CREW FOR YOU Sp. z o.o. SOLAR FOR YOU Sp. K.

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o CREW FOR YOU Sp. z o.o. SOLAR FOR YOU Sp. K.

Aktualność

Witamy Wszystkich użytkowników serwisu GoWork.pl!

Postanowiliśmy w tym miejscu przybliżyć Państwu naszą działalność w obszarze odnawialnych źródeł energii. Aktualnie ten profil naszej działalności jest dla nas wiodący.

Staramy się być wszędzie tam, gdzie poruszane są kwestie ważne z punktu widzenia naszej firmy. Zapewniamy, że zależy nam na pracownikach, cenimy ich konstruktywne opinie oraz dbamy o dobrą atmosferę pracy.

Prosimy pamiętać, że swoboda w dzieleniu się informacjami na forum nie oznacza pozwolenia na szerzenie informacji mijających się z faktami, obrażanie kogokolwiek, czy naruszania czyjejś godności i dobrego imienia. Warto też pamiętać, że w sieci nie jesteśmy tak anonimowi, jak się nam wydaje. W przypadkach naruszenie Regulaminu serwisu będzie interweniował Administrator. Wpisy te zostaną zarchiwizowane, w razie konieczności zostaną udostępnione adresy IP.

Pragniemy, aby było to miejsce kulturalnej i merytorycznej wymiany informacji.

Jesteśmy też do Państwa dyspozycji pod adresem e-mail info@solarforyou.pl oraz nr telefonu +48 888 888 139

Pozdrawiamy!
@ALEXANDR

День Добрый!!! На самом деле я работаю в этой сфере уже три года и на данный момент это одна из лучших фирм в Польше,за три месяца что я сейчас работаю в нашей компании у меня только позитивные эмоции,если есть вопросы или проблемы с офиса всегда помогает пани Агнешка,за что ей больше спасибо,зарплата вовремя и достойная.Бригадиры тоже самые лучшие. Конечно я согласен если ты работаешь честно и четко выполняешь задачи тебя будут ценить. Всем спасибо, советую идти к нам работать.????????????

@@ALEXANDR

Bardzo nam miło, tym bardziej, że jest Pan z wieloletnim doświadczeniem pracy na farmach fotowoltaicznych. Dziękujemy za konstruktywną opinie.

Agnieszka

Pracuje w HR, bardzo solidną, rzetelną firma. W porównaniu do innych w których pracowałam, naprawdę Właściciele stawia na rozwój firmy jak i osób w niej pracujących. Zapłata godna i stosowną do stanowiska.

LP
@Agnieszka

Czy to oznacza pisząc wprost stawkę rynkową czy może jednak taką, która przekracza jego próg? Sama może bym się bezpośrednio zatrudniła lecz to dopiero od kolejnego okresu. Bieżące oferty pracy do struktury gdzie wystawiacie tak na marginesie? Nie mogę ich odszukać a chce poczytać bardziej szczegółowo o warunkach.

TI Nowy wpis

Jak oceniacie warunki elektryków za granica? Pracował ktoś może teraz niedawno i podzieliłby się opinia? ja bym może pod koniec stycznia próbował aplikować, ale chce mieć jasność co do warunków, bo mam jeszcze alternatywny. Jak wiec oceniacie zarobki?

FM Nowy wpis

Czy jest szansa na pracę dla elektryka za granicą, ale bez znajomości języka? Czy te projekty są takie, że nawet z pomocą brygadzisty i w polskiej ekipie nie da rady pracować? Jakie są w ogóle zarobki elektryka w Solarze?

Nowy wpis

@FM

Dzień dobry, oczywiście jest praca dla elektryka, nie jest wymagana znajomość języków obcych. Proszę o kontakt telefoniczny.

Mateusz

Polecam pracę w Solar for You, pensja na czas, możliwość rozwoju - kto chce pracować na pewno odnajdzie się w tej firmie i będzie zadowolony. Niestety w mentalności jest tak, że jak ktoś ma dobre opinie i się wszystko zgadza to rzadko o tym piszemy, frustraci natomiast zawsze będą szukać winny wszędzie tylko nie sobie. Polecam firmę i zachęcam do realizacji projektów OZE ;)

@Mateusz

Dziękujemy Panie Mateuszu za konstruktywną opinię. Miło nam, że praca u nas daje tyle możliwości.

