Opinie o Solenis w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Solenis. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Solenis o rekrutacji.

Branże: Chemia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Solenis w Warszawa

AntyTak

Dla nowoaplikujacych, firma przenosi większość działu AP do Indii, widać że bohaterka gry o tron czytaj menagerka bez doświadczenia w tym obszarze się wyłożyła a poprzedniczka odeszła raptem 2 miesiące temu a ciągnęła ten obszar globalnie dłużej niż ja jestem w tej firmie a minie mi tu 2 lata niedługo. Klika spolegliwych istot ograniczyła się znowu do starego poletka działu AR, a miało być tak pięknie... Jestem tu pierwszy raz i będąc pracownikiem mogę stwierdzić ze może nie jest to najgorsza firma na świecie ale w Warszawie 90% innych tego typu firm zjada Solenisa na pierwsze śniadanie więc nie warto, poczekam na 2020 i też poszukam innej posady

Menagerka bez doświadczenia
@AntyTak

„Bohaterka gry o tron” - dziękuje za komplement :)

Odp
@Menagerka bez doświadczenia

Jeśli nawet nie łapiesz sarkazmu a jesteś ową osobą to trzymaj się tej posady bo innej nie znajdziesz

AP
@AntyTak

AP przeniosło się do Indii już w 2015r. Zwolnili mase osób z księgowości. Jeszcze ktoś został?

AntyTak
@AP

Teraz przenoszą 90% tego co zostało, nowa managerka podobno nie radzi a poprzednia zaciążyła i plotka głosi, że nie zamierza wracać do takiego środowiska, patrząc na to z boku wcale jej się nie dziwie, dziewczyna ogarniała proces globalnie dla wszystkich regionów i to działało a teraz jest dramat

BIEDRONA

Biedronka podnosi pensje od nowego roku. Są już na poziomie Solenisowych ☺️

Przysluga,pomoc

@WowaziLvova - wkradła sie lekka nadinterpretacja mojego wpisu. Zgadza się- Każdy ma prawo do wyrażania siebie, swoich ocen złych, dobrych ale jak to ujęłaś racjonalne argumenty, jak najmniej zabarwione emocjami . Dodam obiektywizm i szeroka perspektywa. Napisałaś " jesli taki był cel" - nie, nie taki:) Cel jest jeden jeśli ktos pisze trwale nieprawdę, widząc tylko zło i samo zło- to w mojej zupełnie subiektywnej ocenie musi to mieć podłoże chorobowe ale ja to szanuje, mało tego wierzę, że to chociaż trochę pomaga danej osobie. A wracając na ziemię pod względem estatecznym również miło sie czyta Twoją wypowiedź podobnie jak osoby o Nicku @ojtamojtam. Tylko naprawdę bądźmy w swoich ocenach rozważni. "Dwie strony medalu". Ps. Kawałeczek wariata w każdym z nas to jedna z naszych najurokliwszych cech:) Również pozdrawiam serdecznie wszystkich piszących szczerze i z kurtuazją.

WowaziLvova

W każdym z nas tkwi kawałeczek wariata, który czeka na sposobność,żeby się ujawnić :). Wracając jednak na ziemię, to nie odmawiajmy ludziom dzielenia się spostrzeżeniami i odczuciami, nawet jeśli miałyby zakrawać o frustrację, To bardo ładna pod względem estetycznym wypowiedź, natomiast przypisywanie psychoz tym, którzy niepochlebnie wyrażają się o aktualnej, czy byłej firmie, nie posiadając fachowej wiedzy, jak mniemam, jest całkiem nieeleganckie i nie czyni autora/ki błyskotliwym (jeśli taki był jego cel), a przynajmniej nie wzbudziło we mnie podziwu :). Pozdrawiam serdecznie obydwie strony "sporu", jeśli można w ogóle o nim tutaj mówić :) I naturalnie, czekam na racjonalne argumenty "za" i przeciw" jak najmniej zabarwione emocjami.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Solenis? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Application Specialist (Field)
Krakowiany
Alpha Omega Engineering
logo firmy Technik Serwisu
XAPIKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Senior Consultant (Electromobility)
Wrocław
ALEXEC CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

@AntyTak nie czekaj na 2020, idź za ciosem. Grudzień ma jeszcze kilka dni a te 90% innych tego typu firm - "lepszych" oczywiście.... powinno Cię bardziej mobilizować.

