Poliamid Plastics

Opinie o Poliamid Plastics

Witam, jestem byłem pracownikiem tej firmy i z góry tego miejsca nie polecam chodź i tak wiele osób mówi, ze miałem szczęście w tej firmie. Chyba dla tego ze pracował w miarę normalnych warunkach, większość osób tego nie ma, stanowiska pracy są źle przygotowane a reszta pracowników pracuje w chłodnych a w tym momencie opiewającym mrozem pomieszczach, nie można również zapomnieć o mobingu i znieczulicy derektorstwa. A i co to wypłaty to pewnie każdy wie jak wyglada. Jeszcze raz nie polecam tej firmy!!!!

BS

Czyli poziom najniższy w całej kotline???? A może coś się zmienię w 2019

Xys

Proszę o kontakt występuje Rodo w poście poniżej

Grażyna

Jesteście mało aktywni na forum, a Poliamid Plastics prowadzi obecnie rekrutację na stanowisko Magazyniera. Jeżeli posiadacie jakieś doświadczenie na tym stanowisku, to warto żebyście się nim podzielili z użytkownikami forum. Natomiast, dla osób zainteresowanych pracą w firmie dodaję link do tego ogłoszenia: http://www.poliamid.com/kariera/magazynier/

Zibi

Czy ktoś może coś więcej powiedzieć ma temat tej firmy? Jaka atmosfera pracy? Jak przełożeni?

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Poliamid Plastics? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku PRACOWNIK PRZYGOTOWANIA PRODUKCJI wydawały Ci się najkorzystniejsze?
Maciej

@Sady, Twoja wypowiedź nie wnosi merytorycznych informacji do forum. Może chcesz ją rozwinąć i napisać swoją opinię na temat pracy w Poliamid Plastics? Jak oceniasz oferowane warunki zatrudnienia? Czym ten pracodawca wyróżnia się od pozostałych?

Maciej

Jak aktualnie prezentuje się sytuacja Poliamid Plastics? Czy posiadacie jakieś informacje? Czy firma prowadzi nowe rekrutacje? Na jakie stanowiska i jakie należy spełniać wymagania? Myślę, że odpowiedzi na te pytania przydadzą się osobom poszukującym pracy w Kłodzku i okolicach.

Sady

A co u Baśki?

Maciej

@Kleń, forum służy do dzielenia się spostrzeżeniami odnośnie tego, jakim pracodawcą jest Poliamid Plastics. Twój wpis nie ma nic wspólnego z firmą, zatem jeśli znasz firmę to zachęcam do wypowiedzi odnośnie warunków zatrudnienia i atmosfery panującej w pracy.

Maciej

@Stary, o co dokładnie chodzi w Twoim komentarzu? Jeśli masz coś do powiedzenia na temat pracy w Poliamid Plastics - zachęcam. Przypominam, że forum GoWork.pl służy wymianie rzetelnych opinii na temat pracodawców i o takie właśnie proszę użytkowników. Jakie widzicie plusy i minusy pracy w Poliamid Plastics?

Maciej

@Ciekawy, komentarze nie mające związku z wyrażaniem merytorycznych opinii na temat pracodawcy będą na bieżąco usuwane z forum. Czy ktoś z Was pracował lub pracuje w Poliamid Plastics i zechciałby podzielić się z innymi swoją rzeczową i kulturalną opinią na temat tego pracodawcy?

Stary
@Maciej

Kultury brak intelektualnie !!!!!!

Maciej

Ponownie upominam osoby wypowiadające się poniżej, że takie komentarze, jakie piszecie w tym wątku, nie mają żadnego związku z merytoryczną dyskusją na temat pracodawcy - zostaną więc usunięte przez administratora forum. Przed dodaniem kolejnych wypowiedzi zachęcam, aby zapoznać się z obowiązującym na forum regulaminem: https://www.gowork.pl/regulamin

Ciekawy

A jakie są kary??

Maciej

Upominam osoby wypowiadające się poniżej, że komentarze nie mające związku z wymianą rzetelnych opinii na temat tego pracodawcy zostaną usunięte z forum GoWork.pl. To nie jest miejsce na plotki o kolegach i koleżankach z pracy. Jeśli macie do powiedzenia coś merytorycznego o pracodawcy, którym jest Poliamid Plastics z Kłodzka - zachęcam.

Usuń

Usuń siebie

Basia

Drogi obecny.... Daleko mi do zniżki. Mądry zrozumie, a głupi i tak tego nie pojmie. Ale to co piszesz to należysz do tej pierwszej grupy. I tak tego trzeba się trzymać. Pełen szacunek i pozdrawiam

Makłowicz - Zupa Tom Yam Kung

Dziś przepis na wspaniałą zupę! Przepis ten poznałem zwiedzając górskie szlaki Ciang Pang Ping Pong w Azji. SPOSÓB PRZYGOTOWANIA W gotującej się wodzie rozpuścić pastę tom yam kung. Dodać lekko rozbitą nożem trawkę cytrynową oraz galangal. Cebulę, szalotkę, pomidora pokroić w łódki i wraz z liśćmi limonki kafir i papryczkami chilli dodać do zupy. Gdy cebula będzie miękka do zupy włożyć krewetki i kalmary. Gotować ok. 3-5 min. Doprawić solą i cukrem do smaku. Podawać ze świeżymi liśćmi kolendry i mięty.

