Poliamid Plastics

Opinie o Poliamid Plastics

Jony

Bartek żyj swoim życiem a nie czyimś. Nie graj w nie swoje gry.

JH

Dlaczego maszyny na produkcja przyjeżdzają nowe z fabryki a na magazyn kupują wózek widłowy ze szrotu? Ktoś to może wytłumaczyć ? Bo Janine wiem ....

Kolo

Ludzie co on wam takiego zrobił???? Dlaczego o nim tak się wypowiadacie ?

N. S

Pełne gratulacje dla Basi. Poliamidzie żałuj co straciłeś. Powodzenia Basiu :-)))

Ciekawy
@N. S

A co na to Poliamid, że Baśki już nie ma, co zrobiliście żeby ją zatrzymać ????

arachidowy żołnierz
@Ciekawy

A po co zatrzymywać jak.ona teraz ma lepiej, słyszałem że ktoś jej pomógł, tutaj jej nie chcieli A tam się o nią zabijają. widzisz Basiu Świat nie kończy się na Poliamid on dopiero się zaczyna poza nim. wszystkiego dobrego dla Ciebie.

Wiesiek
@arachidowy żołnierz

Pomoc nie pomoc ważne ze ktoś ją docenił bo poliamid dobrych pracowników nie widzi. A dziewczyna wiedzę miała nawt większą niż niejeden facet w tym zakładzie. A pracy nie bała się. Wstydź się dyrektor i kierownik. Basia powodzenia

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Poliamid Plastics? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku PRACOWNIK PRZYGOTOWANIA PRODUKCJI wydawały Ci się najkorzystniejsze?
Zakochana

Z tego co widziałam zrobiła się nam nowa para zakochanych ale im to akurat kibicuje bo to chyba najmniej fałszywi ludzie z całego zakładu tylko chyba wiek przystojniaka trochę za maly...........

Młody z biura

Ja myśle ze jest jeszcze szanasa, Widzę potencjał w Panu (usunięte przez administratora), To jest ostania deska ratunku w tym zakładanie, ma gość poukładane w swoim dziale no jak opowiada toni życie rodzinne ma bardzo dobre. Ja w tych pozostałych panów już nie wierzę, bo jak wszyscy już dobrze wiedzą ryba psuje się od głowy.....

Związek

Część Wiem o tym że spora część pracowników firmy przegląda te forum Co myślicie o fakcie aby utworzyć ZWIĄZEK ZAWODOWY dajcie proszę informacje

Barbar

Jestem za!!! Dajcie jakieś namiary

MIKI
@Barbar

W goglach wpisz związek zawodowy

Stary związkowiec
@Związek

Należy wybrać dobrego i niezależnego przedstawiciela załogi a on już się zajmie wsztkim!!!!!

Związek
@Stary związkowiec

Kogo proponujesz

T

Justyna K., da rady!

ksiadz johnsona
@Związek

w porzo o ile ktorym zalezy niewyleci ?

Do kadry

Czy wiadomo już konkretnie od kiedy w zakładzie będzie 4-brygadówka, od maja ???? Tyle się gada a konkretów nie ma.

Jony

Rycerz ? Co ty wyprawiasz do cholery?Ludzie odchodzą capie ? Najpierw Pani B teraz Bracia do cholery wez sie Ryba za rycerza bo gwiazdorzy dawno nie jadł snikersa!

@Jony

Tak to prawda głównym powodem dla którego się zwolniłam był tylko i wyłącznie Jacek tzw rycerz. Będąc u Megi ego czy u Cygana było jak na wczasach.spokojnie. Tylko u rycerza zakaz palenia, nerwy, wulgarne odnoszenie się do pracowników. Składając wypowiedzenie kierownik wiedząc o tym jaki jest brygadzista stwierdził że nie ma czasu na to. Pan Wojtek także wiedział o zachowaniu brygadzisty i co.? Nadal rycerz robi swoje, a zakład degraduje Cygana a nie jego. Więc po co rozpisywać się nad tym skoro i tak nie robione jest z tym nic. A wystarczyło znieść rycerza z brygadzisty i dać go na maszyne ale widocznie zakładowi w to graj. Cieszę się że podjęłam taka decyzję a nie inna to zakład stracił dobrych pracowników przez swoje czyny., bezradność, nie rozwiązanie problemu. A przecież my ludzie z produkcji ciagniemy ten wózek do przodu.

