counter
2 75 204 5 1
Berek Nowy wpis

Jeśli ktoś decyduję się na pracę w tej firmie niech będzie przygotowany na brak szacunku i mobbing.

Slawek Nowy wpis
Nazwa działu: Handlowy

Co tu sie wyprawia ...a chciałem z nimi robić deala :(

Piotrek Sz Nowy wpis

No to czas kwarantanny, teraz dla niektórych czas świąt i nagły wysyp negatywnych komentarzy.. Dlaczego nie załatwiacie swoich spraw pomiędzy kierownikami gdy pracujecie ? Jeśli to co wypisujecie dotyczy grupy ludzi to zróbcie zebranie z kierownikiem i powiedzcie razem co was boli. Teraz na opiniach o pracodawcy odprawiacie GORZKIE ŻALE; Jest nawet "Ksiądz i "Ojciec Dyrektor" i parę innych wiernych... Te wpisy świadczą też o Was ...

Tak1Nie2
Mark Nowy wpis
@Piotrek Sz

Czytając te wpisy wnioskuję, że problem nie leży po stronie pracodawcy a pracowników, po prostu brak zgrania w ekipie. A to już jest problem.

Piotr Kin

część 2 W przypadku kwater pragnę wyjaśnić, iż mieszkania, domy czy pokoje dostępne pod wynajem we Francji działają na zasadach wynajmu ogólnego proponowanego przez znane portale rezerwacyjne. Jako firma Crew For You Sp. z o.o. Solar For You Sp. z o.o. mamy możliwości wynajęcia danego obiektu tylko na czas, w jakim jest on dostępny. Dlatego też zdarza się, że nie zawsze obiekt dostępny jest przez cały okres budowy i pracownicy zmuszeni są do przeprowadzki. Niemniej jednak dokładamy wszelkich starań, aby były one jak najrzadsze. Dodatkowo informuję, że zgodnie z umową spożywanie alkoholu na budowie jest surowo zabronione, natomiast nie możemy zakazać pracownikom jego spożywania w prywatnym czasie wolnym od pracy. Każdy pracownik zatrudniony w Crew For You Sp. z o.o. Solar For You Sp. z o.o. jest osobą dorosłą, świadomą i odpowiadającą za swoje czyny. Żadna z wyżej wymienionych rzeczy nie jest i nigdy nie była przyczyną zwolnień. Pracownicy zwalniani są tylko w przypadkach jawnego naruszenia zasad BHP czy zarządzania budową. Na koniec chciałbym serdecznie podziękować wszystkim obecnym i byłym pracownikom naszej firmy za rzetelną pracę, dzięki której dotychczasowe budowy mogły zostać zrealizowane w terminie. Bez Was nie byłoby naszej firmy. Życzę Państwu również spokojnych i pomimo ciężkiego dla nas wszystkich czasu radosnych Świąt Wielkanocnych. Z poważaniem Piotr Kin Prezes zarządu Crew For You Sp. z o.o. Solar For You Sp. z o.o.