Robert Nowy wpis
@Mateusz

Powiem szczerze czasem się zdarzyło że była na czas ale ostatnie doświadczenia z Sochaczewa niezapłacone do 200 000 pracowników z Polski Białorusi i Ukrainy ale życzę szczęścia tym którym uda się dostać jakieś wynagrodzenie

TE

Widziałem opinie od poprzednika dotycząca współpracy i raczej polecał. Czy jest tu jeszcze więcej takich osób? Na stronie widnieją właśnie dwie top polecane oferty, na magazyn oraz na operatora wózka do Kleszczowa. Korzystaliście z tych opcji na zatrudnienie? Czemu są najbardziej polecane? Warto skorzystać?

@TE

Zapraszamy do kontaktu, jeżeli jest Pan gotowy do podjęcia pracy w doświadczonym zespole, z odpowiedzialnym kierownikiem, chce Pan z nami realizować projekty, proszę dzwonić.

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko NAUCZYCIEL WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO w firmie CREW FOR YOU Sp. z o.o. SOLAR FOR YOU Sp. K.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
@ALEXANDR

@@ALEXANDR

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu CREW FOR YOU Sp. z o.o. SOLAR FOR YOU Sp. K.?

Agnieszka

LP
@Agnieszka

Leszek

Jak to? Inspekcja Pracy działa wszędzie. No ale umowa zlecenia jest zgodna z prawem więc nie rozumiem o co takie halo. Wszyscy pracują na zleceniówkach?

Crew For You Sp. z o.o.

Dzień dobry, Po szczegóły zapraszam do działu HR. Dziękuję :)

Aktualność
Początek weekendu a w tle Pireneje.
Ten widok na jednej z naszych realizacji we Francji napawa optymizmem i pozytywną energią.

Aneta

Bardzo ładny widok

Braliście udział w procesie rekrutacji na stanowisko Monter Instalacji Elektrycznych w CREW FOR YOU Sp. z o.o. SOLAR FOR YOU Sp. K.? Jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem przedsiębiorstwa? Na co powinny zwrócić uwagę osoby, które rozważają złożenie swojej aplikacji?

Gery

Szkoda czasu i nerwów. Wszechobecny bałagan, Nie płacą na czas, trzeba prosić wręcz o swoje ciężko zarobione pieniądze. (usunięte przez administratora) Dramat. Szukają naiwniaków do roboty. (usunięte przez administratora)

Aktualność
Geodezja to pierwszy i bardzo ważny etap podczas budowy farmy fotowoltaicznej.
Zdjęcie, które dziś prezentujemy pochodzi z realizacji u podnóża Pirenejów.

Aktualność
Południowo-zachodnia Francja i zdjęcie z gotowej realizacji Solar For You!!
Miłego dnia :)

CREW FOR YOU Sp. z o.o. SOLAR FOR YOU Sp. K. ma teraz aktualne oferty pracy w La Roche-Blanche. Czy ktoś z pracowników może powiedzieć, czy warto tutaj pracować i czego spodziewać się na stracie w temacie warunków pracy?

Dzień dobry, serdecznie zapraszamy do kontaktu. CV można przesyłać na info@solarforyou.pl

Firma CREW FOR YOU Sp. z o.o. SOLAR FOR YOU Sp. K. rekrutowała na stanowisko Brygadzista. Czy nadal poszukują pracowników?(usunięte przez administratora)

Adam.43

ta stawka to w euro ??

@Adam.43

Proszę o kontakt z działem HR w celu uzyskania konkretnych informacji. Justyna +48 600 723 340 Dziękuję, Karolina.

Znalazłem ich ogłoszenie w internecie szukają elektryków do pracy we Francji byłem zainteresowany ale przeczytałem bardzo negatywne opinie i na pewno nie będę się z nimi kontaktował

LS
@Kandydat

A powinieneś zadzownic, pogadać, zapytać też chciałem pójść opiniami ale pracuję ,jestem i dziękuję że trafiłem do tej ekipy

@LS

Albo moderator z SFY albo jakiś naiwny.....

Szkoda że mimo ostatnich zapewnień i przepraszanie nas przez telefon, że już nie będzie problemów z wypłatami dalej to samo. Wypłaty opóźnione ostatnio ponad 3 tygodnie, kolejny miesiąc dalej to samo. Na umowie wyraźnie jest napisane termin wypłaty do 15 . Ta firma to kpina, prezes nawet nie ma czasu przeprosić pracowników, bo jest zajęty. Ale rozumiem ile razy można przepraszać, wstyd trochę, ważne że kasa się zgadza.

