Opinie o Amazon w Sosnowiec Poznańska 1D

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Amazon. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Amazon o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Amazon w Sosnowiec Poznańska 1D

Biedaki

Kiedy lecicie w kosmos?

Polak

Całe życie z wariantami

Prawnik

Firma Amazon powinna posiadać wewnętrzny kodeks równych szans dla pracowników, który będzie zapobiegał koneksjom rodzinnym.

Ziemniak

Chcę podpisać petycję o rezygnację ze swojich bonów świątecznych dla dobra nas wszystkich. Kiedy znajomi z pracy się o tym dowiedzieli dali mi na hali ksywe "zbutwialy kartoflak" albo "kartoflanka na rzadko" . Nie rozumie dlaczego.

Sprosto
@Ziemniak

Cieszę się że są jeszcze porzadni ludzie którzy dla dobra firmy się poświęcają. Ja też o tym myślę na poważnie. Dzięki takim akcjom amazon zaoszczędzi pieniondze i będzie mógł wybudować inne oddziały w Polsce i dać ludziom pracę. Szlachetna idea.

Audi
@Ziemniak

Po co na picku pracują te grube spasione przecież jak to chodzi po piętrach to jakby cała wieża miała trzęsienie ziemi a to grozi katastrofą budowlaną...widać że ta cała wieża to jedna wielka fuszerka słabo poskręcane i jeszcze wpuszczać takie xxl 100+ niech takie pracują gdzieś na dole bo aż strach tam pracować...czemu nie ma limitów wagowych na piętrach...pozdro

Greta Thunberg
@Sprosto

Wolność dla wielorybów niech ktoś w końcu pomoże im trafić do morza...precz z firmami typu amazon które produkują tony plastiku i odpadów które głównie trafiają do rzek i zanieczyszczają nasze środowisko...amazon to fabryka odpadów która zabija nasze środowisko..precz z amazonem

Ona
@Sprosto

Pewnie ,złóż deklaracje ze będziesz robi za free.Amazon taki biedny ze szkoda gadać. Jak czytam te wpisy to nie wierzę! Jakbys mogła /mogl to byś ojebala /ojebał(usunięte przez administratora)z połykiem kierownikowi, managerowi i (usunięte przez administratora) wie komu jeszcze.

@Ziemniak

Lece w kosmos ponoć bezos sponsoruje...

Picker
@Ziemniak

Całe życie z wariantami ...

Technik utrzymania ruchu

Rekrutacja w bardzo nie milej atmosferze. Tekstu typu jaki z Pana fachowiec..Nie wiem wszystkiego ale to nie znaczy żeby kogoś krytykować w taki sposób można okazać troche szacunku i poprostu zakonczyc rozmowę. Atmosfera grobowa. Na podstawie rysunków wydrukowanych na kartce i kilku pytaniach oceniaja czlowieka. No ale fachowcy z Sosnowca są najlepsi więc mogą wysmiewac ludzi w twarz. Nie widząc nawet jak ktoś pracuje. Kontak przez pocztę. Zero na temat zarobków itp. Już od pocztku rozmowy osoba zadajaca pytania wyglądała na nie zainteresowaną. Plus szybka odpowiedź z wynikami rozmowy.

Pytania o karierę zawodową. Kilka pytań technicznych.

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
eniu

Da się tam jeszcze cofać jak wyskoczy audyt na kretach ?pozdrawiam

Cenna informacja
@eniu

Tak możesz się cofnąć, ale prosto na bolca albo maczuge.

Pracownica

Kochani moi Drodzy, Świetne wiadomości z samego rana, Wstępnie zarząd zaakceptował założenia programowe naszej petycji t.j obniżenie wynagrodzenia do 2200 pln celem zachowania stanowiska pracy dla osób zagrożonych zwolnieniem To wspaniała wiadomość, miłego dnia wszystkim.

@Pracownica

To jest najwspanialsza wiadomość roku. Dzięki temu Amazon będzie mógł się rozwijać i zatrudniać nowe osoby tworząc miejsca pracy. Jestem wdzięczny pani za wielki trud włożony w walkę o równe szanse i prawa pracowników.

Jask
@Pracownica

To już nawet nie jest śmieszne, daruj sobie tutaj wypisywanie tych głupot.

