Opinie o Exadel sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Exadel sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Exadel sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Exadel sp. z o.o. w Szczecin

Maria Nowy wpis

Ktoś pisał jakiś czas temu, że nie dostał feedbacku. Ja z kolei teraz nie mogę znaleźć nawet oferty do firmy, a byłabym zainteresowana pracą w branży. Odbywają się jakieś rekrutacje? Jeżeli tak, to na jaki etat? Kolega mi polecił firmę, ale też nie miał aktualnych informacji odnośnie konkretnych stanowisk niestety.

Kandydatka Nowy wpis

Mijają już 3 miesiące od mojej ostatniej rozmowy "przed złożeniem mi oferty". Rozumiem odrzucenie - jasna sprawa ale wymagałoby to chociaż emaila. Zero profesjonalizmu, oczywiście dalej szukają na te samo stanowisko.

Kandydat Nowy wpis

Zaczepiła mnie rekruterka na mediach społecznościowych. Zaproponowała rozmowę. Może nie była to moja najlepsza rozmowa, może nie byłam najlepszym kandydatem do tej pracy ale sam fakt umówienia się na videochat na rozmowę i nie włączenia kamery przez rekrutera zniechęcił mnie do firmy. Bardzo negatywnie odebrał tą sytuację. Czekałam na odpowiedz zwrotną o tym czy dostałam się do kolejnego etapu. Miała pojawić się następnego dnia. Po 2 dniach e-mail że praca jednak jest w innym wymiarze etatowym niż rekruterka myślała. Ciężko wypowiedzieć się o firmie. Ale sam proces rekrutacji oceniam bardzo słano.

Damian Nowy wpis
@Kandydat

To trochę dziwne. Zostałeś zaproszony na rozmowę a później wyszło że nie było pracy w takim wymiarze w jakim byś chciał. No dobra ale sama rozmowa rekrutacyjna w jaki sposób przebiegała? Były testowane w jakiś sposób Twoje umiejętności i wiedza? Sam szukam pracy i na zaś bym już wiedział. Trudne pytania też się pojawiały? Stresująco?

Szymon

Pracuję w Exadel już od kilku lat i mogę wprost powiedzieć, że to świetne miejsce do pracy. Poza podstawowymi benefitami takimi jak zajęcia językowe, pokrycie kosztów certyfikacji i kursów, karta multisport, LuxMed etc, mają też naprawdę dużą społeczność ekspertów w której wszyscy chętnie dzielą się swoim doświadczeniem. Nie miałem również żadnych problemów podczas dyskusji o podwyżce lub zmianie stanowiska na wyższe. Wady? Dużo biurokracji wewnątrz firmy sprawia, że czasem trzeba wiele czasu aby rozwiązać najprostszą sprawę. Ale HR jest zawsze miły i robi co może.

@Szymon

Brzmi super :) a osoba bez doświadczenia ma szansę się tu dostać? Bo skoro szkolenia tutaj to nie problem to może byłaby to fajna opcja na start.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Exadel sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Marketing

Odbyłem dwie rozmowy. Jedna z bardzo sympatyczną Panią od HRu, która otwarcie powiedziała pod koniec rozmowy że się super nadaję do tej pracy. Wrzuciła mi spotkanie na następny dzień z szefową marketingu, która nie włączyła kamery, była niesympatyczna, chciała wykazać się swoim oh i ah, po czym poprosiłem aby mi dali feedback jak to tylko możliwe ponieważ prowadziłem rekrutację z 2 innymi firmami. Minęły 3 tygodnie, zero odpowiedzi, brak szacunku do mojej osoby a sam byłem dyspozycyjny dla nich z dnia na dzień, ponieważ tego wymagali. Nie tak powinno się podchodzić do kandydatów - pierwszą Panią pozdrawiam, drugiej osobie proponuję posypać sobie głowę solą i być troszkę bardziej zrozumiały.

Kandydatka
@Marketing

Ja również nie dostałam żadnego feedbacku, tylko taki, że jestem super kandydatką, mają jeszcze rozmowy. Ale do dziś cisza - minął miesiąc. To bardzo nieprofesjonalne podejście. Nawet gdyby teraz mi zaproponowali pracę - nie przyjełabym bo nie traktują mnie poważnie.

@Kandydatka

Czasem proces rekrutacyjny trwa trochę dłużej. Może warto się z nimi skontaktować i zapytać na jakim etapie jest rekrutacja? Czy już się pytałaś?

