CREW FOR YOU Sp. z o.o. SOLAR FOR YOU Sp. K.

Adres: Ślężna 102-106, 53-111 Wrocław

NIP: 6912513206 KRS: 0000590724

3 10 66 5 1

Opinie o CREW FOR YOU Sp. z o.o. SOLAR FOR YOU Sp. K.

Filtruj opinie po kryteriach:

M

Nie polecam, Pani M... I pani B... Obiecała pracę, czekałem kilka tygodni po czym tydzień przed wyjazdem nikt się nie odzywa i dostaje wiadomość że ktoś wskoczył na moje miejsce, więcej chyba nie warto komentować.

dp

praca we Francji z nimi super. byłem i polecam xd Pani, co rekrutuje na te solary miła i konkretna. xd

PracownicaA

jeśli zadzwoni się na telefon stacjonarny to bardzo niemiła, arogancka i bezczelna Pani odbiera,po raz kolejny ostatnio na nią trafiłam i nie polecam rozmowy telefonicznej z tą Panią! Pracuje w Macopharmie od dłuższego czasu i miałam kilka pytań, ale niestety nie zostały mi one udzielone... Przyjechałam osobiście do Agencji i na szczęście przyjęła mnie Pani, która od pierwszego kontaktu na rozmowie rekrutacyjnej,była sympatyczna, uśmiechnięta i po prostu ludzka ! :)

TakNie1
Stanislau/Maksym

My pracujemy obecnie na zleceniu przez Agencję i bardzo nam służy praca. Dobrze płacą a praca nie ciężka. Pani (usunięte przez administratora)szybko nam pomogła w znalezieniu pracy. Wytłumaczyła dojazd, stawki i warunki pracy. Dla Nas bardzo dobrze.

Liudmyla

Ja jestem w szoku co piszesz Ty Maksim. Mi agencju bardzo pomogli przy papierach, dali prace i dlugo juz dla nich pracuje. Praca dobra, mieszkam i pracuje we Wroclawiu. Dobrze placą.

Maksim

Agencja pracy wykazała się nieuczciwością. Pomagałem w poszukiwaniu pracy pewnej osobie. Trafiliśmy na "Crew For You". Na początku wydawało się że znaleźliśmy wspólny język. Rozmowa kwalifikacyjna została umówiona. Obiecywano już nawet badania medycyny pracy. Osoba poszukująca pracy była niezmiernie szczęśliwa. Zostało złożone wypowiedzenie u poprzedniego pracodawcy. "Crew For You" wykazało się niezwykłym brakiem szacunku. Dzień przed, rozmowa została odwołana. Nie zaproponowano żadnej alternatywy. Pani rekruter przestała odbierać telefon. Czas został zmarnowany, zaufanie stracone. Nigdy i nikomu nie polecam współpracy z agencją.

TakNie1
anonimowy

polecam, pracowało mi się u nich dobrze. kontakt jest telefoniczny i sms. z wypłatą też na czas inne dokumenty też dostawałem jak potrzebowałem. nawet pity wysłali w styczniu.

Tak1Nie1
Patryk

Współpracuje obecnie i bez zastrzeżeń. Pracuję jako pomocnik budowlany. To co zostało mi przedstawione i zaoferowane na spotkaniu jest spełnione. Pani Justyna sprawnie i szybko załatwiła mi pracę! Dzięki

Tak2Nie2
Adam_K

Jest OK. Miły kontakt. Dziewczyny (chyba wszyscy tam to dziewczyny) wiedza co robią. Generalnie zadowolony.

Tak4Nie2
W.M.

Polecam! jak dla mnie bardzo profesjonalnie przeprowadzona rozmowa rekrutacyjna, bez tzw. ściemy. Oferta pracy produkcji medycznej została mi przekazana ze wszelkimi szczegółami. Po spotkaniu, sprawny przepływ informacji. Obecnie zakończyłam pracę na produkcji, udało mi się w końcu w zawodzie! | Jednak jak ktoś z moich znajomych będzie szukał pracy, to na pewno podam namiar na Panią Justynę.

Tak5Nie1

Marleeen

Agencja jedna z lepszych z jakimi współpracowalam. Jeśli chodzi o Panią, która mnie zatrudniała swego czasu, to profesjonalne i indywidualne podejście do mnie. Przedstawienie oferty ze wszystkimi szczegółami, tak żeby nie było zaskoczenia, np rozpoczynając pracę na produkcji medycznej. Polecam! :) Lubię atmosferę w Crew For You Sp. z o.o. za: Pozytywne podejście do kandydatów starających się o pracę. Uśmiech!

_syl76

Moim zdaniem są w porządku. Pracuję na Maco Pharmie od nich już 3 miesiąc i wypłate zawsze mam do 10. Paska wypłat na początku nie rozumiałam, ale dziewczyna z rekrutacji mi wyjaśniła. Jak nie odbierają po 16 to napiszę sms i rano mi odpiszą albo oddzwonią.

Kkkkkk

(usunięte przez administratora). Na rozmowie mówią co innego albo nawet nie mówią a potem człowiek jest w szoku. A jak chcesz się do kogoś dodzwonić to caly czas maja spotkania heh nawet na głupiego smsa czekasz parę godzin. A jak tam wchodzisz to widać że połowa nic nie robi po prostu jak już cię przejmą to mają Cie w (usunięte przez administratora) i urzerasz się z nimi przez 6 miesięcy. I nie wiem czy zaraz tej opinii nie usuną bo jak widzę to wszystko Filtruja jednym słowem to jest jedna wielka ściema. Ludzie nie dajcie się oszukać i sprawdzajcie swoje kwitki rozliczeniowe.