Rozbawiona

Kolejna osoba z pracowników która tak dużo szczeka zamiast poczytać słownik ortografii Lepszej reklamy zrobic sobie nie możecie Brawo

Basia R.

Moi drodzy bracia i siostry poliamidu. Pracujecie w typowo rodzinnej atmosferze a tyle w was żalu i nienawiści. I po co. Nie lepiej byłoby zwolnić się, czy to brak odwagi. Przecież pracy jest mnóstwo za te same pieniądze a wy zamiast napisać czy warto tam pracować to zajmujecie się własnymi porachunkami z każdym po kolei.po co to? Czy to ważne kto z kim śpi, je, wozi się? Każdy jest dorosły wie co robi. Miejcie szacunek do samego siebie, honor i zasady. A prawda zawsze wygra. Po co budzić się czymś co nie ma sensu. Wasze opinie, wypowiedzi świadczą o was samych. Miejcie szacunek do samych siebie. Basia Rachwalska.

MM
@Basia R.

Pani Basiu, szacun ! Brawo i do zobaczenia już niedługo mam nadzieje, proszę dać znać gdzie Pani będzie pracowało, jeszcze raz dziękuje Pani bardzo, ma Pani honor, przez samoch ‚h’. Pozdrawiam serdecznie

@MM

Pozdrawiam serdecznie także i do zobaczenia wkrótce

@Basia R.

Jeśli ludzie cie szanują - również ich szanuj. Jeśli cię nie szanuja - szanuj ich mimo wszystko. Nie pozwól, by to co robią inni wplywalo na Twoje dobre maniery - bo reprezentujesz SIEBIE - nie innych.

JB

Jak sadIciw dlaczego tak ludzie z tego zakładu odchodzą ???

Apostoł
@JB

żebyś miał pytanie teraz, przyjdz popracuj może i Tobie się spodoba A jeśli jesteś pracownikiem aktualnym to gratuluję głupich pytań.

Bartek

Ludzie miejcie odwagę podpisać się swoim prawdziwym imieniem a nie podpisujecue się czyimś. Trochę szacunku do samego siebie.po co mieszacie w to basie skoro sama się już wczoraj zwolniła. Miała swój honor i zasady. Szkoda jej tylko bo dobry pracownik

Wojtek
@Bartek

Dobrzy pracownicy odchodzą, słabi bez chonoru i poczucia własnej wartości zostają!Masz racje Bartek, niestety masz racje! A kto jest winny takiej sytuacji ???

Pan honorek
@Bartek

Miej i Ty drogi Bartku honor, nie bluźnij. Basia była owszem bardzo dobrym pracownikiem każdy kto ma rozum i honor odejdzie, szkoda że Ty sam o niej nie miałeś takiego zdania jak Jeszcze była tu z nami, wiedziałeś że z Jackiem długo nie pociągnie dlatego ona tam trafiała co chwila, nie zwalaj wiecznie winy na zarząd i Pana Wojtka R. nam na niego gadasz A jemu likujesz ass. Miej Ty honor o ile wiesz co to znaczy. mogłeś zebrać ludzi wyjść na "ulice" wolałeś się ograniczyć do jego rządów pod pretekstem sporej podwyżki. to teraz boisz się sam po ulicach chodzić. A kapitan hook czuwa i Cię widzi oj widzi.

