Opinie o Grupa Eurocash S.A. w Błonie

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Grupa Eurocash S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Grupa Eurocash S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Eurocash S.A. w Błonie

Zzzz

Czemu przy takim zagrożeniu są wprowadzane nowe osoby z Ukrainy? Czemu kierowcy mogą wchodzić na magazyn? Czy nasze szefostwo nie może przy takiej epidemi dać nam chodź trochę bezpieczenstwa? My mamy rodziny dzieci czy mamy być zaraz zakażeni? Bo firma nie potrafi ograniczyć i zaostrzyć trochę nam pracownika bezpieczeństwa?

Hi
@Zzzz

Po ile godzin pracujecie? U nas w piatek i pon po 12 godzin, dzis ponad 10,wszedzie skracaja czas pracy a u nas wydluzaja i daja jakies (usunięte przez administratora) nie pieniadze. Na dodatek chodza informacje, ze do jednego pracownika wrocila siostra zza granicy i jest poddana kwarantanie w domu a ten pracownik przyszedl do pracy na nocke!!!!

jaaa zmiana

Podaje przykład prawdziwy 20-06-19 godz 7.45 aktualizacja systemu 1450 pkt za dzień łau super zapierdzielałem mam .21-06-19 7.20 brak aktualizacji info prace systemowe . 22-06-19 8.20 jest aktualizacja akordu przeliczam cyfrę ze skanera jakoś mało 1800 pkt za 2 dni 900 pkt za dzień mało powinno być 2800 pkt pytania zapytania zebrania wszystko jest ok wy wszystkiego nie widzicie na skanerach .Koniec miesiąca punkty nie wracają .Ktoś przypilnował i pilnuje do tej pory . Następny przykład umowa zlecenie dzień wolny 8 godz powinne wpaść punkty pracowałem nie ma punktów zablokowane będzie za dużo 17-04-19 .Jak to możliwe nie ma opcji nawet MCD nie może .

jaaa zmiana

Akord jest przekłamywany było jest i będzie przez kogo//////// Szefowie ekip gangsterzy z rękoma przyspawanymi do kieszeni nie wszyscy są i pomocni wobec polaków jak i ukraińców

@jaaa zmiana

Nie ma możliwości edycji punktów akordowych w systemie - nawet Wasz MCD nie ma takiej możliwości, więc punkty "zarobione" nie mogą być w systemie edytowane. Wytłumacz mi proszę w jaki sposób akord jest przekłamywany? Rozwiń proszę wypowiedź na temat SE - dlaczego gangsterzy i w jakich okolicznościach nie uzyskałeś od nich TY lub Twoi koledzy pomocy?

@Nie z Błoni

Jak przeklamywane? Ostatnimi czasy mielismy 20 minutowe ankiety. Jeden z pracownikow zapytal goscia od zlecen czy jak idzie na ankiete to czy mu zatrzyma czas z wydajnoscia. A on ze nie bo po co i tak masz wieksza dzisiaj to Ci duzo nie spadnie. Przerwa tez nie rozumiem dlaczego nir jest odliczana od normy

@Pit

Ja za ankiety dopisywałem Czas Kierownika. Za każdą zlecaną pracę bez skanera jest przypisywany CK, chyba, że osoba leci sobie w kulki to wtedy pomniejszamy CK. Przerwa jest wliczana w normę - gdyby nie była normę miałbyś wyższą.

@Nie z Błoni

Wytlumacz co to jest czas kierownika. Ale dlaczego mam miec mniejsza norme za czas ktory mi sie nalezy czyli przerwe? Norma 250,za 8 godzin musze zrobic 2000 opakowan 2000/7.5 (zaokraglam) to 266.6,czyli musze nadrobic przerwe by miec norme, dla mnie to nie logiczne.

@Pit

Już tłumaczę. Czas kierownika to wyrównanie premii akordowej. Jak liczysz sobie ilość punktów na godzinę to nie dzielisz punktów przez całość przepracowanych godzin tylko odejmujesz od tego czasu ilość CK. Dla przykładu: -ilość godzin przepracowanych w miesiącu 168 -ilość punktów np: 30 000 -ilość czasu kierownika 28 godzin To liczysz tak: 30 000/(168-28)= 30 000/140h= 214,28 pkt/h Jak pisałem wyżej CK to wyrównanie premii akordowej za czas pracy bez skanera, więc: 214,28 * 28 = 5999,84 Czyli łącznie w miesiącu zarobiłeś 30 000 + 5999,84 = 35999,84 punktów, które mnożysz przez stawkę za punkt w danym progu akordowym i to jest Twoja premia. Norma/wydajność została policzona nie na 8h pracy tylko z uwzględnieniem przerwy 30min, czyli na 7,5h. Każdy wie, że pracownik musi iść na przerwę. Liczysz prawidłowo - weź tylko pod uwagę, że norma wzrasta i wzrastać będzie w miarę jak będzie zmieniała się mapa magazynu, dostarczane będą dodatkowe narzędzia albo zmieni się specyfika zamówień itd. Załóżmy, że tak jak liczysz przez 8h zrobiłeś 2000 kartonów - wychodzi, że zrobiłeś normę. Jakbyś przez pierwsze 7,5h pracował a na ostatnie 30 min poszedłbyś na przerwę to aktualnie miałbyś wydajność 266,6. Przebywając na przerwie wydajność spadnie do 250. Jest to prosty przykład(tak naprawdę nie ma znaczenia, o której pójdziesz na przerwę jeśli liczymy wydajność za cały dzień).

@Nie z Błoni

Co ???!!! Chyba u Ciebie tak w oddziale jest bo u nas CK jest liczony jako 5zl brutto za godzinę.. Tak jak piszesz czas kierownika powinien być wyrownaniem premi akordowej, ale niestety u nas tak nie jest..

@...