AnyTak

Za dobrą radę dziękuje, mam ofertę w kieszeni, czekam na wypłatę bonusa i składam wypowiedzenie, znalezienie nowej pracy zajęło mi tydzien

Największa rotacja w najmniejszym dziale.(usunięte przez administratora) Póki co chyba się uspokoiła bo poszło pismo na ten temat do jej przełożonej. Sprawa nadaje się tak naprawdę do sądu pracy.

Aleksander

Relacje z przełożoną, które opisujesz nie powinny mieć miejsca. Nie można nadużywać swojego stanowiska, żeby wywierać presję na podwładnych. Czy prócz tych niedogodności widzisz jakieś pozytywne strony pracy? Napisz o tym proszę.

@Aleksander

No nie wiedziałam, ze to nie powinno mieć miejsca, naprawdę.(usunięte przez administratora) Jedyna pozytywna strona, to ze można stamtąd odejść choć i to nie jest łatwe. Gdy jedna z pracownic powiedziała że się zwalnia, (usunięte przez administratora)

Była

Niewiarygodne co piszesz. Jakiś czas temu pracowałam tam, ciężko uwierzyć. Profile na LinkedIn wskazują, że jeszcze sporo znanych mi osób zostało, teraz o pracownika się dba, więc skąd tyle jadu w Solenisie?

@Była

A w jakim teamie pracowałaś? Chyba nie na recepcji. Wiem że ludzie z innych niektorych działów chwalą sobie tę pracę.

byłam_tam

szkoda, ze to wszystko nie prawda ;)

żeżuncja
@byłam_tam

a wiesz że są na wszystko dowody? i że każdy widział jak co chwilę uciekały dziewczyny gdy pewna menedżerka wróciła z macierzyńskiego?

żeżuncja

ciekawe, usunięte fragmenty o tym jak menedżerka prześladowała smsami na prywatny numer pracownicę, która w końcu uciekła. ile kosztuje taka cenzura?

Tak

SOLENIS to fajne miejsce pracy, dające wiele możliwości do rozwoju. Nie jest Idelanie ale gdzie jest? Niestety na tym portalu znajdują się głównie opinie osób, ktore z zasady wszystko i wszystkich krytykują, którym podziękowano, ktorym by podziękowano gdyby same nie złożyły wypowiedzenia bądź nie poszły na l4, ewentualnie osoby ktore nie mogły wrócić do firmy a chciały. Szkoda, że tak wiele nieprawdziwych opinii można bezkarnie wypisywać w Internecie z drugiej strony jeśli ma to pomóc tym " poszkodowanym" to jest w tym coś pozytywnego. Praca to wybór pracownika a nie wyrok więc jeśli komuś coś nie pasuje, to niech zmieni miejsce pracy. Fajnie byłoby gdyby osoby pracujące wyraziły swoją obiektywną opinie na Gowork. Wtedy ocena Solenis skoczylaby o kilka gwiazdek A potencjalnym kandydatom pokazałoby to prawdziwy profil firmy.

taktak
@Tak

Tak, jest to dobre miejsce do pracy. Jednak nie zgodzę się z resztą opinii. Należy zwrócić uwagę, że polityka zatrudnienia, czy ogólnie rzecz nazywając zarządzania zasobem ludzkim jest w tej firmie fatalna. Głównym powodem tego stanu jest fatalny przepływ informacji. Przełożeni starają się ukrywać wszystko w tajemnicy i w ostatnim momencie są przekazywane informacje, a do tego czasu pracownik słyszy pokrętne wytłumaczenia. Jednak także prywatne odczucia mają wpływ na ewentualne awanse czy inne przeszeregowania co moim zdaniem nie powinno mieć miejsca.

