto do cholery go chroni ? Kto ma w tym interes żeby taki stan rzeczy utrzymać ? Może to nieślubne dziecko kogoś z kierownictwa ? A może nawet samego.....? Idiotyzm ? Może idiotyzm ale racjonalnie tego wytłumaczyć się nie da. Jeśli ten „oligarcha” jest taki niezbędny w tej firmie to awansujcie go i zabierzcie do Komornik , a nam dajcie na jego miejsce kogoś z tańszym telefonem...

QjubaiX

Te nadgodziny płatne chociaż?

Adrian

Myślicie, że kamery są po to żeby obserwować jak pracujecie? Możesz napisać coś więcej na temat pensji, jaką tam macie? Dzięki z góry.

ZZ

Witam. Sporo jest tutaj negatywnych opinii o firmie, zapewne słusznych, nie musi być tak dalej. Od kilku lat istnieją związki zawodowe, do niedawna działały jak działały, chcemy to zmienić, ale żeby to zrobić potrzebujemy każdego kto chce żeby było lepiej. Działamy pod szyldem Solidarności, ale tu nie o szyld chodzi tylko o nasze interesy, są ludzie którzy nam pomogą i juz pomagają. Bezpośredni kontakt do aktywnych członków uzyskacie tutaj http://www.solidarnosc.gda.pl/rozwoj-zwiazku/ lub w Waszych lokalnych regionach Solidarności.

Koleżanka

Tak, najlepiej usunąć niewygodne opinie, aby nikt nie mógł zobaczyć, co tak na prawdę się dzieje. Wypowiedź osoby o nicku kolega zniknęła cała. Moja została tak okrojona przez administratorów, że to po prostu porażka. Droga administracjo strony, to nie był hejt, to był faktyczny stan rzeczy na tym magazynie. I przykre jest to, że jeśli ktoś mówi prawdę to jest ona zagłuszana, w tym wypadku kasowana. Jak inni mają się dowiedzieć, czy warto tam poszukiwać pracy skoro brudy są zamiatane pod dywan, nawet przez kogoś niezależnego, jak administracja strony ?

Joe

Nareszcie jest. Narodził się 31 października tego roku roku. Ma zaledwie kilka dni. Jeszcze z nieufnością patrzy na otaczający go świat. Jeszcze nie wie kto wróg a kto przyjaciel. Jeszcze muszą się upewnić administracyjnie że pochodzi z prawego łoża. Że nie jest tworem z in vitro lecz z prawdziwej miłości do poszanowania praw pracowniczych. Przez niektórych wyczekiwany, przez innych niechciany. Jedni się cieszą , jedni złoszczą a jeszcze inni się go boją. Tak jak w życiu. Rośnij młody bo w Tobie nadzieja wielu ludzi....

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Eurocash S.A. - Błonie

• Jak się pracuje w Grupa Eurocash S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Eurocash S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 102.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Eurocash S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 90, z czego 9 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 47 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa Eurocash S.A.?

Kandydaci do pracy w Grupa Eurocash S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa Eurocash S.A.