Niestety nie mam możliwości tego zweryfikować:(

Nie z Błoni

Witajcie Od razu na wstępie zaznaczę, że nie pracuję w CD Błonie/Piorunów ale czasami u Was bywam. Jestem kierownikiem zmiany z innego CD. Wszedłem na stronę GoWork, bo mi się wyświetliła reklama na FB z Lindą. Chciałem sprawdzić co w Polsce mówi się o Eurocash. O ile nie znalazłem żadnej opinii o swoim CD postanowiłem poczytać trochę co się dzieje w pozostałej części Polski. Widzę, że akurat u Was jest najwięcej komentarzy. Dużo osób pisze o podwyżkach, premiach, finansach i benefitach oraz o atmosferze i podejściu do pracownika. Chciałbym podzielić się z Wami jak to wygląda u mnie, z mojej perspektywy(jeśli ktoś będzie chciał pokorespondować to zapraszam - jedynie prośba, żebyśmy się w tej korespondencji wspólnie szanowali). Pierwsza sprawa to podwyżki i podstawy. Piszecie, że dostaliście podwyżkę 200zł - u mnie też takie były(wcześniej nie mieliśmy ŻADNYCH dodatków dla pracowników, które u Was występowały). Jest to podwyżka o 7,14%. Nie spotkałem się z negatywnymi komentarzami. Firma nie musi podnosić płac, szczególnie jeśli oddział nie osiąga celów - jedynie równać do minimalnej - o ile wiem to nawet świerzak na start ma w tej chwili więcej niż minimalna(w zależności od regionu place są różne i to też jest normalne zjawisko). Piszecie o premiach - akord jest jedną z najbardziej niezależnych premii - ile wypracujesz tyle zarobisz dodatkowo - nie zależy od mojego "widzi mi się" ALE musi być spełniony JEDEN warunek - wszyscy są traktowani równo, bez specjalnego traktowania( to zadanie KZa). Do mnie też potrafili przychodzić pracownicy i skarżyć się, że cały czas mają #$%@ zlecenia - rozwiązanie proste - jest tylko jedna kolejka na suchym i jedna na chłodni - wszyscy na tym samym wózku. Od 2 lat mam z tym spokój, bo pracownik przychodzi i pokazuję mu, że jest tam gdzie wszyscy - uważam, że jest to fair i tyle. Oczywiście zdarzają się sytuacje, że trzeba przygotować towar w sposób specjalny - tu też wszyscy wiedzą, że tylko kilka osób na zmianie ten towar przygotowuje(nie jest to korzystne akordowo, więc na CK) i nikt nie robi afery. Kolejna sprawa finanse/cele - Zawsze, na każdym spotkaniu z pracownikami podkreślam, że akord jest wyłącznie ich indywidualnym rozliczeniem miesięcznym ALE, żeby mogli zarabiać potrzebują sprzętu(wózków, skanerów, lepszej folii itd). A skąd to się bierze? No niestety nie spada jak manna z nieba :) Są to ogromne kwoty, a kasa na nie jest z wydajności/produktywności. Jeśli oddział nie realizuje celów, ciężko wydębić kasę na sprzęt itd. Po prostu 'wybijacie' swoim przełożonym argumenty z rąk w walce o poprawę warunków pracy - szczególnie, gdy sami otwarcie określacie na tym forum górny limit wydajności. Rzeczą normalną jest, że będą osoby poniżej i powyżej celów. Z tymi poniżej trzeba pracować( i właśnie czasem to wygląda z Waszej perspektywy jak patrzenie na ręce) ale czasem trzeba spojrzeć i skorygować u pracownika pewne odruchy/zachowania, które utrudniają mu pracę(przykład z życia: pracownik na kompletacji, wydajność 30-40kart/h - słaby? Nie. Po obserwacji jego pracy wyszło, że jest zbyt lekki i czujnik w wózku przy każdym jego ruchu nie wykrywał operatora i wózek co 2m się zatrzymywał. Zmiana wózka na taki z bardziej wyczulonym czujnikiem i gość z dnia na dzień wskoczył na 90+). Tym powyżej normy mogę tylko podziękować i pogratulować wysokiej premii. O BHP napisze tylko tyle, że jest, ma się dobrze i zawsze będzie miało u mnie wyższy priorytet niż wydajności - jeśli ktoś łamie zasady BHP np. przejeżdżając za plecami operatora lub wymuszajac pierwszeństwo, jeżdżąc stwarza zagrożenie dla siebie i innych pracowników to zawieszam czasowo uprawnienia na wózki i jeździ na paleciaku. Wszyscy o tym wiedza już od pierwszego wejścia na magazyn. Porządek (nie tylko w magazynie ale i pozostałej cześci obiektu). Jest to miejsce naszej pracy, gdzie przebywamy przynajmniej 8h dziennie i nie wyobrażam sobie, żeby komuś odpowiadala praca/odpoczynek na przerwie w (usunięte przez administratora) Nikt nie chce stosu skarpet i butów przed szafkami w szatni - zasada prosta, firma sprzątająca wyrzuca wszystko z szatni co nie znajduje się w szafkach. W całym obiekcie jest zasada "Nabałaganiłeś to posprzątaj", dotyczy wszystkich - również mnie, SE, a nawet kierowców z zewnątrz - działa, bo każdy zwraca na to uwagę i zgłasza zrobiony syf.O kierownikach i administracji się nie wypowiem, bo nie mam okazji obserwować tego co się dzieje u Was w rzeczywistości. Pamiętajcie jednak o tym, że co roku jest ocena 360 stopni. Uwierzcie, że Wasze oceny, a szczególnie wyczerpujące komentarze(oczywiście merytorycznie) idą szerokim echem. Pamiętajcie tylko o tym, że taki KZ ma ogrom obowiązków na głowie. Nie zawsze da Wam dzień urlopu, bo też ma swoje wytyczne i potrzebuje wykonać swoje obowiązki. Zawsze znajdzie się ktoś kto poczuje się poszkodowany i nie zawsze mamy na to wpływ. W każdym miejscu pracy są też "czarne owce"Na koniec dla tych co przeczytali do końca - szanuję pracowników magazynowych, Was, bo wiem, że to ciężka robota.

@Nie z Błoni

W dużej czesci sie zgodze z Twoja opinia, ale przypominam ze premia akordowa faktycznie jest premia uznaniowa, jakis czas temu mialem norme ok 300 opakowan na godzine, srednia z miesiaca, wzialem 550 brutto premi, przyznaj ze to smieszne pieniadze za taka norme. Na nastepny miesiac zwolnilem i to bardzo, moze 250 srednia, efekt 400 brutto, nie wiele mniej, ale ile czlowiek lzejszy, nie wiem jaka norme musza robic Ci co biora po 1500 premii

Nie z Błoni

Opakowania nie przekładają się 1:1 na punkty. Wszystko zależy od tego jakie zlecenia robisz. Otrzymujesz punkty za wykonanie zlecenia + punkty za ilość pozycji na zleceniu + punkty za ilość kartonów(tu dzieli się jeszcze na opakowania pełne i sztuki - sztuki punktuje się lepiej, bo pracochłonność jest większa). Każde zlecenie możesz sobie przeliczyć ręcznie(jak chcesz to mogę zrobić Ci kalkulator w Excelu tylko muszę mieć stawkę za zlecenie, karton, pozycję i sztukę). Na każdym magazynie są inne stawki punktowe - wynika to ze specyfiki/układu magazynu oraz specyfiki sprzedaży w regionie. Powinniście mieć udostępnione nie tylko stawki za punkt w danym progu akordowym ale także ile pkt macie za każdą operację.

