CREW FOR YOU Sp. z o.o. SOLAR FOR YOU Sp. K.

Opinie o CREW FOR YOU Sp. z o.o. SOLAR FOR YOU Sp. K.

Bezimienna

Firma dalej sie broni w komentarzach z przed 2 lat pani z biura sie wypowiedziała że obserwują co sie dzieje na forum Widać jej prace przez ostatnie pare dni jak walczy o dobre komentarze żeby poniżyć pracowników którym coś niepasowało i napisali prawde której ona niezna siedząc za swoim wygodnym biureczkiem . NIE POLECAM ŚCIEMA SAMI PISZĄ SOBIE DOBRE POSTY

@Bezimienna

Myślisz że panie z biura nie mają nic do roboty tylko odpisywać na Twoje komentarze. Ty bezimienna wyciąg wibrator i pomyśl o czym piszesz. To piszę ja Kasia z Podlasia.

Hahaha
@Kasia

Śmieszna jesteś przeczytaj to co piszesz

Hahaha

Nie Polecam czytajcie komentarze jak sie bronią ubaw po pachy hahah

Czesław

Ja to na nic nie narzekam, kasa się zgadza. Nie rozumiem o co chodzi.

Bogdan

Nie polecam, co tydzień przeprowadzki, zaliczki ok, wypłaty opóźnione około 10 dni. Ludzie ich nie obchodzą, pracuj rób normy albo zjeżdżaj do polski, a nie dajesz rady to jedź do polski, bo bus nowych polaczków już jedzie. Tutaj też mieli nawet osobę żeby się podszywała i wypisywała jakieś debilne komentarze żeby firma nie wyszła na taką złą.. Polecam omijać tą firmę z daleka, bo dojazd który jest niby opłacany po 2 przepracowanych tygodniach jednak nie jest, kolega maks odrazu mówił że jedzie na miesiąć, a po miesiącu pani z biura już niby nie pracowała i musiał kombinować jak wrócić do polski z dwoma innymi kolegami, i z łaską i nie zadowoleniem kierowników, dostali większe zaliczki, chociaż firma podkreślała że po 2 tygodniach powrót zostaje opłacony przez firmę. Ogólnie nie polecam, chyba że lubisz przygody i jesteś gotowy na to wszystko co piszą w opiniach, bo tak było, a biuro próbuje to załagodzić jakimiś durnymi komentarzami. Trochę to takie bez szacunku dla ludzi którzy tam pracowali, ale rozumiem, wy z szacunkiem dla innych nie macie zbyt dużo wspólnego, tylko kasa się musi zgadzać.

Jester
@Bogdan

Masz rację, powiedz to twoim kolegom takich jak ty żeby omijali tą firmę z daleka!!! Będziemy mieli mniej problemów z fagasami i nierobami. Dziękuję za komentarz.

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko NAUCZYCIEL WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO w firmie CREW FOR YOU Sp. z o.o. SOLAR FOR YOU Sp. K.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
Andy

Polecam czytanie ze zrozumieniem ja niczym umowę podpisałem całą przeczytałem jak możesz żądać szacunku dla siebie jeżeli nie masz ani dla innych pracowników ani dla firmy. I jeszcze firma ściema która postawiła ponad 240 MW i działa od ponad 10-u lat

Kolo

Propos zaliczek to widziałem na Loupiac jak przyjechali ludzie z Polski nie przepracowali godziny i dostali zaliczkę

@Kolo

Kogo obchodzą zaliczki weź skończ.

Krzysiek

Wszystko pod kontrola:) nie ma co czytac tych smieci i wypocin anonimowych. Jeszcze nie slyszalem na budowie zeby komus cos nie pasowalo a tu nakrecona afera. Pracownicy z Lepaud pisali czy jest opcja zeby dojechac czyli sa osoby ktorym sie tu podobalo. Jestem tu od 17stycznia i jakos mi nie spieszy sie na kwarantanne do Pl. Nie wiem co chcecie osiagnac ta krytyka ale przynajmiej jest sie z czego posmiac. Tv nie mamy to chociaz bajki poczytamy. Pozdrowienia dla calej ekipy z Lepaud.

Beniu
@Krzysiek

Te bajki co na budowie opowiadasz też ciekawe radzę zainwestować w książki troche wiedzy ci brakuje .

Krzysiek

Firma ma dobrego moderatora co dba o ich dobry wizerunek . Nie polecam

Solar For You

W tym miesiącu wypłata 15. :-) taki żarcik na rozładowanie atmosfery

Magda_solar_for_you

Przepraszamy osoba która wystawiała pozytywne komentarze już z nami nie pracuje .

Agencja pracy wykazała się nieuczciwością. Pomagałem w poszukiwaniu pracy pewnej osobie. Trafiliśmy na "Crew For You". Na początku wydawało się że znaleźliśmy wspólny język. Rozmowa kwalifikacyjna została umówiona. Obiecywano już nawet badania medycyny pracy. Osoba poszukująca pracy była niezmiernie szczęśliwa. Zostało złożone wypowiedzenie u poprzedniego pracodawcy. "Crew For You" wykazało się niezwykłym brakiem szacunku. Dzień przed, rozmowa została odwołana. Nie zaproponowano żadnej alternatywy. Pani rekruter przestała odbierać telefon. Czas został zmarnowany, zaufanie stracone. Nigdy i nikomu nie polecam współpracy z agencją.