Tak8Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Piotr Kin

część 1. Szanowni Państwo, W odpowiedzi na trwającą dyskusję ja niżej podpisany Piotr Kin prezes zarządu firmy Crew For You Sp. z o.o. Solar For You Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Ślężnej 102-106, pragnę odnieść się do poniższych komentarzy. Ponadto informuję, że niniejsze oświadczenie jest jedynym odniesieniem firmy Crew For You Sp. z o.o. Solar For You Sp. z o.o. dotyczącym poniższych oskarżeń względem firmy. Wszystkie komentarze osób podszywających się pod pracowników firmy będą zgłaszane do administratorów portalu http://GoWork.pl i usuwane przez administratora, a także, jeśli zajdzie taka konieczność zostaną one zgłoszone odpowiednim służbom. Ponadto wszystkie dotychczasowe usunięcia części lub całości komentarzy nie były dokonywane przez Crew For You Sp. z o.o. Solar For You Sp. z o.o. tylko przez administratorów serwisu http://GoWork.pl na podstawie niezgodności wypowiedzi z regulaminem platformy, w które to działania nasza firma w żaden sposób nie ingerowała. Prawdą jest, że wynagrodzenia za styczeń br. wypłacane w lutym br. były opóźnione kilka dni, a wynagrodzenia za luty br. były wypłacane w marcu br. po połowie. Dopłata wyrównująca różnicę w wynagrodzeniu zrealizowana została w kolejnym dniu roboczym, następującym po dniu wypłaty pierwszej raty wynagrodzenia. Przelewy, jednakże realizowane są w euro, zatem jako firma nie mamy wpływu na czas ich realizacji, który uzależniony jest od banku, w którym pracownik posiada konto bankowe. Wszelkie opóźnienia w wypłacie wynagrodzeń za ostatnie dwa miesiące (styczeń/luty br.) wynikały z opóźnień zapłaty faktur po stronie inwestora, za co bardzo przepraszam. W ramach rekompensaty wynagrodzenia za marzec br. zostały w całości wypłacone pracownikom przed 10 kwietnia, tak aby otrzymali swoje przelewy jeszcze przed Świętami Wielkanocnymi. W odniesieniu do argumentu dotyczącego zbyt niskich kwot wypłacanych zaliczek pragnę poinformować, iż wysokość zaliczek ustalona została na podstawie wyliczonej średniej z kwot proponowanych przez pracowników. Natomiast na podstawie sygnałów zgłaszanych przez pracowników, że zaliczki są zbyt niskie, podjęliśmy decyzję, iż zostaną one zwiększone – od drugiego tygodnia pracy wynosić one będą 150 euro. Jeśli chodzi o rodzaj umowy, który otrzymują osoby zatrudniane w Crew For You Sp. z o.o. Solar For You Sp. z o.o. na jednorazowe kontrakty lub prace sezonowe, prawdą jest, iż otrzymują one umowy zlecenie, o czym pracownicy informowani są już na etapie rekrutacji. Nie wyklucza to jednak, aby pracownik otrzymania umowę o pracę. Możliwość jej podpisania następuje podczas podjęcia z firmą współpracy długoterminowej. Ponadto, każda osoba podpisująca dobrowolną umowę zatrudnienia z Crew For You Sp. z o.o. Solar For You Sp. z o.o. jest zobowiązana przestrzegać norm pracy w niej określonych, które rozliczane są przez kierowników – co nie zawsze spotyka się z aprobatą wszystkich zatrudnionych, niemniej jednak konieczne jest do prawidłowej realizacji budowy. Nierzadko uchybienia powstałe w czasie pracy wynikają z braku doświadczenia osób pracujących na budowie, natomiast jestem przekonany, iż przy odpowiedniej, dobrej współpracy, każdy jest w stanie nabyć niezbędne umiejętności i doświadczenie. Mogę ze śmiałością zapewnić, że wszyscy pracownicy zatrudniani przez naszą firmę są traktowani z wymaganym szacunkiem, zarówno przez zarząd, osoby kierujące budowami, jak i rekrutujące. Niestety nie mamy wpływu na to, jakie relacje panują pomiędzy pracownikami, choć dokładamy wszelkich starań, aby były jak najlepsze. Tak jak i dbamy o to by ubrania naszych pracowników odznaczały się możliwie najlepszą jakością dostępną na rynku. Dlatego też nasze ubrania robocze są leasingowane z firmy, która dostarcza ubrania do wielu fabryk i przedsiębiorstw budowlanych na całym świecie. Zapewniam również, że warunki sanitarne panujące na budowach zewnętrznych są zgodne z wymaganiami Państwowej Inspekcji Pracy. Natomiast kwestia utrzymania w czystości i porządku pomieszczeń sanitarnych na budowie jest już zależna od postawy pracowników, którzy starają się, aby warunki wspólnej koegzystencji na placu budowy były jak najlepsze, za co bardzo dziękujemy.

Tak6Nie

Czy pracodawca CREW FOR YOU Sp. z o.o. SOLAR FOR YOU Sp. K. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Odpowiedź
@Pytanie

Możesz zapomnieć o jakiś szkoleniach. Jesteś osobą która ma robić to co kierownik każe, jeśli będziesz źle robił lub się nie wyrabiał bilet do domu.

