Poliamid Plastics

Opinie o Poliamid Plastics

Ola

A kto to Rycerz ??

JB

A mi Bartka nie szkoda, wszyscy wiedza ze ma problemy i w domu i w pracy! Dobrze wiedział co i z kim robił......

@JB

A co on takiego robił hm..znam go prywatnie i służbowo i nie uwierzę ci że Bartek kogoś miał ... To że rozmawia z Ukrainkami czy też tańczy to odrazy powód do tego że zdradza zajmij się swoim życiem A jak masz jakiś dowód na to że.cos robil to podam ci mejla i mi wyślij A nie piszesz takie głupoty i jak myślisz że podpiszesz się jak kierownik jakości to odrazy podejrzenia pójdą na niego zero godności podaj swoje dane prawdziwe a nie wysane z palca mamy już na forum Rycerza Jacka Jacka JB zaraz będzie BB czy WR jak coś piszecie to miejsce odwagę się podpisać swoimi danymi jedynie Basia pokazała. Że ma jaja w tej firmie

Były magazynier

Część Pracowałem jakiś czas temu na magazynie Nie wiem jak wy możecie mówić że macie ciężko na produkcji Zapraszam na magazyn Do Adama albo Michala robota naprawdę ciężka Załadunki ręczne aut przy + 35 stopniach lub - 20 Chłopacy wporzadku ale co do wykonywanej pracy i zarobków to naprawdę jakaś masakra Więc jeśli chcecie wszyscy narzekać jak wam ciężko to zgloscie się do Michała albo Adam oni wam pokażą jak wygląda ciężka pracy w Poliamidzie Pozdrawiam chłopacy P.s Tak jak na magazynie i mieszalni jest ciężko to w całej firmie tak nie ma

Były magazynier

Byłeś pracowałeś na magazynie czy mieszalni że tak gadasz Tobie źle jest na produkcji gdzie w porównaniu do nich to nic nie robicie Podejdź do chłopaków z magazynu znajdą ci zajęcie i będziesz mógł porównać gdzie jest naprawdę ciężko A to jak płacą to raczej nikogo nie obchodza A jak ci to nie odpowiada to zwolnij się ...

Na wypowiedzeniu

Dno, brud, narzekanie i beznadziejna atmosfera..... maja nas za nic?? Nie polecam oszustwa i kłamstwa !

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Poliamid Plastics? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku PRACOWNIK PRZYGOTOWANIA PRODUKCJI wydawały Ci się najkorzystniejsze?
Obecny

Nie wiem jak możecie pisać takie bzdury Te oszczerstwa co wypisujcie są gowniarskie brak odwagi aby powiedzieć to w oczy Doceniają ludzi co pracują a nie się opieprzaja i wnoszą jakieś pomysły do firmy a nie siedza na (usunięte przez administratora) i modlą się aby jak najszybciej iść do domu Co was obchodzi co robi Pan Bartek czy Wojtek po pracy to ich sprawa prywatna a wam to przeszkadza a może byliście ich materacem ?? ze wiecie kto z kim i kiedy hm... Co do zarobków to fakt na produkcji szału nie ma ale hm... Co my tam za pracę mamy 8h pakowania detalu do kartonów heh jak chcecie więcej zarabiać to idźcie do Czech ale zobaczycie jak się NAPRAWDE pracuje i stwierdzicie że w Poliamidzie to są wakacje a nie praca Chociaż tam długo też nie popracujcie skoro taka firma jak Poliamid was wywalił to musicie być wybitni .. Najlepiej narzekać i robić wszystkim koło (usunięte przez administratora) nie widząc siebie

Matrona
@Obecny

Obecny no to gratuluję że tylko siedzisz 8 godz i pakujesz detale w worki ,żyć nie umierać,wakacje marzeń,kurcze chyba się zatrudnię,a że tak zapytam-język nie boli od lizania liderowi czy brygadziscie że Ty tylko tak siedzisz,bo raczej nie każdy ma tak dobrze,pozdrawiam

@Matrona

A co ty tam takiego ciężkiego masz do roboty iść zwarzyc karton czy worek Bez przesady

Obecny

Sere.. dla czego nie powiesz im tego osobiście Pierniczyć w koło to każdy potrafi Czy ty myślisz co ty piszesz możesz rozwalić teraz przez te wpisy komuś rodzinę Nie sądzę żeby Bartek coś złego ci zrobił żeby mu zrobić taki smród na same święta Jesteś zwykłym s m i e c i e m A miałem cię za normalna osobę dobrze że cię nie ma w naszej rodzinie Poliamidu Bartku Poliamid jest z tobą każdy wie że to co te pajece pisza to nie prawda

zainteresowana

Jak warunki pracy w tej firmie??? da się przeżyć?

KK

Wszyscy o tym wiedza i co???? Jest cicha aprobata?

Basia

Takimi bzdurami możecie komuś rozwalić rodzinę. Byliście Bartka materacem? Ludzie trochę rozumu miejcie.

Zostaw merytoryczną opinię o Poliamid Plastics - Kłodzko

• Jak się pracuje w Poliamid Plastics?

Zobacz opinie na temat firmy Poliamid Plastics tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Poliamid Plastics?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 3 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Poliamid Plastics