Opinie o Centrum Badań i Rozwoju Technologii dla Przemysłu S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Centrum Badań i Rozwoju Technologii dla Przemysłu S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Centrum Badań i Rozwoju Technologii dla Przemysłu S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Badania naukowe w dziedzinie nauk przyrodniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Badań i Rozwoju Technologii dla Przemysłu S.A. w Warszawa

Jak długo czekaliście na odzew z Centrum Badań i Rozwoju Technologii dla Przemysłu S.A.? Oddzwaniają zawsze?

Ada Nowy wpis

Zauważyłam ofertę pracy dla księgowej. Nie ma tu jednak opinii z tego zakresu. Jest tu może ktoś z tego konkretnego działu i mógłby opowiedzieć o atmosferze tym czy warto starać się o prace? ze względu na adres biura tym bardziej myślę o swojej kandydaturze

Kandydat Nowy wpis

Brałem udział w rekrutacji na stanowisko kierownicze - rozmowa bardzo na poziomie, pani rekrutująca bardzo dobrze zorientowana w tym, czym firma się zajmuje (to nie powszechne). Jednak mimo jasnej deklaracji, że informacja o wyniku zostanie przekazana niezależnie od tego, jaki ten wynik będzie, mimo upływu wielu miesięcy nie wpłynęła. Bardzo rozczarowujące i poniżej standardu dla firmy cywilizowanej

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Centrum Badań i Rozwoju Technologii dla Przemysłu S.A. odbywa się w siedzibie firmy?

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Centrum Badań i Rozwoju Technologii dla Przemysłu S.A. na stanowisko Księgowy/a bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.

Cześć, może ktoś z Was wie, na ile jest umowa na stanowisku Specjalista ds. zakupów z ogłoszenia, które wstawili? Jest napisane, że oferują umowę o pracę, ale to wszystko. Nie wiadomo, czy na długo czy krótko.

@Marta

3m o.próbny, dalej (if yes) na czas nieokr. Uczciwy deal

Grzegorz

Brałem udział w rekrutacji na stanowisko inżynieryjne. Podzielę się moją opinią dotyczącą dwóch etapów rekrutacji w tej firmie w porównaniu do swoich doświadczeń branżowych i rekrutacji w podobnych instytucjach. To co najpierw mocno rzuca się w oczy to ekstremalnie długi czas rekrutacji wynoszący 3 miesiące i więcej, czyli firma negatywnie konkuruje o prym w tym obszarze z amerykańskimi korporacjami mającymi 5 etapów weryfikacji. Podczas rekrutacji nie odnosiłem wrażenia, że potencjalni przyszli współpracownicy wiedzą kogo na prawdę potrzebują na to stanowisko. Komunikacja w trakcie rekrutacji jest na bardzo niskim poziomie. Potwierdzam komentarz użytkownika Kandydat z dnia 05.08.2022 12:00, że uzyskanie wyniku rekrutacyjnego wymaga uporu i asertywności. Ja swój wynik poznałem dopiero po kilku telefonach i e-mailach. Rekrutujące osoby nie dotrzymują także swoich własnych terminów, należy też brać pod uwagę opóźnienia w procesie rekrutacyjnym. W drugim etapie należy liczyć się, że odbędzie się w potencjalnym miejscu pracy i trwa to około 3 h lub więcej. Jeżeli pracujecie i szukacie lepszego dnia to bez dnia wolnego się nie obejdzie. Jeżeli jesteś studentem, który ma trochę czasu możesz próbować. Natomiast ludzi ceniących swój czas, mających rodzinę lub możliwości do pracy gdzie indziej zachęcam do przemyślenia kilka razy opcji wysłania CV do Centrum Badań i Rozwoju Technologii dla Przemysłu S.A. Myślę, że zdążycie zatrudnić się w innych, lepszych, miejscach trzy razy nim skończy się pierwszy etap.

Kamil
@Grzegorz

Cześć, czy brałeś udział w rekrutacji na stanowisko inżynier materiałowy - fizyk - nanotechnolog? Czy uzyskałeś jakąkolwiek odpowiedź o wyniku rekrutacji? Czy musiałeś się dopraszać żeby uzyskać jakiekolwiek informacje?