Makłowicz - Przepis na DEVOLAY

Najpierw należy zeszklic drobno pokrojony czosnek. Następnie piersi myjemy, osuszamy , kroimy na 4 części wzdłuż i ostrożnie tłuczemy przez folię spożywczą ,aby pierś sie nie rozpadła i nie porobiły się dziury. Doprawiamy filety solą, pieprzem i papryką mieloną do smaku. Ser pokroic na grube paski , koperek drobno posiekac i po kolei , na 4 przygotowane filety nakładac po porcji sera żółtego , masło z czosnkiem i koperek. Zwijac od najszerszej części fileta. Trzeba tą czynnośc zrobic dośc zwarcie , aby podczas smażenia kotlet sie nie rozpadł. Przed smażeniem obtoczyc w jajku i w mące i smażyc na rozgrzanym oleju , do czasu az zarumienią sie na złoty kolor. Jeśli chcecie więcej wariacji kulinarnych chce widziec waszą aktywność! Pochwalcie sie czy smakowało. Pozdrawiam ;)

Mniam
@Makłowicz - Przepis na DEVOLAY

Rewelacja jeszcze nigdy nie jadłam tak smacznych Dewolaji. Super soczyste i te maselko. A jutro mamy Piateczek czy można prosić o jakieś szybkie danie.? Dziękujemy i pozdrawiamy

Makłowicz

Wszystkie składniki (łącznie z 1/2 łyżeczki oleju) dokładnie wymieszać lub zmiksować. Patelnię bardzo dobrze rozgrzać i lekko naoliwić. Smażyć cienkie naleśniki - na patelnię wylewać około 3/4 chochelki ciasta. Smażyć z obu stron, do uzyskania złotego koloru. Smacznego:-)

Mniam
@Makłowicz

Pychotka polecam. Czekam na kolejne inspiracje kulinarne

Magazynier 1 i 2

Częśc od jakiegoś czasu pracuje na magazynie zarządzanie to ... Michał robi za nas wszystko a my tylko porządki i produkcja zero odpowiedzialności i ryzyka stracenia premi Praca z Adamem to prawdziwa jazda Każdy wiedział co ma robić i nikt by nie pomyślał że można grać w ch.. tak jak teraz Nie wiem jak to jest możliwe i kto podjął taką decyzję aby Michała zrobić kierownikiem. I dać mu 2 magazyny On gdyby nie pomoc Tomka i Adama to by zginą Chłopacy zarządzają magazynem a on zbiera tylko Laury i kasę Tomek z Adamem ogarnęli te magazyny i spełnili wizję Pana Grześka Tak jak się ustawił Michał to chyba nikt w tej firmie się nie ustawił Niby wszystko wie wszystko robi a tak naprawdę ile razy wejdę do biura to on siedzi na OLX albo Allegro i gada przez telefon ze swoją Panią Każdy na górnym magazynie robi co mu się podoba Zastępca T. tak jak on przez cały dzień robi 1 wysyłkę i spędza cały dzień w Raku a inny robią resztę Jestem bardzo ciekawy kiedy to się zmieni ...Michał jak by mógł to by Pawłowi P wszedł w d.. Tak to goni do roboty a jego to nigdy i nawet uwagi mu nie zwróci że przez cały dzień robi 1 wysyłkę Mam cichą nadzieję że w końcu Pan Grzegorz przejrzy na oczy Pozdrawiam Magazyny .

Bobas
@Magazynier 1 i 2

Anonimowość Internetu...brawo!!!Magazynier 1 i 2 gratki za odwagę!!!Prawdziwe Byki????????????????????ja jebie...A może tak się przedstaw...imię nazwisko...niespełnione ambicje?????????????????Prawdziwy facet XXI wieku...pewnie nosisz ciasne spodnie kolczyki w sutkach i mieszkasz z rodzicami????????????????

Ruqola
@Magazynier 1 i 2

Facet XXI wieku ... internet i wylewanie żalów. Jak sie komuś nie podoba prosta droga. Przecież nikt nikomu nie broni zostać kierownikiem. Najłatwiej anonimowo psuć komuś opinie i zarzucać rożne rzeczy...moze zacznij od siebie?

Big Ben
@Magazynier 1 i 2

Magazyn już nie istnieje!

Pawel
@Magazynier 1 i 2

Jak się wyda to ja Ci wejdę w (usunięte przez administratora) pozdrawiam. Paweł;)

Kqpa

Co nastała taka cisza na forum poliamidu?

Do zapracowanego
@Kqpa

A co... Nudzi Ci się? To może dla odmiany zacznij pracować a nie szukać smrodu który tak lubisz...

anon

Gdzie pracuje teraz Baśka ?

&anonim &
@anon

Prawdy znać nie musisz. Ma się dobrze. Firma nowa ja docenia, wysoko się wybiła wiedzą, praca, i mądrością.a dla was kochani niech to będzie zagadka gdzie? Trzeba było ja docenić w poliamidzie. Teraz docenia ja inna dobra firma, która się dziwi i śmieje z was poliamidzie. Bo takich osób się nie pozbywa tylko docenia.

V.I.P.

nie pisała to Mirka, pisze Oksana (usunięte przez administratora)

Oksa

A jak można się dogadać z górą?

V.I.P.
@Oksa

czego jeszcze potrzebujesz?

Logistyk

Panowie magazynierzy nie dawajcie skośnookiemu wózka widłowego Jego styl jazdy to jedna wielka kpina Czy on ma w ogóle papiery ?? Większej sieroty na wózku nie widziałem !!

Zostaw merytoryczną opinię o Poliamid Plastics - Kłodzko

• Jak się pracuje w Poliamid Plastics?

Zobacz opinie na temat firmy Poliamid Plastics tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Poliamid Plastics?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 3 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Poliamid Plastics