@Tak

Ja tam pracuje, bo mnie firma zatrzymała, i niestety to był bład :(, ale niedługo odchodze wiec w sumie wyszło dobrze Z mojej ciasnej perspektywy musze potwierdzic wszystkie negatywne komentarze, zwłaszcza jeśli chodzi o zarządzanie w tej fimie, pozbywanie sie dobrych pracowników lub polityke awansów i podwyzek

Ojtamojtam
@Tak

Coś mi się zdaje, że ktoś podpisany "TAK" blisko kadry się kręci, a z obserwacji wiem, że to popłaca. Jestem w stanie się zgodzić z dwiema kwestiami: 1. Tak, przeważa u nas malkontenctwo, które bardzo mocno wpływa na obiektywizm opinii. To prawda, do pewnego etapu, gdy ktoś nie posiada wybujałych aspiracji, to firma Solenis stanowi dobrą przechowalnię, zwłaszcza, jeśli trafiło się tam z jakiegoś "korpomagla", to można odetchnąć i przezimować. Jeśli zaś masz jakieś większe aspiracje, to lepiej rozważ zmianę - ostatecznie wciąż mamy tzw "rynek pracownika" i nie ma sensu trawić życia wdając się w kulawe relacje i wnikając w koteryjki, a tak właśnie wygląda od wewnątrz ta firma - sporo prywaty, kilka, a może tylko jedna osoba, której/których życiową pasją i jedynym bodajże sposobem na życie jest funkcjonowanie w quasi, korpoświatku, w którym potrafią się odnaleźć jak nigdzie indziej. Te osoby, bądź ta osoba urządziła sobie coś w rodzaju "gry o tron" i wygryzła "konkurencję" i podporządkowała sobie całe biuro i to by było tyle tytułem wstępu do atmosfery w firmie. 2. Te negatywne wrażenia skądś się biorą. Nie idziemy do biura, żeby użerać się, czy walczyć o swoją przestrzeń życiową, jak wspomniana osoba. Tych 8 godzin w pracy, można spędzić w szacunku do pracy i do innych i w miłej nieinwazyjnej i zupełnie nietoksycznej atmosferze. Brak transparentności, jeśli chodzi o wymagania, i zwykła, kiepska uznaniowość, czyli "dajemy temu, kogo lubimy, bądź jest posłuszny" i miękki rodzaj mobbingu, bo zawsze można się do czegoś przyczepić bądź wyśrubować wymagania. Tylko, po co? Osoba, która tam zadbała o swoją przestrzeń życiową :), otoczyła się stadkiem spolegliwych istot, namiętnie naśladujących jej poczynania. Nie dawajmy sobie łamać w taki sposób kręgosłupów. Pozdrawiam serdecznie wszystkich.

Lokalizacja: Jak komu pasuje. Nie jest zle. Atmosfera: Fantastyczna. Ludzie: Świetni. Raczej młoda firma z ambicjami. Milo bede wspominać.

Odp

To dlaczego odchodzisz skoro jest tak super ;)

Zgadzam się z opinią osoby o nicku "Tak". Idealnie nie jest ale pracuje się dobrze. Owszem przepływ informacji jest kiepski i pracownicy nie są traktowani na równi ale mam wrażenie, że to ogólna ułomność większości firm. Solenis zmienia się na lepsze, nie dotyczy to jeszcze wszystkich działów ale trend jest dobry. Atmosfera to mocna strona tej firmy, warunki pracy dobre, benefity bardzo dobre, liczy sie głos pracowników. Jeśli jednak pracownik potrzebuję czegoś więcej to pracownik powinien o to zawalczyć - w tej lub nowej firmie.

Ewelina

Czy w firmie Solenis wymagany jest język angielski na każdym stanowisku?

@Ewelina

Tak :) SOLENIS jest korporacją międzynarodową, więc masz kontakt z pracownikami z wielu krajów. Wszyscy zobligowani są znać język angielski chociaż na poziomie komunikatywnym.

