Crew For You Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o Crew For You Sp. z o.o.

totalna

Co do pracy - to taka sobie. Nie mają najlepszych ofert, ale taki rynek, może powinni poszukać innych. Najważniejsze chyba jednak, że jako firma oni są wypłacalni, wszystko jest jasne, nie ma naciągania. Raz mi się wypłata nie zgadzałą i wyjaśniłam z nimi wszystko - bład akurat nie był po ich stronie. Także jest o.k.

chłopzmazur
@totalna 07.12.2017 15:03

Zgadzam się z totalna, firma sama w sobie dobra.

blablabla

Praca ok, dobrze płątna. Złego słowa nie powiem :)

Marharyta

Ja nie żałowuje, ja pracuju z Crew For You. Mam dobre zarobki, Dobra praca.

bercik

jest ok.

anka_ot_tak

rzetelna i słowna firma.

Ivan

przyjechał do Wrocławia i znalazł pracę w Crew for you. Praca fajna. Mam bardo dobre zarobki.

tosiek

Dobrze się z Crew for you współpracuje, mili ludzie, nie ma żadnych opóźnień w wypłatach, wszystko się zgadza. Można wszystko ustalić, kontakt z nimi jest.

MałaMi

Współpracuję z Crew for you od września jako pracownica produkcji. Kontakt z nimi dobry, jak nie odbierają, to napiszę sms i oddzwaniają za jakiś czas, albo odpisują. Gdy poprosiłam o pasek z wypłatą, to w ciągu doby otrzymałam na e-maila.

małymiś

Fajna praca i fajni ludzie. Pieniądze są na czas.

Mychajlo

Ja zadowolony, dobrze mi traktować i pomocni.

Sasza

Nie było problem z firma. Mi się dobrze pracuje.

LOLA

jak dla mnie ok.

Hanka

są gorsze agencje pracy we Wrocławiu od tej. Pracownicy Crew for you się starają, są mili, pomocni i zawsze jest z nimi kontakt.

Tomasz

nie wiem, skąd negatywne komentarze. Ja jestem zadowolony - bardzo kompetentna kadra XD

Aneta

jestem z nich zadowolona, miłe kobiety tam pracują.

Gosia

współpracowałam z Lagdiw i też z innymi agencjami i ta jest najlepsza.

Andrzej

Dzień dobry! Chcę podzielić się doświadczeniem w pracy z tą firmą. Wcześniej "LAGDIW Sp. Z o.o." nie dziwiło, że zmienili nazwę. Na pierwszy rzut oka wszystko było super. Po pierwszym miesiącu pracy pieniądze były wypłacane na czas. Obiecały po 3 miesiącach pracy przygotować dokumenty do składania wniosku karty pobytu (obietnice trwały do ​​ostatniego dnia pracy). Wszystko zaczęło się od drugiej wypłaty, co miesiąc musiałem żądać funduszy, których oni nie dodawały. Godziny nadliczbowe i urlopy w tej firmie są wypłacane każdemu na różne sposoby, a kto nie wie, że istnieją, ogólnie pozostają bez ich. W biurze nie jest mozliwe dostać niektóre informacje, zawsze nie ma księgowego, nie ma innych pracowników lub dyrektora. Nie polecam.

Siergiej

Ta Firma nie jest poważna traktują pracownika jak śmiecia nie liczą się z niczym. Wieczne problemy z wypłatą trzeba chodzić do biura i się prosić o wszystko. Nie ma z kim rozmawiać każdy zwala na każdego żenada.

Domin

są w porządku.

Jack

polecam

Kaśka

pracuję od 2 miesięcy, agencja godna polecenia

Justyna

Pracuję od jakiegoś czasu z nimi. Pieniądza zawsze na czas, jak mają być do 10 dnia każdego miesiąca, to są na koncie. Jak czegoś nie wiedziałam, to pomogli i wytłumaczyli. Polecam!

Zostaw opinię o Crew For You Sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Crew For You Sp. z o.o.