Opinie o Wtórbet Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Wtórbet Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Wtórbet Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wtórbet Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Co do kultury w mieszkaniach to tragedia jestem świadkiem doszło do ręki czynu bo klient się napił i zaczynał się (usunięte przez administratora) chcąc zmienić pokój nie znaleziono więc powtórny incydent co do poprzedniego więc pożegnaliśmy się

Tedy

To tego pijanego buraka bylo trzeba zwiazac jak bil po pijanemuinnych Z kad takich dziadow wynajduja Moze jest on ograniczony umyslowo Jak kierownik zareagowal na kwestie pobicia czlowieka Bobitemu nalezy wyplacic odszkodowanie azeby zrekompensowac pobitemu bol fizyczny i cierpienie psychiczne Poszkodowany powinien o to odszkodowanie wystapic do kierownictwa bandyci nie powinni byc tolerowani

@Tedy

To jak prowadzona jest rekrutacja że takich ludzi zatrudniają i takie rzeczy się dzieją?! Jest w ogóle jakakolwiek selekcja?

inkognito
@Marta

nie ma biorą ludzi jak leci :)

@inkognito

I szefostwu to odpowiada? Pewnie dodatkowo duża rotacja jest przez to, no nie?

Częste szarpaniny w tej firmie to chleb powszedni. Pracowałem w różnych firmach ale tam spotkałem najwięcej elementu, najwięcej bójek, najwięcej majstrów co dopuszczają się rękoczynu na pracownikach.

Małgorzata
@były pracownik

Słabo się to zaczyna zapowiadać... A kobiety jak tutaj mają jeśli o warunki chodzi?

Adrian56

Na kanale YT Janusz Mieszała ma jakieś info o pracy w Niemczech. Czy znacie jeszcze jakieś linki gdzie ktoś pokaże jak tam wygląda?

Darko88
@Adrian56

A te filmy Janusz Mieszała są prawdziwe, bo nie wygląda to źle. Jak zarobki w praktyce?

Fernandod
@Darko88

Te filmy Janusz Mieszała co ma kanał na YT są prawdziwe. To są filmy z przychodni.

Zielonkia

Zwrot z tej firmy to aż 240 euro a zawsze co roku mialem te 1400 okolo. Pasków nie dają i zobacze jak soka-bau odprowadzają. Jak ten zielonka mie rolował to sie przejade do niego do Ingelheim i dam mu w ryja!

Mirosław
@Zielonkia

Wiesz że tu nikomu nie można grozić? Czemu taki mały ten zwrot? Próbowałeś się dowiedzieć w firmie? Bo chyba składki wszystkie odprowadzali co?

Więcej kultury chłopie

Edi
@Zielonkia

Moze slqba wydajnosc miales Czy wykazywales zaangazowanie w zadania prldukcyjne Trzeba cos z soebie daca potem wymagac Za darmo nic nie ma

Robert345
@Mirosław

Zapraszam na wideło kanał na butubie. Wpisz wy wyszukiwarkę jutubia: Janusz mieszała (ikona kanału to żółty kask). Na kanapie są filmy z kwater. Pozdrawiam i życzę dużo uśmiechu :-)

Jak wygląda rozmowa rekrutacyjna w Wtórbet Sp. z o.o.? Co poradzicie osobie poszukującej tam pracy? Na Pracuj.pl pojawiło się 28 maja kilka ogłoszeń.

Felixt

Trzebazalozyc garnitur wziasc dyplom wyzszej uuczelni i na luzie na rozmowe gnaj miejto wszystko w (usunięte przez administratora) jak nietutogdziejindziej

Mirosław
@Felixt

Czyli jak na luzie to spoko gadka. Dobrze że napisałeś bo się stresowałem. Wiesz ile jest etapów? W razie co zawsze dają feedback?