Amazon_bmw
@Pracownica

Mam pytanie czy firma amazon posiada coś takiego jak testy na obecność narkotyków...bo do tych toalet w amazonie nawet nie da się wejść wszędzie pozostałości białego proszku ćpuny nawet nie potrafią po sobie posprzątać...w kiblach amfa na przystanku palą trawkę jakoś leci 10h w robicie...a ochrona stoi jak jakiś posąg ale problem amfy czyli białego proszku gdyby jeszcze z ochrony nikt tego nie zauważył powinnien być zgłoszony na policję bo to narkotyki...

@Amazon_bmw

Nie wiem bo ktoś się pode mnie podszywa.

Ketrab al habib

Da się zarejestrować kabel do ładowania? Ludzie rejestrują różne przedmioty, bez tego kabla padnie mi telefon i może on zostać mi zabrany. Co radzicie w takiej sytuacji?

Nadgodzinki przymusowe

Jak mozna ludzia narzucac przymusowe nadgodziny .!!!!Dosc ze sie robi 10.5 godziny meczarni to przed wyjsciem pisza o obowiazkowych nadgodzinach .Porazka

Stara doświadczona pracownica
@Nadgodzinki przymusowe

Ja tam się cieszę że dają. To świadczy, że nas doceniają skoro dają dodatkową pracę. Powinniśmy się z tego cieszyć i być wdzięczni, a nie narzekać. Ja traktuję pracę jako dar gdyby wszyscy mieli takie podejście polska byłaby bogatym krajem szczęśliwych obywateli ☺️

Najstarsza
@Stara doświadczona pracownica

Nadgodziny przymusowe haha ale to tylko chyba dla zmiany donut..bo pracując na innych zmianach to jest problem żeby w miesiącu mieć okazję zrobienia chociaż jednego dnia godzin nadliczbowych...a ci z donut przychodzą na nadgodziny i tak naprawdę nic nie robią tylko co chwilę pogaduszki plotki z koleżanką itp..może w końcu ktoś w amazonie mógłby to sprawdzić i wyciągnąć z tego jakieś konsekwencje...

Niedoinformowany

Słyszałem, że podobno chcą zwiększyć normy o około 20-30%. Mój znajomy posłuchał przypadkiem rozmowę dwóch menadżerów, że słabo zakład wypada w statystykach na tle innych w Polsce i Europie i że przydałoby się zwiększyć normy, których pracownik i tak nie odczuje. Mi się wydaje, że to zwykły blef, ale może wy coś wiecie o jakichś zmianach?

Menadżerka
@Niedoinformowany

Oby tak było im bardziej zwiększona produkcja tym lepiej bo są dzięki temu premie wydajnosciowe

@Menadżerka

Też jest za zwiększeniem normy bo przyjemniej może w końcu wyjdzie kto tak naprawdę pracuję a nie tylko stoi i rozmawia...niektórzy w amazonie traktują pracę jak możliwość spotkań towarzyskich ze znajomymi możliwość pogadania itp...

Nowa z Zawiercia

BMW przestań wypisywać głupoty bo się doigrasz Zawiercie i tak cię nienawidzi

Juz prawoe 5 dni pracy amazon

Teraz Amazon wymysli ze skroci godziny w innych dniach aby ludzie szli w dzien ktory maja wolne bo wiedza ze niektorzy niemaja jak wrocic do domku .Kto ustala te grafiki w Sosnowcu Amazon ludzie tez chca odpocząc. .No ale pani od grafikow chyba teho niewie

Ziemniak

Bardzo szanuję Panów i Panie przewodników procesu, którym zawsze pierwszy się kłaniam. Podziwiam ich za ogromną wiedzę oraz inteligencję. Liderzy to dla mnie meganiezwykli ludzie i nieosiongalne marzenie żeby mieć taką kamizelkę jak oni.

Pracownica

Żal mi Pana bo nie rozumie Pan zasad gospodarki i ekonomi. Dla dobra naszego w tym firm powinno się obniżyć pensje żeby była praca, bo to ona jest najwazniejsza zarobki dla mnie jak i pewnie dla większości pracowników to sprawa drugorzedna.

Maciej92

Dokładnie przez takich ludzi właśnie jesteśmy gdzie jesteśmy w Polsce , z żałosnymi pensjami, niższymi już od tych chińskich niestety;( Z drugiej strony gdyby nie głodowe pensje , Bezos nie miałby takich przychodów i nie byłby najbogatszym człowiekiem na świecie .

