Poliamid Plastics

Opinie o Poliamid Plastics

Adonis

Co tam nowego w Poliamid i na magazynie? Ponoć kierownictwo się zmieniło,to prawda?

Wiecie czy Poliamid Plastics udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

?

O podkoszulkę najpierw się doproś. A telefon to szybciej na abonament sobie weź. Hehe

@?

Nie do końca wiem, jak interpretować Twój komentarz. Czy firma Poliamid Plastics nie zapewnia pracownikom odzieży roboczej? Jak to wygląda?

Justyna

Co innego jest niż ma byc. Obiecuj prace za biurkiem a potem okazuje sie ze nie i jednak trzeba chodzic i sa zmiany nocne. Dziwne. (usunięte przez administratora)

on
@Justyna

W pracy się pracuje, jak sama nazwa wskazuje praca,jak Ci nie odpowiada ulżyj sobie i się zwolnij, takich w połowie żywych pracowników jak obecnie to jeszcze nie było jak teraz, zarobki rosną wraz z doświadczeniem, i wykonywaną funkcją, za palarnie i pogaduchy już nikt nie chce płacić ????

Jako
@on

W za co chcą płacić ?

Lulu

Bardzo dobra decyzja o wymianie dyrektora wreszcie skończą się awanse pupilków ryby i może wreszcie nowy dyrektor to uporządkuje.

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Poliamid Plastics? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku PRACOWNIK PRZYGOTOWANIA PRODUKCJI wydawały Ci się najkorzystniejsze?

A do kogo donosi ????

Nikol

Dokładnie.

Nikol
@Jack

Tam gdzie tego chcą.

Ooppp

Widać jakie są opinie i na forum i w całej kotlinie, czy odejście jednej osoby coś zmieni ??

Jest żal

Firma straciła cennego człowieka! Co teraz będzie ??

Lubella
@Jest żal

Przyjdą nowe, lepsze. Ponoć nie ma ludzi nie do zastąpienia.

Niki
@Lubella

Dokładnie przyjdzie inny lepszy z zasadami a nie czopek w dresach.

Od 01.09 nowa ekipa na produkcji ?

Nowaczek
@Jest żal

Jakiego cennego jest taki jeszcze na zakładzie????

@Nowaczek

Dokładnie już tam cennych ludzi Nie ma.

gaszynchallenge

Chciałbym nominować do #gaszynchallenge dział jakości z firmy Poliamid. Jestem pracownikiem wesela i my jako dział jakości już wykonaliśmy owy challenge, wiec chciałbym zaprosić państwa dział jakości do zabawy ;) Ps: Czekam na filmik Pozdrawiam i buziaczki :*

Magazyn

ludzie odchodzą i się zwalniają....Ale nie wszyscy nie którzy awansują (usunięte przez administratora)na stanowiska kierownicze. I wygryza w tym swoich pupili którym wcześniej donosił. Co to sie dzieje.Szok żenada.

Magazyn

No to fest koleś tego nie słyszałem widać dobry jest taki nie pozorny ale po trupach do celu . No cóż tak bywa ale karma wraca . Pozdr i oby zmienił się na osobę która na to zasługuje.

ex-pracownik

Nie wiem czy wierzycie w świętego mikołaja (najwyraźniej tak), ale firma ot tak nie upadnie. Nie pracuje w firmie od jakichś 2 lat, ale za moich czasów podstawę dostawałeś na konto, a resztę kasy (nadgodziny, premie) pod stołem. Nie wiem czy dowody na ten proceder są potrzebne gdyż wystarczy popytać pracowników którzy stali w kolejce po kasę. Styl zarządzania kapitałem ludzkim był dramatyczny (panowie z kierownictwa mieli chyba jakieś kompleksy i swoje frustracje przerzucali na innych pracowników). Wprowadzanie nerwowej atmosfery było na porządku dziennym. Jeśli coś było nie tak to oczywiście winny jest operator maszyny - to on dostawał ochrzan z karą finansową. Z tego co czytałem poniżej dużo się nie zmieniło - nadal zamiast szukać rozwiązań istniejących problemów to są tworzone kolejne problemy. Darmowy protip dla kierownictwa - słuchajcie innych ludzi, bo to oni mają często proste dobre rozwiązania. W firmie w której obecnie pracuje, za każdy dobry (działający) pomysł dostaje dodatkową (opodatkowaną) kasę. Z tego miejsca chcę podziękować kierownictwu - dzięki wam wiem jak nie być złamasem dla swoich pracowników :P

@ex-pracownik

Jacek
@ex-pracownik

I coś się zmieniło?

