Opinie o Spółka Usług Górniczych Sp. z o.o. w Jaworzno Grunwaldzka 37 A

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Spółka Usług Górniczych Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Spółka Usług Górniczych Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Górnictwo - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Spółka Usług Górniczych Sp. z o.o. w Jaworzno Grunwaldzka 37 A

Rafka

Barco spoko firma da się przeżyć jak masz gadanie do się do gadasz z nimi

@Rafka

Dogadywanie się odnośnie czego tak naprawdę masz na myśli? ;) Dalej są problemy z przyjęciem się, wciąż pełny i ten sam skład tu pracuje?

Ivka

Czy ktoś się może orientuje kiedy będzie jakaś rekrutacja dla kobiet ? CV już wysłane ale wydaje mi się ze jeśli się nie ma znajomosci to dla kobiety jest ciężko z przyjęciem Może akurat tutaj ktoś coś ????

Paulina
@Ivka

A to oddzielnie sa tu prowadzone rekrutacje dla kobiet? O co chodzi?

Ivka
@Paulina

No właśnie nie wiem jak to jest z tymi przyjęciami kobiet ale facetów przyjmują bo jest zapotrzebowanie a kobieta wiadomo ze na dół nie zjedzie wiec zostaje tylko jakaś sortownia Jak dzwoniłam to mi powiedzieli ze nie ma przyjęć dla kobiet ….

Onaaa
@Ivka

Jak to przecież jest dużo kobiet co pracują np na sortowni, sama kilka miesięcy temu byłam na rozmowie i mi powiedzieli że na tą chwilę nie mają miejsc, widać że bez znajomości nic się nie załatwi

@Onaaa

No właśnie wiem ze tak jest cały czas przyjmują jakaś kobietę a jak dzwonię to mówią ze nie ma przyjęć dla kobiet ech ..wszędzie trzeba mieć znajomosci Może jest tutaj ktoś kto pomoże ???

Turbo
@@Ivka

Po prostu nie ma miejsc wszedzie jest full

@Turbo

No tak, tyle że ten "full" obejmuje jedynie kobiety czy Panowie też mogą się z tym liczyć? Nie twierdzę, że jakieś rozwarstwienie tu panuje no ale wiadomo jak to czasem wychodzi...

Górnik

W Sugu lepsze zarobki jak pod kopalnią. Pod kopalnią niby social lepszy ale tak samo wszystko wychodzi jak w sugu.

Ryl
@Górnik

Nie powiedział bym że kopalnia a sug to te same zarobki. Kartki żywnościowe tauron ma wieksze, wegiel.,Barbórka, premua roczna sam socjal 15 tys wiecej ma pracownik kopalni, więc co tu porownywac ale skoro robisz pid sugiem zdobywasz doświadczenie i przyjma cie pid kopalnie życzę powodzenia

Gucio
@Ryl

W sugu wypłata 3700 z jednym świętem, a pod kopalnią z 3 świętami 3000. To sobie sam odpowiedz.

Byliśmy głupcami
@Gucio

Takie zarobki łał chcę tam pracować! Szkoda tylko że pod tauronem mam 30/35 tys więcej w rozliczeniu rocznym biedaku

Zaintersowany
@Górnik

Czy sug ma 14 pensje lub barborke oraz węgiel po ile są kartki i jaka stawka minimalna?

Górnik 3 lata staz
@Górnik

Zgada się, w SUG lepszy zarobek jak w kopalni. Robiąc 3 święta zawsze kręcę się koło 4,5 tys plus kartki. Teraz będą już po 25 zł. Dodatkowo jakieś 530 zł teraz mi przelali, niby cała firma dostała premie. I ponoć to nie ostatnia taka premia w tym roku.

Przodkowiec brzeszcze
@Ryl

Witam, jestem w brygadzie przodkowej. W styczniu i lutym jechaliśmy po 12 metrow na dobę przodkiem. Nikt z przodka nie zszedł poniżej 6,5 tys, pracując maks 3 święta. Dodatkowo kartki. Ja nic więcej nie potrzebuje

Sug-owiec
@Górnik

Mój roczny zarobek to 65000 zł, tauronowca to 127000zł. To chyba wystarczy.

piotr

Byłem dzisiaj na rozmowie i muszę przyznać że panie które są w rekrutacji są bardzo miłe kompetentne i wiedzą jak poprowadzić rozmowę aby kandydat na pracownika czuł się komfortowo

@piotr

A to już mniej stresu od razu idzie mieć. A opowiesz konkretniej jak rozmowa wyglądała? Tylko ona jest?

