Poliamid Plastics

Opinie o Poliamid Plastics

Myślę, że firma poliamid plastics ma potencjał. Niestety w chwili obecnej widac brak zaangażowania ze strony pracowników w rozwój i brak motywacji do działania. Mówicie, że za czasów Ryby było źle. Może faktycznie nie umknelo Wam, że życie ma gorzki smak i nie wszystko było tak jak być powinno, ale przynajmniej ludzie wykonywali swoje obowiązki i pilnowali swoich kompetencji. Dzisiejsza władza jest piękna ale niewystarczająco ostra i wymagającą, a niektórzy świetnie się bawią przychodząc do pracy. Jestem zdania, że ktos powinien zainteresować się w końcu problemem alkoholu w pracy przez osobe zajmującą nie byle jakie stanowisko. Demotywacja pracowników do działania, oszczędności na wszystkim, laury za pracę innych, podejmowanie złych decyzji i kreowanie wizerunku nastawionego na nieprzejmowanie się niczym. To ludzie mają budować firmę i mają być najważniejsi, tak?Pamiętajmy jednak że jak żelazo z bezczynności rdzewieje, a woda gnije lub marznie od zimna, tak umysł psuje się bez ćwiczenia.

Barbara

Co jest powodem braku rozwoju i ruchu do działania? Firma motywuje w jakiś sposób pracowników, wysyła na szkolenia?

Ewe
@Barbara

Może to że nie ma wymagań odgórnych na robienie czegoś więcej niż minimum. Jasne , szkolenia są, oczywiście, ale to transakcja wiązana.

Daje jeszcze pół roku i zamkną całkowicie Poliamid...

Zmieni się na lepsze napewno ,jak ktoś w końcu zwolni tego lenia a6 c6 z narzędziowni ,z taką wiedzą to zatrudniają jedynie do pierogarni ,a nie form wtryskowych.

Jolanta

skoro go do narzedziowi zatrudnili to chyba musial pokazac jakies doswiadczenie w swoim cv, nie sadzisz? bo jak inaczej robi na takim stanowisku ? czy jednak z pwoodu braku chetnych do pracy przyjmuja ludzi bez doswiadczenia i kaza pracowac na sprzecie na ktorym sie czlowiek nie zna?

Kurt

Jeżeli chodzi o poliamid w Kłodzku to chyba niedługo przejdzie do historii. Dyrektor stawia na Ukraińców, przede wzytkim na Ukrainki heheheh, a doświadczonych pracowników ma za nic. Nie próbuje zatrzymać ich lepszą ofertą woli przyjąć Ukraińców. Niestety oni dzisiaj są a jutro ich nie ma. Nie wiem czy właściciel zdaje sobie sprawę kogo umieścił na takim stanowisku. Zarobki niskie, lider zarabia sto zł więcej niż normalny pracownik a jego obowiązkiem jest zrobienie wszystkiego co zwykły pracownik plus dopełnienie swoich obowiązków. Ogólnie brakuje pracowników bo każdy woli iść i zarobić więcej. Doświadczonych fachowców też pozostała garstka i z każdym miesiącem jest ich coraz mniej. Jeżeli pracuje tam ktoś kto ma chęci i dryg podcinaja mu skrzydła niska pensja i ciągłym narzekaniem. Warunki do rozwoju są zerowe, poza pięknymi słowami nic więcej tam się nie dostanie. Przerwa czasem jest, czasem nie ma, woda w otoczeniu elektryki, premie zabierają nawet za wolne które się należy ustawowo ... Można by tak pisać bez końca. Nie polecam pracy tam ...A co do pipu to oczywiście dostają cynk o kontroli, jak to w Polsce bywa....

Pl
@Kurt

I co była kontrola PIP, coś się zmieniło??

Strach

Coś się zmieniło ??

Coś się zmieniło ?