@Tomek

Tomek nie wypisuj kłamstw chciałeś mnie wysłać za granicę by dobrać się do mojej żony. Dziękuję że Pani z agencji nie odbierała to uratowało moje małżeństwo. Jeszcze raz dziękuję a z tobą to się jeszcze policzę przyjacielu rodziny.

Ksiądz

A dziękuje za zaproszenie synu niestety żeby w te szeregi trafić trzeba nosić wysoko du... i dobrze rozwinięty zmysł ssąco liżący .

Portis
@Ksiądz

Myślę że się nadajesz z tego co wiem.

@Portis

Niemasz odwagi żeby tego w cztery oczy powiedzieć żona daleko to kolegów dymasz.

Rydz

Ty anonim nie możesz spać czy bawisz się małym że piszesz komentarze o drugiej w nocy. Czekasz na żonę aż wróci czy co?

Zainteresowany Pracą

Brawo dla biura. Trzeba dbać żeby każdy kto coś napisze złego na temat firmy był złym pracownikiem, nierobem i pijaczyną. Czemu nikt nie napisze czegoś dobrego o ludziach czy kierownikach hmmm...? Rozumiem że nikogo dobrego nie ma tylko panie z biura zatrudniają samych meneli. Czytając komentarze jedno się myśli o tej firmie... Typowy (usunięte przez administratora) menelstwo, burdy w domu i praca na czas (akord). Zapewne długo nie będę musiał długo czekać na ripostę z biura. Pozdrawiam wszystkich.

Ksiądz

Złe opinie nie są akceptowalne na tej stronie nikt nie może napisać swojego zdania bo jest usuwany lub znajdzie sie ktoś kto bedzie pisał same plusy . Wolność!!!! wolności !!!!! nie ma jej i nigdy nie było

Ojciec Tadeusz
@Ksiądz

Zawsze zapraszamy do nas do radia . Z Bogiem.

Wariat83

Łoooooo cciiee ludzie co tu sie dzieje Normalnie jak w sejmie HAHHAH na trzeźwo nie ograniesz . Poozdro świry walcie dalej hahah

Jarosław
@Wariat83

Pozdrawiam, z Ciebie to wariat! W Sejmie nam brakuje takich ludzi jak Ty.

Kafar

Praca jak praca, jak jest dobra pogoda to jest praca marzenie, jak pada to trochę gorzej - wiadomo praca na dworze. Jak jest ulewa to się nie pracuje. Mieszkanie opłaca firma, jest dojazd do pracy i do sklepu wiec sporo kosztów odpada. Mieszkania są naprawdę niezłe, jest kominek w domku, drewno i po pracy można browarka wypic i posiedzieć przy kominku. W pracy jest godzinna przerwa jak to we Francji, ale praca jak praca. Jak jest fajna ekipa to fajnie się pracuje i mieszka a jak się trafi ktoś lewy to tez za długo nie pracuje, musi wracać do Polski

Baby
@Kafar

Kafar Ty to jesteś gość czy można by było dołączyć do Ciebie, mam fajne koleżanki. Znalazła by się też praca dla kobiet :-) Pozdrawiam gorąco.

Ken
@Baby

Zmień sobie panienko nicka bo twoje emotki zdradzają cię w każdej opini którą wystawiasz

Twrdy pal

Babyhaha Ciebie też zapraszamy! Przebieg nas nie interesuje '-)

Ten sam...

Ze Pani z biura to nizla kiecka,tu sie schowamy to przelezymy to prawami chlopa,rządzi kobieta.(usunięte przez administratora)

Dziaslo

Jak was wozilem na lotniska i przystanki,za to mi placili,mnie cudze zycie nie interesuje ale sa wymagania jakies zasady,nadal pracuje,jedyne co brakuje Jacka to jest problem ,a nie wy ....lepiej robic mniej gadac...

Mr.Pan K

Witam Podziele się swoją opinią również jestem poirytowany tym jak się traktuje pracowników . Kierownictwo które równie dobrze mógł bym oskarżyć o mobing ale nikt w mojej obronie nie stanie . Sprawa niebawem ujrzy światło dzienne . Pozdrawiam i nie polecam .

Adwokat Boy
@Mr.Pan K

Napisz może co Cię dręczy i dlaczego się moczysz w nocy. To jest ważne.

Zostaw merytoryczną opinię o CREW FOR YOU Sp. z o.o. SOLAR FOR YOU Sp. K. - Wrocław

• Jak się pracuje w CREW FOR YOU Sp. z o.o. SOLAR FOR YOU Sp. K.?

Zobacz opinie na temat firmy CREW FOR YOU Sp. z o.o. SOLAR FOR YOU Sp. K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CREW FOR YOU Sp. z o.o. SOLAR FOR YOU Sp. K.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 7 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

CREW FOR YOU Sp. z o.o. SOLAR FOR YOU Sp. K.