Była ona

Czyli od lat nic się nie zmienia mimo że odchodzą kolejne team leaderki. Taka filozofia firmy, widać.

obecny pracownik

Polecam gramatyke jezyka polskiego poczytac, zanim zaczniesz sie wypowiadac na forum Liso ;) Co do podwyzek to kazdy ma to, na co zasluzyl, ludzie, ktorzy pracuja i identyfikuja sie z wartosciami organizacji dostaja podwyzki. Chodzenie na obiadki i kawusie po 1-2 godziny jeszcze nikogo do awansu nie przyblizyly i Solenis nie jest tu wyjatkiem. A manger no cos, trudno aby nadszef znal imiona wszystkich swoich pracownikow, tym bardziej, ze roszczeniowi szybko odchodza a potem wyzalaja sie na forum

Była ona
@obecny pracownik

Z powyższego wnioskuję, że nie było Cię za moich czasów. Rozbieżności w wynagrodzenia są ogromne, a podwyżki % od wysokości zarobków, więc zasługi niewiele maja wspólnego z tym, że ktoś dostanie 3 x więcej niż inny. Ciesz się swoją pracą, bo za rok-dwa Ci obrzydnie identyfikacja z wartościami.

Przyjeżdża Ukrainka do PL. Bez jezyka, bez praktyki. Siada cos tam robi ale koniec końców ledwo mówiąc po polsku jedzie po firmie jak po łysej kobyle.

Managery w Solenisie chyba wiedzą kogo zatrudniają, co nie?

@obecny pracownik

Bardzo nieładnie w ten sposób czepiać się gramatyki pracowników niepochodzących z Polski zatrudnionych przez firmę Solenis. Jeżeli na tym polegają „wartości organizacji” i tak ma wyglądać atmosfera pracy to gratuluję klasy Obecny Pracowniku ????????????????????????????????

madrus

@Nick, jak ktos nie potrafi pisac po polsku to niech pisze po angielsku. Zreszta cytujac jednego z autorow poskiej prozy, jak ktos chce tu pracowac to niech sie nauczy polskiego. Czy jak pojedziesz do Londynu czy Berlina to mowisz po polsku? to jest kwestia kultury i szanowania innych uzytkownikow

madrus

Menagery nie wiedza ale menagerowie i kierownicy juz tak i doceniaja wedlug zaslug a nie ilosci wypitej kawy, nota bene z firmowego ekspresu za kilka tysi ;)

@madrus

O tak, z pewnością!!! Byłam to widziałam. Stąd wiem, jakie bajki opowiadasz. Dziwne tylko że najbardziej zasłużenie zawsze są przewodnicy stada! Szary pracownik dostanie jakiś tam ochłap, ale w porównaniu z "szefem" jest on mizerny.

noname

a nie "polskiej prozy" ?

Magda

A czemu administrator usunął te wypowiedź? Bo zdania niepoprawnie po polsku sformułowane? Czy cenzura obcokrajowców? Nie można już wyrażać swojej opinii, zwlaszcza, że przekleństw tam nie było? Czy moje pytanie też wykasujecie?

Tak sobie myśle
@Magda

Trzeba odróżniać szykany od merytorycznej opinii, a tamtej opinii było bliżej do szykan

John
@madrus

Tobie też by sie przydały korepetycje z gramatyki, a szczególnie z interpunkcji. Więc może przestań się czepiać.

Ewelina
@John

Czytam Wasze "opinie", jako osoba, które zupełnie nie jest związana z firmą Solenis. I w Waszych komentarzach mało jest "opinii" o pracodawcy. Bardziej wzajemne ubliżanie sobie, które osobom, takim jak ja, zupełnie w niczym nie pomagają. A w końcu ideą tego forum jest to, aby dowiedzieć się o warunkach zatrudnienia, atmosferze itp. Dlatego może tak konkretnie przedstawicie, jak to wygląda u tego pracodawcy?