@Nie z Błoni

Na "wypłatę " skladaj a się -podstawa -premia uznaniowa/akordowa dodatek nocny liczony od najniższej krajowej bądź podstawy. U nas mamy ten przywilej ze jest liczony od podstawy. To ze nie mieliście żadnych podwyżek wcześniej to nie oznacza że zarabialiscie/zarabiacie mniej.Podwyżka zostaliście o 7,14% czyli z tego co piszesz średnia podstawa u was to 3000 brutto. Jakie macie premie ? Jak wysokie progi akordowe? I skąd piszesz? Pytam bo lokalizacja co do wysokosci plac ma ogromne znaczenie..

@...

Mamy podwyżki co roku - nie chciałbym mówić o wysokościach wypłat - dodam tylko, że ludzie się nie skarżą nawet w ocenie 360 stopni i w badaniu opinii(dbam mocno o to, żeby wypełnianie ankiet było w 100% anonimowe - frekwencja ponad 90%). Po prostu nie mieliśmy dodatkowej premii za absencję - pojawia się ona tylko w sezonie i tylko dla pracowników magazynu. Średnia premia akordowa z mojej zmiany za luty to ponad 1100zł najwyższa to ponad 2300zł. Co do wysokości wynagrodzeń to nie mogę o tym pisać, tak samo o lokalizacji(powiem tylko, że duży magazyn, porównywalny z Waszym).Próg akordowy zaczyna się od 80pkt/h. Co do dodatku za godziny nocne to jest on liczony od wysokości kwoty z podstawy(płacy zasadniczej), a nie z najniższej krajowej(chyba, że taka masz na umowie). Jest to zapisane w Regulaminie Pracy Eurocash rozdział 2 punkt 15 i jest to zapis korzystniejszy dla pracownika niż zapis w Kodeksie Pracy, który faktycznie mówi o dodatku 20% od najniższej krajowej.

@Nie z Błoni

"Piszecie, że dostaliście podwyżkę 200zł - u mnie też takie były(wcześniej nie mieliśmy ŻADNYCH dodatków dla pracowników, które u Was występowały). Jest to podwyżka o 7,14%." O jakich dodatkach mówisz które u nas występowały a u nas nie było ? Podwyżka o 7,14% 200zl wynika z podstawy 2800 brutto co łatwo policzyć : 200/2800 = 0.0714* 100= 7,14%. Podstawy różnią się od zajmowanego stanowiska czy to magazynier czy oprator, se,kz. .. dajmy na to SE dla przykładu mający podstawę 3500 ( to tylko przykład, podstawy mogą być inne) mający podwyżkę o 7,14% miałby na poziomie 250zl.. skąd to się bierze. otóż 3500 * 0.0714=249,9zl Prosta matematyka.. Pisząc "jest podwyżka o 7,14% " masz na myśli średnią wszystkich podwyżek ? Co do lokalizacji uwazam ze jestes nie fer.. wchodzisz na forum Blonia/Pioronowa, wiesz o mojej lokalizacji a nie przedstawiasz skąd Ty jesteś... Co do wysokości premi o jakiej piszesz, średnia 1100zł wiele osób o takiej u nas mogłaby pomazyc. Ale wiadomo, za mazenia nie płacą tylko za pracę. 2300 najwyższa ? nie słyszałemo tak wysokiej u nas..Napisz mi więcej jak zaladunkowi są premiowani? jak operatorzy ? -ile dostają punktów za operację, nie wchodząc w szczegóły to tylko dla przykładu średni chłodnia średnia suchy ?Jak punktowani są pijarzy z kompletacji? ile za pobranie zlecenia ? ile za linie/pozycje/paczka ?

@Nie z Błoni

Robie juz dlugo w jednym z cd i tylko bylismy informowani o normie o zadnych punktach nie bylo mowy tak jak piszesz, kierownicy o tym nie informuja zwyczajnie. Przyjalem soe kiedy jeszcze podstawa wynosila 1860 brutto, teraz podstawa ponad 3000 brutto i biore jeszcze mniejsze pieniadze niz bralem na poczatku. Powiedz mi jaka pule premii dostaja kierownicy do dyspozycji i co dzieje sie z tymi pieniedzmi ktore zostana z tej puli.

@Pit

Zazwyczaj informacje o stawkach za punkty i punktach za dana operację na skanerze są wywieszone na tablicy ogłoszeń i mało kto tam zagląda. Kierownicy raczej nie będą Ci tego pokazywać na szkoleniu, bo i tak nikt tego nie zapamięta. Nie ma puli na premie, bo nie może być tak, że dal kogoś zabraknie(a przynajmniej u nie tak jest) - jak ktoś wypracował to dostaje i nie ważne czy to 1 czy 10 osób. Zawsze powtarzam pracownikom, że nie ma górnej granicy premii. Ja chciałbym, żeby każdy pracownik wypracował 2,3,4tys premii. I wolę mieć 10 takich niż 30, którzy maja premie 500-800zł, bo nie muszę płacić pozostałym 20 podstaw, opłacać dla nich wózków itd. Krótko/kolokwialnie mówiąc pracownik, który zarabia wysokie premie jest "tańszy" z perspektywy budżetu niż pracownik, który ma niskie wynagrodzenie.

@...

Nie mieliśmy premii absencyjnej przez cały rok. Podwyżka 7% dotyczyła magazynu. Nie podaje podstaw wysokości podstaw, bo nie mogę udzielać takich informacji. Celowo nie podaję lokalizacji, skąd piszę, bo jeśli podam to nie ma sensu pozostawać anonimowym:) Nikt na forum nie przedstawia się z imienia i nazwiska, a podając więcej danych zostanę rozpoznany - tego wolałbym uniknąć. Średnia jak sama nazwa wskazuje oznacza, że część osób jest poniżej - u mnie też wiele osób o takiej może pomarzyć :) Ale mam też asów. Nie są traktowani w jakiś specjalny sposób - robią to samo co wszyscy. Tylko jak wychodzą zapalić czy na przerwę to zawsze mieszczą się w wyznaczonym czasie. Zawsze zaczynają i kończą pracę o wyznaczonych godzinach. Rozpoczęcie pracy nie zajmuje im 10 minut i nie chowają się za filarem, żeby fejsbuczka przejrzeć - tu jest ich wydajność. Załadunkowi mają formę akordu ale nie punktową. Wybacz ale nie zdradzę premiowania konkretnych procesów. Operatorzy zarabiają więcej niż kompletacja.

