Poliamid Plastics

Opinie o Poliamid Plastics

Kamil

Wracając do szanownego Osiołka on jest tylko sługa swojego brata Michała Nie raz słyszałem jak mówił rób zdjęcia i wysyłaj Większość w firmie nawet nie wie że jest ktoś inny kierownikiem magazynu Tylko wszyscy myślą że to osioł nim jest a panu nowemu LIDERZOWI to przeszkadza że robi zdjęcia jak jego ludzie z mieszalni robią (usunięte przez administratora) Zobaczcie sobie jak teraz wyglądają magazyny jak mieszacze nie robią (usunięte przez administratora) bo się boją że Osiołek zrobi zdjęcia i wyśle do ich pana Ja sądzę że jak by osiołek mówił o wszystkim co wie to już większość ludzi by tam nie pracowała Mi się wydaje że najbardziej musimy na Wojtka K uważać co jest z osiołkiem on to pewnie gada skoro go tak rzucają z miejsca na miejsce wszędzie zdobywa zaufanie a potem sprzedaje dział co się gdzie dzieje a potem idzie do innego

Rusek

Najlepsza w tej firmie to jest Justyna z Biura

Ktos
@Rusek

Fajna ma fure i nie tylko fure.

Plastics poliamid

Dzięki wielkie!!! Mamy to 100 komentarzy. Jesteście super!!!

Rusek

Ścinawka ty (usunięte przez administratora)

Lo
@Rusek

????

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Poliamid Plastics? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku PRACOWNIK PRZYGOTOWANIA PRODUKCJI wydawały Ci się najkorzystniejsze?
Obecny

Prawda jest niestety taka że kto bardziej w tyłek wchodzi ten ma lepiej, począwszy od kierowników skończywszy na pracownikach, wiedza i zaangażowanie w pracę jest zbyteczne, będziesz lizać będziesz awansował

Johnson
@Obecny

Nie chodzi nawet o podlizywanie, tylko wpierdalanie się w nie swoje sprawy i (usunięte przez administratora) Jest taki magazynier, który nic nie robi, wszędzie go pełno, a ciągle donosi. Ma coś do nas, to niech jak człowiek przyjdzie i powie, wszystko da się załatwić. Lepiej (usunięte przez administratora) i cała góra z (usunięte przez administratora) strzela.

Ola

Wydaje mi się że chodzi o niego ale Michał F nie jest magazynierem Jak wy tam pracujecie jak nie wiecie kto jest kim w firmie Hehe

Johnson
@Ola

Mało wiecie, nawet nie macie pojęcia kto tutaj robi bałagan. Najgorszą gangreną jest największy osioł na zakładzie. Donosi do każdego na wszystko. Głośno i niby przypadkiem wyraża opinie z którymi "pośrednicy" lecą dalej. Siedzi w tej kanciapie i pisze maile, a na koniec ma jeszcze czelność wyjść i rozmawiać z lidźmi jakgdyby nigdy nic.