Neutralny

Można się sporo nauczyć a Ci ambitni i wytrwali mogą doświadczyć awansu. Oczywiście wszystko zależy od działu, ale nie ma specjalnej presji, oczekiwań ponad miarę czy permanentnych nadgodzin. Firma cały czas się rozrasta/zmienia, na czym można skorzystać ale też paść ofiarą zmian w strukturze (dotyka to wyższych stanowisk). Atmosfera pracy jest dobra, oczywiście nie z każdym współpracuje się wyśmienicie, ale tak jest wszędzie. Działy pracują trochę w izolacji od siebie, nie do końca wiadomo czym zajmuje się kolega biurko obok, zwłaszcza jeśli do firmy dołączyło się niedawno. Nie ma czegoś takiego jak ścieżka kariery. Zarobki to też sprawa do dyskusji. Coraz więcej też jest polityki w zarządzaniu. Podsumowując, wszystko zależy od oczekiwań pracownika. Nie jest to złe miejsce do pracy, wiele zależy od bezpośredniego przełożonego. W ciągu trzech próbnych miesięcy, można ocenić czy chce się zostać na dłużej.

rozczarowana

do zeszlego piatku bylam zadowolona, ostatnie decyzje samej gory spowodowaly ze odchodzi najlepsza managerka taki "AS" z 3 pietra, w tej firmie, ja tez sie rozgladam, niestety nie polecam. Okazalo sie ze tu racje ma ten kto jest blizej gory a nie ten kto ma doswiaczenie, czas uciekac...

@rozczarowana

Rozumiem, że ostatnie wydarzenia w firmie Solenis sprawiły, że rozważasz odejście pracy z firmy. Czy możesz doprecyzować co wydarzyło się w tym czasie, że postanowiłaś zacząć szukać innej pracy? Jakie decyzje masz na myśli?

Doświadczona
@rozczarowana

Było poczytać tu wypowiedzi lub zagadać ludzi wcześniej pracujących w Solenisie. Przecież ich pełno na L...... (bez reklamy). A kto tym razem odchodzi, podasz inicjaly? ????

rozczarowana
@Doświadczona

podalam, przeczytaj moj post (druk. litery. :) P.S. Dostalam oferte wiec spadam z poczatkiem pazdziernika

Mem

Praca merytorycznie jest ciekawa. Firma jest jeszcze stosunkowo niewielka, wiec zakres obowiązków na danym stanowisku jest szeroki co pozwala na zdobycie szerszej wiedzy i kompetencji. Na tym koniec plusów tej firmy. Lokalizacja jest bardzo podła, otoczenie brzydkie i mało urozmaicone, biuro stare, przechodziło wprawdzie generalny remont ale na niewiele się to zdało. Okna zamknięte na stałe wiec dopływ powietrza został skutecznie odcięty. W związku z tym zaduch jest nie do wytrzymania. Na zimę klimatyzacja zostaje centralnie zablokowana i nie ma możliwości schłodzenia pomieszczeń jedynie można je dodatkowo ogrzać. Uciążliwe warunki do pracy. Wyposażenie biura rodem sprzed dwudziestu lat. Ekipa sprzątająca pracuje wybiórczo, nie zbiera brudnych kubków i zapomina uzupełniać mydło w toaletach. Nie odkurza wykładziny. Ogólny brak higieny. Centrum w Warszawie powstało, jak wytyczają trendy, aby scentralizować usługi i zredukować koszty firmy. Niestety, zostało utworzone bez głębszego zastanowienia się nad sensem i przyszłością jego działania. Procesy przejęte zostały na zasadzie copy - paste, co skutkuje brakiem tejże centralizacji z operacyjnego punktu widzenia. Redukcji uległy jedynie koszty, bo teraz prace wykonuje garstka ludzi, podczas gdy w przeszłości było ich kilka razy więcej do obsługi tych samych procesów. Praca nie jest podzielona sprawiedliwie, nadgodziny to niepisany obowiązek pracownika, urlop bardzo ciężko wziąć, na chorobę tez nie ma przyzwolenia, praca w weekend tez jest oczekiwana, i na domiar złego nie ma zastępowalności. Innymi słowy pracownik jest sobie żeglarzem, sterem i okrętem. Nie ma w firmie dialogu między zespołami, pracownicy nie wiedza czym zajmują się inne zespoły. Nie ma zdefiniowanego podziału obowiązków między zespołami i w zespołach. Praca dystrybuowana jest na zasadzie „na kogo wypadnie na tego bęc”. I tak na przykład w tłusty czwartek możesz na firmowym korytarzu zostać poproszony o zakup paczkow dla firmy!!! Proces rekrutacji jest bardzo chaotyczny, zaangażowane jest go niego kilka osób i jak się okazuje nie wszystkie są z Solenisa. Jest przedstawiciel agencji rekrutacyjnej Cielo, Randstad i ktoś z wewnątrz firmy. Komunikacja ewidentnie szwankuje bo pakiet dokumentów trzeba przesyłać każdemu z osobna?!?! Lista grzechów Solenisa jest na prawdę długa. Podsumowując powiem tak: Firma powinna nazywać się Solenis University i zatrudniać tylko studentów, żeby wprowadzić ich w prace w korpo i funkcjonowanie w większej organizacji. Absolutnie nie jest to firma dla ludzi doświadczonych szukających wyzwań zawodowych i dalszego rozwoju osobistego. Absolutnie nie oferuje atrakcyjnych warunków pracy, konkurencyjnych na rynku. Wbrew temu co podawane jest w ofertach pracy publikowanych na LinledIn, atmosfera nie jest przyjazna i ludzie nie są wobec siebie mili. Szczerze odradzam każdemu, który ceni swój spokój ducha, dla którego praca nie stanowi sensu istnienia i nie zastępuje mu życia.