@Nie z Błoni

Najpierw napisałeś o dokładnej podwyżce rownej o 7,14% i ze po 200zl.. jedno z drugim jest sprzeczne bo podstawy są różne.. Jeśli magazyn dostał podwyżkę 7 % a dajmy na to dla przykładu na magazynie pracuje 100 osób o różnych podstawach (to tylko przyklad) licząc średnia jest na poziomie 3000 brutto czyli 3000 * 100 = 300000 * 0,07 (7%)=21000 przeznaczone na podwyżki. 21000/100=210 na jednego pracownika średnio. Jesli Pracodawca daje równo po 200zl na jednego pracownika, nie możemy o tym mówić ze każdy pracownik dostał 7%podwyżki co wspomniałeś w 1 poście jakim umiesciles... "Średnia jak sama nazwa wskazuje oznacza, że część osób jest poniżej - u mnie też wiele osób o takiej może pomarzyć :) Ale mam też asów. Nie są traktowani w jakiś specjalny sposób - robią to samo co wszyscy. Tylko jak wychodzą zapalić czy na przerwę to zawsze mieszczą się w wyznaczonym czasie. Zawsze zaczynają i kończą pracę o wyznaczonych godzinach. Rozpoczęcie pracy nie zajmuje im 10 minut i nie chowają się za filarem, żeby fejsbuczka przejrzeć - tu jest ich wydajność." .... - dalej nie napisałeś mi ile operatorzy mają punktów za operację,średnia suchy średnia chłodnia,ile kompletacja za pobranie zlecenia ile za linie ile za karton.. ??jest to ważne czy rzeczywiście masz u siebie takich asow których u nas brakuje:) to ze nie mieliście absencji nie oznacza że nie mogliście zrobić więcej na akordzie:) proste pytania:) jeśli nie uzyskam na nie odpowiedź to dalsza nasza korespondencja nie ma sensu..

Żal czytać
@Nie z Błoni

Jesteś kierownikiem a świeżak piszesz przez RZ. WSTYD ALBO SCIEMA TYLE MAM DO POWIEDZENIA

@Żal czytać

Wstyd to kraść i głupio wpaść, a ja jestem tylko człowiekiem i mogę popełnić błąd. Jeśli czepiasz się mojej ortografii to spójrz raz jeszcze na swój wpis i nie siej hejtu.

@...

Mój drogi - czytaj ze zrozumieniem - magazyn dostał podwyżkę o 7,14%, 200 zł. Jedno z drugim się nie wyklucza. Doszukujesz się szczegółów po domysłach - a ja nie będę podawał wysokości podstaw i konkretnych premii. Nie podam Ci wysokości punktów za operację ani żadnych szczegółowych danych, które tego dotyczą. Może pytania proste ale nie na miejscu:) Dziewczynie też mówisz - "Jak nie pokażesz cycków to dalsza korespondencja nie ma sensu."? Jeśli tak podchodzisz do komunikacji z pracownikiem to nie jest to dobra metoda :)

@Nie z Błoni

"Piszecie, że dostaliście podwyżkę 200zł - u mnie też takie były(wcześniej nie mieliśmy ŻADNYCH dodatków dla pracowników, które u Was występowały). Jest to podwyżka o 7,14%." - czytaj ze zrozumieniem.. jeśli też takie dostaliscie podwyżki o 200 zl to nie dla każdych były równe o 7,14% ! Co Ci tłumaczyłem wcześniej. To ze napisałeś błędnie/ Pan napisał błędnie (żeby nikt nie poczuł się urazony) to już nie moja wina..---"Nie podam Ci wysokości punktów za operację ani żadnych szczegółowych danych, które tego dotyczą---"To o czym chcesz /Pan chce dyskutować tutaj z nami ? o w ynagrodzeniach jakie mamy ? Może odwalamy kawał dobrej roboty za która zaslugujemy na takie płace jak mają w innych centrach?? Nie odpowiadamy temu "Panu" więcej na komentarze.. A jeśli już musicie to odpowiadajcie z kulturą bo niestety później przez te głupie komentarze niektórych osób traktują i myślą o nas źle..

logo firmy Specjalista ds. rozwoju opakowań
Błonie
Dawtona Frozen Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik Ochrony Serwerowni
Błonie
Seris Konsalnet Holding S.A.
logo firmy Specjalista ds. Marketingu
DTH Selection
logo firmy Operator Maszyn Produkcyjnych (m/k)
Błonie
Imar Service Group Sp. z o.o.
Pit

Za krew wiem, ze nie maja prawa, zostalo to powiedziane slownie czy to nie podchodzi pod mobbing? Ale zostala wywieszona kartka, ze za jeden dzien urlopu na zadanie zostaje zabrane 50 procent premii absencyjnej, czy to tez nie prawne?

@Pit

Podajcie na forum kto tą kartkę podpisał lub kto ją wywiesił albo skontaktujcie się z którymś ze związków zawodowych.Urlop na żądanie to urlop jak każdy inny a nawet ważniejszy bo ustanowiony przez ustawodawcę do wyłącznej dyspozycji pracownika. Możesz wziąć cztery przysługujące Ci dni po kolei bez żadnej konsekwencji ze strony pracodawcy. Jeśli on oczywiście nie wyrazi sprzeciwu. Z tym że sprzeciw musi być bardzo dobrze umotywowany,wynikać z aktualnej sytuacji kadrowej w danym dniu czy dniach. W praktyce sprzeciw jest bardzo rzadko stosowany bo ciężko go umotywować. Informacja nawet sms-em na dwie godziny przed przyjściem do pracy jest według przepisów wystarczająca.

@456

Na magazynie w Sosnowcu zabieraja cala premie absencyjna za chocby 1 UZ w danym miesiacu.