Byku
@Pracownica

Ja pierniczę Po...b. jestem ekonomista z wykształcenia ale takiego d...a to jeszcze nie widziałem

Popieram Panią pracownice.

Ta Pani ma.racje
@Pracownica

Zgadzam się z Pracownicą, oczywiście petycja obniżająca wynagrodzenie do 1, 1,5 tys pln juz w pracy podpisana. Dziękujemy za walkę w imieniu wszystkich pracowników, gdyż praca,jej zachowanie jest najważniejsza.

@Ziemniak

Koleś weź nie kradnij mi nicku (usunięte przez administratora) za obniżanie pensji chcecie zostać w firmie to może zostańcie Ddz. W kami a nie bo ona też zarabiają i za każdą rzecz jaką robią biorą kasę ale wy możecie tyrać pół darmo (usunięte przez administratora) Wa no takich (usunięte przez administratora) życiowych dawno nie widziałem. Normalnie komentarze typu"dam sobie obniżyć pensje tylko błagam dajcie mi robić" to jak powiedzieć weźcie obetnijcie mi nogi ale pozwólcie mi pracować z czego wychodzi że (usunięte przez administratora) ja(usunięte przez administratora)tym wyżej postawionym albo wiem ustawcie się w kolejce do bezosa i (usunięte przez administratora)e to może zostaniecie

@Ta Pani ma.racje

Też się (usunięte przez administratora) w łeb z tamtą parówą dwa (usunięte przez administratora). Normalnie ludzie za 2tys to ledwo żyją A poza tym szkoda tłumaczyć takim(usunięte przez administratora) aby zrozumiały i wyciągnęły wnioski. Życzę wam jak najgorzej. ;-) bo chcecie pociągnąć w dół innych ludzi co za tą pensje mogą sobie pozwolić żyć w miarę okej,po mimo tyrania tyłu godzin na te okruchy by później chociaż zafundować sobie raz na rok czy dwa wakacje. Przez takie (usunięte przez administratora) to człowiek nawet gaci by sobie nie kupił bo by nie miał za co i nosiłby 4lata jedną parę póki by sobie uzbierał na inne.

@Ziemniak

Znowu leków zapomniałem wziąść stąd ta agresja za co przepraszam. Szanuję Amazon za to że daje tylko cztery dni pracy w tygodniu zamiast pięciu jak w innych firmach. Mając trzy dni wolne wolne człowiek czuje się jakby wcale nie pracował. Pensja jest bardzo wysoka jak na polskie warunki.

Amazon_praca

Firma amazon dla ludzi którzy korzystają z darmowych przejazdów powinna wprowadzić inne środki przymusu bezpośredniego np kajdanki zespolone takie jak mają więźniowie w stanach którzy są przewożeni do najcięższych więzień kajdanki powinno się ściągać dopiero przy wejściu na magazyn i zakładać na wyjściu bo pracując w tej firmie można się tak poczuć...w końcu amerykańska firma..1,5h jechać autokarem na koniec świata za górami za lasami żeby tyrać następne 10,5 za najniższą krajową a potem powrót...amazon to przyszłość tego kraju...

Pracownica

Dla ciebie to i tak za dużo. 1500 zł nam wystarczy.

Zasłużona stara pracownica

Ja zarabiam średnio 2500 zł miesięcznie place za mieszkanie 1800 i na jedzenie mam. Czasem sobie odloze na kosmetyki i jakąś rzecz z lumpa. Nie narzekam. Grunt że mam na przeżycie dzięki Amazon.

Pracownica

Kochanii podpisujecie petycje obniżająca wynagrodzenie zasadnicze, takowa juz krąży po zakładzie. To wszystko dla Waszego dobra.

Stary_wyjadacz

Czy w wieży jest faktycznie tak ciepło? Znam sprawę z opowiadań, a sam pracowałem w jesieni i zimie, więc nie wiem, czy to prawda. Ale sądząc po niektórych wypowiedziach - są chyba przypadki udaru ... ;)

Ziemniak

Przepraszam za swoje wulgarne wpisy. Naprawdę kocham Amazon i nawet na wolnym jestem myślami w zakładzie wspieram duchem i myślą załogę.

Niezapominajka

Są przyjęcia do zakładu?

Pracownica

Na moim dziale zbierają podpisy żeby zamrozić podwyżki dla dobra firmy. Jestem jak najbardziej za. Dobrze zarabiamy i nie potrzeba nam więncej. Zarabiam. 3 tysionce na rękę i uważam że jakby zabraliby tysiąc na poczet długów które zaciagnelismy jako państwo byłoby uczciwe.