W Centrum Badań i Rozwoju Technologii dla Przemysłu S.A. trwa proces rekrutacji na stanowisko Specjalista Ds. Zakupów. Brałeś w nim udział i zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Podziel się swoimi odczuciami związanymi ze spotkaniem z przedstawicielami firmy.

renia

byłam na testach w cbrtp i pytali o doświadczenie w zakupach w tym projektach z dofinansowanime. pani która mnie przesłuchiwała pytała o charakter zakupów co obśługiwałam, dla kogo, jakie wartości. Na testach analiza dokuemntwów, specyfikacji technicznej, rozwiązanie problemów logicznych...

Urszula
@renia

Jak Ci poszło? odezwali się? Jakie proponowali zarobki?

Czy braliście udział w rekrutacji na stanowisko Specjalista Ds Kadr I Płac w Centrum Badań i Rozwoju Technologii dla Przemysłu S.A.? Jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem firmy?

nnat

standardowo, wywiad dostałam dość dużo pytań o naliczanie płac i nowy ład :P a w kolejnym etapie test wiedzy + excel, ale niestety nie przeszłam 1 etapu

@nnat

Test wiedzy na temat czego? Możesz podać przykładowe pytania jakie się pojawiały? :D

Mimo udanej rozmowy kwalifikacyjnej, zapewnieniu o przekazaniu informacji o dalszym etapie lub odrzuceniu kandydatury, niestety żadnego kontaktu ze strony pracodawcy brak. Szkoda, jednak jakąś informację wypadałoby przekazać, zwłaszcza gdy sugeruje się, że "najpewniej" widzimy się w następnym etapie.

Co wchodzi w socjal Centrum Badań i Rozwoju Technologii dla Przemysłu S.A.?

Multisport i pakiet opieki medycznej, premia uznaniowa

Ewelina
@Gość

O, a premia zależy od czego? Ciekawe, czy inicjowanie nowych projektów jest premiowane.

szefu
@Ewelina

najczęściej od zaangażowania w dodatkowe prace, usprawnienia, wsparcie w pracach innych działów

O premii zapomnij, a za socjal i tak musisz płacić, więc skończcie pompować te brednie.

dama
@Gość

co do socjalu nie widzę różnicy w podejściu do innych firm, w których pracowałam. część płaci pracownik część firma - standard. ja swoją premię otrzymałam więc jestem happy!

Izabela
@dama

Za jaką część socjalu trzeba płacić i jak on właściwie wygląda?

Jak wygląda praca na stanowisku Konsultant w firmie Centrum Badań i Rozwoju Technologii dla Przemysłu S.A.? Czy mogę liczyć na więcej niż 6400 , jeżeli mam duże doświadczenie?

gentleman

firma płaci dobrze, są spore oczekiwania i na pewno nie brakuje pracy. Ja dostałem na start tyle ile chciałem a też przyszedłem z konsultingu :)

Witold
@gentleman

A co to znaczy dobrze? Dla każdego może oznaczać coś innego ;). Poda ktoś przykładowe widełki?

mlody
@Witold

jakiś czas temu miałem 9,5k brutto na konsultancie, miałem sporą podwyżkę po okresie próbnym. Widziałam wpis odnośnie rotacji i chyba gościu byliśmy w innych firmach bo raczej przybyło dziesiąt osób do zespołu, a zmiany są wszędzie. wypowiedz się rzetelnie

(usunięte przez administratora)Kasa w porządku, ale o premii zapomnij. Harówka (usunięte przez administratora) (jak wyrobisz nadgodziny to nawet ich nie odbierzesz, bo nie będzie kiedy), atmosfera między działami to sztuczne stwarzanie wrażenia sympatii, a tak naprawdę musisz uważać komu i co mówisz. Straszna rotacja pracowników, bo "nie liczy się człowiek, a biznes" - popularna teza głoszona przez zarząd. Jeśli ktoś szuka czegoś na chwilę to jest to dobra opcja. W innym wypadku nie polecam i omijać szerokim łukiem.