Klaudia

Aplikowałam na stanowisko IT Recruitera i dostałam odpowiedź od rekrutera już następnego dnia. Kontakt był szybki, jak chciałąm przełożyć rozmowę to nie było problemu. Podczas 1 rozmowy HR dostałam wszystkie informację jakie były mi potrzebne. Zostałam zaproszona na pozostałe etapy: 1 : z Senior Recruiterami a ostatnio z Leadrką HR - mega miłą osobą. Cały proces wspominam bardzo dobrze. Od wysłania CV do feedbacku po procesie minęło 10 dni i ten feedback dostałam był on negatywny ale to ze względu na fakt, że znaleźli osobę , która miała większe doświadczenie niż ja. SAm proces wspominam bardzo dobrze

@Klaudia

To jak dużego doświadczenia wymagali? Jakie ty miałaś no i czy wiesz jakie miała ta przyjęta osoba?

Klaudia
@Beata

Wymagali 2+ lata doświadczenia , nie wiem nic o tamtej osobie więc nie pomogę :(

Max

Aplikowałem na Data Security Officer. Rozmowe zaplanowała Pani z Białorusi na godzinę 5.30 PM Eastern Time - i wdzwoniła się na 4.00 P< :) wysyłając do mnie informację że czeka na mnie na spotkaniu. po czym odpowiadając mi na wiadomość ze spotkanie było planowane na inną godzinę - odpisała że zdecydowali się na dalszy proces rekrutacji z innymi kandydatami. Najgorsza firma z jaką miałem rozmowy kwalifikacyne - gorąco nie polecam i zgadzam się z opiniami poniżej

Wanda
@Max

Aha ale to czekaj oni myśleli, że się sam magicznie domyślisz, że podmianka godzinowa jest czy zapomnieli info wysłać? Bo jeśli tak wyszło to ja ciekawa jestem co góra tutaj na to, raczej z takiej utraty potencjalnych pracowników nie byliby zadowoleni

tester

Potwierdzam opinie Zuzi Firma wymaga bezpłatnych nadgodzin - bo klienci z USA. Zaczynasz prace o 9, daily masz o 18.00, potem kolejne spotkania wieczorem lub w nocy oczywiscie placa za 8 godzin hehehe do tego tragiczne projekty, brak dokumentacji, wsparcia, chaos

Wanda
@tester

No nie wiem czy to takie zabawne, że ucieka jedna godzina... To jest uznawane za bezpłatną przerwę czy jak? No bo jakoś uargumentować chyba to trzeba

Zuzia

Jedna z gorszych rozmow w moim zyciu. Manager z Bialorusi plus druga osoba w tle, bez kamery, na mute, ktora sie nie odezwała slowem przez godzinę. Podejscie do pracy jak w kolchozie. Godziny od rana do wieczora, bo klienci ze Stanow. Pracownik ma godzine na odpisanie managerowi na zapytanie. Managerka zrobila tragiczne wrazenie. Ewidentnie nie ma pojęcia o zachodnim stylu zarządzania ludzmi. Przestrzegam przed tą firmą

senior dev

Nie wiem jak się pracuje ale sama rekrutacja już dużo mówi o firmie. Coś mnie podkusiło by tam startować. Typowa wschodnia mentalność, pracownik na technical interview spóźniony 15 minut, nie słucha, pisze z kimś na czacie w trakcie i się podśmiechuje, kiepski angielski. Skoro tak się zaczyna to już wiadomo co będzie dalej. Podziękowałem grzecznie i się ulotniłem. Jak macie doświadczenie to omijać takie kołchozy, tym bardziej jeśli wiecie jak się pracuje w normalnych zachodnich firmach.

Dorota
@senior dev

Tylko z powodu jednej osoby zrezygnowałeś czy coś jeszcze Ci nie pasowało? Co na tym spotkaniu sprawdzali?

ciekawy

co się zmieniło od 2018 roku? jak się teraz pracuje w tej firmie?

Nie polecam tej firmy

Nie polecam tej firmy, jednego dnia pracuje się dużo za dużo, (usunięte przez administratora)a parę miesięcy później okazuje się, że w firmie brakuje ludzi... Dodatkowo trzeba się liczyć z pomówieniami ze strony współpracowników z innych krajów przed którymi nie ma się jak bronić, nawet pytania w prost co było nie tak są pomijane

Zostaw merytoryczną opinię o Exadel sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w Exadel sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Exadel sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Exadel sp. z o.o.?

Exadel sp. z o.o.
  • Emilii Plater 28