@Adam

To ściskajcie dalej tyłki. Tak ciężko dodzwonić się do Gdańska czy Piorunowa. Przyślą Wam deklaracje , pracodawca nie musi wiedzieć kto przystąpił do związku bo związek nie ma obowiązku udzielania takich informacji. I wtedy mogą legalnie występować w Waszych sprawach. A takie informacje podawane na portalu są jak płacz gimbazy. Albo jesteście dorośli i potraficie w Waszej sprawie coś zrobić albo wyżalajcie się nad swoim losem dalej na portalach.

duch
@Adam

No cóż, jak sobie nie wypracujecie zasad współpracy z przełożonymi to będziecie traktowani w wielu przypadkach jak siła robocza i okienka w exelu a nie jak partnerzy . W wielu przypadkach jest tak że magazyn jest tylko kosztem który trzeba obniżyć żeby premia naszych przełożonych się zgadzała a Wasza premia takim kosztem jest.Jest wiele wątków które trzeba ruszyć , tutaj tego nie załatwimy. Poniżej namiary do lokalnej komórki Solidarności i mail do Gdańska , do organizacji w Eurocash, Biuro Terenowe Zarządu Regionu Śląsko-Dąbrowskiego NSZZ Solidarność w Sosnowcu 41-200, Sosnowiec, ul. Dęblińska 7 tel. 32 266 47 64 e-mail: sosnowiec@solidarnosckatowice.pl Eurocash Organizacja Międzyzakładowa km.solidarnosc.eurocash@gmail.com SAMO SIĘ NIE ZROBI

Duch
@456

Dokładnie. Ludzie z wielu centr dystrybucyjnych i hal C§C nawet się nie wypowiadają, przyczyny pewnie są różne. Za chwilę odezwą się pewnie przeciwnicy jakichkolwiek organizacji w Eurocash z wyjątkiem tych namaszczonych przez zarząd. Skoro się odzywają to jest potrzeba organizowania się. Ktoś już pisał że musimy zacząć mówić jednym głosem, z całej Polski, jest trochę do ugrania, bo na razie to dostajemy okruchy z pańskiego stołu

@456

Niestety tu nie macie racji. Premia absencyjna jest premią uznaniową i pracodawca dowolnie może ją przyznawać. Jeśli jest komunikat, że za UŻ otrzymuje się 50% premii absencyjnej to tak jest. W sezonie u mnie jest premia absencyjna tylko dla pracowników magazynowych. Jeśli ktoś weźmie UŻ to traci 100% tej premii.

@Nie z Błoni

A gdzie masz to napisane.. ktory artykuł w kodeksie pracy o tym mówi.. ?

@...

"Premia uznaniowa jest rodzajem nagrody o której przyznaniu decyduje pracodawca według uznania. To oznacza, że pracodawca posiada całkowitą swobodę w przyznaniu takiej premii pracownikowi albo jej odmowie. Pracownik, aby otrzymać nagrodę, nie jest zobowiązany do spełnienia z góry określonych warunków. Uznaniowy charakter nagrody polega na tym, że zarówno przyznanie jej pracownikowi, jak i określenie wysokości nagrody należy do zakresu swobodnego uznania zakładu pracy – mówi o tym wyrok Sądu Najwyższego z 8 czerwca 1977 r., I PR 175/76, LEX nr 14388." Masz wyrok SN w tej sprawie: https://sip.lex.pl/orzeczenia-i-pisma-urzedowe/orzeczenia-sadow/i-pr-175-76-wyrok-sadu-najwyzszego-520108084 Na podstawie art. 105 K.P - https://prawo.money.pl/kodeks/pracy/dzial-czwarty-obowiazki-pracodawcy-i-pracownika/rozdzial-v-nagrody-i-wyroznienia Wkleiłem 2 linki - poczytaj:)

Rambo

Co robi nasze kierownictwo?? W całej Polsce panika przez koronę a u nas wraca koleś z Włoch i nadal pracuje,przychodzi i może zaraża. Nikt nic z tym nie robi. Tragedia

igła

Następny kierownik stawia wyższość pracownika ukraińskiego nad polskim. I jak motywuje - ponieważ chętnie zostają na nadgodziny. Nie chodzi o kompetencje, wiedzę, doświadczenie pracownika ale o chęć zostania na nadgodziny. Nie pomyśli że oni po to tu przyjechali, nie mają rodzin na miejscu, nie mają dzieci, poza pracą nie mają nic , i dlatego chętnie zostają na nadgodziny. To nie jest zasługa sugestii jego czy innego kierownika , to czysta ekonomia. Gdyby Polak zarobił w przeliczeniu to samo co oni , czyli trzy razy więcej to od chętnych na nadgodziny nie mogli by się odgonić. I jeszcze jedno, jeżeli po zdarzeniu w którym uczestniczy pracownik ukraiński i polski, wysłuchuje się tylko tego pierwszego a drugiemu bez wysłuchania daje notatkę to coś jest nie tak. I to że jest się wyższym od innych nie upoważnia do traktowania innych z góry…

Vvvvv

Tak obserwuję to wszystko z boku a w szczególności dziewczyny z kontroli że zmiany A jak przezuxaja po złości wrzucane re najcięższe palety przez szefowa Nadię i Piotrusia bo znowu Zbyszek dobry człowiek to dla naszego biura pachołek. To nasz e dziewczyny że zmiany A powinny wykonywać pracę ktora na rannej zmianie robią Ukrainki to przecież on emaja tu rodziny obowiązki że pracują na rano i pakuję kurierska wysyłkę. Śmiechu warte ta polityka Eurocashu ze Polak jest nikim. Ukrainiec u nas może wszystko.

jaaaaa zmiana

Akord jest przekłamywany było jest i będzie przez kogo ////////// Szefowie ekip gangsterzy z rękoma przyspawanymi do kieszeni nie wszyscy .Są i pomocni wobec polaków jak i ukraińców

Nikt!

