Gobarto S.A.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Gobarto S.A.

Kamil

O co chodzi z tym nagrywaniem ? Kto kogo nagrywa ? Zastanawiam się co się tam zepsuło przecież to była taka porządna firma .. kiedyś

a co na to psychiatra ? , chciałes zostać gwiazdą internetów dzieciaku?

Nico

Pisz pisz prawda ich wqurwia, bo to prawda. Proste. A (usunięte przez administratora) się bulwersują, no ale ich nawet przez neta czuć

Krzysiek

WIDAĆ WYSOKI POZIOM UMYSŁOWY KIEROWNIKÓW W GOBARTO WRZUCAJĄ 10 RAZY TO SAMO A ADMINISTRATOR MA UBAW BO ZAMIAST WYKASOWAĆ CAŁY TEN ŚMIETNIK TO SIE ŚMIEJE JAK LUDZIE OD (usunięte przez administratora) SIE WYZYWAJĄ

Julka

Nic sie nie można tutaj dowiedzieć , bo wszystko zaśmiecone jednym i tym samym. Ludzie ogarnijcie , a Pan Kierownik to chyba raczej Pan Półgłówek. Administrator to chyba ma wolne albo dorabia pod Biedronką , daje za 5 zł bo mu marnie goł work płaci

Immigration

I need Poland work permit.

co tu sie wyprawia? całe forum zaspamowane jakimiś głupotami , czy jest ktoś kto w ogóle kontroluje co tu sie dzieje? Prosze pousuwać wpisy ,, Pana Kierownika''

P56

dobrze sie bawisz dzieciaczku?

Cycolina

wrzuć to jeszcze z 5 razy

Warszawiak

Tak samo jak ty , bo to forum o Warszawie. Jak to jest dokonać samo zaorania ?

@Warszawiak

A widzisz gdzieś na gowork wątek "Gobarto w Grąbkowie"? Wszyscy pracownicy z Grąbkowa są zatrudnieni przez Gobarto SA z siedzibą w Warszawie. @Warszawiak myślenie ma przyszłość.

Maniek

Mało masz do powiedzenia.

@Maniek

Errata: komentarz "mało masz do powiedzenia" dotyczył wpisu jakiegoś jegomościa z Gobarto, który znów zaczął marudzić, że "to wątek o Warszawie". Gowork zapewne na prośbę Gobarto ten komentarz usunęło i powstało mylne wrażenie, że krytykuję @Natalię z łaciną - a faktycznie ja się z nią zgadzam. Gowork nie idźcie tą drogą i nie wypaczajcie sensu komentarzy poprzez usuwanie wpisów.

Irka

Pani Basiu słyszałam wiele dobrego o firmie Gobarto , ale czy trudno dostać sie do tej firmy? Praca w nocy. To pewnie wielu chetnych jest , bo nie trzeba stać w korkach jak sie jedzie wieczorem albo wraca z pracy o 6 rano?

Jan
@Irka

Ci co pracują na magazynie w nocy zarabiają 1600 netto na miesiąc. To są ochłapy.

Benek
@Jan

To jak tyle zarabiasz to zgłoś to chłopie do PIPu bo to poniżej minimalnej. Nawet jak w Gobarto płacą minimalna krajową 2600 brutto ( a oczywiscie płacą wiecej) to plus dodatek nocny za sierpien (160* 3,25) 520 zł , bez jakiejkolwiek premii musiałeś zarobić nie mniej niż 3120 zł brutto czyli do reki 2286,95 zł. A teraz przeproś za kłamanie

Natalia z łaciną
@Benek

2286,95zł w Warszawie? Przecież to parodia a nie zarobki.

Benek
@Natalia z łaciną

Nie powiedziałem że tyle zarabiają w Warszawie ,tylko chciałem udowodnić kłamstwo Jana , który twierdzi że zarabia tam 1600 netto pracując cały miesiąc na noc. Wygląda na to że chce w ten sposób zniechęcić ludzi do zainteresowania tą firmą. Pani Basia zresztą napisała że zarabiają 5000 na rekę , więc nie dziwne że sie boją o własne posady

Zenek
@Benek

7 brutto (5 netto) bez nadgodzin na magazynie? To w księgowości pewnie zarabiają 10.000 brutto (a nawet 14.000 przyjmując dwukrotność płacy magazyniera). Dziewczyny z księgowości jutro idźcie do RO po podwyżkę, bo chyba jesteście wyzyskiwane.

Zenek

A jakie zarobki? 7 tys. brutto (5 tys. netto) na umowę o pracę bez nadgodzin przez miesiąc tak jak pisałaś w pierwszym poście? Czy może chcesz zmienić zeznania i będzie to minimalna pensja krajowa 2600 brutto, co w Warszawie jest równoznaczne z bankructwem?