Magda

Witam czy dowiem się jakie są zarobki i zmiany ? Czy są przyjęcia ? Czy faktycznie firma wykorzystuje i źle traktuje pracowników? Będę wdzięczna za odpowiedź

Byly
@Magda

Może opinię rozpocznę od pozytywów, bo jest ich mało: + kasa nie jest tragiczna, część zakładów płaci mniej, jednak równanie do dołu nie ma sensu, bo sporo firm płaci więcej i to za lżejszą pracę, + Pani Kadrowa jest spoko :) Teraz trochę o minusach: - warunki socjalne/lokalowe - gdy pada deszcz dach przecieka, woda płynie po ścianach trochę to straszne, - organizacja pracy - operatorki skarżą się że nie ma kto ich zastąpić gdy chcą iść na siku, a to już uwłacza godności człowieka, kiedyś jedną maszynę obsługiwała jedna osoba (czasem stały po dwie) z czasem okazało się że jedna osoba może obsługiwać dwie maszyny więc cóż...... , maszyna ma awarię lub przezbrojenie idź na inne stanowisko lub miotła/szmata w dłoń i sprzątaj, - podejście kierownictwa do pracowników - to już temat rzeka, mi podczas pracy tam jakoś nic się niemiłego nie przytrafiło, jednak widząc i słysząc z rozmów z innymi o czepianiu się o byle drobiazg, zrzucaniu winy innych na zwykłych pracowników czy obietnicach bez pokrycia w rzeczywistości aby tylko zachęcić pracownika do pozostania w firmie nie mogę nic dobrego powiedzieć. Ciekawy też jest przypadek gdy członkowie zarządu/dyrekcji bluzgali się przy pracownikach, skoro tak traktują siebie to ci "niżej" nie mają co liczyć na lepiej, - mile widziane (usunięte przez administratora) jak i włażenie w ....., nawet jak coś bez sensu, aby tylko zabłysnąć - BHP - kilkutonowa forma jadąca nad głową nikogo nie dziwi, a odejść na chwilę od stanowiska ciężko, bo maszyny nikt nie zatrzyma - czas pracy - ponad 100 nadgodzin w miesiącu dla pracownika z UA to nie problem, ale na weekendy Polaków nie chcą chyba że pilnie trzeba to z wielką łaską To chyba tyle, jak coś jeszcze mi się przypomni to dopiszę. Cieszę się ze mnie tam już nie ma :)

D95

Hahah, ale się dzieje ? Napiszcie co sądzicie w tej sytuacji nieoczekiwanych zmian:)

@D95

Wolałabym nie pisać konkretów bo kto wie czy te osoby nie zostały zwolnione przez opinie tutaj? Jak to się mówi: "na każdego coś się znajdzie". Nikt nie jest święty. Choćby przez nieuwagę chwilową lub czyjąś winę może zostać zwolniony bo przecież nikt nie nosi dyktafonu przy sobie by udowodnić polecenia służbowe itd. A kamery na zakładzie pokażą swoje. Firma nie lubi inwestować w pracowników. Zauważyłam że kilka osób co wnosiło o podwyżkę albo obchodziło albo nagle zostawało zwolnione. Przypadek? Jak się kogoś pyta co się stało z pracownikiem to ile osób decyzyjnych tyle wersji. Te milczenie raczej też jest dziwne. Firma ma coś do ukrycia? Nigdy się z czymś takim nie spotkałam.

Jak długo czekaliście na odzew z Poliamid Plastics? Oddzwaniają zawsze?

Morowy

Odzewu brak!

Arek

@biber dlaczego koniec jest bliski? Coś się dzieje złego w firmie ?

Jaro

No nie pożyje !!!!!!

Jaro

Co nowego??? Szykują się duuuze zmiany?

jaro

a co zobaczymy??/ jak wiesz to napisz

ABB

Czy możecie wyrażać opinie po polsku??? Co sądzicie czy warto tu pracować ,ile płaca i jak?

pol2

ludzie piszcie po polsku!

Kiri

Dlaczego płacą na lewo? MOŻE TV?

Mikołaj
@Kiri

O czym dokładnie piszesz? Twoja opinia jest niejasna. Sugerujesz, że firma płaci "na lewo"? Pamiętaj, że tego typu informacje muszą być dokładnie zweryfikowane i poparte dowodami. Jakie TV? Będę wdzięczny za wyjaśnienia.

BBC
@Kiri

Opowiedz jak to u nich wyglada

Happy

Ja polecam tą firmę:-) Od dawna tam pracuje i nie narzekam????

Magdalena
@Happy

To super, że jesteś zadowolona z pracy w Poliamid Plastics. Byłoby to naprawdę pomocne, gdybyś napisała coś więcej. Jakie są Twoim zdaniem największe plusy tej firmy? Jestem ciekawa, czy oferują pracownikom możliwość rozwoju, czy można liczyć na jakieś benefity i awans?

ostatani
@Magdalena

nie mozesz liczyc na awans .chyba ,ze jak sie ostatnio stalo na mg to musisz kogos (usunięte przez administratora)

Sami

Donosicielstwo się opłaca ??!?!?!?!!!!!!

Magdalena
@Sami

Nie do końca rozumiem, do czego się odnosisz. Jeśli wiesz, jak wygląda praca w Poliamid, to napisz proszę coś na ten temat. Czy przyjmują osoby bez doświadczenia?

Zostaw merytoryczną opinię o Poliamid Plastics - Kłodzko

• Jak się pracuje w Poliamid Plastics?

Zobacz opinie na temat firmy Poliamid Plastics tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Poliamid Plastics?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 3 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Poliamid Plastics