Co to jest za forum jak administrator usuwa zwykle slowa z języka polskiego -"OBOZ " Na całym Świecie znają NASZĄ HISTORIĘ

igła

Do szpili „Przychodzę ,robię swoje i wychodzę” i „Popatrzę z resztą normalnych pracowników i pośmieję się tak jak do tej pory jako wolny słuchacz”. Człowieku, gdyby wszyscy mieli takie podejście jak Ty to dzisiaj pracował byś za miskę ryżu. I nie miał byś czasu na śmiech i obserwację bo nadzorca stojący nad Tobą skutecznie by Cię z tego wyleczył za pomocą bata. To po to ludzie przez stulecia walczyli o swoją godność ,lepsze warunki pracy, lepsze wynagrodzenie i lepsze traktowanie przez pracodawcę byś Ty teraz stał i uśmiechnięty obserwował jak inni za Ciebie to robią ? Nie wstyd Ci ? Nie wstyd Ci że jesteś jak baran wraz ze stadem Tobie podobnych baranów codziennie prowadzony na halę przez bacę po to tylko żeby się najeść i wypróżnić ? Jesteś zwierzęciem stadnym czy człowiekiem, który ma honor, ambicję i godność ? Spojrzyj w lustro i sam sobie odpowiedz na te pytania…

Jaki jest system premii uznaniowych w firmie Grupa Eurocash S.A.?

Im więcej podpie. tym więcej dostajesz :)

igła

Nie dyskutujcie z kierownikiem (szefem) szpilą. Oni są tak zapamiętani w tym co robią że żadne argumenty do nich nie docierają. I myślą że zawsze mają rację. Otóż drogi szpilo my nie będziemy szukać innej pracy , my tą firmę zaczniemy zmieniać czy Wam się to podoba czy nie. Zaczniemy zmieniać stosunki w niej panujące, zaczniemy domagać się swoich praw zagwarantowanych przepisami. Będziemy wymagać od Was przestrzegania przepisów prawa pracy, będziemy patrzyć Wam na ręce. Wy macie setki kamer a my setki oczu. Będziemy się wzajemnie obserwować. I uwierz mi że zaczniecie się w końcu liczyć z nami.

@igła

Nie jestem ani szefem, ani tym bardziej kierownikiem. Jestem z tej grupy ludzi, którzy przychodzą robią swoje i wychodzą do domu. Jeżeli jesteś na tyle ambitny żeby coś zmienić to działaj dalej. Zobaczymy czy osiągniesz zamierzony cel pod warunkiem że go masz. I nie obserwuj bo za to Ci nie płacą, tylko pracuj.

@Szpila

To kim Ty jesteś? Bo na pewno nie Polakiem, a jeśli tak to masz odcisk albo pęcherz powietrza na mózgu który Ci hamuje tok myślenia !Znajdź sobie terapeutę (psychologa albo lepiej dobrego psychiatre) ktory oceni czy masz problem intelektualny ! Pomyśl nad tym co piszesz! Brak słów szkoda nawet komentować to !Żal mi Ciebie weź zaplikuj Pawulon i odpręż się !

@Nikt!

Wystarczy popatrzeć na was wszystkich próbujących coś udowodnić nie wiadomo komu, żeby ocenić kto tak naprawde ma pęcherz powietrza na mózgu i problemy z psychiką ( jeżeli pisze to wszystko jedna osoba to przepraszam- wystarczy spojrzeć na Ciebie jednego nie urażając reszty czytających) W sumie dlaczego ja schodzę do poziomu podłogi żeby z Tobą dyskutować? I na temat intelektu lepiej się nie wypowiadaj bo taką wiadomością zaprezentowałeś jego brak u samego siebie. Popatrzę z resztą normalnych pracowników i pośmieję się tak jak do tej pory jako wolny słuchacz i obserator. Powodzenia w walce z wiatrakami...

igła

Kariera pewnej Ukrainki nabiera rozpędu na ma magazynie. Momentalnie z załadunkowego stała się kimś ważnym – szefem wagi – koordynatorem wagi – kierowniczką wagi – cholera wie jak to nazwać. Ważne że robota lekka i przyjemna a wypłata i premia ta sama. I co najważniejsze , można z wyższością patrzyć na panie z DKW które z wieloletnim stażem mogą tylko pomarzyć o takiej funkcji. Ale jak się wozi kierownika zmiany do domu i donosi na wszystkich wokół to i profity się należą. Przypomina mi to „karierę” innej załadunkowej, i tak myślę , jakie cechy wspólne, jakie geny , jakie zdolności mają te dwie panie że ich kariery toczą się w tak błyskawicznym tempie. I oprócz wagi nie widzę nic…

@igła

Geny jak geny czy zdolności po prostu trzeba mieć poparcie albo długi wymowny język !Moim zdaniem każdy kto kreuje osoby z UK na stanowiska gdzie się nic nie robi a bierze się za to DOBRE pieniądze powinny zaczerpnąć trochę historii .Ilu Polaków Zamordowali a teraz się Ponoszą w Polsce !Chyba że ktoś chce upodlić,upokorzyć albo z poniewierać Polaka bo sam jest tyle Wart co te Gnidy ?!Granica Wschodnia powinna być od odgrodzona murem i drutem pod napięciem !A najlepiej byłoby żeby Corona Wirus tam zrobił porządek ! Polak nie może zapomnieć o Czasach gdzie byliśmy gnebieni,kobiety gwałcone,zabijani nie ludzko traktowani !A te Gnidy teraz w Polsce dobrze sobie żyją i zatruwają klimat swoim smrodem bo się nie myją a jest zimno a co będzie w latem ?! Do Kamieniołowu z nimi niech tłuką kamienie za winny swoich przodków !

@igła

Nic dziwnego, to spuścizna (!) po Wiktorku. Jego szkoła. On doskonale wiedział jak obracać się w tym towarzystwie i komu lizać tyłek by awansować i utrzymać się na stanowisku. I ona robi identycznie to samo. I będzie robić to dalej. Oni mają we krwi (usunięte przez administratora) A jeśli ukarze się im możliwość awansu i lekkiej pracy to są w stanie zrobić każde świństwo nawet swoim pobratymcom. A kadra kierownicza umiejętnie to wykorzystuje bo ma wiadomości z pierwszej ręki. Przecież im do rządzenia potrzebna jest taka siatka informacyjna. Bez tego nie są w stanie normalnie funkcjonować. Tak są przyzwyczajeni od dawna. Jak najwięcej wiernych informatorów nagradzanych premiami, awansami, lepszymi etatami. A reszta. Reszta jest od roboty. Reszta to szara masa od wykonywania poleceń i nakazów. Od ciężkiej roboty fizycznej bez możliwości awansu. Od czasu do czasu rzucony ochłap zwany dumnie podwyżką. Jakaś marna czekolada z napisem „miłej wiosny” ,parę groszy na karcie świątecznej, zabawa coroczna na którą strach iść bo można dostać po głowie. Parodia forum pracowniczego, potrzebna im do sprawozdań i wykazania się że słuchają tej szarej masy. Takie są realia. Niektórzy próbują to zmienić. Tylko nie wiem czy to nie walka z wiatrakami. Ale próbować trzeba. Może kiedyś „runą mury i pogrzebią stary świat”

@Nikt!