Pulchna Becia

"Pani Basia" vel Gobarto nawciskała ciemnoty i myślała, że gawiedź to łyknie.

Gobarto spoko
@Zenek

Naprawde myślisz że ktoś pracuje w Warszawie za 2600 brutto czy tylko chcesz ,,zaimponować ,, ludziom swoją ,, mądrością''? Raczej nie jest to 5000 netto ale na pewno bliżej tej kwoty niż 2600 brutto. Specjalnie robicie z siebie pośmiewisko ? Żeby ludzie czytali i pomyśleli sobie ,, ocho durnie tam pracują , nie ma sie co tam ładować'' ?

Prawda

W związku z tym że jest to forum o Warszawie a jakieś mało inteligentne osobniki albo trole rozpisują sie tu o jakims Grobkowie , chciałem sie wypowiedzieć na temat pracy na Krakowiaków. Bardzo miła atmosfera , kierownictwo w porządku , wszystko jest jak należy i wysokie zarobki jak na Warszawe. Firma godna polecenia , oby tak dalej i samych sukcesów życze. Ci co tu plują to pewnie zwolnione lenie i nieudacznicy

@Prawda

Część zarządu rezyduje w Grąbkowie tłumoku.

@Prawda

Pan @Prawda zalatuje mi nasłanym przez zarząd specem od marketingu internetowego od robienia pozytywnego PR. Ale z jego wypowiedzi wynika jaki jest stosunek zarządu do pracowników "w jakimś Grąbkowie" - pogardliwy.

Melon
@Prawda

Wszystko pięknie wysokie zarobki , firma godna polecenia to skąd tyle negatywnych wypowiedzi ? I dlaczego ciagle zmieniają się ludzie i nie ma stałej ekipy w żadnym z oddziałów ?

Nick007

Odradzam pracy w tej firmie nie których działach stosuje sie mobbing.

@Nick007

Gobarto to firma, która chciałaby zatrudniać specjalistów ale traktować ich jak parobków. Odradzam.

KocuniosNowakoPelikanoCieniaso

Omijajcie ten twór z daleka, nikt kariery tam nie zrobi chyba że jest pelikanem albo głęboko wchodzi w ..., bogaci tatusiowie nie widzą jak się dzieci bawią kosztem innych ludzi, oprócz kłamstw nt zatrudnienia, oszukiwania, pozbywania się ludzi myślących, no i nagrywanie to ich domena, a najlepszy podobno jest w wch MK , jeśli ktoś chce rozwoju to niech zapomni, jeśli jakiś pieniędzy to niech zapomni, to jedna klika która jeśli tańczysz jak chce KN i TK to pracujesz jak nie to won, wszyscy normalni ludzie odeszli lub ich zwolnili, a spraw mają od groma i wszystkie przerżnęli, z tym swoim prawnikiem, taka to spółka giełdowa

Jack
@KocuniosNowakoPelikanoCieniaso

Nagrywają ludzi ?

Poszukująca pracy

Dzień dobry , otrzymałam Zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjna jako specjalista ds kadr i plac Czy ma ktoś doświadczenie / wiedzę jaki wyglada etap rektutacji i przebieg zatrudnienia ? Praca w Warszawie

Czym Gobarto S.A. zachęcają? Jakie mają dodatki?

Igor

premię kwartalną, fundusz socjalny, wyjazdy integracyjne, lux med - podstawowy płaci w całości Gobarto, ale można go zwiększyć i dopłacić do premium dodatkowo płatne tylko 60 złotych, pakiet sportowy dofinansowany 50 %, ubezpieczenie na życie, szkolenia

Igor

Żaneto - może nie dostałaś premii bo nie przysługuje Ci. Choć zaczynam wątpić w to co piszesz bo w tym roku szkolenia ppoż nie było ... więc masz stare dane. Fundusz socjalny - jest od dwóch lat - spytaj się pracowników którzy dostali pożyczki, dofinansowanie do przedszkola czy dofinansowanie do wakacji. Jedyne co się zgadza to raz w roku wyjazd integracyjny danego działu - ale to i tak fajnie - nie każda firma organizuje. Nie piszesz nic o opiece medycznej ..... i pakiecie sportowym .........