basia

Pan (usunięte przez administratora)vel rycerz i tak już jest przegranym typkiem jak i jego pseudo kierownik Bartek B. mam na myśli Kłodzko i okolice, we Wrocławiu może będą ich chcieli dlatego tak się oboje szkolą. Ryba to już jest menel postaci najwyższej rangą, jak i jego mała służebnica ze wschodu. Jeszcze tam pracuję bo muszę, za dwa dni sam ofiaruje wypowiedzenie panu kierownikowi-to tylko nazwa nie stanowisko tak jak i nazwa firmy, a tylko pośrednik w handlu świeżymi ze wschodu. Została jedna postać nigdy nie omawiana na forum dobrze że nie jest moim brygadzistom o ile taką cipke czy pipe można nazwać facetem. dokarmia go piękna Pani pomocnik-donośnik Pana Bartka. mowa o Kasi W Wspaniały Megi ciekawe tylko co Pani z czarnej audi że oni razem wąchają te same kwiatki, rosną jej rogi czy spółkują razem. Przejmując po nich zmianę widać po nim, po nich że razem jeszcze na fazie bujają się na chatę. Cygan skończył jak niegdyś inny brygadzista tyle że tamten miał trochę honoru i w głowie, ta sama droga do zniszczenia człowieka przez dyrektora i podwładnego mu kierownika razem trzymają ten (usunięte przez administratora) Kłamstwo ma krótkie nogi, wózek jedzie puki może. Panie ostatni Brygadzisto Przemku ciekawe kiedy się i za Pana wezmą, nie wąchaj tyle z Panią K.W (jak to sie mowi, stara milosc nie rdzewieje) oscentacyjnie nie trafisz w gumę którą żujesz i ząbki połamiesz, albo same wylecą i tak jesteś przegrany Pan Jacek ma Cię na oku od dawna, sam się wygadał rzekomo niechcacy. A pszczółka nadal nie wie kto ją zapyli. i skacze z kwiatka na kwiatek. szkoda was ludzie pipy jak to dobrze że odchodzę...

Miły

Poziom wypowiedzi na tym forum świadczy o poziomie pracowników w firmie. Podkreslam ze nie jestem obecnym ani bylym pracownikiem, żenada i brak słów jak wam tak nie pasuje to pracy w innych firmach jest mnóstwo np.zapraszam do mnie tam sie nauczycie porządnej pracy

Adrian
@Miły

Poproszę o namiary:)

Dzięki Poliamid za zapalenie płuc. Ciągła praca w przeciągach, palety na magazynie gdzie na podwórku -18.

A.

Pracuje teraz w innym zakładzie i dopiera teraz widzę różnicę.Tu gdzie teraz pracuje mówią ,że ciężko itp,kierownik super miły,podchodzi pyta się czy wszystko w porządku,od pracy możesz odejśc kiedy chcesz na chwilę jak czujesz potrzebe,nikt nie stoi nad toba z batem,ludzie mili,pomocni,jak zrobisz normę to czasem 2 godz przed koncem pracy masz spokoj,chodzisz i sie obijasz,stanowiska siedzace,maszyny powolutku idą,umowa o prace i cała kwota na legalu 2400 na rękę,dotatej za nocki ,karta multi sport,i przede wszytskim szacunek do człowieka.Do dziś się zastanawiam ,dlaczego po jednym dniu w poliamidzie nie odeszlam od maszyny i nie poszłam w piz.du. to kołkoz.pRZYCHDOZI NOWY TO NIKT NIC NIE WYTŁUMACZY,IDZIESZ NA MASZYNE W CIEMNO,PODCHODZAC DO STANOWISKA ,OSOBA ODCHODZACA Z NIEGO W WIELKIEJ NERWOWCE,WYPEŁNIA JAKIES PAPIERY,SZUKA CZEGOS PO CALYM STANOWISKU ,WIELKI BAJZE, W JAKOŚCI BURDEL.WYPELNIASZ DOKUMENTY ,KTORE KAZDY NA ODJEB SIE WYPELNIA,JA TAM SOBIE ZMYSLALAM LICZBY,BO STWOERDZILAM ,ŻE NIE MAM CZASU PRZY TAKIM ZAPIERD,,,NA DWOCH MASZYNACH ,LICZYC ZA NIZ JESZCZE BUBLE ITP.w INNYCH FIRMACH,KTOS INNY JEST OD TEGO! PO DRUGIE PREDKOSC JEDNEJ MASZYNY JEST TAKA ,ŻE LEDO SIĘ WYRABIASZ,A DO TEGO SAM ,MUSZISZ ISC 100 KM SZUKAC WOZKA,WYJECHAC TYM WOZKIEM,WSTAWIC NOWA PALETE,POSZUKAC KARTONY,BO NIKT CI NIE POMOZE,SAM CIEZKIE KARTONY USTAWIAC! A CO DOPIERO JAK SA DWIE MASZYNY,I TO NA KAZDEJ ELELMENTY JAK ONI TO NAZYWAJĄ LEDWO NA CZAS SIE WYRABIASZ PAKOWAC,NAWARSTWIA CI SIE ,A CO DOPIERO OGLADAC,DLATEGO PO CZASIE ,PAKOWALAM I JUZ,NIECH SOBIE SPRAWDZAJA SAMI Z JAKOŚCI ? BIEGAC,NA STOJĄCO? NIE MEIC PRZERWY,ANI CZASU WYJSC SIKU? MAM DZWOGAC CIEZKIE PALETY JAK TYLE CHŁOPOW NA HALI! I JESZCZE SŁUCHAC TYCH PATOLOGICZNYCH BABEK? KTORE POCHANIAJA,I SIE WYMADRZAJĄ.PO UKRAIŃSKI.ZACZYNASZ PRACE ROWNO O 6 I WYCHODZISZ OD MASZYNY CZASEM 10 PO 14,BO ZANIM SIĘ DOCZŁAPIE NASTEPNA TO ...OGOLNIE NAJGORSZA FABYKA NA SWIECIE,OSOBY PRACUJA TAM NA POWINY ISC DO SAU,UDOWODNIC STOSUNEK PRACY,BO PODOBNO JAK SIE WYKONUJA TA SAMA PRACE NA TYM SAMYM STANOWISKU CO INNE OSOBY,I MAJA ONE UMOWE O PRACE I WSZYSTKO OPŁACONE, A CI WSTYDU NIE MAJA I OSZUKUJĄ NAS. POZDRAWIAM A.