obiektywny
@Mem

Mem - jak jest tak źle, jak opisujesz, to czemu nie zmienisz pracy... ? Od dawna pracujesz w Solenisie ? W jakim dziale pracujesz ? - czy we wszystkich innych działach jest tak nudno i jest taki chaos ? Z tego co słyszałem, firma Solenis jest na tyle fajną firmą, że praktycznie nie ma tam rotacji - to prawda ?

Lolo
@obiektywny

Hahahaaaaa!!! Dobre! Brak rotacji, no tak, naprawdę niezły zart! Niebo na ziemi! Czemu tak słodzisz tej firmie? Rozejrzyj się wokół. Ta sama uwaga do Natalii, zapewne adminki. Wystarczy czytać i wyciągać wnioski.

Mem
@obiektywny

Jest wręcz przeciwnie. Podczas jednego roku potrafi wymienić się skład całego zespołu.

@Mem

Oprócz team leaderki chyba?

wiem
@Mem

To jest nieprawda - prosze dać przykład - wtedy w to uwierzę

troloo
@Mem

Pracuję już prawie rok i nigdy nie miałem nadgodzin, nikt mi tego nawet zasugerował, urlop możesz wziac z dnia na dzień, chyba, że Twój back-up jest na urlopie - co jest zrozumiałe, NIKT nie pracuje w weekendy lol, pracy czasem jest sporo, ale nie tyle, żeby nie mieć czasu na przerwę - tą masz w zasadzie nieograniczoną jeśli mamsz dobrą organizację pracy. Nikt nie stoi i nie sprawdza co robisz, przełożeni, chwalą publicznie, a konflikty rozwiązują bez zbędnego szumu, zawsze Ci pomogą jak tego potrzebujesz. Kasa mogłaby być lepsza, ale to chyba bolączka każdej pracy. Nie ma zwolnień, nie zabierasz pracy do domu, 8-16 robisz swoje i wolne. Nie wiem jak było kiedyś teraz jest bardzo fajnie, po pracy w różnych korpo, tutaj masz czas sie zapoznać z ludzmi, zarówno w pracy jak i po niej

Mieczysław
@troloo

Cieszę się że masz pozytywne podejście do pracy i chwalisz firmę za atmosferę i warunki pracy. To ważne, żeby przychodzić do firmy z dobrym nastawieniem. Dodaj jakiego rodzaju umowy o pracę proponuje Solenis? Kontrakty są stabilne i długoterminowe?