Ramirez

Tak zmieniło się zamiast 3 hal produkuje stara i to na pół gwizdka, wrócił bałagan i brak organizacji, wszyscy szczęśliwi bo na 2 i 3 zmianie można pospać po kontach i nic nie robić. Ludzie się kręcą i szukają co tu można jeszcze wynieść. Wreszcie wszystko po staremu. Wszyscy biją brawo i piją kawusię rozmyślając jak tu wcisnąć kogoś z rodzinki co by jeszcze trochę kaski wycisnąć. Jest dobrze i będzie jeszcze lepiej! Kasa płynie szerokim strumieniem $$$ bo program mam pomysł świetnie działa i rozwiązuje wszystkie problemy. Pracownicy sami obniżają koszty zakladu odchodząc z pracy i idą do konkurencji.

...
@Ramirez

Ramirez co ty za głupoty piszesz. Chyba ty śpisz. Jest tyle pracy że nie wiadomo w co ręce włożyć, produkcja na 3 hale.

a
@Ramirez

a co ty stamtad wynosisz.granulat? a po co ci to

@a

czyli nic się nie zmieniło. Jest tak jak było zawsze, hihihi ???????????

stary

coś jest lepiej?

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Poliamid Plastics? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku PRACOWNIK PRZYGOTOWANIA PRODUKCJI wydawały Ci się najkorzystniejsze?
Z fartem

Proponuję zaśpiewać do melodii 'zostań to jeszcze nie pora'... Przyjdź tu, przyjdz tu na chwile, zobaczysz, te możliwości. Chodz do nas zanim podkradną Cię firmy nie mające przyszłości. Możesz być ustawiaczem, operatorem czy zmieniaczem, a jeśli wniesiesz coś więcej, przełożymy sukces na pensje :)

Bambo
@Z fartem

Ktoś już kompletnie odleciał i stracił kontakt z rzeczywistością

@Z fartem

To w takim razie jak to się przekłada na pensje? Możesz dać jakieś konkrety? Bo tak Twoja wypowiedź za dużo mi nie mówi.

@Z fartem

Ale o jakich możliwościach w sumie mowa? Doprecyzujesz?

@Izabela

Możliwośći są i tyle w temacie..

Ilona

A dlaczego robisz z tego taka tajemnicę?

Wróbelek

Najgorszy zakład pracy, jeden wielki (usunięte przez administratora) toalety nie sprzątane, deska rozwalona już parę miesięcy, papieru brak, krew na ziemi, kał w śmietniku. Stołówka brudna (Ukraince nie sprzątają po sobie, zanim się zje to trzeba posprzątać sobie stół, gdzie już przerwa ucieka), brak szacunku do pracownika.

@Wróbelek

Dziękujemy za opinię oraz na poświęcenie chwili na zostawienie komentarza. Jesteśmy otwarci na konstruktywną krytykę, z której możemy wyciągnąć wnioski, by nieustannie usprawniać funkcjonowanie naszej firmy. Problem został zauważony, pracujemy nad tym. Jednocześnie prosimy o szacunek dla wszystkich. Wszyscy jesteśmy równi, bez względu na narodowość.

Pracownik PP
@Poliamid Plastics

Kilka miesięcy już pracuje nad deską? Posprzątanie jadalni oraz toalety pewnie musi obgadać wielka trójca przy okrągłym stole, czy na pewno firma nie straci na oddelegowaniu jednego pracownika do sprzątania przecież to jakieś 30zł. Mam nadzieje że nie które osoby odpłyną z tego zakładu szybciej niż rybka....

Alek

I co jest już lepiej ?

po

akurat masz racje

Ździchu

No kolego, podziel się swoją wiedzą. Jak wygląda firma, dlaczego jest źle i czy to tylko kwestia kasy, czy może są też inne powody do odejścia?

Abb

Napisz coś więcej

Ciekawy

Będą bonusy na święta ?

A jak wyglądają warunki pracy w tej firmie czy jest bezpiecznie i nie ma wypadków ? Czy bezpieczeństwo pracy jest zapewnione nawet w godzinach nocnych? Pracownicy są szkoleni z BHP i instrukcji pracy

Jacek

Czy coś się zmieniło ?