Sug-owiec
@piotr

Zgadzam się z tą opinią w zupełności. Panie naprawdę zdają egzamin na 6-stkę z +

Górnik

Arogancka, bezczelna kobieta ktora przeprowadza rekrutacje on-line. Rekrutacja kojarzy mi się z pobytem na Komendzie Policji. Pytania co robiłem w czasie tym i tym a odmowa odpowiedzi równa się z odpowiedzią Pani z rekrutacji że jesli nie odpowiem to nie może mnie przyjąć ! To moje prywatne sprawy, gdzie byłem, co robiłem, ile mam dzieci i czy jestem żonaty !!! Brakuje pytań ile razy w tygodniu chodzisz do kościoła i czy zagłosujesz na PIS - jeśli nie - jesteś skreślony. Po rekrutacji i zobaczeniu opinii ludzi o tej firmie, zrezygnowałem. Takie firmy omijam z daleka ponieważ już na rozmowie kwalifikacyjnej zapala się czerwona lampka.

Gdzie Pan był co robił w roku tym a tym do roku tego (brak odpowiedzi dyskwalifikacja)[od siebie - długi pobyt za granicą]. Dlaczego ma Pan takie długie przerwy w pracy w roku miedzy tym a tym (co Cie to obchodzi kobieto !)[od siebie - pobyt za granicą arogancka babo] Czy jest Pan żonaty (co Cię to obchodzi bezczelna babo) Czy ma Pan dzieci (#### Cię to obchodzi)

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Witam. Ile zarobi elektryk bez doswiadczenia na kopalni, ale z doświadczeniem na budowie 10 letnim wiek 32 lata?

No te 3000 tysie z kartkami dostaniesz na początek więc myślę że spoko kasa

A po jakimś czasie wiadomo do ilu na spokoje będzie można dobić?

Dziki

Za takie pieniądze po przekopach latać nie nie nie dziękuję bardzo

@Dziki

A to tylko na start nie jest?

PG

Witajcie, na jaki zarobek można liczyć w sugu aktualnie pracuje na prywatnej kopalni? (na powierzchni) Zg brzeszcze - mnie interesuje po ile kartki macie? I jakie zarobki na dole? Ślusarz uprawnienia spawalnicze

eric78

Słyszałem że jest rekrutacja w sugu , wie kto coś więcej ... ?

ryl
@eric78

tak byłem i się dostałem

Robert
@ryl

Co zaproponowali?

ryl
@Robert

warunki jak na te czasy całkiem uczciwe

Kamila
@ryl

Gratulacje! :) A zdradzisz jak wyglądała sama rozmowa? Pytali o jakieś konkretne kwestie?

Kapi77
@Kamila

Byłem na rozmowie tydzień temu. Pomimo różnych opinii byłem naprawdę mile zaskoczony. Dwie kobitki, miłe, uśmiechnięte, a przede wszystkim konkretne. Pytania odnośnie kwalifikacji które się posiada ja akurat miałem dość dużo więc szybko i sprawnie ????

Jojo
@eric78

Tak jest, najlepiej zadzwonić i wszystko się dowiesz

@Kapi77

Ej to fajnie, że piszesz, jak widać opinie mogą być różne. I co dalej, bo parę tygodni minęło, pracujesz tu?

Paulina
@Kapi77

A te dwie panie czy jak piszesz 'kobitki' co prowadziły rozmowę to były panie z HR czy już a konkretnego działu gdzie będziesz pracować?

Synek

Ile zarobi elektromonter w Sugu bez doświadczenia na kopalni? Jakie są umowy, wszystko legalnie, nie ma ni płaconego w kopercie?

Czy w Spółka Usług Górniczych Sp. z o.o. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Przodkowiec brzeszcze

Co masz na myśli, jakie dodatkowe nagrody?