Krysia
@Mieczysław

Umowa na początek na trzy miesiące na okres próbny, potem już na dłużej na określony. Warunki pracy bardzo dobre, ja jestem zadowolona. Pozdrawiam

Iwona
@Krysia

Umowa na okres próbny wydaje się być dobrym rozwiązaniem dla dwóch stron. Pracodawca ma bowiem szanse na zweryfikowanie umiejętności pracownika, natomiast sam pracownik ma okazję się przekonać, czy firma mu odpowiada. Powiedziałaś, że warunki pracy w Solenis są bardzo dobre, ale potrzebowalibyśmy tu jakichś konkretów. Jak na przykład określiłabyś poziom tamtejszych zarobków? Są one na godnym poziomie, czy jedynie na wystarczającym?

MF

Dobra firma dla ludzi malo ambitnych lub dopiero zaczynajacych przygode na rynku pracy. Plusy: * stabilne zatrudnienie - po okresie probnym umowa na czas nieokreslony; nie ma zwolnien * Medicover i Multisport (raczej standard na rynku warszawskim) * nie ma problemow z urlopami; do tego dofinansowanie tzw. "wczasy pod grusza" * malo stresujaca praca, brak targetow * duza wyrozumialosc dla osob z dziecmi * darmowe owoce raz na dwa tygodnie Minusy: * nie ma podwyzek (po pol roku obiecywania 1-3% podwyzki) * brak mozliwosci rozwoju; praca monotonna; jesli pojawiaja sie jakies projekty sa automatycznie przydzielane osobom, ktore juz sie sprawdzily wczesniej * pozornie przyjazna atmosfera; przelozeni otwarcie faworyzuja niektorych pracownikow i nie reaguja na konflikty * brak jasno wyznaczonych zasad dotyczacych pracy z domu - niektore osoby nie pojawiaja sie w biurze tygodniami, inne nie maja w ogole takiej mozliwosci * brak szkolen i dobrego przeplywu informacji Warunki pracy roznia sie znaczaco w zaleznosci od dzialu.

Cześć Szukam opinii na temat pracy w tej firmie. Interesuje mnie atmosfera, możliwość rozwoju, czy także to co najważniejsze czyli zarobki. Mam nadzieję że otrzymam rzetelną odpowiedź

wiem

super firma ! Lubię atmosferę w Solenis za: To najsilniejsza strona tej firmy - Ludzie + Atmosfera

Hmm

Wyglada na to, że firma intensywnie szuka nowych pracowników. Kilka agencji pracy do mnie dzwoniło i każda proponuje Solenis. Widzę po opiniach że nieciekawie u Was...

Magda

Czy tam jeszcze pracują Polacy? Czy tylko same Ukrainki, Rosjanki, Białorusini?

Natalia
@Magda

Nie wiem, dlaczego interesuje Cię akurat ta kwestia. To chyba nie ma aż tak dużego znaczenia, jak warunki zatrudnienia, które są tam oferowane pracownikom. Planowałaś rozpocząć swoją karierę zawodową w firmie Solenis? Jeśli tak, to na kilku bardziej znanych portalach z ofertami pracy widnieją ich ogłoszenia - na pewno znajdziesz je bez problemu. Rozglądasz się za jakąś konkretną posadą?

@Natalia

Tak, wiem, że ogłoszenia wiszą, stąd moje pytanie!

nn

Dno, rekrutacja i zero feedbacku . Czemu? brak profesjonalizmu. Managerka spóźniła się 15 minut, nie szanując kompletnie mojego czasu. Już miałam wstać i wyjść, ale przyszła. Szczerze , szkoda mojego czasu spędzonego na dojeździe do tej dziury => Szturmowa... Widać , że w tej firmie jak i wielu innych pseudokorporacjach nie liczy się co umiesz tylko za jakie groszę będziesz pracował. Good luck! ha ha

Zostaw merytoryczną opinię o Solenis - Warszawa

• Jak się pracuje w Solenis?

Zobacz opinie na temat firmy Solenis tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Solenis?

Solenis
2.1/5 Na podstawie 54 ocen.

Solenis