Bhp
@Nowy

Wypadki są wszędzie tylko w tym zakładzie zawsze z winy pracownika. Kamery są przeciwko Tobie a nie dla Ciebie i awaryjne kiedy trzeba :). A bezpiecznie to jest po wypadku a nie przed....a jak ktoś tam wspomniał o formie nad operatorem. Jak spadnie to się módl żebyś zginął bo inaczej masz problem...przecież Cię ostrzegali....a w realu?

PIP
@Bhp

Może trzeba to gdzieś zgłosić ?????

Bhp
@PIP

Ponoć już było zgłaszane....

Hoł
@Ciekawy

Tak i karp po japońsku????????????????????

Platon
@Ździchu

Pieniądze to nie wszystko, od jakiegoś czasu ludzie uciekają z tego zakładu bo gołym okiem widać totalną degradację. Kadra kierownicza kompletnie nie ma pojęcia co robić poza obwinianiem wszystkich na około.

Mati
@Nowy

A coś ty. Ten zakład nie wie co to BHP ja pracując tam na jednej hali lampa wisiała na jednym przewodzie tylko patrzeć jak się oberwie

Grzegorz
@Mati

Czyli to ryzykowna robota? To dziwne, że w ogłoszeniu napisali, że oferują pracę w nowoczesnym zakładzie. Oferują niby atrakcyjny system premiowy, z premiami za frekwencję, ale nie podali ile.Dodali też, że robią szkolenia. To się zgadza? I ile wynosi pensja w takim razie?

@Grzegorz

Zależy na jakim stanowisku?

@123

Ja akurat szukam pracy w biurze. Mógłbyś coś o niej napisać?

@Izabela

A w którym lepiej płaca ? W Jaszkowej czy w Kłodzku?

Athlon1988

Może wypowie się jakiś pracownik UR, jakich można się spodziewać zarobków na tym stanowisku w firmie??

Dzień dobry ile można zarobić jako brygadzista netto widzę że jest obecnie rekrutacja na to stanowisko, jestem mistrzem jako brygadzista tylko mnie zwolnili z poprzedniego zakładu.I czy mozna liczyć na rozwój osobisty.

Astsr

Coraz lepsi ludzie zatrudniani w działach. Jakość. Gratulujęe wyborów. Opinia firmy cierpi przez błędy kierowników. Ciekaw jestem czy wy sprawdzacie ludzi co przychodza.

@Astsr

Dziękujemy za opinię. Każda z nich jest dla nas istotna. Jednocześnie informujemy iż proces rekrutacji wymaga dokładnej weryfikacji kandydata oraz sprawdzenie jego kwalifikacji oraz referencji. Stawiamy na jakość na każdym etapie rozwoju firmy .

BratPit
@Astsr

Co się dziwisz zobacz na odpowiedzi poniżej, kto pisze te odpowiedzi beż ładu i składu. Najpierw dziękują za opinie ok ale za co tu dziękować jak opinia jest znana i niepochlebna. Potem opis czego wymaga rekrutacja a nie jak jest prowadzona. Odpowiedź nasuwa się więc sama że nie ma kto zweryfikować kompetencji pracownika. A dlaczego to już chyba sobie łatwo można wnioski wyciągnąć. Koniec to slogan z czapki że firma stawia na jakość na każdym etapie rozwoju. No super ale pytanie było odnośnie rekrutacji a nie jakość na etapach rozwoju a jeśli nawet to warto napisać co to oznacza. Bo z opini ciężko zobaczyć jakość tym bardziej rozwój. Po co pisać takie farmazony z książeczki dla telemarketera. Szkoda baterii na pytania na które znana jest odpowiedź zwłaszcza jak wiesz kto jest zatrudniany.

