CREW FOR YOU Sp. z o.o. SOLAR FOR YOU Sp. K.

Opinie o CREW FOR YOU Sp. z o.o. SOLAR FOR YOU Sp. K.

Brak szacunku. NIE BIERZ PRACY ORGANIZOWANEJ PRZEZ TĄ FIRME. Jak chcesz załatwić sprawę to głuchy telefon. NIE POLECAM !!!!!!!

Oliver

Brak organizacji pracy. Zarobki niskie. (usunięte przez administratora)

Oliver

słaba organizacja pracy. Niskie pensje, nawet za granicą. Nie polecam !!!!

pytajacy

witam czy firma placi diete delegacyjna na terenie Francji.

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko NAUCZYCIEL WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO w firmie CREW FOR YOU Sp. z o.o. SOLAR FOR YOU Sp. K.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
Berek

Jeśli ktoś decyduję się na pracę w tej firmie niech będzie przygotowany na brak szacunku i mobbing.

Slawek

Co tu sie wyprawia ...a chciałem z nimi robić deala :(

Piotrek Sz

No to czas kwarantanny, teraz dla niektórych czas świąt i nagły wysyp negatywnych komentarzy.. Dlaczego nie załatwiacie swoich spraw pomiędzy kierownikami gdy pracujecie ? Jeśli to co wypisujecie dotyczy grupy ludzi to zróbcie zebranie z kierownikiem i powiedzcie razem co was boli. Teraz na opiniach o pracodawcy odprawiacie GORZKIE ŻALE; Jest nawet "Ksiądz i "Ojciec Dyrektor" i parę innych wiernych... Te wpisy świadczą też o Was ...

Mark
@Piotrek Sz

Czytając te wpisy wnioskuję, że problem nie leży po stronie pracodawcy a pracowników, po prostu brak zgrania w ekipie. A to już jest problem.

Czy pracodawca CREW FOR YOU Sp. z o.o. SOLAR FOR YOU Sp. K. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Odpowiedź

Możesz zapomnieć o jakiś szkoleniach. Jesteś osobą która ma robić to co kierownik każe, jeśli będziesz źle robił lub się nie wyrabiał bilet do domu.

@Odpowiedź

Jeżeli kierownik pokazuje ci jak masz wykonywać konkretne zadanie (zkręcenie dwòch elementów) to nie na darmo jest kierownikiem. Po to jest kierownik, jak coś źle zrobisz to przecież nie będzie od razu wyganiał cie do domu ALE i tu ci zadam pytanie : Jak ci kierownik już powtarza drugi tydzień to samo to mu się nie dziwię ze kupił ci bilet do domu mi by też nerwy puściły. W twoim wypadku szkolenie by nie pomogło.Kwarantanna już działa :-)

Andy

Jak czytam te wypociny tryskające jadem jaka to firma zła i komentarze typu kask mnie nie chroni przed omegami itd. To tylko świadczy o tęsknocie za rozumem

GoRylll
@Andy

Twoje wypociny nie lepsze schowaj sie moherowy berecie

Mariusz

Najczęściej zaglądające osoby na takie portale to osoby sprawdzające pracodawce u którego mają zamiar się zatrudnić niech czytają wypociny moderatora albo kogoś z biura co ma ludzi za meneli i nierobów na tych niby dobrych też przyjdzie czas . Niepotrafią radzić sobie z hejtem i z złą opinią która jest prawdziwa . Tyczy sie wynagrodzeń , samego systemu pracy ,przepisów BHP i traktowania pracownika jak bydło nie wszędzie musi być tak samo oczywiście to są właśnie te wyjątki gdzie firma zawodzi i niepotrafią do tej porażki sie przyznać a inni pracownicy robią z człowieka śmiecia do popychania . Absurd, żenada, chańba takie nastały czasy . Nie polecam Pozdrawiam Mariusz

Krzysiek

Firma ma dobrego moderatora co dba o ich dobry wizerunek . Nie polecam

Jarek muzyk

Ja tu jestem od stycznia, pracuje spokojnie bez nerwów, wypłaty są na czas, leje się wino nie najtańsze tylko z wysokiej półki. Opaliłem się bardziej niż w Egipcie. Na co mogę narzekać to tylko na cenę olejku do opalania. Dziś Niedziela, pełna siesta, siedzę na tarasie gril się pali. Po takim odpoczynku aż chce się pracować. Pozdrawiam niezadowolonych i zmęczonych życiem malkontentów. Jednym słowem jest zjebis...