Tak3Nie1
ar_u

z firmą byłem we FR na wakacje jako monter paneli i narzekać nie mogę. Ludzie byli spoko, jak komuś nie pasowało, ktoś pił i się awanturował wracał do PL. Kase zarobiłem fajną, wypłata w euro na konto walutowe (musiałem sobie założyć). Ja polecam.

Zirytowany

JEŻELI CHCESZ CO MIESIĄC PROSIĆ SIĘ O SWOJE WYNAGRODZENIE ZA PRACĘ TO PRACA W TEJ FIRMIE JEST DLA CIEBIE. Miałem nie przyjemność współpracować z Solar for you, który jest brandem Crew for you. Od sierpnia 2018 r. wynagrodzenie nie było wypłacone na czas. Do dnia dzisiejszego czyli 15 listopada 2018r. nie wpłynęła pensja za miesiąc październik - w umowie zawarte jest do 10 każdego miesiąca. W firmie panuje chaos a kadra zarządzająca jest niekompetentna. Uważam, że Inspekcja Pracy powinna zainteresować się tą firmą. NIE POLECAM I ZDECYDOWANIE ODRADZAM.

Tak2Nie1

Andrzej

Na rynku jest wiele dużo lepszych agencji pracy. Tutaj po zatrudnieniu mąja cię w d. Jak ktoś odbierze telefon to jest święto lasu. Jak przyjdzie się do biura to wszyscy biegają jak by się paliło. Panuje tam straszny balagan. Dlatego odradzam

Tak3Nie1

Andrzej

ZDECYDOWANE NIE DLA TEJ AGENCJI

Tak2Nie1

Bartek

Agencja ma opinię bardzo dobrego pracodawcy i jak czytam wpisy to się potwierdza.

Ann
@Bartek

Bo pracownicy piszą sami opinie!!. Pozdrawiam naiwnych

Tak4Nie1

@Ann

Nie piszemy sobie sami opinii. Od jakiegoś czasu je monitorujemy - to oczywiste, ale nie zdarzyło nam się podszywać pod ludzi i pisać o nas samych w superlatywach :)

Tak5Nie1

Ann
@magda_crew_for_you

A wiem swoje, że tak robicie :)

@Ann

Osoby trzecie zawsze wiedzą lepiej :) czytając opinie o każdej firmie, nie tylko o agencjach pracy, zawsze przy pozytywnych opiniach pojawia się "sami sobie piszą pozytywne komentarze", a może są po prostu ludzie zadowoleni z pracy w danej firmie. :)

Izabela

@Czekotubka czemu uważasz, że pracownica agencji pisze opinie jako pracownik? Co za tym świadczy, Twoim zdaniem? Jeżeli coś zarzucasz na publicznym forum to powinieneś to dobrze uargumentować.

Halyna

Dzień dobry. Pracuję w firmi Crew For You i jestem zadowolona. Praca nie lekka, ale super mieszkanie. Fajny koordynator, zawsze pomaga. Pomagaja z kartami pobytu.Z wynagrodzeniem mnie problem nie bylo. Polecam.

Tak8Nie

Czekotubka
@Halyna

Ciekawa jestem, która to z pracownic owej agencji tak wychwala na forum :)

Izabela

@Tomasz aplikowałeś już do agencji Crew For You? Może jesteś już po rozmowie kwalifikacyjnej? Jeżeli tak to może podzielisz się z nami swoimi wrażeniami? Zapewne potencjalni kandydaci chętnie przeczytają jak to wygląda w tej agencji, zniweluje to u nich stres. To jak, wypowiesz się na ten temat?

Tomasz

Podpowiedzcie jak rozpocząć pracę w agencji?

@Tomasz

a proszę powiedz na jakim stanowisku w agencji pracy chciałbyś rozpocząć pracę?

anonymous

bardzo fajnie mi

marlenka

polecam

radek66

Z tą firmą wyjechałem do Francji jako monter solarów. Praca ciężka, nie bede ukrywał, ale w pokoju jestem sam, co jest spoko po takim wysiłku. Szef raczej porządku, chłopaki, którzy ze mną wyjechali też fajni.

Tak3Nie

Ivan

Ściema to mało powiedziane nie trać czasu na tą pseudo agencje. Obiecują i tylko obiecują zero pokrycia ODRADZAM WSZYSTKIM A te pozytywne opinie to są pisane na pewno przez pracowników żenada

Tak10Nie1

starajara
@Ivan

a czy można prosić o więcej szczegółów? dlaczego odradzasz? bo taki ogólnik nic mi nie mówi.

emka

ja pracę zaczęłam w crew for you w grudniu na produkcji, gdzie zatrudniają same kobiety. od początku dostałam umowę o pracę... była to miesięczna, ale wszystkie składki odprowadzane. jak poszłam w styczniu na dłuższe zwolnienie lekarskie, to nikt nie robił problemu. na początku, pierwszej rozmowie obiecano mi, że po 4 miesiącach przejdę do firmy, dla której rekrutują i tak było. w kwietniu przeszłam i wszystko jest okej.

Tak5Nie

Izabela

@Mati to co piszesz to poważny zarzut wobec firmy, dlatego tak ważne jest aby uzasadnić swoje zdanie. Jakie sytuacje sprawiły że pracownicy czuli się źle traktowani? Co firma powinna zrobić, aby jej pracownicy czuli się komfortowo?

Mati

Zdecydowanie nie polecam traktują pracownika jak śmiecia pozytywne opinie są wymyślone i pisane z biura chyba nie mają co robić tylko pozytywy pisać żenada

Tak3Nie

Marian

Nie polecam (usunięte przez administratora) szkoda życia

Tak2Nie

Zostaw opinię o CREW FOR YOU Sp. z o.o. SOLAR FOR YOU Sp. K. - Wrocław

Chcę opublikować:

×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie