Biuro Hydro-Pol-Silesia Marian Skurski

Katowice

Biuro Hydro-Pol-Silesia Marian Skurski

Opinie o Biuro Hydro-Pol-Silesia Marian Skurski

Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Krzysztof

Własciciel tej działalności gospodarczej zbiera ludzi z tak zwanego przypadku by zaoszczędzić na placy Wyłudza pracę tych ludzi i tym ludziom nie płaci Zwykła hienna o zachowaniu owieczki materiały ktorych używa do remontu są często z odzysku i niezawsze w dobrym stanie Zetknołem się z nim

plk

slyszeliscie ze firma HYDRO-POL-SILESIA, jest firmą remontowo-budowlaną która działa na rynku od 1993 roku i potrafia zrealizować każde zamówienie od projektu po wykonawstwo. nie powiem ze sama bym chciala sie tam dostac na kosztorysanta

Zostaw opinię o Biuro Hydro-Pol-Silesia Marian Skurski - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biuro Hydro-Pol-Silesia Marian Skurski