Bociek
@Mirosław

Pytania o laniebetonu grubosciwarstw liczenieobjetosx betonu do zamowienia jakie prety na scianie rzuty stropu do wykonywania zbrojenia stropu psychologia postepowania zpracownikami mobilizacja pracownikow do pracy

Tlusty wieprz
@Bociek

To latwe pytanka czy zorganizacji tez daja Ja jako tlusty wieprz usmialem sieze takie banalne tepytanka Ojezykchybasierozchodzi

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Wtórbet Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Inżynier budowlany?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik remontowo budowlany
Krzysztof Liberadzki Axel
Inkognito

A teraz usunięto to co napisano więc tu jest prawda koleś cię (usunięte przez administratora) woda ognista i sprul się więc jak to jest dojść do ugody z takim klientem

Edyta
@Inkognito

A może ten wpis był obraźliwy? Z tego, co wiem gowork usuwa jak są wulgarne i sprzeczne z regulaminem

Piter

Panowie a jak z zjazdami do domu?

oker

możesz co 6 tygodnie

Grabcu
@oker

Czyli nie ma problemu zjechać do Polski na kilka dni by po załatwiać swoje sprawy w Polsce po 6 tygodniach

@oker
@Grabcu

Tak-zglaszasz do biura i piszesz kartę urlopowa

Grabcu
@@oker

Dzięki za info

Olga
@@oker

Na ile dni tego urlopu można jechać? Chłopak się czai iść na cieślę, ale ja chcę go widzieć choć na tydzień :)

0ker
@Olga

Dostaje się tydzień,ale najlepiej co 2 miesiące jechać na 2 tygodnie

Xrty
@Olga

To musisz na ten czas znalesc zastepstwo chlopaka zebys nie stracila formy trening musi byc zeby byla forma jk wroci chlopak

Julia
@0ker

a była sytuacja, że zjazdu nie było ze względu na to że było dużo pracy? może być tak, że biuro nie zgodzi się na urlop?

Gregory

Prosze uwierzyc ze to jest dobra firma dba o pracownikow w kazdym aspekcie tzn atmosfery socjalu wynqgrodzen pracownicy tez doceniaja to nie ma rotacji szanuja prace w wtorbet zaplata jest wysoka adekwatna do zaangazowania poszczegolnych osob nawet na poczatek wyplata jest wieksza niz w innych podobnych firmach wazne jest to zepanunetuprzyjazna atmosfera w pracy ludzie todoceniaja i pracuja dlugo nikt nie zmienia firmy na gorsza pozdrawiam kolegow zpracy

Mariusz
@Piter

Sa wyjozdy lod nich przyjozdy na dum ustalosz z kierownickiem chyntnych jest lod groma hey kolzky

Magdalena
@Piter

a jak się ma sytuacja ze zjazdami na święta? Są też wliczane jako urlopy?

@Magdalena

Nie ,są jako urlop bezpłatny

@Mariusz

Chyba pisane po pijaku

Operator

Na start dla doświadczonego operatora dźwigu proponują w Niemczech 11,50 netto

Bałtyk

jest możliwość wyjazdu 6/2?

Panda albo nie da....

Najlepszy majster to Gałek i koniec tematu! Fachowiec (usunięte przez administratora)

JarosDE
@Panda albo nie da....

Robert z Jaworzna. Tylko on lubi chłopaków. Chłopaki budują a on w majstrowce konia bije. Widać, że ten was Freda nie na darmo. Stary dziadzio zbereznik.

Jarex

Budowa może być. tyle ile godzin zapisze tyle mam wypłacone. Każdy narzeka na majstrów ale ja robie u najgorszego scyzora. Materiał kradnie ale już mu pokazałem że ze mną nie tak łatwo. Pozdro dla całej ekiby od scyzora: czerwonego jak cegła, grubego i platfusa.

Barczysty Karzeł
@Jarex

Mówisz o tym dziadku z wąsem i jego ekipie? Ludzie jak oni te badania przechodzą gruby na mordze czerwony jak cegła puls ma pewnie z 200 ponad, z 5 tętniaków. Tylko patrzeć jak pęknie mu żyła i padnie w robocie. Przecież te dziadki się do leczenia nadają a nie do roboty.