@A.

POPIERAM PANIA ANIE JAK NAJDALEJ OD TEGO ZAKŁADU !!!!!!!!!! pracowalam tam dwa miesiace na wtryskarkach ale jak mowilam znajomym, ktorym "udalo sie" wejsc przez drzwi tego zakladu wszyscy pytali mnie "jak ty wytrzymujesz w tym (usunięte przez administratora);. Byla to moja pierwsza praca na produkcji ale ciesze sie, bo teraz pracuje na innym zakladzie i potrafie docenic zaklad w ktorym teraz pracuje. CYGAN traktuje z szacunkiem tylko osoby bliskie jego osobie, inne juz nie maja tak dobrze. Baranek- szkoda slow o tym czlowieku, (usunięte przez administratora) sie do wszystkiego! Czasami mowia do Ciebie gorzej niz bylbys psem, kompletny brak szacunku do drugiego czlowieka. Maszyna Ci sie zepsuje, idziesz po ustwiacza i czekasz na niego to juz od razu jest "CZEMU STOISZ? ZAMIATAJ!!" Kolezanka wziela bulke wychodzac na papierosa to poszli za nia i kazali sie jej zdeycdowac czy jesz czy palisz. A cykle na wtryskarkach to jakas porazka. Liczy sie tylko i wylacznie produkcja, a pracownicy sie drą po sobie.To. jakieś średniowiecze. Kiedys slyszalam jak jakis kierownik darl sie po chlopakach na magazynie i wiem jedno - ja nigdy nie dalabym sie tak z g n o i c. Wszyscy maja narzucane jakies obowiazki, mowiac o tych z "wyzszej pułki" i potem drą się na tych robaczków, którzy pracują najwiecej. W tym zakladzie im wiecej (usunięte przez administratora) tym mniejszy masz szacunek u osob na wyzszych stanowiskach.

kkk

jakie są zarobki w Poliamid?

Magazyn

Ludzie nie wierzcie tej famie....wcale tu nie jest tak zle skoro młode łebki wożą się do zakładu białymi bawarami za ponad 100 tysiecy to gdzie wam będzie lepiej ????!!!!

On
@Magazyn

Typowy polski cebulak, tak jeździ jeden, ma bogatych rodziców, a co żal ci (usunięte przez administratora) ściska, zanim coś napiszesz pomyśl tym pustym baniakiem na patyku, od jutra woda i pomyje to za 100 lat sobie kupisz, ale prędzej w tym zakładzie to dorabia się garba na plecach,ale w sumie po co ja to pisze pracujesz już pewnie z jakiś miesiąc z dojazdem i wszystko wiesz

Justynka

Czy płacenie pod stołem jest jeszcze legalne ? Jak będą później na emeryturze tez pod stołem dalej płacić będą ? Ktoś wie jak to wyglada bo tyle słyszałam a nie wiem jaka jest prawda:)

Jonaš
@Justynka

Zapytaj szefa!

Zostaw merytoryczną opinię o Poliamid Plastics - Kłodzko

• Jak się pracuje w Poliamid Plastics?

Zobacz opinie na temat firmy Poliamid Plastics tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Poliamid Plastics?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 3 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Poliamid Plastics