ZB
@Paweł

obiecanki cacanki zaraz koniec Kwietnia a pieniądze gdzie !!??

Czarek

Ten post pisały just i Becia pewnie

Były

Z tego co wiem jesteśmy na czarnej liście jeśli chodzi o gity we Francij. Raz gandarneria chciała wrzucić pracowników za nie płacenie za miejsce zamieszkania. Wypłaty nie na czas to jakieś nieporozumienie.Brak narzędzi brak, absolutnie nie polecam.

Były

Co mówi Paweł to jedno ale firmę nie polecam.

@ZB

Nie ma coś nowego:) :)

Były

PK to na pewno nie ty to napisałeś tylko prawniczka w firmie. Raz że z pisania to jesteśmy na poziomie klasy czwartej i z ADHD byś nie był w stanie sformułować tak długiego tekstu.

Innej umowy niż śmieciówki nie dostaniesz kombinacja jak tu wszystkie kruczki prawne obejść po co komuś stabilne zatrudnienie w oparciu o normalny etat skoro pracownicy nierzetelni a jak już pracujesz to ciesz sie z tego co masz może dostaniesz podwyżke albo bilecik do domu. Każdemu życze sprubować a później bić brawo kto ma racje .

Ken

Na dzień dobry 8€. Jak masz inne stanowisko niż robol oczywiście bez aneksu tylko na gębę to dostaniesz coś więcej. Umowa śmieciowa na 5 miesięcy bo nie możesz być dłużej oddelegowany do Francji. Nikt nie ma normalnej umowy i nie będzie miał bo to niepolacalne. I kolejny komentarz gdzie pada stwierdzenie "chłopcy" brawo za inteligencję ciekawe kto w biurze nawet w niedzielę tak pilnuje?!?

Ken

Brawo dla biura. Piszcie dalej do moderatora o usuwanie komentarzy!!! Jarek muzyk 22:03 a chwilę wcześniej Brajan 22:00 komentarz. Prawda bardzo boli.

Brajan
@Ken

Jak ty mi teraz zainponował kenik:-)

Ken

Gosia czy inne coś, nie wiesz jak wyglądam i kim jestem to się nie wypowiadaj. To że Ty nadajesz się tylko do pracy w zamkniętych pomieszczeniach bo z takim wyglądem nie zatrudniają nigdzie indziej. Ludzie pracujący w biurze nie grzeszą inteligencją widać to po tym jak bronią firmy.

Hilive

Mariola co ty bredzisz jakie 18 € .Daj namiary na swojego dilera, bo naprawdę dobry towar bierzesz.Może mu jeszcze coś zostało.Umowa śmieciowa jak @Paweł prawdę napisał.A w tej rynsztokowej firmie "solar for you "PRAWDA W OCZY KOLE.

Bb
@Paweł

Masz rację. Ja też już uciekam z firmy bo podobno staje się niewypłacalna. Coś niedobrego się dzieje.

Szymon
@Bb

Niewypłacalna? To niepokojące, co napisałeś, dlatego chce ustalić, skąd w ogóle masz takie informacje, że firma CREW FOR YOU rzekomo mogłaby stać się niewypłacalna? To niedopuszczalne, aby coś takiego mogło w ogóle mieć miejsce stąd też mój wpis, który mam nadzieję, zmotywuję Cię do tego, abyś sprecyzował to, co napisałeś. Zrób to dla mnie, proszę.

Były

18Euro :)))))))))) minimalna stawka jaka jest we Francji co ty kłamiesz znam zarobki od Kornela po Artura i reszty.......ludzie nie są płaceni na czas.

Gal Anonim
@Paweł

Wypłaty sie spóźniają, w biurze są podawane nieprawdziwe informacje przed, w trakcie i po zakończeniu kontaktu. Spychologia na porządku dziennym, kierownicy nie umiejący zarządzać ludźmi(w szczególności taki jeden cham o imieniu Robert). Zakwaterowania to też żart(przeprowadzki co 2 dni). Wywalone mają na to że nie ma sprzętu i ludzi. Nie idźcie tam bo tylko tracicie czas

Byly
@Gal Anonim

Co ty gadasz firma super niedługo przebije Elona Muska, wypłaty po kilka rat dla twojego dobra bo chcą pomoc i nauczyć cię jak zaoszczędzić pieniądze. To ze firma jest na czarnej liście „Gite de France” to jakaś pomyłka po stronie Francuzów. A marudzisz ze nie ma sprzętu, jak to? Egipcjanie wybudowali piramidy z jeszcze uboższym sprzętem niż SFY. A piosenkę dedykuje CEO P.K : Cypis - Gdzie jest biały węgorz ? (Zejście)

Były

Pani kłamie że głowa mała, większość pracuję za minimum plus umowy śmieciowe.