Igor

Dział Księgowości i z tego co wiem dział handlowy

Banana

Jak się wykazujesz ale przecież nie możesz być lepsza takich ludzi się eliminuje .. Nie polecam

Heniek

A ja lubię pracować w Grąbkowie :-)

Mae

Pojawiła się oferta pracy w Gobarto (w Grąbkowie) na stanowisko "samodzielnego księgowego". I cóż tam ciekawego można przeczytać? "Pracownicy są najcenniejszym kapitałem", "jesteśmy zespołem wesołych koleżeńskich osób", "możesz liczyć na dużą samodzielność działania oraz sprawczość, że Twoje pomysły nie trafiają w próżnię" i przede wszystkim "możliwość realizacji siebie". Więc zejdźmy na ziemię: ten kto to wszystko napisał to niezły dowcipniś - w Gobarto obowiązuje prosta zasada: buźka w kubeł i nie wychylaj się, jesteś pionkiem, od którego nic nie zależy, jest arystokracja w postaci zarządu i dyrektorów oraz reszta czyli poddani. A ten fragment o "możliwości realizacji siebie" to już wogóle jakiś żart - w Grąbkowie nie ma o tym mowy. Grąbkowo to jest prowincja zarówno pod względem położenia geograficznego jak i zwyczajów panujących w firmie.

Łiłi
@Mae

Jest jeszcze jedna sprawa: w dziale księgowości w Grąbkowie pracuje jakieś 20 dziewczyn, z czego połowa to samodzielne księgowe. Generalnie dziewczyny pracują tam od dawna a mimo to jest poszukiwana nowa samodzielna księgowa z zewnątrz. Czyli wiadomo już, że "samodzielność", "sprawczość" i "możliwość realizacji siebie" na pewno nie polega na awansie. To jeżeli nie polega na awansie to na czym polega? Gobarto przez parę lat nie było w stanie wyszkolić wewnątrz firmy nowej samodzielnej księgowej? Jaja jak berety.

Zofia
@Mae

Święta prawda, omijać gobarto szerokim łukiem,lepiej puszki zbierać po śmietnikach, niż pracować w tej spółce, wszędzie tak jest,w całej Polsce ,nie tylko w Grąbkowie

@Zofia

Na szczęście specjaliści nie stoją przed dylematem "pracować w Gobarto albo zbierać puszki". Chodzi tylko o to, że jeżeli ktoś chce się na prawdę rozwijać a nie tylko wegetować to szkoda czasu na Gobarto.

@Zofia

Ps. Firma firmie nie równa. Z własnego doświadczenia podpowiem, że o tym czy pracownik będzie mógł się rozwijać, czy też nie, świadczy np. deklaracja szkoleń (merytorycznych i językowych) zawarta w ofercie pracy. Jeżeli taka deklaracja jest a potencjalny pracodawca jej na rozmowie kwalifikacyjnej nie bagatelizuje to istnieje szansa, że praca będzie porządna. A w ofercie Gobarto deklaracji szkoleń nie ma, więc to pierwszy sygnał ostrzegawczy, że poszukują wyrobnika bez większych oczekiwań.

Y...
@Mae

to w Polsce 90% firm tak ma wejdź na pracuj.pl i sprawdź ...... musisz być z rekrutacji bo tak dobrze znasz ten proces

@Zofia

jak coś to u mnie są puszki - zapraszam

Emil
@Łiłi

Chłopie - firma może poszukiwać bo któraś jest w ciąży lub przejmuje koleją spółkę - jeżeli każde ogłoszenie by tak traktować jak twoje podejście to prawie większość firm w Polsce nie awansuje swoich pracowników

Katarzyna

czy to prawda że w miejscowości Klępsk ludzie pracują po 260 i ponad 300 godzin w miesiącu?chciałam zostawić tam cv,ale jak się dowiedziałam po ile godzin tam ludzie pracują,to zrezygnowałam,zaniosę cv po wizycie inspekcji pracy:)

Antoni
@Katarzyna

Jeżeli pracownicy mają większą liczbę godzin pracy, to są to zapewne nadgodziny dodatkowo płatne. Czy ktoś z pracowników firmy mógłby wyjaśnić jaki jest czas pracy? Chętnie też dowiem się więcej na temat grafiku i możliwości podjęcia zatrudnienia na część etatu. Zachęcam Was do dyskusji.

@Antoni

mieliśmy kontrolę z PIP-u w naszym CD i nie wykazała nieprawidłowości - więc czas pracy jest rozliczany ok

filip
@Katarzyna

chyba pracownicy z Ukrainy bo ja nie pracuje tyle

Szeke

(usunięte przez administratora)a wymagają jazdę na dowózki po swojej trasie niekiedy po 8,9godz.pracy nie patrząc że zaczynamy pracę o 2:00,3:00,4:00. Niby dni wolne do odbioru - co jest kpiną i abstrkcją... co lepsze z dnia wolnego potrafią zciągnąć do pracy w ramach pęsji bez dopłaty. Pozdrawiam

Heniu
@Szeke

to dziwne jak jest tak źle - to dlaczego nie szukają nowych kierowców - aplikowałem 2 razy i nie dostałem pracy

Pomysłowość nowych zarządzających CD nie zna granic. Ostatnimi czasy (usunięte przez administratora)zarządzający polecił ustawiać podesty z palet i na takiej konstrukcji myć sufit na wysokości powyżej 6m. Kiedyś dojdzie z tej fantazji do wypadku. Wszechobecna inwigilacja, brak motywatorow do pracy. Wprowadzono odpowiedzialność materialną poprzez zastraszenie zwolnieniem z pracy. Nam nie są przedstawiane wyniki inwentaryzacji. Zostaje to tematem zamkniętym dla szefów CD. Coś chyba jest nie tak jak być powinno. Według Pani dyrektor miało być lepiej za nowych szefów, a jest gorzej. Zamiast zająć się klientami i kluczowymi zadaniami -sprzątamy.

