P.H.U. CARDO TOMASZ HAK

Toruń

Opinie o P.H.U. CARDO TOMASZ HAK

bvzcx

Spokojnie idzie sezon może się coś zwolni @kaiao albo ktoś odejdzie na emeryturę

anonimus

Wg mnie wlasciciel jest OK, nie jego wina ze wyszlo jak wyszlo, poprostu z GDKKiA nie da sie wspolpracowac. Jak ktos go nie zna niech nie pisze takich opinii.

mat

To prawda kasa dla pracowników jest zawsze na czas i dobry pracownik jest doceniany, a w dzisiejszych czasach nie ma nic za darmo, robisz to masz, każdy widział chyba nieraz ludzi w pomarańczowych kombinezonach, którzy spacerują i myślą co tu robić żeby się nie narobić, a korek się powiększa. Zresztą krytyka to dzisiaj norma.

Zgadzam się z większością wpisów ! ale jeśli chodzi o płace dla pracowników to podobno nie można powiedzie złego słowa,kasa zawsze na czas! ( usunięte przez administratora )Ale czego nie robi się dla kasy! pozdrawiam.....

Firma działa świetnie i aż żal czytać takie złośliwe opinie

ano

Współpraca z tą firmą coraz lepiej sie układa. Może mieli trudne początki ale już jest coraz lepiej. Polecam.

h

jeśli to prawda prosze podac dane

wierzycielka

jestem rozczarowana postawą firmy CARDO... trudno ściągnąć swoją należność

Zostaw opinię o P.H.U. CARDO TOMASZ HAK - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.H.U. CARDO TOMASZ HAK