Opinie o Wtórbet Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Wtórbet Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Wtórbet Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wtórbet Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Wanda

Wtórbet Spółka poszukuje osoby mające doświadczenie na stanowisku operator żurawia wieżowego. Miejsce wykonywanych obowiązków znajduje się w Niemczech. Pracodawca w ofercie nie zamieścił szczegółów zatrudnienia. Jeżeli są one Wam znane, to proszę o opisanie ich na tym forum.

@Wanda

będę aplikował, dam znać jak poszło

Antek

Przestrzegam przed tą firmą.Oszuści

Karol
@Antek

Dlaczego co jest nie tak stąd firmá

kk
@Karol

jeśli chodzi o operatorów żurawia to odradzam. Byłem i pracowałem przez jakiś czas, porażka. Dostajesz 10 euro na godz. czyli tyle co pomocnik a robisz praktycznie wszystko, dostajesz młotek i zasuwasz na 2 etaty. No chyba że trafisz na żurawia sterowanego z kabiny to inna sprawa. Jeśli chodzi o chłopaków na budowie to trafiłem spoko pozdrawiam ekipę od Łukasza.

Mariusz
@Wanda

pani Wando jeśli chodzi o operatorów żurawia to kolega poniżej pod pseudonimem kk już opisał w zarysie jak wygląda praca operatora żurawia w tej firmie. Też tam pracowałem i kolega pisze prawdę, niestety operator w tej firmie jest operatorem na umowie a robi na budowie wszystko inne razem z nami. Ja jestem cieślą i operator jeśli nie miał zbyt dużo pracy to mi pomagał a potem robił swoje. Więc robił jako operator i pomocnik. A stawka? 10 euro, nawet dla mnie to słabo. A operatorów tam ciągle jest deficyt i każdy kto się pojawia to ucieka po kilku tyg. w najlepszym wypadku.

Mariusz

Pracuj.prl

Dalej szukają jeleni.

Wanda
@Pracuj.prl

Twoje stwierdzenie jest jednak chyba trochę przesadzone. Wypowiadałeś się tu już kilka miesięcy temu, ale być może znów zechcesz wziąć udział w dyskusji o pracodawcy, jakim jest Wtórbet. Rozumiem, iż nie posiadasz za dobrych doświadczeń, jeśli chodzi o pracę w tym miejscu, ale może mógłbyś - w sposób kulturalny - bardziej dokładnie opisać tamtejsze warunki zatrudnienia? Uważasz, iż atmosfera w firmie jest dobra?

Sokrates777
@Wanda

Jeśli mogę wtrącić. pracowałem w Firmie Kormal kilka lat temu , Wtórbet to firma siostra zasady te same , czyli zależy jak się trafi a najczęściej źle, niestety, przerzucanie z budowy na budowę, dziś tu jutro nie wiesz gdzie, polskie szefostwo- majstrowie, to niestety NAJCZĘŚCIEJ poganiacze bez kultury, zaznaczam- NAJCZĘŚCIEJ, premie i warunki lokalowe , jak się uda, ja mieszkałem w Ingelheim-ie w BARAKU ala z obozu koncentracyjnego i w warunkach jak w programie w walce o przetrwanie, ale wiem , że zdarzały się lepsze kwatery. Niestety warunki pracy i organizacja pracy też najczęściej pozostawiały wiele do życzenia. Jeśli Ktoś choć trochę się szanuje , to polecam omijać Tą firmę jak i Siostrzaną szerokim łukiem , mogę polecić inną gdzie obecnie jestem , ale chcę odejść do Niemiec , bo robi się poważny problem z abolicją, no i chcę mieć bliżej do domu.

Lukasz
@Sokrates777

Cześć proszę podaj nazwę lepszej firmy z chęcią do ciebie dołączę pozdrawiam

Sylwia
@Lukasz

Czyli, jak wnioskuję, Tobie także nie do końca pasuje praca w firmie Wtórbet. Mimo wszystko, korzystając z okazji, chcę dopytać o kilka kwestii. Nie ukrywam, że szczególnie interesują mnie tamtejsze zarobki. Czy wynagrodzeni współgra zarówno z ilością prac, jak i z doświadczeniem?

Rafik

Witam, czy na chwilę obecną są jakieś oferty pracy na budowie w Niemczech?

Cesiek

A tyn co śwagra utopiu robi Jesce?.

Czy można liczyć na wstępie na umowę o prace?

@Kasia

Każdy pracownik zatrudniony zostaje na umowę o pracę.

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Wtórbet Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Inżynier budowlany?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik remontowo budowlany
Krzysztof Liberadzki Axel
Pilot

Pracowałem w firmie Wtórbet w 2015 r.i co do szefostwa złego słowa nie powiem bo papiery i kasa jak czeba było zaliczke to nigdy problemu nie było ale przeżucanie z budowy na budow8e tam gdzie braki były w ludziach to uciążliwe jak się nowej budowy ani ludzi nie znało robiło się za popychla,odradzam majster Baran albo scyzor (usunięte przez administratora) jedynie Władek do jedyny gość który traktóje ludzi normalnie i można u niego normalnie robić.Pozdrowienia dla Władka????

Są majstrowie, którzy drą ryja - mobbing pernamentny i są chronieni przez kierownictwo. Są tacy którzy po ludzku podchodzą do pracownika. Zależy do kogo trafisz. Zarobki... Nie takie złe. Zawsze na czas. Nie dać sobą pomiatać u Pana (usunięte przez administratora)I można pracować.

