Crew For You Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o Crew For You Sp. z o.o.

emka

ja pracę zaczęłam w crew for you w grudniu na produkcji, gdzie zatrudniają same kobiety. od początku dostałam umowę o pracę... była to miesięczna, ale wszystkie składki odprowadzane. jak poszłam w styczniu na dłuższe zwolnienie lekarskie, to nikt nie robił problemu. na początku, pierwszej rozmowie obiecano mi, że po 4 miesiącach przejdę do firmy, dla której rekrutują i tak było. w kwietniu przeszłam i wszystko jest okej.

Halyna

Dzień dobry. Pracuję w firmi Crew For You i jestem zadowolona. Praca nie lekka, ale super mieszkanie. Fajny koordynator, zawsze pomaga. Pomagaja z kartami pobytu.Z wynagrodzeniem mnie problem nie bylo. Polecam.

Izabela

@Mati to co piszesz to poważny zarzut wobec firmy, dlatego tak ważne jest aby uzasadnić swoje zdanie. Jakie sytuacje sprawiły że pracownicy czuli się źle traktowani? Co firma powinna zrobić, aby jej pracownicy czuli się komfortowo?

Mati

Zdecydowanie nie polecam traktują pracownika jak śmiecia pozytywne opinie są wymyślone i pisane z biura chyba nie mają co robić tylko pozytywy pisać żenada

Marian

Nie polecam (usunięte przez administratora) szkoda życia

Ivan

Ściema to mało powiedziane nie trać czasu na tą pseudo agencje. Obiecują i tylko obiecują zero pokrycia ODRADZAM WSZYSTKIM A te pozytywne opinie to są pisane na pewno przez pracowników żenada

starajara
@Ivan 20.03.2018 10:48

a czy można prosić o więcej szczegółów? dlaczego odradzasz? bo taki ogólnik nic mi nie mówi.

wadsf

Zdecydowanie nie polecam

antek

polecam Crew for you. wypłaty są na czas - pracuje od listopada na jednej z produkcji od nich. Nic złego powiedzieć nie mogę..

Czy poszukiwane są nowe osoby do pracy w Crew For You Sp. z o.o.? Co trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego teamu?

Roma

Chyba pracownicy nie mają co robić i wypisują pozytywne komentarze żenada Poza nazwą z Lagdiw nic się nie zmieniło szkoda czasu i nerwów na tą firmę na rynku jest pełno dużo lepszych i bardziej rzetelnych agencji. Zdecydowanie nie polecam !!!!!

Наталія

Гарна праця! Гарна зарплатня! Рекомендую!

totalna

Co do pracy - to taka sobie. Nie mają najlepszych ofert, ale taki rynek, może powinni poszukać innych. Najważniejsze chyba jednak, że jako firma oni są wypłacalni, wszystko jest jasne, nie ma naciągania. Raz mi się wypłata nie zgadzałą i wyjaśniłam z nimi wszystko - bład akurat nie był po ich stronie. Także jest o.k.

chłopzmazur
@totalna 07.12.2017 15:03

Zgadzam się z totalna, firma sama w sobie dobra.

blablabla

Praca ok, dobrze płątna. Złego słowa nie powiem :)

Marharyta

Ja nie żałowuje, ja pracuju z Crew For You. Mam dobre zarobki, Dobra praca.

bercik

jest ok.

anka_ot_tak

rzetelna i słowna firma.

Ivan

przyjechał do Wrocławia i znalazł pracę w Crew for you. Praca fajna. Mam bardo dobre zarobki.

tosiek

Dobrze się z Crew for you współpracuje, mili ludzie, nie ma żadnych opóźnień w wypłatach, wszystko się zgadza. Można wszystko ustalić, kontakt z nimi jest.

MałaMi

Współpracuję z Crew for you od września jako pracownica produkcji. Kontakt z nimi dobry, jak nie odbierają, to napiszę sms i oddzwaniają za jakiś czas, albo odpisują. Gdy poprosiłam o pasek z wypłatą, to w ciągu doby otrzymałam na e-maila.

małymiś

Fajna praca i fajni ludzie. Pieniądze są na czas.

Mychajlo

Ja zadowolony, dobrze mi traktować i pomocni.

Sasza

Nie było problem z firma. Mi się dobrze pracuje.

LOLA

jak dla mnie ok.

Hanka

są gorsze agencje pracy we Wrocławiu od tej. Pracownicy Crew for you się starają, są mili, pomocni i zawsze jest z nimi kontakt.

Tomasz

nie wiem, skąd negatywne komentarze. Ja jestem zadowolony - bardzo kompetentna kadra XD

Aneta

jestem z nich zadowolona, miłe kobiety tam pracują.

Gosia

współpracowałam z Lagdiw i też z innymi agencjami i ta jest najlepsza.

Andrzej

Dzień dobry! Chcę podzielić się doświadczeniem w pracy z tą firmą. Wcześniej "LAGDIW Sp. Z o.o." nie dziwiło, że zmienili nazwę. Na pierwszy rzut oka wszystko było super. Po pierwszym miesiącu pracy pieniądze były wypłacane na czas. Obiecały po 3 miesiącach pracy przygotować dokumenty do składania wniosku karty pobytu (obietnice trwały do ​​ostatniego dnia pracy). Wszystko zaczęło się od drugiej wypłaty, co miesiąc musiałem żądać funduszy, których oni nie dodawały. Godziny nadliczbowe i urlopy w tej firmie są wypłacane każdemu na różne sposoby, a kto nie wie, że istnieją, ogólnie pozostają bez ich. W biurze nie jest mozliwe dostać niektóre informacje, zawsze nie ma księgowego, nie ma innych pracowników lub dyrektora. Nie polecam.

Siergiej

Ta Firma nie jest poważna traktują pracownika jak śmiecia nie liczą się z niczym. Wieczne problemy z wypłatą trzeba chodzić do biura i się prosić o wszystko. Nie ma z kim rozmawiać każdy zwala na każdego żenada.

Zostaw opinię o Crew For You Sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Crew For You Sp. z o.o.