@Odpowiedź

Jeżeli kierownik pokazuje ci jak masz wykonywać konkretne zadanie (zkręcenie dwòch elementów) to nie na darmo jest kierownikiem. Po to jest kierownik, jak coś źle zrobisz to przecież nie będzie od razu wyganiał cie do domu ALE i tu ci zadam pytanie : Jak ci kierownik już powtarza drugi tydzień to samo to mu się nie dziwię ze kupił ci bilet do domu mi by też nerwy puściły. W twoim wypadku szkolenie by nie pomogło.Kwarantanna już działa :-)

Andy

Jak czytam te wypociny tryskające jadem jaka to firma zła i komentarze typu kask mnie nie chroni przed omegami itd. To tylko świadczy o tęsknocie za rozumem

GoRylll
@Andy

Twoje wypociny nie lepsze schowaj sie moherowy berecie

Paweł

Innej umowy niż śmieciówki nie dostaniesz kombinacja jak tu wszystkie kruczki prawne obejść po co komuś stabilne zatrudnienie w oparciu o normalny etat skoro pracownicy nierzetelni a jak już pracujesz to ciesz sie z tego co masz może dostaniesz podwyżke albo bilecik do domu. Każdemu życze sprubować a później bić brawo kto ma racje .

Tak3Nie
Mariola
@Paweł

Jakie umowy śmieciowe, człowieku najpierw musisz się wykazać i zaangażować a potem możemy rozmawiać o umowie. Chłopcy co dla nas pracują już dłuższy czas to mają umowy na stałe i po 18 euro netto , wszystko opłacone więc nie pisz bzdur. Nie oczerniaj firmy. Nie chciało się pracować to nie jest nasz problem. Wyszukujemy ludzi co się do tego nadają. Pozdrawiam serdecznie

TakNie3
@Mariola

Na dzień dobry 8€. Jak masz inne stanowisko niż robol oczywiście bez aneksu tylko na gębę to dostaniesz coś więcej. Umowa śmieciowa na 5 miesięcy bo nie możesz być dłużej oddelegowany do Francji. Nikt nie ma normalnej umowy i nie będzie miał bo to niepolacalne. I kolejny komentarz gdzie pada stwierdzenie "chłopcy" brawo za inteligencję ciekawe kto w biurze nawet w niedzielę tak pilnuje?!?

Andy
@Paweł

Jak podpisywałeś umowę to ci pasowało a może mamusia albo żona cię wysłała i we Francji kazali ci pracować a do tego trzeba się o siebie zatroszczyć a tu mamusia ani żona obiadku nie poda.

Brajan
@Ken

Ken to chyba tylko Ty takie umowy miałeś. Bo u nas jest ok.

@Brajan

Brawo dla biura. Piszcie dalej do moderatora o usuwanie komentarzy!!! Jarek muzyk 22:03 a chwilę wcześniej Brajan 22:00 komentarz. Prawda bardzo boli.

Brajan
@Ken

Jak ty mi teraz zainponował kenik:-)

Gosia
@Ken

Ken może jak zobaczyli w biurze twoją twarz to stwierdzili ile jesteś warty na godzinę. Za bardzo się przejmujesz losami firmy i umowami, ta twoja barbi to ma jakiś pożytek z ciebie?

@Gosia

Gosia czy inne coś, nie wiesz jak wyglądam i kim jestem to się nie wypowiadaj. To że Ty nadajesz się tylko do pracy w zamkniętych pomieszczeniach bo z takim wyglądem nie zatrudniają nigdzie indziej. Ludzie pracujący w biurze nie grzeszą inteligencją widać to po tym jak bronią firmy.

Mariusz

Najczęściej zaglądające osoby na takie portale to osoby sprawdzające pracodawce u którego mają zamiar się zatrudnić niech czytają wypociny moderatora albo kogoś z biura co ma ludzi za meneli i nierobów na tych niby dobrych też przyjdzie czas . Niepotrafią radzić sobie z hejtem i z złą opinią która jest prawdziwa . Tyczy sie wynagrodzeń , samego systemu pracy ,przepisów BHP i traktowania pracownika jak bydło nie wszędzie musi być tak samo oczywiście to są właśnie te wyjątki gdzie firma zawodzi i niepotrafią do tej porażki sie przyznać a inni pracownicy robią z człowieka śmiecia do popychania . Absurd, żenada, chańba takie nastały czasy . Nie polecam Pozdrawiam Mariusz

Krzysiek

Firma ma dobrego moderatora co dba o ich dobry wizerunek . Nie polecam

Jarek muzyk

Ja tu jestem od stycznia, pracuje spokojnie bez nerwów, wypłaty są na czas, leje się wino nie najtańsze tylko z wysokiej półki. Opaliłem się bardziej niż w Egipcie. Na co mogę narzekać to tylko na cenę olejku do opalania. Dziś Niedziela, pełna siesta, siedzę na tarasie gril się pali. Po takim odpoczynku aż chce się pracować. Pozdrawiam niezadowolonych i zmęczonych życiem malkontentów. Jednym słowem jest zjebis...