Olga
@Przodkowiec brzeszcze

Jakieś premie czy coś za np. niebycie chorym i na wolnym w danym miesiącu ?

Smerfetka

Witam Czy do SUG przyjmują kobiety ? Np na sortownie albo do innych działów ?

JJ
@Smerfetka

Oczywiście, że TAK

Oo
@JJ

Jakie są tam zarobki? I czy można się dogadać co do zmian ( czy np można pracować tylko na 2 zmiany)

@JJ

I normalnie sobie radzą? Nie ma żadnych chorych różnic tutaj, żeby mężczyzna zarabiał jakimś cudem więcej na tym samym miejscu?

Witam Ile zarobi nowo przyjety pracownik na stanowisku elektromontera na dole? Orientuje się ktoś?

Jk
@Nowy

Są przyjęcia na ten moment? Gdzie w można składać papiery można osobiście jechać?

Urszula
@Jk

Ja bym pojechała osobiście. Może akurat uda Ci się dostać pracę? Daj znać!

@ja
@Jk

zbierają CV aktualnie i w najbliższych dnia ma być organizowana rozmowa z kandydatami. Tak zostałem poinformowany

Eric

Jak wyglądają rozmowy w sug? Jest sens w ogóle się wybrać bez kwalifikacji górniczych ? Czy usłyszę od jakiejś Helgi, że się nie nadaję

Ślusarza Brzeszcze

Witam, jak mam być obiektywny to też uważam że SUG idzie w dobrym kierunku, coraz lepiej traktuje pracowników. Zarobki idą w górę, kartki też. Jak ktoś nie kombinuje i zrobi 1/2 święta to jest bardzo dobrze.

Krzysztof
@Ślusarza Brzeszcze

To fajnie że zarobki idą w górę! :D To jakieś regularne, coroczne podwyżki podstawy, czy może mówisz o jakichś dodatkach i premiach?

@Ślusarza Brzeszcze

Ślusarza Brzeszcze ile dla Ciebie to jest bardzo dobrze?

Bosman
@Ślusarza Brzeszcze

Masz rację, ale. Co z premiami??¿?? Nikt nie wie na jakiej podstawie ile? Nawet Jaworzno nie umie odpowiedzieć mi czym kieruje się koordynator z Brzeszcze. To taka tabula-razaa.

Zixon

Witam byłem dzisiaj na rozmowie w sug. I po rozmowie wywnioskowałem że wziąłem dzień wolnego w pracy tylko po to żeby się dowiedzieć że obca kobieta nie wybacza błędów ludzkich związanych z Tauronem nawet z przed 7-lat. Czy Ty się sam zwolniłes czy Cię zwolnili, Tobie takich rzeczy nie wolno bo Tauron Ci życie uratował. Kpina

marćin

ile może zarobić górnik z 17 letnim stażem pracy.

Zixon

Witam czy sug ma jakieś własne roboty typu przodki, przebudowy? I ile zarobi górnik z 12- letnim stażem? I czy pracują ludzie z Jaworzna na Brzeszczach?

Mamed

Będzie coś na święta oprócz bonów Barbórkowych?

ślusarz

Witam czy są przyjęcia ślusarzy pod sug w ZG Sobieski

Witam. Ile Zarobi nowo przyjęty elektryk na dole bez doświadczenia na kopalni? Planuje złożyć CV warto? Teraz pracuje jako elektryk na budowie. Na czas nieokreślony.

Gucio
@Nowy

3200 na rękę,bez świąt, plus kartki ok. 440 zł (przy 20 czarnych dniówek)

@Nowy

A ile Zarobi górnik na dole ale nie na przodku ani ścianie.?

Zostaw merytoryczną opinię o Spółka Usług Górniczych Sp. z o.o. - Jaworzno

• Jak się pracuje w Spółka Usług Górniczych Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Spółka Usług Górniczych Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 49.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Spółka Usług Górniczych Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 8 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Spółka Usług Górniczych Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Spółka Usług Górniczych Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Spółka Usług Górniczych Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.

Spółka Usług Górniczych Sp. z o.o.