Ekoid Iwona Majewska-Durjasz

Katowice

Opinie o Ekoid Iwona Majewska-Durjasz

Zaszła

Chcesz dorobić się nerwicy to polecam. Byłam zobaczyłam i dziękuję. OMIJAĆ z daleka.

Arbiter

Skoro są różnice w wynagrodzeniu to komentarzy nie piszą byli „rozżaleni” pracownicy tylko obecni „wierni” jak pies pracownicy. Widocznie boją się o swoją „pozycję” i sprawdzają na ogłoszeniach o pracę kogo i za jaką proponowaną kwotę przyjmie firma. Wszystkich nowoprzyjętych zdolniejszych od siebie pomału wykańczają za aprobatą właścicielki… Widocznie piszą negatywne komentarze, bo żal im, że inni już dawno odeszli z firmy lub pozakładali własne (i może zarabiają 4 tyś netto i mają „łekoajdi” gdzieś) a oni nie mając papieru toaletowego z nadrukiem dyplom są skazani jak niewolnicy tyrać. Nie są w stanie napisać dobrego paszkwila, bo widocznie rekrutacja w firmie wybiera i ceni osoby na tyle myślące, aby potrafiły oszukiwać urzędy a tym samym dać zarobić właścicielce na przestępczym procederze, a na tyle głupie i bez perspektyw, aby tkwić w tym syfie i cieszyć się ochłapami.

Tadek

Jaka ta manufaktura jest każdy widzi. Nie ma sensu się rozwodzić wystarczy tylko reakcja urzędników którzy słyszą nazwę "łekoajdi" i wszystko jasne. Na całe szczęście jest kilka innych firm które generują dokumenty tak jak należy. Tak przy okazji dokumentów nie generuje się poprzez CTRL+C i CTRL+V. Mapy mają być mapami a nie wydrukami z Google maps. Po prostu uważać lub przygotować się na "pośmiewisko" w urzędzie

Podsumowanie dla Rebe

Skoro pracowałaś do połowy lipca to na pewno masz na imię Dominika . Poniżej kilka faktów dla Ciebie 1. Nazwisko właścicielki pisze się przez "j" a nie "i" - po 2,5 miesiąca pracy wypadało by wiedzieć - brak takiej wiedzy sam w sobie stanowi dowód w sprawie jak traktuje się własne miejsce pracy - chcesz szacunku, okaż go sam . 2. To że właścicielka klnie jak szewc to powszechna tajemnica :) , ale nigdy nikogo nie wyzywa . Skoro ktoś bierze to do siebie to już najlepiej wie dlaczego - tym bardziej dziwi fakt że nie chciałaś się zwolnić wcześniej i dopiero na usilne prośby Szefowej ( przez całą dniówkę tłumaczyła Ci że masz sobie znaleźć inne miejsce na ziemi a jej nie dokuczać ). 3. Ponieważ co do wynagrodzenia mam inne dane rozumiem że przelewy dla Pani to pomyłka . Rozumiem zatem ze publiczne stwierdzenie o wysokość pensji jest podstawą do wystąpienia do Szanownej Pani o zwrot nadpłaconej pensji za trzy miesiące - mam nadzieję że zwróci je Pani tak samo solidnie jak je dostała ( mimo tego że żadna dokumentacja nie została zrobiona). 4. Nie wiem co Pani robi ze swoim dyplomem u nas jest papier toaletowy . Faktem jest że Szefowa zawsze powtarza że do zrobienia czegokolwiek potrzebna jest wiedza na temat a nie dyplom. Dlatego ciągle powtarzała Ci - myśl kobieto jak coś robisz :) . Dowód na to że miała rację - - jeśli pracujesz u "Niemca" od 1 go sierpnia czyli do 12tego to 9 dni roboczych i w tym czasie zdążyłaś "napisać" dokumentację, przejść weryfikacje u szefa , złożyć w urzędzie i zdążyły one przejść sito w urzędach ( bo użyłaś liczby mnogiej ) to powinnaś zajrzeć do KPA (Kodeksu Postępowania Administracyjnego) - tego się po prostu nie da . Wniosek - nawet żeby napisać wiarygodny paszkwil trzeba pomyśleć. Powodzenia życzymy na dalszej drodze życia