@Jarek muzyk

Gdzie ten grill bo wjeżdżam.

Alina
@Jarek muzyk

Możecie dać namiary bo bym się podpięła pod grilla, ile można siedzieć w domu ????

IDol
@Jarek muzyk

Szkoda że cie nie nagrałem jak wyglądasz po takiej niedzieli hahhaha

Artur

Niech się ludzie pośmieją to nie firma tylko ściema z takim podejściem do ludzi długo nie pociągną .

Tak3Nie2
@Artur

Ściema to jest z twojego komentarza, nie martw się o firmę!!! Piszesz bo nie udało ci się jej okłamać i myślałeś że można sobie bimbać i leżeć w domku bawiąc się małym i dopisywać godzinki. Skończyło się niestety. Trzymaj się tam Artur.

Artur
@Tomek

Ja sie wcale o firmę nie martwię wręcz przeciwnie żeby przypadkiem wam żyłki w du..p..ciiaa...ch nie popękały miłej pracy . Pozdrawiam :-)

Grześ

Ja nie narzekam, wypłaty są lepsze niż w Niemczech, mam (usunięte przez administratora) na opinie . Mi to odpowiada, żonie wysyłam kasę na konto a tu się bawię z zaliczek. Co mi więcej trzeba. (usunięte przez administratora) co pisze źle o firmie to po prostu (usunięte przez administratora) i wir. Pozdrawiam Solar for you. ❤️

IDol
@Grześ

Skąd ty możesz wiedzieć jakie są wypłaty w niemczech skoro od dłuższego czasu niby w solar pracujesz

Mariola

Jak z 40 opini można w ciągu kilku dni zrobić forum pracownicze heh Film jest juz na (usunięte przez administratora) hehe polecam obejrzeć

NIE POLECAM

Nie polecam !!! Czytaj komentarze ściema

GoRylll

Nie warto wogóle zaczynać tematu bo cie firma bedzie gasić na każdy sposób albo jetes menelem co sie do pracy nie nadaje albo sobie wacka trzepiesz niewiedzą jak sobie poradzić z złymi opiniami wyrabiają sobie lepszą . A panowie którzy zostali papieroski fajnie sie pali opierając sie o stół policzmy ile w ciągu dnia takich papierosków wychodzi i czy tak normy wyrabiacie o których tak gadacie wkółko jak zostały wprowadzone w życie to powodzenia który z was nierobbb....yyyy wogóle je wyrobi haha Oksy masz spoko żeby ci sie w oczasz zabardzo nie pojjjeeeebbbb.....łoo

Beniu

O prosze jakie tłumy walą niemożliwe tylko czemu te komentarze które co 2 minuty ktoś pisze nie napisze pod jednym nickiem wstyd ci sie przyznać dziewczynko którą w oczy kują złe opinie

Piotrek

Nikt na nic nie narzeka a ludzie z (usunięte przez administratora) sie nagle biorą czemu wcześniej nie daliście firmie rekomendacji a teraz i tak świetne komentarze piszecie ŻENADDDDAAAAA.....

Bezimienna

Firma dalej sie broni w komentarzach z przed 2 lat pani z biura sie wypowiedziała że obserwują co sie dzieje na forum Widać jej prace przez ostatnie pare dni jak walczy o dobre komentarze żeby poniżyć pracowników którym coś niepasowało i napisali prawde której ona niezna siedząc za swoim wygodnym biureczkiem . NIE POLECAM ŚCIEMA SAMI PISZĄ SOBIE DOBRE POSTY

Tak2Nie2
Kasia
@Bezimienna

Myślisz że panie z biura nie mają nic do roboty tylko odpisywać na Twoje komentarze. Ty bezimienna wyciąg wibrator i pomyśl o czym piszesz. To piszę ja Kasia z Podlasia.

Hahaha
@Kasia

Śmieszna jesteś przeczytaj to co piszesz

Hahaha

Nie Polecam czytajcie komentarze jak sie bronią ubaw po pachy hahah

Tak1Nie

Zostaw merytoryczną opinię o CREW FOR YOU Sp. z o.o. SOLAR FOR YOU Sp. K. - Wrocław

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

CREW FOR YOU Sp. z o.o. SOLAR FOR YOU Sp. K.
2/5 Na podstawie 75 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Ślężna 102-106