Robol

Robilem tam rok a mialem kontrakr na dwa lata a po roku zwolnili niby zarobki dobre ale zwlekaja z wypłacaniem pieniazkow za swiatczenie Łk e k arskie

Sylwia
@Robol

@Robol Powiesz z jakiego powodu zostałeś zwolniony z Wtórbet? W firmie jest możliwość zatrudnienia tylko w formie kontraktu?

Cieslaaa

Witam. Czy w tej firmie serio jest tak złe ? Jakieś są warunki hotelowe ? Jaka stawka netto dla dosyć doświadczonego cieśli ? Lub wgl jaka jest stawka początkowa ?

pracujący

(usunięte przez administratora)Pracuje juz kilka miesięcy i oczywiscie zdazaja sie majstrowie z długim jezykiem ale sa i tez normalni. Robic trza i ma sie spokuj, jak sie ktos osrywa to uslyszy. Jak sie jest mientkim to na budowe sie nie nadaje . kasa na czas placa za przepracowane wiec jest OK

Walczyk

Pppp jestes sfrustrowany i nic nie wart. pier..... glupoty. ja bym tobie nawet 3 euro nie dal. Nie pasuje tobie to wracaj do domu i rob za 2000 zl. Szefostwo mogloby takich gnid nie zatrudniac a kolesia wyplate rozbic na ludzi robiacych:-) Ja z kasy i roboty jestem zadowolony! Konkretna kasa za konkretna robote. Pozdrawiam budowe i cala firme! Polecam

Pilot
@Walczyk

Napewno jesteś poganiaczem i co rano Zielonce w baraku zdajesz relacje.Jest takich podp....laczy pare osőb co się za kręgosłup firmy uważają i za dobre wyniki kase dostają ale zwykły pracownik od początku jest dla takich śmieciem a żeby coć pokazać nie ma szans bo nawet tempy orawok będzie dużo lepszy od każdego innego który z orawy nie jest.

Wall sie
@Walczyk

Ponieważ jesteś szwagrem i dziobakiem masz wiecej,liż i ssij. Lubisz to... (usunięte przez administratora) ,mobing i brak szacunku,zero kultury.Shit i wyzysk,pracownik to produktdla nich i ch... Kto by pomyślał XXIwiek. Masakra.odradzam.dziady.

Maly

Mam pytanko do Was chłopaków z forum.Na jakie warunki moze liczyć Opertor Zurawia Wieżowego.Prosze o rzetelna wypowiedź bez Sciemy

Najgorsza firma jaka spotkalem w swojej karierze śmieszna stawka chociaż obiecują niewiadomo jakie zarobki.kwatery to dosłownie meliny no i praca oczywiście to też nic fajnego przy tej stawce,lepiej zostać w Polsce i pracować za grosze niż dach się ponizac firmie Wtórbet

Hhh

W firmia wtórbet Ciebie nie poniża tylko ich majstrowie gdzie prasownika maja za smiecia

Maciej

Wtórbet poszukuje obecnie kandydatów na 2 stanowiska: cieśla szalunkowy oraz pomocnik budowlany: https://pracodawcy.pracuj.pl/wtorbet-spolka-z-o-o,350409 Jest to praca za granicą. Jak z wyjazdem, firma organizuje i opłaca transport oraz zakwaterowanie? Jak to wszystko wygląda?

Zzz
@Maciej

A ludzi zwalniacie bo jest redukcja na zime a tu zatrudniacie

stach

no pięknie, a do mnie wydzwaniają i obiecują gruszki na wierzbie

@stach

A co konkretnie obiecuje Wtórbet Sp. z o.o. i dlaczego uważasz, że jest to niezgodne z realiami? Być może warto spróbować i przekonać się na własne oczy, jak wygląda praca. Wiele negatywnych opinii na forum jest pisanych pod wpływem emocji.

Direkte

Praca po 9 godzin dziennie a płacone za 8 . Soboty praca 5 godzin a placone za 4 . Tak płaca jak pisza po 8 godzin a pracjje sie czasami do po 11 godzin jak jest beton . Wtórbet to ta sama firma co kormal z warszawy zachecam do poczyania opini

Mirosław
@Direkte

Czemu pracodawca nie płaci za wszystkie przepracowane godziny. Może te dodatkowe liczą się jako nadgodziny i można odebrać je jako dzień wolny w dogodnym terminie? Możesz to wyjaśnić?

Allte Cilonka

Kamerzysta

Najgorsza dziadownia jaką znam i doświadczyłem

Einschaler

Przyjmowani uczniowie wcale nie mają zamiaru pracować w przyszłości w tym zawodzie lecz przyjechali dorobić a wiemy dobrze że sztuką się liczy bo stan musi się zgadzać . Premie które dajecie są nieopodatkowane a cieśla czy murarz ma odprowadzane podatki od minimalnej co jest nieprawne. Na umowie jest tylko stawka netto . Za taką stawkę pracowałem w 2013 roku

Ich hatte Recht !

Wtórbet przyjmuje studentów do pracy na okres wakacyjny ponieważ nie musi płacić za nich składek do ZUS i już oszczędności a to o czymś świadczy . Fachowców co potrafią coś zrobić samemu i znają się na tym można policzyć na palcach ponieważ to garstka . W czasie którym tam pracowałem nie zatrudniali się cieśle i murarze lecz robotnicy budowlani którzy dopiero się uczyli i potem zwalniali a fachowcy sami odchodzili no cóż za taką kasę i w takich warunkach to sorry

Józef Einscher

Firma padaczka kwestia czasu . Kormal poległ na polu chwały i pociągnie Wtórbet cały .

Zostaw merytoryczną opinię o Wtórbet Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Wtórbet Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wtórbet Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wtórbet Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 6 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wtórbet Sp. z o.o.
3.4/5 Na podstawie 26 ocen.
  • 493
    43-385 Bielsko-Biała