Xxx

Najgorszy zakład pracy jaki kiedykolwiek widziałem, brak szacunku do pracowników, zwłaszcza przez wielkiego kierownika megiego ????, kierownik (usunięte przez administratora) tylko chodzi i szuka do czego się przyczepić byleby sprawić przykrość innym, nie mając często racji. Zero organizacji a wynagrodzenie to dopiero wstyd, więcej zarabiają ludzie na ulicy niż tutaj w zakładzie. Szefostwo nie wie o większości sprawach, które dzieją się tutaj, wszystko jest ukrywane aby tylko się nie dowiedzieli. Wstyd, że na 8h pracy jest tylko 20 minut przerwy, jeśli ktoś pali to nie ma czasu, żeby zjeść i zapalić papierosa, dają do wyboru albo palenie papierosów albo zjedzenie posiłku. W upały na hali jest po 40°C i ani minuty dodatkowej przerwy a o klimatyzacji czy wentylatorów to już nie wspomnę. Ludzie tutaj czują się jak w (usunięte przez administratora), nikt nie skupia się na tym, żeby pracownikowi było dobrze, wręcz na odwrót aby tylko każdemu zrobić pod górkę. Polacy są gorzej traktowani niż Ukraińcy. Opanujcie się ludzie bo zostaniecie z samymi Ukraińcami (zresztą już tak jest).

Grzegorz
@Xxx

Przypominam o RODO a poza tym Szef jest jednym z najlepszych ludzi jacy chodzą po ziemi. Po prostu mało informacji do niego dochodzi. Pozdrowienia.

Stan
@Xxx

20 min przerwy? To i tak macie dużo, u nas jest 15 min i całkowity zakaz palenia w zakładzie. Przynajmniej nie mam dylematu czy zjeść czy zapalić ????

@Xxx

Szanowni Państwo Jesteśmy firmą otwartą na konstruktywną krytykę i merytoryczny dialog, zwłaszcza jeśli służą one usprawnieniu funkcjonowania naszej firmy .Prosimy jednak pamiętać, że swoboda wypowiedzi nie powinna polegać na obrażaniu kogokolwiek, używania niezgodnie z ochroną danych osobowych nazwisk pracowników oraz publikowaniu treści o podłożu rasistowskim lub przywołujących przykre skojarzenia propagujące faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwa. Odnosząc się bezpośrednio do Państwa opinii natomiast informujemy, iż czas przerw w pracy wynika z obowiązujących norm prawa pracy . Wyznaczone są też miejsca dla palaczy, a kwestia przerw na korzystanie z toalety nie jest nikomu ograniczana . Szanując się jednak nawzajem nie robimy podziału na palaczy oraz tych, co nie palą. Każdy pracownik wykorzystuje przerwę według swoich potrzeb i uznania. Uprzejmie przypominamy iż bez względu na pogodę pracodawca zapewnia pracownikom wodę, a w trakcie upałów napoje izotoniczne. Kwestia wynagrodzenia jest zawsze dyskutowana przy zatrudnieniu i jest adekwatna do doświadczenia oraz umiejętności pracownika i jest obopólna akceptacją oferowanych warunków. Wychodząc tym samym naprzeciw Państwa oczekiwaniom oraz starając się wyciągać wnioski z każdych Państwa opinii uprzejmie informujemy, iż we wszystkich niepokojących Państwa kwestiach możecie kontaktować się z nami bezpośrednio pod adresem e-mail: info@poliamid.com

@Grzegorz

Tak nowy Szef to niezłe ciacho!!! Ale to nie o dochodzi.....powinno się coś więcej zmienić!

Xxs
@Poliamid Plastics

Ukraince też już uciekają, ile można ciągnąć same nocki, gdzie tutaj jest równe traktowanie.

KoleoS
@Xxs

A jak są normalni pracownicy traktowani ????

Lala Barbie

He hr

Jola

Wspaniały zakład ale smutno patrzeć na to co się tam dzieje mam nadzieję że właściwie otworzą oczy zanim będzie za późno.