Menadżerka
@Pracownica

W zasadzie popieram, bo robole nie szkola się nie nabywają nowych umiejętności i obowionzkow. Przez to wcale nie są wydajni. Tylko Góra ma ciężko i zawsze musimy myśleć za tych roboli. Te podwyżki to pomyłka.

Amazon towarzysze
@Menadżerka

W amazanie góra musi myśleć napewno nie pseudo liderzy tzn dzieci które pracowały tam od początku i jakoś znalazło się stanowisko lidera zamiast chodzić i skończyć jakąś szkołę wolą chodzić i udawać że coś znaczą w tej firmie...pseudo liderzy na podobnych magazynach zjedli by was na wejściu wiec trzymajcie się krzesełka rekami i nogami w Amazonie bo na innych magazynach już nie zrobicie takiej kariery...

Pani Liderka
@Amazon towarzysze

Widać że masz pojencie o pracy nas liderów. Jesteś żałosny, bo kadra Liderka to elita firmy gdzie trzeba logicznie myśleć. Akurat w rankingach bijemy na głowę swoją wiedzą i umiejentnosciami innych liderów z innych firm. Jak widać zazdrościsz nam

Kolorowy dzień
@Pani Liderka

Za to umiejętnościami z poprawnej wymowy i pisowni się nie możesz pochwalić ...Poproś Amazon o darmowy kurs poprawnej polszczyzny .

Krystyna
@Pracownica

Mam 3 dzieci na utrzymaniu jestem samotnom matka pracuje w firmie amazon od długo i czy pomyślał Pan i pana egoistyczny dział piszonc tą petycje o takich ludziach jak ja?

@Pani Liderka

No ja się nie dziwię że bijecie innych liderów bo która z was byłaby w stanie podnieść ten swój opasły tyłek

Tec
@Pani Liderka

Elita firmy,co za głupoty wypisujesz, Hahahaha

Pablus85
@Pani Liderka

Te lidierka , w czym te rekordy? W robieniu pał dyrektoriatom?

@Pani Liderka

Zamiast pisać pierdoły które są wyssane z palca(pały) weź słownik i poczytaj lepsza lektura i (usunięte przez administratora) nie zawracasz normalnym ludziom. A tak serio.. elita? Chyba mózgiem to się z gównem pozamieniałaś bo takich głupot dawno nie słyszałem.

Zwolennik obniżenia pensji

Wiem że wielu ludzi patrzy tylko ze swojej perspektywy i może się ze mną nie zgodzić natomiast ja uważam że dla dobra Ogółu z dla dobra firmy powinniśmy się zgodzić na tą obnizke nawet ten 1 tys 1, 5 tys zeby zachować stanowisko pracy- bo praca to rzecz święta. Jestem w stanie przyjąć taka propozycje Amazona by dalej mój pracować tylko . Poproszę o łapkę w górę każdego kto dla dobra firmy- będącej chlebodawca połowy Sosowca - jest w stanie obniżyć pupal finansowy jak proponuję zarząd. Taka prawda gdyby nie Amazon byłby głód i bieda w naszym mieście ,nie zastanawiajcie sie ,jest to jedyna słuszna droga ;(.

@Zwolennik obniżenia pensji

Popieram Panią jak najbardziej. Źle nie zarabiamy i też jestem za obniżka pensji jeśliby to miało przynieść korzyści dla firmy. Inna sprawa, że jestem z koleżankami i kolegami zdania że powinno być 5 dni pracy w tygodniu jak w innych firmach.

@Zwolennik obniżenia pensji

Weź się ogarnij żeby taki kolos żałował pieniędzy na pracowników (co i tak robi) skoro przez rok mają z ciebie taki zarobek że do osranej śmierci byś nie zarobił tyle co oni z Ciebie w miesiąc. A jeśli tak bardzo zależy Ci na robocie (usunięte przez administratora) i menadżerom pracę na pewno dostaniesz

Zostaw merytoryczną opinię o Amazon - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Amazon?

Zobacz opinie na temat firmy Amazon tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 835.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Amazon?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 628, z czego 112 to opinie pozytywne, 199 to opinie negatywne, a 317 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Amazon?

Kandydaci do pracy w Amazon napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Amazon
1.8/5 Na podstawie 1040 ocen.

Amazon