Zuzol

czytałem już wiele negatywnych komentarzy ale tak-to prawda, w tym zakładzie wszystko jest do góry nogami, przychodzisz do tego zakładu to tak jakbyś wszedł do czarnej dziury, nie wiesz co się z tobą dzieje, tak jest tam wspaniale. jeden drugiego obgaduję, zero poszanowania dla pracownika(usunięte przez administratora)tutaj każdy każdemu w pracy przeszkadza, dobrze mają tylko ci znajomi znajomych a ci z kontroli jakości, i te ich suwmiarki, które błędnie interpretują wynik pamiętam raz pewną sytuacje, biorę detal, ale coś tu jest nie tak, od początku wydawało mi się bowiem że szczelina jest zbyt mała, norma to najmniej 2,30 a ja byłem przekonany że mam poniżej normy. ale to nic, biorę suwmiarkę mierze, patrze a tam wynik 2,40 nie no, myśle sobie że to nie możliwe, ale zmierzyłem raz jeszcze i to samo, później jeszcze powiedziałem sobie że pójdę do tych z kontroli i niech oni mi zmierzą i się okazało że na ich suwmiarce wynik był poniżej 2,30 czyli tak jak myślałem od samego początku, ale prawdziwe jaja były później. ja wszystkie te detale wyrzuciłem, i zawołałem (usunięte przez administratora)ustawiacza aby mi skorygował tą szczeline, pierw zmierzył suwmiarką, na jego suwmiarce wynik był coś ok. 2,40 więc uznał że detal jest dobry i kazał kontynuować. jakiś czas później przyszedł ktoś z kontroli jakości i po pomiarach kazał znowu kogoś zawołać bo detal miał 2,70 na jeszcze innej nawet 2,90 i weź tu człowieku rób, oczywiście wina jak zawsze po stronie pracownika lub szefa zmiany :) serio takie tam jaja się dzieją że to masakra jakaś, tyle lat na tym świecie żyje, myślałem że już wszystko widziałem ale jednak się pomyliłem....Hihihi jedna prośba kamery powinny być wszędzie w biurach tez:)

Bartuš
@Zuzol

Jakości i porozumienia brak w całym zakładzie

Cyc

Następnym razem róbcie zdjęcia proszę:)

Rybciu

Jest tylko jedno zasadnicze pytanko!!!!! Jak długo on jeszcze będzie ???????

Arburg

Co nowego się dzieje w Poliamidnews? Napiszcie coś bo nuda na hali?

Prawda

o po wpisie wyżej, można już wywnioskować kto pracuję w tej firmie...to tragedia :) ale cóż, jak już wspomniałem prawda bywa bolesna, ale z nią nie ma polemiki, ją można tylko zaakceptować z drugiej strony napiszę wam tylko tyle że nawet żul by tam pracować nie chciał, bo jest zbyt czysty na ten zakład pracy, a gdzie on będzie jadł kanapki na stołówce jak tam wali odchodami. to co- smacznego

Basia2

Poświęciłam tej firmie wiele lat z mojego życia, dużo kosztem własnej rodziny i przyjaciół. Lubiłam swoją pracę, mimo że nie należała do lekkich to zawsze starałam się wykonać ją najlepiej jak potrafiłam i co usłyszałam ? Że nie spełniam jej oczekiwań. Ostatnie dwa miesiące w tej firmie to był dla mnie istny horror, czułam się prześladowana, często słyszałam że inni się na mnie skarżą, do tego stopnia, że bałam się z ludźmi rozmawiać, żeby ktoś przypadkiem nie poleciał na mnie donieść, a jak już stanęłam na chwilę pogadać z kimś, to co chwilę odwracałam się za siebie żeby sprawdzić czy mnie ktoś nie "pilnuje". Jak oznajmiłam że chcę się zwolnić, to usłyszałam tylko "gdzie ty sobie pracę znajdziesz? ..... w innych firmach trzeba się napracować" i wiele innych nieprzyjemnych słów. Otóż nie jestem ani kulawa ani garbata, mam dwie ręce i nogi, pracę znalazłam sobie bez najmniejszego problemu, jedno ogłoszenie, jedno CV i dwa dni później już byłam w nowej firmie.W firmie, w której szanuje się pracowników, kierownik i dyrektor traktują pracowników jak równych sobie i wcale nie trzeba się napracować no i w końcu mogę pogodzić pracę z życiem prywatnym, mam wolne weekendy, popołudnia i noce. Żałuję tylko tego, że nie zwolniłam się stamtąd wcześniej....odradzam pracy w tej firmie

Agnieszka
@Basia2

A na jakim stanowisku pracowałaś?

Rybciu

Zmiany idą oj idą.......