Beno
@Barczysty Karzeł

To co ty lekarzem jestes ze wydajesz diagnoze lekarska temu tlusciochowi wjego wieku to moze (usunięte przez administratora) nie bedziesz mogl wez sie za swoja oglade nie oceniaj wten sposob ludzi starsi to nie wszyscy sa uposledzeni jak piszesz doktorku nauk medycznych

Zibi

Co za głupoty gadasz pracuje obecnie w ingelheim beringer i moje wynagrodzenie wychodzi co miesiąc 2047 euro a pracuje jako pomocnik cieśli

Zgadza się, urlopy są bezpłatne jednak nikt nie wspomina o tym, iż pracownik na koniec otrzymuje ekwiwalent za urlop. Taka przyjęta jest zasada, o której pracownik jest informowany, ponadto jest wpisana w regulamin, z którym pracownik się zapoznaje przed podpisaniem umowy. W pełni świadom zasad pracy w firmie pracownik wyjeżdża. Dlatego zarzucanie czegoś o czym wiedziało się od samego początku i na to się zdecydowało jest nie na miejscu.

wojtas
@Zibi

czesc co robiles jako pomocnik

Henryk
@wojtas

Pomocnik obiera warzywa, jest odplwiedzialny zaporzadek na kuchni smazy kotlety, zmywa naczynia wydaje budowlancom obiad, na kwaterze sprzata stolowke

@Henryk

Co za głupoty bez sensu

Jędrek

Pracowałem 2 lata i nie nażekałem, pieniądze były zawsze takie jakie obiecane. wszystkie godziny płatne. majster czasem wżeszcy na obiboków. Za urlopy przychodzą pieniądze z ulaku. Ja wracam po kadencji.

Ceśa
@Jędrek

A tą kadencję na co jaśnie Pan miał

@Jędrek

Majstrowie są ok. Rzadko kiedy krzyczą a firma cierpi na brak pomocników budowlanych. Jeśli nie boisz się ciężkiej pracy to Wtórnego jest firmą godną polecenia.

Edi
@Tomek

Czy mozna pracowac jako brygadzista ciesielski zdalnie bede sluzyl swoja wiedza troszeczke taniej a moje umietnosci sa ogromne

Marian

Ja wjechalem do firmy jakies pol roku temu, na poczatku mialem stawke 10 euro, po miesiacu majster docenil moja robote i otrzymuje teraz ponad 11 euro netto na godzine. Zawsze mam wyplacone za wszystkie godziny. Firma placi ulak i bede mial zwrot podatku w niemczech. Narazie wszystko jest na plus i jestem zadowolony z decyzji podejecia pracy w tej firmie. Kwatery sa w przyzwoitm stanie.

Andriu
@Marian

Proszę o kontakt na próbie jaki to majster?

Maciej
@Marian

Wszyscy majstrowie są w porządku a stawki na start dla pomocnika od 11euro na start. Raz niosłem zgrzewkę styropianu na dękę i majster mnie okrzyczał, że czemu noszę a dźwig się pasie. Pozdrawiam ekipę od Władka.

XDD
@Maciej

11 Euro na start? Hahah Wszyscy majstrowie są spoko? Chyba nie trafiłeś na budowe scyzorka, albo jego koleżków.

@Maciej

Firma jest ok, ale nie polecam z powodu urlopów bezpłatnych na czas zjazdu do kraju, sa lepsze firmy pod tym wzgeledem. Pracuje w Neobudma z Gliwic i sobie chwalę, wiec, że szukają cały czas fachowców.

Sławek

Co wy bierzecie pisząc takie głupoty? Wtorbet owszem płaci na czas ale teraz wszystkie firmy płacą to nie dawne czasy. Może mi ktoś powiedzieć którzy ci majstry są wporzatku? A co do zwrotu podatku z Niemiec bo ludzie też takie głupoty piszą to w każdej firmie jest.

AdamS

Pracowalem tam,bylo dziwnie,majsteowie myślą że każdego krzykiem ,i strachem da się zniewolic (na poczatku nie wiedziałem o tym,i jednego majstra pogonilem to uciekal.jak pies z skulonym.ogonem) drugie co zauważyłem,to to ze majstrowie są zgadani i biuro robią w (usunięte przez administratora)jak chcą,dlatego jak zaczniesz tam pracować,hedyna obrona to ze wszystkim leciec i informować biuro,szefostwo inaczej.nie masz czego tam szukać,znasz troche niemiecki i jestes dob ry w robocie,to badz pewny ze do biura dojdzie info ze jesteś beznajdziejny.