Czy w Centrum Badań i Rozwoju Technologii dla Przemysłu S.A. możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

paweł

ale to chodzi ci o taki system jak w wages w UK?

Jaką umowę oferuje Centrum Badań i Rozwoju Technologii dla Przemysłu S.A. dla osoby na okresie próbnym? Z tego co widzę, to aktualnie poszukują kogoś na stanowisko Specjalista Ds. Zakupu.

młody

z tego co pamiętam to zawsze były umowy o pracę, to chyba in plus?

Czy warunki zatrudnienia oferowane przez Centrum Badań i Rozwoju Technologii dla Przemysłu S.A. dla pracy jako Specjalista Ds. Zakupu są dla was satysfakcjonujące?

Mg21

Porównując do innych firm jest ok!

Jaka atmosfera jest między działami w Centrum Badań i Rozwoju Technologii dla Przemysłu S.A.?

paweł

Atmosfera jest bardzo przyjazna, generalnie działy i oddziały są ze sobą w codziennych relacjach więc bez współpracy i dobrych relacji nie dałoby rady ;)

Przemysław
@paweł

O, fajnie że orientujesz się co się dzieje w firmie. Może w takim razie napiszesz coś o zarobkach w Centrum Badań i Rozwoju Technologii dla Przemysłu? Jaka jest tu realna kwota na start i czy są jakieś premie?

@Przemysław

jak pytałem znajomych o zbliżonym stanowisku (finansowo-księgowe) to moja stawka jest mocno konkurencyjna, nawet wyższa. Firma od kilku lat stosuje pakiety benefitów i premie uznaniowe. Nie wiem o jakie stanowisko pytasz, są u nas osoby administracyjne i techniczne.

Irena

Znalazłam to ogłoszenie pracy w CBiRT: https://www.gowork.pl/oferta-zewnetrzna/doradca-zawodowy-sala-szkoleniowa-brzozow-podkarpackie,lento.plef8785bc8cff4ae0df879e160419c210,brzozow. Nie podają jednak szczegółów dotyczących wymaganego wykształcenia, doświadczenia zawodowego. Może ktoś z obecnych pracowników firmy jest mi w stanie rozjaśnić sytuację?

@Irena

to chyba jest błędny link do innej firmy. Chodzi o jakieś rzeszowskie Centrum Badań i Rozwoju albo Podkarpackie Centrum Innowacji, Najpewniej jakąś spółkę zależną od Polskiej Spółki Gazownictwa. CBRTP S.A. nie posiada oddziału w województwie podkarpackim i nic mi nie wiadomo o naborach w tamtym regionie.

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Centrum Badań i Rozwoju Technologii dla Przemysłu S.A.?

aaa

normalne tj. 9-17

@aaa

Brak elastyczności godzin? W niektórych firmach można przyjść godzinę wcześniej i wyjść godzinę wcześniej - rozumiem, że w CBiRT nie ma takiej szansy? A jak wygląda sprawa nadgodzin?

@Irena

u nas też tak jest, można się dogadać :) a nadgodziny również można odebrać w inny dzień, luz

Czy na rozmowie są zadawane pytania po angielsku?

Pracownik CBRTP
@Marek

Przebieg rozmów kwalifikacyjnych zależy od stanowiska (nie wiem o jaki typ stanowiska pytasz). Co do zasady, stanowiska administracyjne nie są poddawane testom językowym, natomiast kandydaci na stanowiska techniczne i konsultingowe tak.

Opowiecie jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Centrum Badań i Rozwoju Technologii dla Przemysłu S.A.?

Pracownik CBRTP

Rekrutacja zależy oczywiście od stanowiska, natomiast co do zasady stosuje się test wiedzy teoretyczny z obszaru stanowiska, pogłębiony wywiad w formie spotkania, a w przypadku stanowisk inżynieryjnych - również test praktyczny w laboratoriach.

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Badań i Rozwoju Technologii dla Przemysłu S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Centrum Badań i Rozwoju Technologii dla Przemysłu S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Badań i Rozwoju Technologii dla Przemysłu S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Centrum Badań i Rozwoju Technologii dla Przemysłu S.A.

Centrum Badań i Rozwoju Technologii dla Przemysłu S.A.