Liga Plus Sp. z o.o.

Opinie o Liga Plus Sp. z o.o.

Dostawca jedzenia

Pracuje jako dostawca uber w Krakowie Polecam

Xxcv

Witam jestem chętny na pracę tylko chciałbym się dowiedzieć na czym polega praca jako kierowca i ile tak naprawdę można tam zarobić.i na jak długo się wyjeżdża

MQwin

Ogólnie bardzo pozytywne doświadczenie. Wszystko szybko i poprawnie załatwione i najważniejsze, że zdalnie. Nie musiałem nigdzie jeździć. Praca taka jakiej oczekiwałem. Polecam Bardzo dobra agecja

Jak jest z pakietem medycznym w Liga Plus Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Odpowiedzialny

Tak, dolaczylem i wszytsko gra

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Liga Plus Sp. z o.o. na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży usług HR z j. niemieckim? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
Profi opieka

Hey-Hey Firma solidna,pomocna w chwilach trudnych.Byłam bardzo mile zaskoczona rozmową z rekruterką, spotkałam się z pełnym profesjonalizmem

Margo

Polecam

kurier za granicą

Sytuacja w Polsce zmusiła mnie do wyjazdu za granicę, więc natrafiłem na ofertę z Ligii poszukując czegoś dla siebie. Rozmowa odbyła się telefonicznie, formalności przez mail, potem dojazd do Kolonii. Mieszkanie pracownicze okej, nikt nie oczekiwał cudów, zwyczajne miejsce do mieszkania na początku zanim się znajdzie własny kąt. Sama robota też w porządku. Najpierw szkolenie, potem samodzielna jazda. Bywały ciężkie momenty, ale nie ma prac idealnych. Jak ktoś lubi jeździć i odnajduje się w samodzielnej pracy to dla takiej osoby polecam pracę w tej firmie :)

Markoni

Polecam 100% bedę pracować tylko z Liga Plus

Anka

Niestety, coraz częściej firma wysyłą na miny. Niesprawdzone miejsca, nieuczciwe opisy zlecen. Podopieczni w znaczni cięższym stanie niż firma opisuje :( Przykre, bo jesli nawet byli taka dobrą firmą, to bardzo stracili w oczach opiekunek. Polecam poczytać o firmie na grupach opiekunek na fb. Planowałam wyjazd z tą firmą, ale zrezygnowałam po tym co mi opowiedziały opiekunki. Nie jedna, wiele opiekunek.

@Anka

Sz.P ANKA Witamy, Zawsze przedstawiany nasze oferty zgodnie z opisem, który dostajemy od koordynatora niemieckiego. Niestety czasami ten opis może się różnić z rzeczywistością i na miejscu okazuje się inaczej. Niestety takie sytuacje mogą się zdarzyć w każdej firmie. Nasza firma zawsze ma kontakt z pracownikiem i na bieżąco rozwiązuje problemy, które mogą się pojawić podczas pobytu na zleceniu. Bardzo nam przykro, jeśli jakieś zlecenie nie zgadza się w pełni, staramy się, aby takich sytuacji było coraz mniej. Zyczymy milego dnia

Matka

Witam¡ Obecnie jestem na kontrakcie z Liga Plus. Jest to mój 3 wyjazd. Jestem zadowolona i to bardzo, udało mi się sporo oszczędności odłożyć. Pozdrawiam wszystkie panie

Pracownik D

Ogolnie dobra firma 4/5

Kurier DPD

Nie polecam tej firmy. Wysłali mnie do pracy do Niemiec jako kurier DPD. Na miejscu czekalem pod domem 4 godziny aż mnie ktoś wpuści do mieszkania. Byłem tam zaledwie tydzień i chciałem stamtad uciekać. Mieszkanie bylo w Erkrath.(usunięte przez administratora)Gorszego miejsca pracy nie można sobie wyobrazić. Praca od 5 rano do 22. Nie polecam tek firmy.

Domixd

Witam mam pytania odnośnie pracy jako kurier DPD w Köln. Czy wypłaty były na czas ? Zakwaterowanie czy było w miarę okej ? I czy atmosfera była do wytrzymania i ogólnie jak się pracowało. Bardzo proszę o szczere odpowiedzi :) z góry dziękuję

Marzec
@Domixd

Wszystko Ok Zakwaterowanie szukałem na własna rękę

Masia

Polecam firmę, zarobki na czas i bardzo dobra opieka na zleceniu, pozdrawiam

Wawa1

Polecam Wszystko na czas

Kacha

Witam. Jedzie ktoś w najbliższym czasie do pracy do Kolonii jako kurier ???

Tigha
@Kacha

Tak,brat juz tam,jade do niego

@Tigha

kiedy jedziesz ?

arek 20

ja równiez jade

arek 20
@arek 20

11 zaczynam prace

@arek 20

Ja to ok 14 będę zaczynała :)

Arek20

Jaki wiek

@Arek20

35 a Ty ?

Arek20

Ja 20 ????

Wiktoria
@Kacha

I jak tam praca? Kobiety z pracą kuriera sobie poradzą czy jest ciężko?

M-M

Polecam Pracuje jako dostawca jedzenia

Anne

Jeżdżę z ligą od początku roku, znalazłam ich zlecenie na fejsbuku, szukałam nowej agencji, bo w poprzedniej zaczęły się problemy z wypłatami. Pani zadzwoniła, przedstawiła zlecenie, wszytsko było w porządku więc podałam dane do formularza, szybko dostałam odpowiedź o akceptacji. Jeżdżę zawsze swoim przewoźnikiem, firma nie miała problemu żeby zamówić mi u niego przejazd. Nawet jak skoczyły ceny przejazdów firma pokrywała całość. Jak pojawiły się problemy na zleceniu biuro szybko reagowało, zawsze dzwonią zapytać czy dojechałam. We wrześniu wracam po urlopie na swoje zlecenie. Pozdrawiam Panią Marzenkę

Dobre oferty dobre stawki jeszcze nie trafiłam u nich na mine. Pytają jakiego zlecenia się szuka i późną iej dzwonią z najbardziej pasującym. Transport mam zawsze pod drzwi. Wypłaty zwykle przed czasem i kontakt z biurem na duży plus. Szybko reagują na nagłe sytuacje. Polecam i pozdrawiam

Aktualność
Jesteśmy polską agencją zatrudnienia z centralą w Krakowie. Proponujemy nowoczesne rozwiązania kadrowo-płacowe i zajmujemy się rekrutacją specjalistyczną. Zatrudniamy w Polsce i w Niemczech.

Dlaczego My?

Nasz zespół to doświadczeni specjaliści z zakresu rekrutowania, zatrudniania i delegowania  do pracy . Dobrze znamy zarówno polski, jak i niemiecki rynek usług. Doświadczenie zdobywaliśmy przez 5 ostatnich lat, każdego dnia poszerzając naszą wiedzę i umiejętności, dzięki czemu możemy dzisiaj zaoferować Ci najlepsze oferty pracy dla opiekunów osób starszych, kurierów i t.d.

Współpracując z Liga Plus wybierasz stabilnego pracodawcę, który sprawnie organizuje pracę  i zapewnia wsparcie na wszystkich etapach!

+48 662 199 385
+48 662 199 354
+48 784 453 720
Pon-Pt 8:00 - 17:00
info@ligaplus.com.pl
kontakt@ligaplus.com.pl

Zostaw merytoryczną opinię o Liga Plus Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Liga Plus Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Liga Plus Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 90.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Liga Plus Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 50, z czego 43 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Liga Plus Sp. z o.o.