Dla firmy nie ma znaczenia czy polak czy ukrainiec. Każdy jest pracownikiem i każdy ma być traktowany tak samo. Zawiłości historycznych nie mieszaj do pracy to nie jest lekcja historii.Żaden z tych ludzi pracujących u nas nie zrobił tego o czym piszesz. Skoro tak bardzo Ci to przeszkadza możesz zmienić pracę i być zadowolonym człowiekiem.

@456

A co Ty ślepy pisząc że nie ma możliwości awansu? Ogłoszenia wywieszone jak byk. Może jednak nie jesteś na tyle inteligentny żeby napisać proste CV i aplikować. Eurocash przykuł was za nogę łańcuchem widzę :)

@Szpila

Znam osoby ktore chcialy awansowac,mialy do tego kompetencje, a nie awansowaly !!! wiec przestan piep.. takie bzdury !!!! nóż się w kieszeni otwiera czytając tak inteligentne komentarze.

@...

A to ciekawe co piszesz.. w jaki sposób oceniłeś kompetencje tych osób, które rzekomo chciałyby awansować, a się nie doczekały? Bzdur napisanych na tym forum jest akurat mnóstwo, ale to co napisałem Ja napewno bzdurą nie jest.

@Szpila

Widać że nierozumiesz tekstu, każdy wie że chodzi mi o ich przodków (pradziad ,prababke ,babka,dziad ojciec czy matka).Pisząc to jestem pewien że jesteś kimś kto kiedyś w czasach wojny nazywany był Kapo w obozie zagłady lub pracy a za komuny Ormowiec tylko po to żeby mieć z tego jakąś Korzyść! A może masz pochodzenie Germanistyczno-Sowieckie? Jeśli jesteś Polakiem to Wstydź się za swoją Opinie !

@
@Szpila

zacząłeś wyzywać ze ktoś ślepy, sugerować ze mało inteligentny.. Patrząc na tą wagowe o której mowa, czym sobie zasłużyła na tak lekka pracę ? Chowaniem sie po katach przygladajac soe jak ktos ciezko pracuje ? Wyzalaniem sie kierownikowi?A może Twoim zdaniem zasuwa jak dzik ?

Xxxx
@@

Powina właśnie pracować jak ten dzik wrzuca i waży dziewczyna najcięższe palety jakie są i to one Polski za suwają jak dziki. A ona stoi na doku z telefonem w ręku i się śmiej z nich że taki tonarz przewalają. To jest normalne raczej nie.

igła

W sobotę 25 stycznia odbyła się coroczna zakładowa integracyjna impreza noworoczna. Uczestniczyła w niej między innymi elita Centrum Dystrybucyjnego i pracownicy z Ukrainy. Ukraińcy postanowili bardziej się zintegrować i przy okazji wprowadzić niektóre elementy kultury i obyczajów ze swojego kraju. Wynik – ogólna bijatyka przed lokalem, użycie gazu przez ochronę ,interwencja policji i pogotowia ratunkowego. Organizatorom życzymy dalszego samozadowolenia z imprezy a pobitym szybkiego powrotu do zdrowia…

social
@igła

Chcemy wykorzystywać Social w 100 %. co się dzieje z naszymi pieniędzmi jeśli nie pójdziemy na imprezę?? Jesteśmy ludźmi dorosłymi. Chcemy wczasy pod gruszą tak aby co roku stać nas było na wyjazd z rodziną i dziećmi na wakacje.. Chcemy wyższych bonów na święta tak by nasi najbliżsi dostali prezenty a na stole wigilijnym niczego nie zabrakło.. Chyba z takich świadczeń każdy będzie korzystał.. A jak chcesz iść na imprezę to idź na bal zapłać te 300zl. Zaoszczędzisz napewno z wyższych bonów na święta i każdy będzie zadowolony.. Ciekaw jestem kto zaznacza flagę w komentarzu igły który napisał tylko prawdę nie obrazajac przy tym nikogo..

Zuza
@social

A kto jak myślisz biuro bo ta impreza to w szczególności jest dla nich za nasze pieniądze. Widocznie nie stać towarzystwa zapłacić samemu za bal 300 zł.

Nikt!

Witam. Patrzę na to co się dzieje w CD Eurocash w Piorurnowie to ręce opadają ! Pan Specjalista od Mapy Magazynu to powinien wrócić się do czasu układania klocków a nie towaru na magazynie , mam nadzieję że przyjdzie dzień w którym stanie na wokande za swoje pomysły z komisami na wysokości 0-35 cm.oraz 1.60 cm. i powyżej bo ktoś spadnie lub zrobi sobie krzywdę , bo musi wejść na wózek widłowy aby wyjąć towar z komisu .Proszę nie Pan uzupełni chodź 1 komis z piwem lub alkoholem a potem proszę z powrotem to samo wyjąć. Pan pomylił się z powołaniem lub brakuje Panu wiedzy i Praktyki a może pana podwładny robi Panu po złości ! Pada pytanie gdzie jest BHP ?! A jak juz o BHP to czemu kierownicy , szefowie , koordynatorzy i cala reszta ważnych osób nie przestrzegają przepisów ( chodzenie po magazynie bez butów ochronnych jak i noszenia kasków ( piękna Pani koordynator z Fast Serwis ma piękne platynowe włosy a może ma tyle lakieru na nich że spadający towar z pelety z regału nie ma szans z upierzeniem?! I następny temat czemu pewni pracownicy ( tzw. wagowi biorą wysokie premie niż pracownicy którzy ciężko pracują fizycznie w magazynie lekka praca mała premia! Wiem że pisząc to tak jak bym rzucił kamieniem w wodę ! Ale skoro Pan od BHP sprawdzał czy mamy wodę utlenionom i bandaże w aptece to moze wpłynie na w/w sprawy są BARDZIEJ ciekawe !

Xxxx
@Nikt!

Jeszcze niech ktoś się zajmie ubiorem roboczym agencji bo pracowników firmy się ściga od pewnego czasu a w szczególności panie z kontroli.

mixx

Pracował ktoś na magazynie Błonie pass 20c i może się podzielić opinią na temat zarobków i atmosfery.