Borowik

Ludziska co tutaj się dzieje! Katastrofa strach przychodzić do roboty :(

Dlugi

Z pracy jestem zadowolona jak do tej pory ,jednak liczę na to ze w najbliższym czasie po pandemi sytuacja z tak duza rotacja pracowników zostanie ustabilizowana i zostaną osoby które mają checi do pracy i trochę oliwy w głowie, bo jak narazie działa to na zasadzie bierzemy wszystkich jak leci.Na chwilę obecną takiej patologii i najgorszego sortu jeśli chodzi o pracowników to jeszcze nie było,żaden inny pracodawca ich nie chce bo i tak nie ma z nich pożytku,i to Polaków jak i Ukraińców, przychodzą do pracy pijani pod wpływem narkotyków także az strach przebywać w takim towarzystwie .Dużo informacji nie dociera do dyrekcji ,a sytuacja na rynku pracy jest jaka jest,najgorsze jest to ze przez tych wszystkich nierobów i leni osoby postronne mają kilkanaście razy więcej dodatkowych prac chcąc wykonać właściwie swoje obowiązki, nerwy stres agresja udziela się już powoli każdemu bo jak narazie w tym kierunku nie są podejmowane żadne kroki aby ten problem rozwiązać, działa to na zasadzie wolnej amerykanki jak masz checi to rób jak nie to nie rób.

@Dlugi

Bardzo dziękujemy za opinię. Opisane problemy są dla nas ważne. Staramy się zapraszać do naszej firmy pracowników pracowitych, odpowiedzialnych i godnych zaufania – nie zawsze to się jednak udaje. Sprawą nadrzędną dla nas jest zbudowanie wydajnych i wspierających się zespołów. Nie ma przyzwolenia w naszej firmie na pracę osób nietrzeźwych i pod wpływem środków odurzających. Prosimy o zgłaszanie takich przypadków liderom lub kierownikom działów czy zespołów.

Krótki
@Poliamid Plastics

Tylko tutaj chodzi w głównej mierze właśnie o kierowników i jeszcze wyżej postawione osoby do kogo mamy to zgłosić do pana Boga?

Jestem ciekawa jak obecnie wygląda sytuacja z zatrudnieniem w firmie Poliamid Plastics. Niestety, ale od dłuższego czasu nie pojawiły się nowe, merytoryczne wpisy, z których możnaby się dowiedzieć czegoś więcej o pracy w tym miejscu w czasie pandemii. Czy znajdzie się ktoś chętny i da znać, czy aktualnie to przedsiębiorstwo potrzebuje nowych osób do pracy?

Skowronek
@Anna

Zatrudnienia może i są, ale po znajomości wyłącznie. Najlepiej uśmiechnąć się do zarządu, oni z przyjemnością zatrudnią swoich znajomych z pobliskich zakładów. Niestety na innych działach, mimo wielu zwolnień pracowników nie przewidziane są rekrutacje. Popularna forma organizacji pracy po odejściu pracownika jest tzw. spychologia, raz na jednego, raz na drugiego pracownika. W podziękowaniu za przyjęcie większej ilości obowiązków poklepanie po ramieniu i słowo otuchy od dyrektora "Kto jak kto, ale ty nie dasz rady?"

Wynagrodzenie dobre jeśli masz zamiar przeżyć 2 tygodnie.

Xyz
@.

Dokładnie, żadnych podwyżkę od kilku lat

Xnxx
@.

Dokladnie na dwa miesiące super stawka:)

Babka

Dzień kobiet buhaha ani kwiatka ani nic...

Pracownik polimidu
@Babka

Kryzys jest w kraju, proszę nie wymagać rzeczy, które nie są niezbędne do pracy w naszym zakładzie

Ten
@Babka

Kwiaty były dla kobiet widocznie jesteś kobietą z wąsami i dlatego o tobie zapomnieli ????

Babka
@Ten

@Ten chyba te w donicach co stoją na wejściu do biurowca

Cejrowski w kapciach

Ogólnie to nic do Poliamidu nie mam. Nawet szacunku. Polecam, jeśli chcesz czuć się jak w przedszkolu.

Tajemniczy

Wiesiek oddaj krzesla

Zostaw merytoryczną opinię o Poliamid Plastics - Kłodzko

• Jak się pracuje w Poliamid Plastics?

Zobacz opinie na temat firmy Poliamid Plastics tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Poliamid Plastics?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 3 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Poliamid Plastics