Rafal
@AdamS

Czemu klamiesz to ty podkuliles ogona przed majstrem kwiczales o czyms tam przegrales wiecnie (usunięte przez administratora)nie wiedziales nawet jak sie odszczeknac pseudo bohaterze panmajster powiedzial azebys lepiej pracowal nierobie

Nete
@AdamS

Czy pracowniki sa przyjazni skarza do przelozonych kapusie sa czy tychszpicli nie ma czy sa orawioki dziekuje za odpowiedz

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Wtórbet Sp. z o.o.?

Okier

Wysyłasz swoje SV.Dzwonisz i rozmawiasz z dyrektorem firmy.Jeżeli jesteś zainteresowany omawiasz się na podpisanie umowy o pracę i szkolenie bhp.Po podpisaniu umowy jedziesz do Niemiec.Czym pojedziesz zależy od Ciebie

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Wtórbet Sp. z o.o.?

dziadek

oczywiscie

@dziadek

Oczywiście, że mają jeżeli firma publikuje stosowne ogłoszenie.

Grzesiekk

Co wy tu za głupoty piszecie. Zaczynałem rok temu jako pomocnik cieśli za 10euro/h netto a dziś jestem dość dobrym samodzielnym cieślą ze stawką 12 euro netto. W miesiącu zarobie co najmniej 2100euro na konto. Bardzo cieszę się z decyzji podjęcia pracy w tej porządnej firmie.

Pomocnik budowlany

Pracuje we Wtórbet w Ingelheim już 5 miesiąc i nie narzekam. Pieniądze są zawsze na czas tyle co w umowie. Majstrowie są normalni, pomocni i wyrozumiali oraz kulturalni. Na kwaterach czysto i spokojnie a atmosfera luźna i domowa.

Były

Jak dla mnie 10 euro na godzinę to o wiele za mało zważywszy na wykonywaną tam pracę oraz nerwy . Wszystkie firmy zaczynają teraz start od 11 . Szanujmy się jako fachowcy . Za te pieniądze niech sobie pracują ci których tak teraz masowo przyjmują i nie pracowali na budowie nigdy ale co jeśli starzy odejdą kto ich nauczy roboty bo na pewno nie poganiacze

Franciszek
@Były

Zdecydowałeś się napisać o stawce początkowej wynagrodzenia, którą oferuje firma Wtórbet. Mógłbyś odpowiedzieć na pytanie, czy wraz z upływem określonego czasu rośnie również otrzymywane wynagrodzenie? Wydaje się, że powinno tak być, jednak tego typu informacje lepiej potwierdzić na forum.

@Franciszek

Stawka nie rośnie już któryś rok z kolei a ceny wszystkiego strasznie idą w górę . Wnioski nasówają się same . Dlatego też się zwolniłem i mam teraz 12 ale i tak mało mi się wydaje ale zobaczymy może będzie jakiś awansik

@Franciszek

Stawka wyjściowa początkowa to 9 euro na godzinę . Ja miałem tyle w 2013 roku. Teraz mamy 2019 i przeciętnie co rok powinno być o 50 centów w górę a tak nie jest w tej firmie

Jarosław
@Były

To może, chociaż występują premie bądź nagrody, które sprawiają, że automatycznie miesięczne wynagrodzenie jest bardziej atrakcyjne? Mógłbyś napisać, jak wygląda ta kwestia w przypadku firmy Wtórbet? Zachęcam do dalszej aktywności, która jest pomocna dla każdego z nas.

@Były

A kto cię trzyma w tej firmie, fachowcu? Dlaczego nie pójdziesz tam gdzie dają 11 na start?

@Były

Na twoim miejscu poczekał bym do 2022. A tak serio to pracodawcy dają tyle ile muszą i nikt ci więcej nie da jak tylko potrafisz pisać negatywne opinie i straszyć nowych pracowników.

Rudy102

Firma jak firma. Nowi muszą się liczyć z ciągłym wysłuchiwaniem jak mało firma płaci. Zastanawiający jest tylko fakt, że dużo osób narzeka od lat.

Zostaw merytoryczną opinię o Wtórbet Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Wtórbet Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wtórbet Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wtórbet Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 6 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wtórbet Sp. z o.o.
3.4/5 Na podstawie 26 ocen.
  • 493
    43-385 Bielsko-Biała