Anioł

Ciekawe dlaczego już nie pracujesz na pasie??... mnie tam dobrze....

Życie!
@Anioł

Może brak Ci Odwagi albo Wykształcenia bo moim zdaniem praca na magazynie dla kobiet to jak gwóźdź do trumny! Szanuje Płeć Piękną ????!

A co na to związki? Nie ma?

Zuzu

Co wy chcecie od naszego kierownika w porządku człowiek.

Ola
@Ania

Niemożliwe

Zuza
@Ania

Jak wstąpisz to będziesz mogła zadać to pytanie. Nie jesteś to zamilcz. Związki nie prowadzą rekrutacji pracowników , od tego są odpowiednie działy w centrali firmy i to one odpowiadają za sprawdzanie i rekrutację pracowników ....blondynko

Kot

Ode mnie poszedl mail do zwiazku, czas na reszte, ruszac tylki i cos robic a nie narzekac tylko jak nas w konia robia, mobilizacja!

ONA
@Kot

Tak, tak wszyscy wiedzą

LOL

Halo halo co to Halo CD Płońsk. Podobno polowa ekipy na l4? Brawo chlopaki tak trzymac. Z norma tez sie nie wyglupiajcie bo pamietajcie ze to wy ustalacie warunki. Jak sobie sami wyscielicie tak sie wyspicie. Tepic glupkow ktorzy robia ponad norme, ustalcie sobie gorna granice I jej nie przekraczac inaczej bedziecie nie doceniani, wyzyskiwani jak w pinczowie. 200 zl podwyzki to nic. Jestesmy w stanie wyciagnac duzo wieksze podwyzki ale to zalezy juz tylko od was. Nie wyglupiac sie szanowac robote, nie zgadzac sie na nadgodziny a podwyka to bedzie tylko kwestia czasu. Jak ich nauczycie ndgodzin to bedziecie pracowac po 10-12 godzin codziennie. Hurtownie od was wracaja do pinczowa a u nas zaczyna sie robic straszny kociol. Ludzi u nas malo. Wszystko pewnie bylo planowane z podwyzkami bo wiedzieli ze zrobi sie duzo roboty I chca zmotywowac ludzi. Ale te 200 brutto to nic za taka robote. W pinczowie jezeli te nadgodziny beda jeszcze sie tak ciagnac znowu zaczna sie l4 I nowe przyjecia a nie tak dawno byly zwolnienia grupowe. Plonsk teraz sila w was bo w pinczowie nie ma. kim sie postawic a wy pokazujecie jak powinno sie pracowac. Pokazecie ze potraficie zrobic norme to pozniej wam podniosa poprzeczke! Zapraszamy Plonsk na forum! Wuj Truj 07.07.2018 01:09 @Jeje 17.05.2018 11:35 Zaprawdę powiadam Wam - obojętnie czy to Pinczów, Płońsk, Piorunów czy inne miejsce - EłroSresz to gówno.Luis drze z was łacha, bo mu zapieprzacie na paliwo do learjeta,hahahaha.Gówno wam da.Portugalia straciła kolonie w Afryce (Angola) a więc oraja polaczków.ChuwDu frajerom mlody  Firma dba o pracownika ale nie najmniejszych szczeblem,w tamtym roku przed sezonem w eurocash alkohole mowiono ze beda podwyzki ale zapomniala dodac ze najnizszej krajowej.Podstawa KM i ZKM od 3-4 lat stoi w miejscu i nie sa to jakies duze pieniadze a co dopiero mowic o magazynierach.Zeby wywalczyc jakas poprawe tych warunkow powinny wszystkie oddzialy ze soba wspolpracowac i sie postawic tak robia np.nauczyciele,pielegniarki i sa tego efekty my tez ciezko pracujemy a za co mamy zyc,lepiej obcokrajowcow zatrudniac ktory jest zielony niz o swojego dbac. accord  Super podwyżki. Damy ci jedno, zabierzemy ci drugie. idol W magazynie tym sytuacja jest nie tylko tragiczna, ale zatrważająca. Obecny giermek pana Łukasza R.Biela pełniący obowiązki kierownika magazynu nie nadaje się na to stanowisko.Nie radzi sobie z żadnymi tematami związanymi z magazynem,wszystko mu nie odpowiada. Dlaczego poprzedni kierownik magazynu nigdy nie miał problemu z ludzmi,z kadrą kierowniczą,z przygotowaniem magazynu pod audyty,osiągał zamierzone cele,w przeciwieństwie do obecnego kierownika. Dlaczego tylu pracowitych pracowników własnych opuszcza ten magazyn,my wiemy powodem jest płaca i poszanowanie za ciężką pracę,gdzie w tym magazynie od momentu objęcia stanowiska kierownika magazynu przez R.Bielę tego nie ma.Dla obecnego kierownika magazynu liczą się tylko pracownicy z "Ukrainy",czekamy momentu jak długo taka sytuacja będzie miała miejsce. igla  W magazynie sytuacja tragiczna . Obecny kierownik bez jaj.Typowy czopek. Nadaje sie do prowadzenia przedszkola. Ale hrabia Zych nie po to przyjal murgrabiego Biele by ten mu przeszkadzal w rzadzeniu . On ma juz doswiadczenie z Pawlem i ten ktory jest teraz ma byc mierny ale wierny . Polityka tej dwojki jasna jak slonce - tak obrzydzic prace Polakom by ci odeszli sami , przeciez na ich miejsce juz czekaja roboty z Ukrainy pracujace 14 godzin na dobe. Firma obracajaca miliardami a na cztery kible dwa nieczynne juz pol roku, pourywane klamki,rozwalone drzwi , w kabinach napisy ukrainskie obrazajace Polakow. Na stolowce (usunięte przez administratora) i smrod. W szafkach na jedzenie smierdzace potem ciuchy Ukraincow,kaski,buty.....brak tylko karaluchow. Jak kontrola to pakuja to wszystko do worow i na magazyn. Kontrola wyjdzie przynosza ten (usunięte przez administratora) z powrotem. Niedzialajace rampy, folia (usunięte przez administratora).y, na zwrotach dziesiatki palet a u gory za elektronicznymi drzwiami hrabia

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Eurocash S.A. - Błonie

• Jak się pracuje w Grupa Eurocash S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Eurocash S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 102.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Eurocash S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 90, z czego 9 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 47 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa Eurocash S.A.?

Kandydaci do pracy w Grupa Eurocash S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa Eurocash S.A.