Karma

Kto by ja tam chciał przecież się jej pozbyli . Ciekawe kiedy Gobarto się połapie kogo ile znaczy Pani Kasia

Olek

jest odpowiedzialność materialna - ale my w zeszłym kwartale dostaliśmy premię za niski poziom braków - więc można też na tym zarobić jak się postara CD

Ktoś mocno się postarał, aby w innym wątku wyczyścić około 30-stu opinii. Widać, że zarządzający nie zajmują się pracą i poprawa atmosfery tylko tylko czyszczeniem forum. A gdzie wypowiedź Moniki z Poznania i odpowiedzi do tego? Kto tak szaleje i boi się opinii o sobie? (usunięte przez administratora) Poprzednicy byli lepsi i następcy też będą.(usunięte przez administratora)

Prezes

Proszę rozwiń swoją wypowiedź. Które działania są na niekorzyść firmy?

@Prezes

Tworzenie intryg zamiast dobrych relacji między pracownikami. Brak umiejętności zmotywowania pracowników do dobrej pracy. Wprowadzenie nerwowej atmosfery nie wpływa na pracę i wyniki. Pozbywanie się oraz ucieczka dobrych i rzetelnych pracowników.

z organizacji...
@Prezes

(usunięte przez administratora) Najpierw wręczając zwolnienia dyscyplinarne a później podkładają czystą kartkę aby pracownik sam się zwolnił... niejednokrotnie jest to tylko (usunięte przez administratora)gdyż nie ma podstaw do takiego potraktowania pracownika.... czy tak buduje się markę i wizerunek pracodawcy oraz Spółki notowanej na GPW? A może poprzez bark informacji? Intrygi? Oraz brak budowania przyjaznej atmosfery pracy zespołu. Kto wg Pana jest najważniejszą osobą w dobie braku pracowników? Dlaczego ład i porządek oraz wszelkie dobre praktyki dotyczące jakości i bezpieczeństwa żywności stają się nieważne. Dlaczego atmosfera pracy jest nieważna? Wszystkie lata budowy wizerunku firmy na zewnątrz i wewnątrz zostały zmarnotrawione....(usunięte przez administratora)Aby być przyjazna dla swoich pracowników. I co dalej? Czy o to chodzi? (usunięte przez administratora) Osobiście nie polecam pracy w Waszej Spółce... Jeżeli dalej chce Pan wchodzić w polemikę... to zapraszam :)

@z organizacji...

Ciekawy, merytoryczny głos ...z wnętrza organizacji. Tak jakbym słyszał kogoś. Brawo. Ale taki spokojny, w miarę, głos dużo świadczy o zepsuciu od środka i jak wszyscy wspominają przez jedną osobę. Straszne

Karol

Ktoś nie chce żeby prawda na jaw wyszła i dlatego usuwa komentarze

Bogdan

Czytam te opinię i dziwię się im. Lata kradzieży przez pracowników i marnotrawstwa, i teraz nagle lament i krzyk, że tak źle i ciężko. Zgadza się - praca nie należy do lekkich i przyjemnych, ale jest jak każda inna. Ja pracowałem 6 lat - zwolniłem się rok temu - i teraz wróciłem znów do Gobarto - bo wcale gdzie indziej nie było lepiej i łatwiej. W tych czasach ciężkich pensja prawie 3000 na konto o czasie i do tego jeszcze socjal oraz możliwość pobrania wędlin i mięsa w ramach pracy do wysokości określonej - to dobre warunki. Jestem po zawodówce i mam na imię bogdan - jak macie pytania o pracy to piszcie - odpowiem. A dla pozostałych nie komentujcie mojego wpisu - mam prawo do takiej oceny - chociaż się podpisuję pod tym i nie jestem anonimowy. Chcecie wiedzieć o tym jak wygląda praca wg mnie to daj znać

Zostaw merytoryczną opinię o Gobarto S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Gobarto S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Gobarto S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 111.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gobarto S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 78, z czego 7 to opinie pozytywne, 44 to opinie negatywne, a 27 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Gobarto S.A.?

Kandydaci do pracy w Gobarto S.A. napisali 15 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Gobarto S.A.