Kraus

Wessel i poliamid raczej też nie pałają do siebie miłością, skoro przyjęli byłego ustawiacza z poliamid, no przecież nie wolno, jest zakaz , nie podbieramy sobie pracowników, yhmmm hihihi , to wszystko to jedno wielkie oszustwo i jak ma być dobrze,? Brat brata sprzedaje i dołki kopie jeden pod drugim, wszystkich można kupić, takie czasy nastały, żeby was szlak jasny trafił krew nagła zalała

Patka

Kto to Basia? Pracowita i mądra kobieta. Takich osób w firmie brak. Baba z jajammi. A ty Ł. M. zastanów się co robisz na dwa fronty nie ujedziesz.

T.W.

Odnośnie mojego ostatniego wpisu zapomniałem dopowiedzieć o jeszcze jednym śmiesznym człowieczku (kombajniście z opolskiego), zarzucał mi za moimi plecami brak umiejętności obsługiwania skanera, z którym nie miałem żadnego problemu, a sam nie widział jak wielkie pośmiewisko robi z siebie pisząc na tablicy zadania, w których roiło się od błędów ortograficznych na poziomie nierozgarniętego ucznia klasy pierwszej szkoły podstawowej. Poręb ze śmiechu przewracał się na plecy jak musiał kombajniście czerwonym markerem zaznaczać błędy na tablicy.

T. W.

Zastanawia mnie jedno, że dyrektor oprócz wiedzy powinien posiadać prezencje, a niestety obecny dyrektorek wygląda jak kloszard. Kiedyś na spotkaniu powiedział, że w poprzedniej firmie mówili na niego "buldog", ale nie zdawał sobie chyba sprawy, że wynikało to z faktycznego podobieństwa nie obrażając przesympatycznych piesków oczywiście. Nie oszukujmy się, gdy przyjeżdżały wizytacje z innych firm powinni chować go w szafie, bo jest nie wyjściowy delikatnie mówiąc. Kiedyś powiedział mi, że jego ojciec jest lekarzem, ale jak jest takim lekarzem jak on dyrektorem to mojemu owczarkowi nie pozwoliłbym przebadać nawet prostaty.

Mazunoooo

Nie interesują ich starzy pracownicy, awansują tylko młodych szczyli jak bracia Ł, Kamil K, Dawid P, Piotrek K ... żenada.....

Kamil
@Mazunoooo

To skoro stary pracownik przez tyle lat nie potrafił awansować to jest jedyna opcja pracownik do (usunięte przez administratora) I brak zainteresowania wybiciem się jak można pracowac 5 lat jako operator maszyny To idzie dostać pierdolca I skoro tak ci to przeszkadza że chłopacy awansują to zrób coś ze sobą i wykaz się czymś aby można cię było awansować ale najlepiej jest siedzieć 8h przy maszynach i mieć wszystko w (usunięte przez administratora) I mieć żal do całej firmy że ty przez tyle lat jesteś chłopcem do ...

Jarbarbar

Ale poziom!!! Kto tam pracuje jeśli tu są takie opinie ???????????

Mistrz

witam wszytkach zaintersowanych na tym miłym forum, jak się pracuje w firmie poliamid??? napiszcie jaka jest atmosfera i czy coś się zmieniło?? warto tam pracować? Co trzeba zrobić żeby dostać samochód służbowy?

Chętna do pracy

Tak czytam i czytam te i opinie oczom nie wierze,że to się naprawdę dzieje. Słuchajcie, czy nie prościej by było wziąć się pełną ekipą i umówić na spotkanie z samym prezesem?? Może jest szansa na "uratowanie" tego zakładu pracy. Wiem,że to może głupio brzmi ale,może ktoś powinien otworzyć oczy właścicielowi i uświadomić mu,że z chwili na chwilę traci pracowników.

Zostaw merytoryczną opinię o Poliamid Plastics - Kłodzko

• Jak się pracuje w Poliamid Plastics?

Zobacz opinie na temat firmy Poliamid Plastics tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Poliamid Plastics?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 3 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Poliamid Plastics