@Jarek muzyk

Gdzie ten grill bo wjeżdżam.

Alina
@Jarek muzyk

Możecie dać namiary bo bym się podpięła pod grilla, ile można siedzieć w domu ????

IDol
@Jarek muzyk

Szkoda że cie nie nagrałem jak wyglądasz po takiej niedzieli hahhaha

Artur

Niech się ludzie pośmieją to nie firma tylko ściema z takim podejściem do ludzi długo nie pociągną .

@Artur

Ściema to jest z twojego komentarza, nie martw się o firmę!!! Piszesz bo nie udało ci się jej okłamać i myślałeś że można sobie bimbać i leżeć w domku bawiąc się małym i dopisywać godzinki. Skończyło się niestety. Trzymaj się tam Artur.

Artur
@Tomek

Ja sie wcale o firmę nie martwię wręcz przeciwnie żeby przypadkiem wam żyłki w du..p..ciiaa...ch nie popękały miłej pracy . Pozdrawiam :-)

Mariola

Jak z 40 opini można w ciągu kilku dni zrobić forum pracownicze heh Film jest juz na (usunięte przez administratora) hehe polecam obejrzeć

NIE POLECAM

Nie polecam !!! Czytaj komentarze ściema

GoRylll

Nie warto wogóle zaczynać tematu bo cie firma bedzie gasić na każdy sposób albo jetes menelem co sie do pracy nie nadaje albo sobie wacka trzepiesz niewiedzą jak sobie poradzić z złymi opiniami wyrabiają sobie lepszą . A panowie którzy zostali papieroski fajnie sie pali opierając sie o stół policzmy ile w ciągu dnia takich papierosków wychodzi i czy tak normy wyrabiacie o których tak gadacie wkółko jak zostały wprowadzone w życie to powodzenia który z was nierobbb....yyyy wogóle je wyrobi haha Oksy masz spoko żeby ci sie w oczasz zabardzo nie pojjjeeeebbbb.....łoo

Beniu

O prosze jakie tłumy walą niemożliwe tylko czemu te komentarze które co 2 minuty ktoś pisze nie napisze pod jednym nickiem wstyd ci sie przyznać dziewczynko którą w oczy kują złe opinie

Piotrek

Nikt na nic nie narzeka a ludzie z (usunięte przez administratora) sie nagle biorą czemu wcześniej nie daliście firmie rekomendacji a teraz i tak świetne komentarze piszecie ŻENADDDDAAAAA.....

Bezimienna

Firma dalej sie broni w komentarzach z przed 2 lat pani z biura sie wypowiedziała że obserwują co sie dzieje na forum Widać jej prace przez ostatnie pare dni jak walczy o dobre komentarze żeby poniżyć pracowników którym coś niepasowało i napisali prawde której ona niezna siedząc za swoim wygodnym biureczkiem . NIE POLECAM ŚCIEMA SAMI PISZĄ SOBIE DOBRE POSTY

@Bezimienna

Myślisz że panie z biura nie mają nic do roboty tylko odpisywać na Twoje komentarze. Ty bezimienna wyciąg wibrator i pomyśl o czym piszesz. To piszę ja Kasia z Podlasia.

Hahaha
@Kasia

Śmieszna jesteś przeczytaj to co piszesz

Hahaha

Nie Polecam czytajcie komentarze jak sie bronią ubaw po pachy hahah

Zostaw merytoryczną opinię o CREW FOR YOU Sp. z o.o. SOLAR FOR YOU Sp. K. - Wrocław

• Jak się pracuje w CREW FOR YOU Sp. z o.o. SOLAR FOR YOU Sp. K.?

Zobacz opinie na temat firmy CREW FOR YOU Sp. z o.o. SOLAR FOR YOU Sp. K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CREW FOR YOU Sp. z o.o. SOLAR FOR YOU Sp. K.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 6 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

CREW FOR YOU Sp. z o.o. SOLAR FOR YOU Sp. K.