Rebe

Do niedawna znaczy do około połowy lipca pracowałam w EKOID. Co można powiedzieć . Właścicielka bardzo niegrzeczna. Potrafi do podwładnego/podwładnej wyjechać od "kur...." i temu podobnych. Niby ciągle zatrudnia ale mało kto z powodu zachowania jej, jej córci i dwóch pociotków jest tam w stanie wytrzymać dłuższy czas. Musiałam odejść i coś zabawnego projekty robione w EKOID sprawdzane przez tą parodie szefa ciągle cofane. W obecnej firmie mimo że nadal pisane językiem prostym jak dla małpy. Nie tylko przechodzą bez zgrzytu weryfikację obecnego szefa ( mającego odpowiednie uprawnienia) ale co jeszcze dziwniejsze przechodzą bez problemu sito w urzędach. Ten sam styl pisania te same określenia i tylko zmieniłam firmę. No i jest jeszcze jedno co też o tej firmie nie świadczy dobrze. W EKOID bakałam za 2000brutto obecnie pracuję ( bo to można śmiało nazwać pracą ) za 4000 netto . Jest różnica .... no jest i tego pani Duriasz nie przebije. Choć jestem na próbnym okresie. Jest też jeszcze jedna różnica. Szefem/Właścicielem jest Niemiec ... a więc ogromna różnica. Do tego oskarżenia o wykradanie danych, oskarżanie o kłamstwa, poniżanie w stylu " twój dyplom to sobie dupę nim można podetrzeć"... No ale czego można oczekiwać od osoby mającej nadmiar ego .

...

Pracownicy obgadują i śmieją się z nowo przyjętych, celowo wynajdują błędy w dobrze zrobionych opracowaniach i strzelają fochy. Programy, na których pracuję się zabijają się, przez co nie można nic zrobić.

partner

przeciwnie - dobra firma, za stosunkowo nieduże pieniądze naprawdę rozumie potrzeby inwestora. Opracowania co prawda może są na mizernym poziomie, ale przecież tu chodzi tylko o korzystnie załatwiony papierek i pozbycie się odpowiedzialności.

adryd

jeśli autor tej negatywnej recenzji jest specjalistą, to chyba marnym. trudno na rynku środkowej Europy trafić na bardzie kompetentną osobę jak Pani Iwona Duriasz. Osobom nieszczęśliwym, sfrustrowanym i pragnącym osiągnięcie porażki ZDECYDOWANIE NIE POLECAM WSPÓŁPRACY!

Konwalia

Traktowanie ludzi jako "rzecz" i brak szacunku dla nich jest na porządku dziennym. Pokusiłabym się nawet o stwierdzenie, iż mamy do czynienia z "mobbingiem" który stosuje wobec ludzi tam pracujących. Jak ktoś chce stracić zdrowie to jest to firma stworzona dla niego ...

zenon

Nie polecam współpracy. Nie wiem dlaczego moja opinia zniknęła!

.........

Zdecydowanie nie polecam współpracy z tą firmą. Liczne błędy merytoryczne w dokumentacjach, poprawki i traktowanie w sposób lekceważący mnie jako inwestora przez właścicielkę firmy panią Iwona Majewska-Durjasz. Ma uprawnienia tylko uprawnienia hydrogeologiczne, a sygnuje swoim podpisem także dokumentacje geofizyczne co jest niezgodne z prawem. Kobieta wyniosła, bez skrupułów. Po rozmowie z nią wynikało, iż to ona jest najważniejsza, ustanawia prawo i jak to ona stwierdziła zawsze można je obejść. Ukierunkowana tylko i wyłącznie na pieniądze.

Zostaw opinię o Ekoid Iwona Majewska-Durjasz - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ekoid Iwona Majewska-Durjasz