Były pracownik Solar

Ogólnie firma w dużych problemach finansowych, wypłaty dla pracowników poprzesuwane, znaczna ilość zatorów płatniczych. Jeśli komuś zależy na wypłacie o czasie to nie do końca dobre rozwiązanie, jeśli komus nie przeszkadza to to plusem są względnie małe oczekiwania od pracownika

Były pracownik Solar
@Były pracownik Solar

Przepraszam, pomyliłem firmy (bardzo podobna nazwa, ale zupełnie inna zlokalizowana w innym mieście). Co do firmy z Wrocławia nie posiadam jakiejkolwiek wiedzy, prośba o usunięcie tych komentarzy

Ble

Szkoda czasu i nerwów. Nie polecam

@Ble

Ble jakieś argumenty? Mam w planach rozpocząć współpracę z firmą, ale nie wiem czy tylko takie gadanie przez ludzi czy te wypłaty tak długo już opóźniane?

Daniel
@Nowy

Wypłaty opóźniane są ciągle i pewnie będą,ale to jeszcze znośne, bynajmniej dla mnie Ale planowanie prac na projektach,to jedno wielkie (usunięte przez administratora) Ledwo przyjedziesz na projekt,zaczynasz pracę a tu za chwilę masz jechac na inny,w miesiącu średnio przejazdy po kilka razy,jak (usunięte przez administratora) więcej w aucie niż w robocie. Nie ma co się na chacie rozpakowywać bo Pańcia z Polski zaraz Ci plany zmieni Przyjechała teraz Pańcia do Francji i wielce chce narzucać swoje normy ,racje na budowie a nie oszukujmy się,jej pojęcie o pracach i robocie znikome. Firma się dziwi że na wypłaty nie ma,jak na jednym projekcie kierownik w kanciapie leżał, 5 na polu jak byki na łące a 3 pracowało,ale kierownik podał że normy wyrobione,praca wrze. Tak to jest jak nikt nie czuje respektu do niej. Przepisy BHP temat rzeka,jakie przepisy Pani Ewa narzuca jak wpada na budowę,jak nie ma pojęcia o nich. Przepis nr 1, gdzie kierownik na Projekcie? Ludzie samopas a później zdziwienie że straty na wszystkim A i alkohol,tak chłopaki po pracy lubią napić się browara,jedni więcej drudzy mniej,jeden z drugim się zachowa ,a kolejny zrobi oborę. Ale szanujmy się, jeśli kobieto wpadasz do Francji i flaszki sama pracownikom przywozisz to nie dziw się że do pracy nie wstają Z pozdrowieniami ciągle obecny pracownik

Wojciech
@Nowy

Jedz będziesz (usunięte przez administratora) za grosze obiecują a nic nie dają nawet diet masz10euro nah i to wszystko

Bolo

Witam, Chieli byście poznać prawdę o tej firmie? Zapraszam pod ten link. (usunięte przez administratora)

Krasny
@Bolo

Panie bolo podaj link raz jeszcze

Mariusz
@Bolo

Proszę napisać prawdę o firmie, dziękuję

Byly pracownik
@Bolo

Ja poproszę o kontakt w sprawie tej firmy wiadomości sa usuwane wiec proszę na e-mail Natasha1919@interia.eu

Wojciech
@Mariusz

Jedz to się dowiesz na miejscu choć nie radzę

Zostaw merytoryczną opinię o CREW FOR YOU Sp. z o.o. SOLAR FOR YOU Sp. K. - Wrocław

• Jak się pracuje w CREW FOR YOU Sp. z o.o. SOLAR FOR YOU Sp. K.?

Zobacz opinie na temat firmy CREW FOR YOU Sp. z o.o. SOLAR FOR YOU Sp. K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CREW FOR YOU Sp. z o.o. SOLAR FOR YOU Sp. K.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 6 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

CREW FOR YOU Sp. z o.o. SOLAR FOR YOU Sp. K.